24 okt 06, 23:37:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138867 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5775 Dátum: 12 szep 03, 18:20:14 »

Úristen, gman egyet értek veled. Szar érzés.

Eladtad magad a Sátánnak.

Idézet
Te bölcsész vagy Aes, ugye? Tudósszemmel az sem túl menő.  Igaz, tudósszemmel semmi sem menő, ami nem TTK.

Mondd ezt a mérnököknek.

Idézet
és  mérnökszemmel a TTK se elég menő

Ezt meg Corvinusosként mondd a BME-seknek. Faceg
http://www.bmeme.hu/post/422/corvinus-students-wont-get-this 

Idézet
Am a föcisek meg a tudósok közt is különbek.

A föci a legbénább minden természettudomány közül.  kacsint
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5776 Dátum: 12 szep 03, 18:30:26 »

Miért érzem úgy, hogy kötekszel?
A  Sátános dolog viszont tetszik. Mosolyog

A föci meg hogy a toszba lenne már béna? A földrajzos ért a kémiához, a fizikához, a matematikához, a biológiához és a történelemhez is. Kib@szott polihisztorok vagyunk, ok?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 03, 18:32:11 írta gman » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5777 Dátum: 12 szep 03, 18:31:28 »

A föci meg hogy a toszba lenne már béna? A földrajzos ért a kémiához, a fizikához, a matematikához, a biológiához és a történelemhez is. Kib@szott polihisztorok vagyunk, ok?

És mindegyiket csak felszínesen karcolja.

Miért érzem úgy, hogy kötekszel?

Fogalmam sincs.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5778 Dátum: 12 szep 03, 18:38:00 »

Mindegy, nekem lesz munkám, mert a geoinformatika szakirányon végzettek megondják a jövőt, ezért kapkodnak utánuk, neked meg... mit is tanulsz? Sose kérdeztem, pedig mindíg érdekelt. Mosolyog
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5779 Dátum: 12 szep 03, 18:40:55 »

Nekem meg lett egy olyan tanárom, (még nem találkoztam vele csak a nevét hallottam) nő és a neve amin általában szólítják Ikanov. Ikanov->Ikanov->Ikanov->IVANKOV!! Iva-chan. ikszdé Tudom hogy fogom emlegetni most már.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5780 Dátum: 12 szep 03, 18:44:00 »

Mindegy, nekem lesz munkám, mert a geoinformatika szakirányon végzettek megondják a jövőt, ezért kapkodnak utánuk, neked meg... mit is tanulsz? Sose kérdeztem, pedig mindíg érdekelt. Mosolyog

Hagyjuk, most megfogtál.

Nekem meg lett egy olyan tanárom, (még nem találkoztam vele csak a nevét hallottam) nő és a neve amin általában szólítják Ikanov. Ikanov->Ikanov->Ikanov->IVANKOV!! Iva-chan. ikszdé Tudom hogy fogom emlegetni most már.

Bírom, amikor ilyen random, értelmetlen hozzászólások jönnek. Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5781 Dátum: 12 szep 03, 18:49:24 »

Értelmetlen? Nem tudod, hogy ki az az Ivankov, ugye? Nevet Talán megtudod, mert van rá 50% esély, hogy hamarosan ő lesz az avám. ikszdé

Ivankov tanít téged drszabi? Úgy irigyellek. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 03, 18:56:08 írta gman » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5782 Dátum: 12 szep 03, 18:52:46 »



Idézet
és  mérnökszemmel a TTK se elég menő

Ezt meg Corvinusosként mondd a BME-seknek. Faceg
http://www.bmeme.hu/post/422/corvinus-students-wont-get-this 


Corvinus és Corvinus közt is van különbség... ahogy sok tanárunk vallja mi még mindig mélyen legbelül Kertészeti és Élelmiszer Tudomány Egyetem (Budai Campus) vagyunk... nem közösködünk a Marx-osokkal.... sajnos én tudom mi az "otthon" reggel 6ig tanulni és 8ra bemenni Labor beszámolót írni ikszdé

Egy kis ízelítőnek itt a mostani, még nem teljes, órarendem:

http://kepfeltoltes.hu/120903/Bez_n_zvu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
(mikrobi, elektro és asszem él. kémia is beugrós tárgyak... na jó nem az elektro kiugrós, csakhogy viccesebb legyen)
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 03, 18:56:16 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5783 Dátum: 12 szep 03, 18:56:21 »

Saphi: ikszdé Igen, gman jót szólt, ha tudod ki az az ivankov, akkor ez nem lehet értelmetlen. Mások is írtak beszámolót az 1. napról, nekem ez volt az egyetlen fontos eset a mai nap. ikszdé

gman: hát.. azt mondják, hogy elvileg jó tanár, csak szigorú. De ha Ivankov akkor csak jó lehet.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5784 Dátum: 12 szep 03, 19:00:34 »

Tudom, ki az az Ivankov. Akkor is egy témába (téma?) nem illő, random hozzászólás volt, még ha vicces is. Mosolyog

Corvinus és Corvinus közt is van különbség... ahogy sok tanárunk vallja mi még mindig mélyen legbelül Kertészeti és Élelmiszer Tudomány Egyetem (Budai Campus) vagyunk... nem közösködünk a Marx-osokkal.... sajnos én tudom mi az "otthon" reggel 6ig tanulni és 8ra bemenni Labor beszámolót írni ikszdé

Gondoltam, hogy ráharapsz. Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5785 Dátum: 12 szep 03, 19:04:41 »

Grrrr ... mintha nemlenne elég hogy a talán legjobb barátnőm BME-s vegyész aki 5ösre csinálja meg a tárgyat amit én csak az ő korrepetálásának hála 2esre (bár ők használhattak füzetet feladat megoldáshoz ikszdé)... nembaj mondjuk a 6 kreditért az is szép jegy (Élelmiszer ipari/Vegyipari műveletek imádlak xD)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5786 Dátum: 12 szep 03, 19:08:45 »

Lehet személyes különbségek.

Egyébként BME-seket mindig is elég elvontnak tartottam. Más egyetemek szopatásával vezetik le a feszültséget. Nem találkoztam még olyannal közülük, aki bármely szakról is elismerően nyilatkozott volna, beismerve, hogy nemcsak azon az egyetemen kell sokat tanulni.

Bár, lehet csak kevés BME-s ismerősöm van. Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5787 Dátum: 12 szep 03, 19:14:13 »

Lehettséges... Nevet bár én legalább állt. mázlista vagyok mert bár nem jó jegyre, de legtöbbször 1.-re, 2.-ra átcsúszok Nevet


Szerintem ez lehet benne, hogy kevés az ottani ismerős, vagy nem annyira jó ismerősök Nevet én ismerek párat, ált. a más mérnököt elismerik, még a közgésről is bevallják, hogy ő lesz a főnökük Nevet és szerencsére alkalmazhatók a korrepre... már 2 tárgyból is megmentettek...
másrészt minden egyetemen nagyképűek a hallgatók Nevet szerintem xD
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 03, 19:15:42 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5788 Dátum: 12 szep 03, 19:17:41 »

még a közgésről is bevallják, hogy ő lesz a főnökük Nevet

Talán innen erednek a nézeteltérések. Nevet

és szerencsére alkalmazhatók a korrepre... már 2 tárgyból is megmentettek...

Milyen jól hasznosítható állatfaj. Nevet

Idézet
másrészt minden egyetemen nagyképűek a hallgatók  szerintem xD

Nem is igaz.  Lesütöttszemek
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5789 Dátum: 12 szep 04, 06:23:53 »

Ez hiányzott már. Reggel arra kelni, hogy semmi moderálni való sincsen. Nevet Ez nyáron bizony nem így van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!