24 szep 28, 00:10:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784830 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #345 Dátum: 12 feb 19, 16:53:04 »

Minagi leszel a gyerekünk? Pirul És te heo? ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #346 Dátum: 12 feb 19, 16:53:32 »

LoL ez meglepettxDDD Chakra ha nem lennék sötét nagyúr most meghatódtam volnaXD Na csinálok majd aláírást mint régen és beírlak titeket:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #347 Dátum: 12 feb 19, 16:55:35 »

Megtiszteltetés lenne. Nevet Meg is hatódtam az ajánlatodon.  Pirul
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #348 Dátum: 12 feb 19, 17:00:08 »

Szolgálati Közlemény

Most, hogy így felfejlődött a klub és már egészen sok tagunk van, több dologra is szükségünk lenne, amelyekhez várom a tagok segítségét.
Ezen dolgokat egyszerűen csak felsorolom.
  • A z első és legfontosabb egy családfa lenne, mert túlságosan is elszaporodtak a családi kötelékek.
  • A második, hogy állandó tisztségekre kellene embereket választanom, ilyenek például az anyakönyvvezető aki a családfát is készítené és frissítené, kellene egy vezető helyettes aki rendet tart, akkor is, ha nem vagyok itt és még lesz egy pár.
  • Különböző fejlesztési javaslatokat várok, például, hogy maradjunk-e ilyen duma topic szerűek vagy csak bizonyos dolgokról mehessen a csevej.
  • Fektessünk-e le újabb szabályokat, ha igen mik legyenek azok?
  • Szeretnétek-e címert, himnuszt, új klubnevet, új mottót vagy bármi egyebet?


Valamint még ezernyi más dolog, úgy gondolom, hogy ideje lenne egy kicsit szerveződni, jobban megismerni egymást, ha már egyszer egy azon klub tagjai vagyunk.
Valamint tényleg bármilyen kérdésetek van azt küldjétek el nekem PÜ-be és ne ide írjátok.
Nem akarok diktatúrát meg semmi egyebet csak szeretném egyben tartani a klubot, ha már egyszer megalakult.

Válaszokat, kérdéseket, jelentkezéseket várom PÜ-ben és csak is abban!

Utóirat: Amennyiben ezekre nincs igény úgy feloszlatom a klubot, majd pedig mindenki visszatérhet a Duma Topicba.


Utó utóirat: Látom közben Hiei megelőzött, kijelentem, hogy ezzel a mondanivalójával teljes mértében egyet értek és a fentiekben leírtakat is fenntartom.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 19, 17:02:54 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #349 Dátum: 12 feb 19, 17:05:16 »

Szívesen vezetném a családfát, viszont annak a téma első hsz-ében kéne lennie szerintem oda meg nem tudok ugye beleírni. >.<# De ha van javaslat, hogy hogyan akkor csinálom Nevet

Mondjuk úgy megoldható, hogy egy képen vezetem mint az előző generáció és elküldöm heonak/hiei-nek aki beleteszi az első hsz-be.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 19, 17:07:31 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #350 Dátum: 12 feb 19, 17:07:17 »

A javaslat egy képben merül ki aminek a linkjét vagy a lekicsinyített mását (linkként) kitenném az első hozzászólásba.

Mellesleg mivel az első hozzászólás szerkesztés alatt áll, így oda bármi bekerülhet ami segíti az újjáalakulást.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #351 Dátum: 12 feb 19, 17:08:56 »

Nekem nem okoz problémát bele tennixD Hála korlátlan hatalmamnak buhahahahaxD
Na nem kell így megijednie a fiatalabb fórumozóknak. Kérjetek fel mesternek valakit:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #352 Dátum: 12 feb 19, 17:13:09 »

Ritli-sama végtelenül kedves ajánlatát vissza kell, hogy utasítsam, mert közben felkértem Minagi-t párnak. (Igent mondott.  Pirul)
Így egy kissé abszurdnak találnám a testvéri kapcsolatot is, de nagy köszönettel fogadnám, ha mondjuk baráti párok lehetnénk vagy hasonló.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #353 Dátum: 12 feb 19, 17:14:32 »

Hát mivel Minagi a lányom, és te vagy a férje, ezért én vagyok az anyósod. Muhahaha Ördögi Rettegj. Ha összetöröd a szívét... Leüt
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #354 Dátum: 12 feb 19, 17:15:52 »

heo, akkor én most tagnak számítok, vagy nem? o.O
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #355 Dátum: 12 feb 19, 17:21:31 »

Jó ötlet, hogy ne duma topic 9-et csináljunk, hanem családfát Nevet
ui: visszaolvastam, és Chakra-senpai megelőzött Nevet Hieit én akartam felkérni senseinek :'( De azért örülnék, ha engem is bevállalna, és megtanítana a Hiei-féle 'feketmágiára' ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 19, 17:23:43 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #356 Dátum: 12 feb 19, 17:26:05 »

Haniit lányunkká fogadtuk. Pirul Na alakulgatnak a dolgok, még egy kis összerázódás és megrajzolom a családfa v1.0-t Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #357 Dátum: 12 feb 19, 17:27:49 »

A legnagyobb tisztelttel fogok bánni a lányával hölgyem.

M. Bogi és mindenki más, ahogyan Hiei is említette kérjetek fel a taglistán szereplő "idősebb" emberek közül valakit senseinek/mesternek/szülőnek, ők döntik majd el, hogy elvállalják-e.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #358 Dátum: 12 feb 19, 17:28:34 »

Ja, rendben, nekem már van 2 sensei-em is. Mosolyog
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #359 Dátum: 12 feb 19, 17:31:25 »

Jó ötlet, hogy ne duma topic 9-et csináljunk, hanem családfát Nevet
ui: visszaolvastam, és Chakra-senpai megelőzött Nevet Hieit én akartam felkérni senseinek :'( De azért örülnék, ha engem is bevállalna, és megtanítana a Hiei-féle 'feketmágiára' ^^

Készülj fel Sabaku eddig két tanítványom volt mindegyik meghalt:D. Elfogadom a felkérésed és kiképezlek. Innentől az alvilág trónjának várományosa vagy. Gyűlölj engem és minden erőddel légy azon, hogy elpusztíts engem! Ha nem szerzel elég erőt eltaposlak téged!

U.i. Sajnálom Bogi, de a nevelésedről le kell mondania Sabakunak, ha engem választ. Kétlem, hogy elbírnál egy olyan mesterrel aki tőlem tanult:D. Viszont ne bánkodj, flexxe még mindig ott van:D.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 19, 17:34:43 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!