24 okt 08, 13:26:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 419 420 [421] 422 423 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142149 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6300 Dátum: 12 szep 30, 21:22:11 »

[Látom jól elvagy, Niku:D
Én? Mint a befőtt. Nevet

Morause... légy oly kedves, és ne te döntsd már el, mikor akarok reagálni és mire. Annyira nagyon köszönöm. Nevet És ha valami ennyire nem érdekel, akkor miért úgy gépelsz, mint egy őrült? Célzok a díszes kérdő-felkiáltójel és négyes armadára, amit rögtön egy ellentétes töltésű mondatod előzött meg. Kicsit azért fura. Főképp, hogy te kezdted a hülyeséged.



Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6301 Dátum: 12 szep 30, 21:25:03 »

Nos, valóban, csakhogy én férfi vagyok. Nevet Tévedni emberi dolog, mondta a süni (Yay, süni. Nevet *Kicsit bolond lettem.*)
Akkor majd arról is jöhet a kép. Szeretjük ám az ilyesmit. Nagyon. Mosolyog

Ezt a BME-s kovács dolgot, hogy kell elképzelni? Van ilyen Bsc-s alapszak? Vagy ez már valami más? Rákereshetnék, de első kézből csak jobb. Nevet
Szerk.: Akkor ez nem ilyen jelentkezek rá dolog. Majd kérdezősködöm én is.

Niki manó. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6302 Dátum: 12 szep 30, 21:25:27 »

Rossz hasonlat, a befőtt általában békésen ázik egy palackban Nevet Én örömmel olvasom, ahogy egyre inkább eltrollulsz.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Morause
Vendég
« Válasz #6303 Dátum: 12 szep 30, 22:09:50 »

Csak nem áll jól neki.. szerintem.

Nike nyugi van... ne foss, béke van! De örülök neki hogy pont nem sikerült az iróniát észrevenned benne.
De mondtam nem vitázok, mert már néhány alkalommal sikerült elintézned hogy nagy ívben sz@rjak a fejedre.
Ezért is tettem fel eme remek ajánlatot hogy koppanj le róla hogy reagálasz is bármit én rám, mert ha te nem majd akkor én, és nem lesz ezzel gond... csak tudod úgy neveltek hogy a hölgyeké az elsőbbség és ezt tiszteletben is tartom.
Ha akarsz még fröcsöghetsz itt nekem, de 100% biztosra fogom neked mondani hogy nem csak hogy nem válaszolok de el sem olvasom azokat a [fenomenális könyvbe illő (ez irónia)] agymenéseidet amivel szédíted itt a fiatalokat!
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 30, 22:11:57 írta Morause » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6304 Dátum: 12 szep 30, 22:47:37 »

XBOX360 JEEEE xD
Egy okos ember! Nevet ikszdé

Értelmezésre csillagos hatos.
Ezt ugye az én osztályzási rendszeremben értetted csillagos hatosnak. Hümm-hümm

Nagyon szép, apu is megirigyelné; ő is késb_zi. Nevet

Ha már kések; ezeket a vadászkiállításon fényképeztem: egy, kettő (üvegen keresztül nem lett valami szép a kép) itt a pengéje közelebbről.

Tessék megnézni, mit gyurmáztam össze két napja! ikszdé Ezzel minimum két órát szenvedtem, mire ilyen lett, de még így sem olyan, amilyet akartam. A fehér agyag el is színeződött a kiégetésnél. >.<# És, ha már bekapcsoltam a sütőt, akkor csináltam egy ilyet is. Tisztára meg voltam magammal elégedve, mert eddig semmi közöm sem volt a polimeres agyaghoz. ikszdé

Stance, kérdezted, hogy mit adj a barátnődnek. Apró pénzért vehetsz ilyen gyurmát, csinálsz belőle valamit, negyed óra alatt kiégeted a sütőben és meg is oldottad a gondot. ^^
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6305 Dátum: 12 szep 30, 22:48:31 »

Miért nem vagyok képes összerakni egy értelmes mondatot anélkül, hogy legalább háromszor kelljen szerkesztenem azt? :/
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6306 Dátum: 12 szep 30, 23:06:27 »

Ezt ugye az én osztályzási rendszeremben értetted csillagos hatosnak.
Ha ez azt jelenti, hogy idehaza az egy csínos egyesnek felel meg, akkor naná. Nevet

Loah, elég sok szálon, elég sok téma folyt most le itt nagy hirtelen. Talán nem tudod, melyikhez szólj, egyáltalán szólj-e hozzá?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6307 Dátum: 12 szep 30, 23:08:55 »

Sikerült kifognod két kést ami nem tetszik, pedig késbuzi vagyok. Az első még nagyon nincs kész. A másikon meg nem tetszik, hogy ezt is úgy alakították ki, hogy lándzsát lehessen belőle csinálni. Túlélésnél biztos hasznos, de így szimplán késként megbontja az összképet.  Gondolkozik

Az első mi lenne? Kicsit olyan, mint egy disznófül. Bocsi. A rózsa szép. *_*


Loah, nem lehet, hogy álmos, fáradt, lelkileg meggyötört, érzelmileg túlhajszolt vagy?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Morause
Vendég
« Válasz #6308 Dátum: 12 szep 30, 23:27:42 »

heo nekem egyszer volt egy svájci bicskám, nekem aranyat ért mert sokszor vettem hasznát csak elhagytam vhol, még egyszer fel is nyársaltam magam vele. Az biztos hogy volt éle és egyszer sem volt élezve.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6309 Dátum: 12 szep 30, 23:43:42 »

Niki, annál azért egy fokkal jobb. ^^"

Szerintem azt az elsőt befejezettnek tekintették, különben nem állították volna ki. Gondolom. ikszdé Biztos valami nagyon rusztikusat akartak csinálni. Erre, az Assassin's Creed-ben is fellelhető tőrre hasonlít, és mivel még mindig Niki bűne, hogy AC b_zi lettem, le kellett fényképeznem. A másiknak a fura pengéje tetszett meg, mert fura. Nevet

A színe miatt olyan, mint a malacfül, meg mert túl sokáig nyomkodtam Nevet , amitől megmelegedett az agyag és mindenhez hozzáragadt, úgyhogy nem tudtam rendesen elsimítani. Ahogy a fehéret megpróbáltam megigazítani, közben a piros agyag szépen deformálódott el, úgyhogy inkább hagytam a fenébe, nehogy a pirosat is elrontsam, ha már előtte annyit szenvedtem vele, hogy ilyen alakúra faragjam. Amúgy csak valami AC logóval ellátott pöcök, amit valahova fel lehet akasztani.
A rózsát annyi ideig tartott megcsinálni, amíg a sütő bemelegedett. Kábé negyed óra se. ikszdé

Loah, álmos vagy, vagy csak semmi okosat nem lehet már hozzászólni a felsorolt témákhoz? Az én szövegelésemnek is a legnagyobb része üres, nem sok értelme van. Az ilyenhez meg nem lehet érdemben hozzászólni. ^^"
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6310 Dátum: 12 okt 01, 00:09:45 »

Pedig nekem úgy tűnik, hogy hiányzik még onnan sok minden. A rusztikus hatás, vagy a munkafolyamat bemutatására persze kiváló.
Fura alatt azt érted, hogy damaszkolt? Az tényleg menőbbé tesz néhány pengét.

Az AC-hoz nem értek, szóval köszöntem. ^^
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6311 Dátum: 12 okt 01, 05:02:34 »

A-chan, ha ez megnyugtat, nekem nem a disznófül jutott eszembe arról az alkotásról. Engem egy emberi testrés(z)re emlékeztet. ikszdé

És a vörös hajú pasik meg az esetek 90%ban nagyon rondák, ez a hajszín csak lányoknak áll jól, szóval én a helyedben örülnék.
Hazugság. A vörös emberek gyönyörűek. Mondjuk a hímnemű példányokat nem szoktam tüzetesen szemügyre venni, de ha a vörös nők ennyire kimagaslanak a többi közül, akkor ők sem lehetnek olyan ocsmányak. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 01, 05:07:53 írta gman » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6312 Dátum: 12 okt 01, 07:44:42 »

Loah, nem lehet, hogy álmos, fáradt, lelkileg meggyötört, érzelmileg túlhajszolt vagy?

Ezt ugye az én osztályzási rendszeremben értetted csillagos hatosnak.
Loah, elég sok szálon, elég sok téma folyt most le itt nagy hirtelen. Talán nem tudod, melyikhez szólj, egyáltalán szólj-e hozzá?

Loah, álmos vagy, vagy csak semmi okosat nem lehet már hozzászólni a felsorolt témákhoz? Az én szövegelésemnek is a legnagyobb része üres, nem sok értelme van. Az ilyenhez meg nem lehet érdemben hozzászólni. ^^"
A témák igazából pont nem érdekeltek annyira, hogy belepofázzak. Fáradtnak fáradt voltam, de ez eddig nem szokott túl nagy gondot jelenteni. A jelenség egyébként úgy nézett ki, hogy írtam valamit, visszaolvastam és egyszerűen nem értettem, hogy mit is akarok mondani ezzel. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6313 Dátum: 12 okt 01, 08:56:19 »



A kések közül mind 2 tetszik, olyannal mint az első párom is szokott játszadozni. Jó gyakorlásnak tartja...
A damaszkolt acél (2. kés) pedig már önmagáért is szép számomra *-* (egyszer ilyetén is *-*)

A rózsa is szép amit csináltál, az első cuccról viszont én se tudtam megállapítani mi lehet az... Ilyen rózsát 1x én is csináltam, mert mást nagyon nem tudok Nevet, de elcseréltük egymásközt párommal kabalának szóval képet nem tudok róla mutatni, viszont az én nyuszómról igen Nevet http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_1_7n4e9kkoax.jpg
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6314 Dátum: 12 okt 01, 10:17:41 »

gman, ez a vörös mánia a természetesre vonatkozik vagy a festettre is? Miért? Hogyan alakult ki?

noe, ez a nyuszi tisztára olyan, mint Ayaka profilképe. Nevet Amúgy aranyos.

Nem találtam itthon babot, szóval chilis bab helyett Bolognait csináltam. Csak úgy megjegyzem, mert miért ne alapon. Nyelvesít
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 419 420 [421] 422 423 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!