24 okt 11, 20:14:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1148184 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3345 Dátum: 12 júl 07, 23:12:35 »

Csak nekem jönnek mindig olyan levelek, hogy: "Ez a topic mire jó?", "Ezen a képen ki van rajta és miből?", "Mire utaltál ezzel?", "Segíts már megtalálni ezt meg azt a mangat/animet magyarul...", "Úgy hallottam, hogy te értesz ehhez, szóval ezt, hogy kell?", "Te sok ilyesmit ismersz, találj már nekem ilyet..." ?

Segítek szívesen, nem arról van szó, de mindig olyanoktól jön akiket abban a témában írni sem láttam amiket én is látogatok. Ráadásul szerintük olyan kérdésekben vagyok szakértő amikről néha nem is hallottam. Mondjuk vicces meg imponáló. Őket biztos nem rémítette meg egyik régi avám sem. Nevet

Úgy emléleztem, hogy ez minden regisztrációnál gyárilag be is van állítva. Lehet, hogy tévedtem.
Niki, neked Mini sem mondta? Fura, ő is használja pedig.
Használjátok egészséggel a tudást akkor, de bölcsen tegyétek! Nevet

Arra az imára nagyon kíváncsi vagyok.

Direkt van úgy az oroszlán, köszönöm, hogy észre vetted, eredetileg nem így nézett ki, szóval tükrözni kellet, nagyon nehéz volt, két kattintás. Nevet

Szabi2, ha gondolod leírom, hogy hogyan lehet beállítani, akkor kiderül, hogy ugyanarra gondolunk-e.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3346 Dátum: 12 júl 07, 23:41:29 »

Tudod, heo, önkritika. Nyelvesít Amúgy Mini levelei, meg másé is, amit fontosabbnak tartottam, szépségessen, gyönyörűségessen le vannak mentve egy mappába, hogy megőrizzem az utókor számára őket. ((:
Csak akkor lassan jó lenne beállítani ezt a fantasztikus opciót nekem is, mert Lew leveleit például semmiképp nem törölném, igen értékesek. Nevet Főleg, amelyikben a korhatáros képek vannak. ikszdé
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3347 Dátum: 12 júl 07, 23:46:47 »

Hát amit én itt megtaláltam magamnak az az lenne, hogy profil/privát üzenet opciók és akkor van itt egy olyan, hogy "Értesítsen e-mailben, ha privát üzenetet kapok:" Nos ez nekem arra van állítva, hogy mindig.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3348 Dátum: 12 júl 07, 23:48:48 »

Na igen, a korhatáros képek mindig értékesek.

Apropó, hajnal van, ha érted mire célozgatok, meg amúgy is piszkálod majd a profilodat az egyéb beállítások miatt... Lényeg, hogy elő a farbával, mutasd a képet!

Az lesz az Szabi2, úgy a jó, ha azon is marad.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3349 Dátum: 12 júl 08, 00:03:41 »

http://www.imdb.com/video/imdb/vi2004460313/

Piros pont amiért 1:10-nél a fickó táskáján van magyar zászló. Legalább annyi legyen magyar benne...
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3350 Dátum: 12 júl 08, 00:19:56 »

Erről az jutott eszembe, amikor most EB döntőn apám felsóhajtott: 'Legalább a fű magyar a pályán'
"
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #3351 Dátum: 12 júl 08, 01:03:57 »

Ejj, mit keresek én még itt fenn? ikszdé Nem tudok aludni, de nem is fogok egy ideig. Nevet
Niki... azokat én se törölném. xd
Amúgy valaki segítene eldönteni, hogy milyen színű a szemem? Bár nem hiszem, hogy kíváncsiak vagytok a csipámra, de most komolyan, ez most zöld, kék, vagy szürke? smirksweat
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3352 Dátum: 12 júl 08, 01:08:07 »

Kék, egyértelműen kék. Láttam már olyan képet is ahol a tengernek van ilyen színe. Szerintem szép. Csipának meg nyoma sincs.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3353 Dátum: 12 júl 08, 01:13:02 »

A csipád engem se nagyon érdekel, azt ki kell törölni, mert csúnya, de tényleg nem vagy csipás amúgy. ikszdé A szemed pedig gyönyörű kék, mintha az univerzumot látnám benne, amiért az íriszedben olyan szépen, sávosan futnak a pigmentszálaid. Mosolyog

Ezt a mesét vártam... amíg úgy volt, hogy Miley Cyrus szinkronizálja Adam Sandler alias Drakula lányát, de Selena Gomez... hm, így már nem olyan érdekes. :/

Most van hajnal, heo. Nevet Bár igazából háromtól számít hajnalnak a hajnal szerintem, de... áh, mindegy. Nevet Tessenek parancsolni. Remélem, a baba ijesztőbb volt a gülü, gyilkos szemeivel, mint én. >.<
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 08, 01:16:48 írta Nikuccia » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3354 Dátum: 12 júl 08, 01:15:25 »

Nekem viszont lassan már aludni kéne, szal Niki... lassan lökhetnéd azt az avát. Nevet Megfogyatkoztunk már végül is így is eléggé sztem, meg már késő is van. Nem mintha nem érnék rá holnap reggelig, meg nem mintha nem tettél volna fel eddig még magadról képet, dehát most na. Nevet

Ui.: Ah köszönjük szépen. bow Egyébként ez tényleg egy nagyon jó kép.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 08, 01:18:14 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3355 Dátum: 12 júl 08, 01:26:01 »

Megérte várni.
Pofátlan leszek, de ezen a képen tényleg te vagy? (Láttam már rólad egy párat én is és egy picit más az arcod, még szebb.)
Tetszik a tomoe a masni közepén, egyik kedvenc motívumon.
Szexi vagy, olyan Váó! értelemben, szóval érted.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3356 Dátum: 12 júl 08, 01:32:01 »

Juj. Nevet Én nagyon jól tűrök elég sok rossz dolgot, de a bókokat.. hu. ikszdé Mindegy, ez egy hülye tulajdonság az emberekben, mikor valaki megdicséri a külsejét, akkor elkezd tagadni, hogy nem is, nem is, mer' ronda vagyok... Olyan... önbizalomhiányos személyiségre vall, márpedig az önbizalom nem rossz tulajdonság, jó lenne gyakrabban alkalmaznom nekem is. xP Eme életfilozófia miatt pedig: köszönöm! Igen. Nevet
Majd küldök abból a sorozatból egy másik képet, heo, hogy elhidd, én vagyok. Mosolyog
A masni pedig a leggyönyörűbb forma a világon, én is nagyon odavagyok érte.

Drszabi, elnézést, hogy így megvárattalak, most már menj, ugorj be az ágyikódba. Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3357 Dátum: 12 júl 08, 01:42:27 »

Eddig vagy sötétben csinált képet magáról vagy napon. Nevet Ez meg egy normális kép végre, normális körülmények között. Meg befigyel itt már sztem az a hajszínváltozás is nem? x)
Mondjuk ha nem szál el az ember ha dicsérik az egy bizonyos határokon belül még nem önbizalom hiányosság, hanem vmi szerénység féle. Csak ha kétszázszor elmondják, hogy szép, de csak azt hajtja, hogy ronda az már önbizalom hiányosság Nevet Azért egy köszönöm mindenképp jobb.

Am ja megyek is úgyis néztem most egy one piece movie 10-et épp vége szóval megyek. Úúúú most néztem az órára.  Wátdöfákk Azt hittem max 2 lehet. Na jó én zúztam is.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3358 Dátum: 12 júl 08, 01:45:14 »

Gondoltam még elalvás előtt felnézek fórumra,erre azt látom hogy Niki ki tett avatarnak egy tündért Mosolyog
Naplózva


Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #3359 Dátum: 12 júl 08, 01:46:28 »

Nyugi, a csipát csak a "viccesség kedvéért" írtam. xD Amúgy, köszi. Pirul

Niki: Tök jó ez a kép rólad! Remélem, ha feljebb növök akkor valami olyasmi szerűen fogok kinézni mint te.  Mosolyog

Fórumra már én se jövök. ikszdé Majd holnap. Csáó!
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!