24 okt 07, 00:24:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 581 582 [583] 584 585 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138972 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8730 Dátum: 12 nov 29, 17:10:33 »

Én nagyon ellustultam mióta délutános műszakban dolgozom. Rengeteget alszom és rendszerint éjjel fekszem le.
Mondjuk most a 12 órával annyi a baj hogy nem tudtam elaludni és körülbelül két órát aludtam azt is pocsékul.. amúgy nincs vészes napunk. Juhhé.. akartam volt írni ezt ám elérkezett a fél5 a délelőttös kollegák hazamentek és a nyakungba zúdult a lavina..

Áááh muslinca!

Nah mindegy ha a szomszédok nem lesznek hiperaktívak mint általában akkor 11ig fogok durmolni.
Hanii te egy éve is 15 voltál nem? lebuktál.Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8731 Dátum: 12 nov 29, 17:59:09 »

Boldog szülinapot gman. (de ki az a gman?)

Nos a kevés alvás egyáltalán nem jó. Ajánlom figyelmetekbe ezt az olvasmányt. Detty neked különösképpen.

Egyébként ma ofő órán az alvás fontosságáról kellett kiselőadást tartanom. Ezt olvastam fel a telómból. ikszdé
Mondjuk nem feltétlenül tetszett ez a megoldás a tanárnak meg az o.társaimnak, de hát... az alvás fontos, és elvette az időm attól, hogy megírjam normálisan.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8732 Dátum: 12 nov 29, 18:11:07 »

Aztán mitől boldog? Mindegy, köszönöm!

Honvágyam van, haza akarok menni, de a holnapi térinfo az utamat állja. Szomorú
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8733 Dátum: 12 nov 29, 18:22:16 »

Nos a kevés alvás egyáltalán nem jó. Ajánlom figyelmetekbe ezt az olvasmányt. Detty neked különösképpen.


Ezt hülyeségnek tartom. Én egy hónapban maximum egyetlen egyszer, néha kétszer alszom 6-8 órát. Munkanapok jövetelekor általában 4-5 és fél óra között szoktam aludni, szabadnapokon pedig minimum tízet. Nálam ez a normális, valszeg így állt be a bioritmusom. Amikor fáradt vagyok és négy órát (vagy kevesebbet) alszom, akkor szokott az idegrendszerem rosszabb lenni az átlagosnál, de semmi egyéb tünet nem mutatkozik, amit a cikkben leírtak. Makk egészséges vagyok, nemrég voltam a vérvétel eredményeimért is.
Persze nem akarom cáfolni, hogy a kevés alvás rossz, de néha már magamból is elegem van, amikor megmondom a frankót, mert itt már mindenki megmondóember.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 29, 18:23:09 írta Stance » Naplózva



Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8734 Dátum: 12 nov 29, 19:01:31 »

Nem (csak) az számít h hány órát alszik az ember, hanem az h mennyire mélyen alszik, és iszik e kávét (vagy más élénkítő hatású készítményt),  plusz még h milyen az általános egészsége, és mennyire stresszes az élete.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8735 Dátum: 12 nov 29, 19:08:04 »

Jajj ne legyünk már ennyire negatívak... én kikapcsolódásból fórumozom, miért nem lehet mindenkinek így tenni?
Legalábbis próbálkozom. Kis megmondó.Mosolyog

Engem nem érdekel kifejezetten, imádok aludni, kész. Nyelvesít

Inkább gyertek januárban talira.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8736 Dátum: 12 nov 29, 19:17:43 »

Nem mehetek hölgyeim, túl szépek vagytok. Bizonyos mértékű kísértésnek már nem lehet ellenállni, ezért inkább megelőzöm a bajt és nem megyek el semminemű fórumtalira. Mosolyog
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8737 Dátum: 12 nov 29, 19:43:18 »

Stance te férfi vagy, talán rajtad ezért nem jelentkeznek a tünetek. A cikkben az állt, hogy ez főként nőkre jellemző.
 Az osztályfőnököm nő nemű, ő azt mondta, hogy feltűntek már neki ezek a dolgok. Legalábbis volt olyan.

Nyilván minden embernek más a szervezete, ezért túlságosan általánosítani nincs értelme. Azért valami biztosan van benne, még ha nem is 6-8 órával, hanem mindenkinek személyre szabva.

Egyébként nem tudom mi a baj azzal, ha az ember megmondja a véleményét.
Nem ugyan az ha direkt leszólsz valakit, szándékosan kötöszködsz, meg az ha leírod amit gondolsz.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8738 Dátum: 12 nov 29, 19:46:59 »

Kifogás.. és annak is irtó rossz Mosolyog

Amúgy mik a tünetek összefoglalnád? de mindjárt megnyitom, nem kell
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8739 Dátum: 12 nov 29, 19:47:45 »

Egyébként nem tudom mi a baj azzal, ha az ember megmondja a véleményét.
Nem ugyan az ha direkt leszólsz valakit, szándékosan kötöszködsz, meg az ha leírod amit gondolsz.

Nekem az nem tetszik, hogy mindenki azt hiszi, hogy igaza van és nem látja a saját ketrecét. Mindenki mindenhez ért, de még sem történik semmi. Ez ugyanúgy rám is igaz, még ha azt is hiszem, hogy teljes mértékben igazam van. Ember nem képviselheti az igazságot, el kéne már fogadni. Én egyre jobban értem és érzem, hogy valójában egyáltalán nem tudok semmit. És ez egy csodálatos érzés.
Naplózva



Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #8740 Dátum: 12 nov 29, 19:53:43 »

Én viszonylag sokat alszom úgy 6 és fél órát hétköznaponként hétvégén meg úgy 7-t de valamikor 4-5-öt Nevet nekem ez tökéletes alvásidő Nevet de viszont mióta ilyen sokat alszom (régebben jóval kevesebbet) szinte mindíg elfelejtem miről álmodok csak néhány kép marad meg.
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #8741 Dátum: 12 nov 29, 19:56:18 »

hát ez tényleg nagyon viszonylagos... Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8742 Dátum: 12 nov 29, 19:57:46 »

Nem értem mi vesz rá pár embert, hogy az ismerősét feltegye napiszarra... Jobb lesz tőle az élete? Vagy nincs nagyobb sikerélménye az életben, vagy mi?
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #8743 Dátum: 12 nov 29, 20:00:39 »

Attól nagynak érzi magát Nevet azt hiszik, hogy most olyan nagyot alkottak. Egyesek nem tudnak mit csinálni magukkal :DD
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8744 Dátum: 12 nov 29, 20:01:12 »

Nekem az nem tetszik, hogy mindenki azt hiszi, hogy igaza van és nem látja a saját ketrecét.

Én nem hiszem... Tudom =D

Az alváshiány valóban káros, a pénztárcámra >< Egyre drágább a kávé =D

Én egyre jobban értem és érzem, hogy valójában egyáltalán nem tudok semmit. És ez egy csodálatos érzés.

Én minden Matek és Ábrázoló Geometria előadás után ezt érzem :S És egyáltalán nem csodálatos érzés =D

najó befogom... Nevet

edit:  Egyszer én is majdnem felkerültem Napiszarra még kispöcs koromban amikor 6an pózoltunk a sínen =D
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 29, 20:03:10 írta Lew » Naplózva


Oldalak: 1 ... 581 582 [583] 584 585 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!