24 szep 22, 17:31:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1126356 alkalommal)
0 Felhasználó és 52 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1560 Dátum: 12 jún 01, 16:40:55 »

CCcc. ugyanmár, kilövünk rájuk pár komoylabb atomot, és pápá idegenek. EGyébként sem jelenti az, hogy esetleg találtak megoldást a nagy távolságú űrutazásra azt, hogy a fegyvereik is olyan komoylak. Ki tudja, talán nyugis népek lennének, akik soha nem is háboruztak, és a hadi technolóia helyett ebbe pumpálták az energiát.
De ha nem is így volna, és csak ebben az esteben lenne indokolt támadni, a fegyverzetük simán lehet egyenrangú, vagy nem sokkal fejlettebb. De ha fejlettebb is, attól még, hogy valakinek van egy pisztolya valaki msánmak egy köve, ha sikerül fejbe dobni a kővel, nyert ügye van.

Gaiat pedig tessék nem sértegetni, még hogy lepukkant, ccc...
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 16:42:24 írta STM » Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1561 Dátum: 12 jún 01, 16:44:05 »

az esőben sétálással nincs bajom addig amíg szarrá nem ázok. Akkor fázok és nem is jó. Na meg a betegségek sem vonzanak.

STM igaz, lehet, hogy békések. Bár a legtöbbjük intelligens mert még nem akartak találkozni velünk. ikszdé (bár lehet, hogy már itt vannak)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1562 Dátum: 12 jún 01, 16:44:55 »

Hát a rabszolgatartás kicsit erős volt, ma már nem hiszem, hogy ez elfogadott lenne, de a nyersanyagok ellopása simán elképzelhető. Nevet
Egyébként nem tudom hogy tudnátok nekik kémkedni, nem valószínű, hogy ismernék a fölni nyelvet, max a matematikán keresztül. ikszdé

Mondjuk amíg Chuck Norris él, addig úgysem fognak megtámadni.... Vagy végük. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1563 Dátum: 12 jún 01, 16:49:55 »

Megázni jó, én szeretek.

És lehet, az atom nem is ártana az idegeneknek, épp ellenkezőleg. (Igen, ezt egy filmben láttam. ikszdé)
(Amúgy mintha valakinek tele lenne a postaládája, nem? Hmm...)
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1564 Dátum: 12 jún 01, 16:50:47 »

Jah. Chuck Norris egyszer felbosszantotta Békéscsabát...
Tegnap néztem meg a Men in Black III...voltak benne vicces jelenetek a földön élő földönkívüliekkel... Nevet
Innen bentről jó volt az eső, de benne állni annyira nem szeretek.
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1565 Dátum: 12 jún 01, 19:28:28 »

Én az esővel úgy voltam hogy na leszállok a Hévről addig nem lehet semi mindjárt ott vagyok a villamosnál... Na ez nem így történt abba a fél percbe tiszta víz lettem a villamoson nézték hogy leöntöttek vagy ez mi... leszállok a villamosról kinyitom mostmár az esernyőt h ne ázzak el.... Persze h nem esik az eső... csak abba a fél percbe kellett de szerencsére a villamoson megszáradtam Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #1566 Dátum: 12 jún 01, 19:57:37 »

én szeretem az esőt, de mondjuk mértékkel... Bőrigázni nem...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1567 Dátum: 12 jún 01, 19:58:09 »

Megvan a gépem *.* Nevet szupeeer Nevet most már arról vagyok csak msnt kéne rá varázsolni. Jelenleg WoWot másolok rá ikszdé
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1568 Dátum: 12 jún 01, 20:14:08 »

WoW nékül nincs élet.. *.* Hogy hívnak ott? Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1569 Dátum: 12 jún 01, 20:23:46 »

Jah. Chuck Norris egyszer felbosszantotta Békéscsabát...
Jaj, Morita! Nevet Lehengerlő a fanyar humorod, imádom. ikszdé

Sasuke97, Murphy törvénye szerint, ami megtörténhet, az meg is fog történni, úgyhogy inkább ne is dühöngj ilyeneken. Ez a törvény áll mindenek felett. Nevet
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1570 Dátum: 12 jún 01, 20:35:46 »

Azért kicsit bosszantó,de igazából megszáradtam szóval nem volt nagy károm Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1571 Dátum: 12 jún 01, 20:54:56 »

Sasuke 97 melyik szerveren vagy? én vagyok Taurin meg Wodon. Taurin allis vagyok (Kusshina név 42 dranei shaman) WoD Hyrené 80 blood elf hunter) bocsánat az offét Nevet de tényleg nincs élet nélküle Nyelvesít picikét laggol de elviselhető Nevet
Mi történt? Megáztál? Mosolyog
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1572 Dátum: 12 jún 01, 21:02:19 »

én vagyok Taurin meg Wodon. Taurin allis vagyok (Kusshina név 42 dranei shaman) WoD Hyrené 80 blood elf hunter) )
Egészségedre! Megfáztál? Nevet


http://www.youtube.com/watch?v=k4F5beXaSw0
Nem akartok felvenni engem abba a rendezői gárdába? Nevet Lennék a szövegkönyv író, vagy a zenefelelős hangmérnők. ikszdé Ja, a videó háttérinfója: csináltam bátyámnak és barátnőjének popcorntot, és bátyám megette Réka elől. Vége. ((:
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1573 Dátum: 12 jún 01, 21:03:01 »

Előbb kérdezte tőlem hogy mi a nevem wowban Nevet arra feleltem amúgy az egy szerver neve. Milyen filmet csináltok vagy félre értettem valamit? Mosolyog
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #1574 Dátum: 12 jún 01, 21:25:58 »

Naon cuki a filmed Nevet kérdezd mugent Nevet felőlem igen Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!