24 szep 28, 00:09:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784828 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1470 Dátum: 12 feb 22, 23:06:41 »

Bizony valami olyasmit írt, hogy most már ő is tagja a családnak én meg néztem, hogy igen O.O.
Akkor megpillantottam dallamosan csengő neveid egyikét aláírásában és tádá így lett a chokapic.

Csak annyira vagyok kukkoló, mint Aoi a GITS SAC-ból. Nevet

Amúgy tudom, hogy csak poén, de erről a meleg témáról le lehetne pattanni most már, mert kezd elfajulni, másrészt pedig szerető közösséget ígértem az első hsz-ben és egy idő után már, akkor is bántó, ha csak viccnek szánják.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1471 Dátum: 12 feb 22, 23:09:01 »

Minagi: Ja, valami olyasmi, meg lettem kérve. xD Habár későn, mert feltehetőleg más lesz a férjem... nos, ha mégsem... Rikan? *-* ikszdé

Egyelőre valami fattyúként próbálok beilleszkedni a családba, kevés sikerrel. Nevet Majd talán lesz még alkalom, ami nem az lesz, hogy gyűrűvel térdelnek le elém.  Ohh My God
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1472 Dátum: 12 feb 22, 23:12:18 »

Oh bocsánat férjem, nem fogom cukkolni szegényt. (Eddig ebben a témában még nem is cukkoltam  Sír)

Jó kis megfigyelő. Az én férjem!  Ámor

Szóval meglettél kérve, közben valaki mástól is? Szóval mással "jársz" miközben a fiamat szédíted?

Ritli nem is mondtam pedig elfelejtettem. Nagyon jó lett a kiegészítés. Szép munka!  Yóóóó (családfáról beszélek...)
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 23:19:15 írta Minagi » Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1473 Dátum: 12 feb 22, 23:15:42 »

Sajnálom, csupán szédítő külsőm, csábító jellemem, és a Mavis avatár-aláírás kombóm elbűvölhette naiv lelkét.  Neeem
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1474 Dátum: 12 feb 22, 23:16:09 »

Sevanya~ :3

Jujj ez a Kallen Neko nagyon jó lett. :3 nagyon édes. ^^
...csak örökbe fogadtátok? Mosolyog
Köszönöm. :3
Csak nem zabigyerek vagyok? Ohh My God

Egyet kell értenem a húgommal, nincs pasi a láthatáron. Nevet Különben is, meg kell válogatni a jó partikat. Nevet
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1475 Dátum: 12 feb 22, 23:20:00 »

(Eddig ebben a témában még nem is cukkoltam  Sír)
Na tessék csak egyszer kell megszólalnod és máris apokalipszis van. Nevet

heo-chan ez csak Rikanra érvényes vagy gmant is békén kell hagynunk? Ohh My God

Macskocka te kis egoista Nevet

A-chan én nem tudom, anyádat kérdezd. Izé José...
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1476 Dátum: 12 feb 22, 23:24:54 »

Héj, nem tehetek róla, hogy mindenkinek aludnia kell.  Durci  Mindegyik alszik a kis ágyikójában, suli van!
(De látod, az alatt a 12 oldal alatt alig írt, és mikor vissza térek, rögtön.  Pirul)

A-chan, csak nem vagy az. Vagy igen?O.O

Heo: Láttad ezt, vagy gondolkoztál rajta?
Egyébként lenne egy kérdésem Heo-hoz.  Mivel a több mint kb a 23. oldalig gyakorlatilag egy Duma Topic volt, nem kéne beírni az első hozzászólásba hogy "link INNEN olvasd, mert INNEN van értelme"  Gondolkozik

Közben nem is vettem észre hogy, Unokám lett?  Technikai KO Jah nem, csak egy szolgálja lett a lányomnak. Büszke vagyok rá. vagy mi. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 23:27:39 írta Minagi » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1477 Dátum: 12 feb 22, 23:45:02 »

Mini-chan, természetesen nem csak neked szólt, sőt, de ennek ellenére még a kezdete előtt szeretném elfojtani.

Ritli-hime, úgy gondolom, hogy mindenkire érvényes, itt nincs megkülönböztetés, legalábbis szeretném, hogy ne legyen.

Láttam és elolvastam, de mivel közel 100 oldalnál járunk 5 nap alatt, így úgy gondoltam, hogy felesleges lenne ezzel vesződni, de, ha szeretnéd, akkor kiírom.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Szolgálati Közlemény

A taglistát kivettem a nyitó hozzászólásból, mivel a családfánkban úgy is mindenki benne van, így feleslegessé vált, ráadásul nem is igazán árult el semmit magáról a családról, ezért töröltem a téridő kontinuumból.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1478 Dátum: 12 feb 22, 23:55:47 »

Épp, amikor át akartam böngészni a taglistát, mert érdekelt a famíliatagok titulusa.

Ritli gyanús nekem. Itt fütyörészik, mintha nem tudna semmiről...
Remélem, hogy nem vagyok az, de nem merek bizakodni. Majd holnap kiderítem. ööööö

De most én is megyek aludni. Jó éjt.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 23:56:25 írta A-chan » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1479 Dátum: 12 feb 22, 23:58:17 »

Búúúú... heo gonosz Szomorú Nem hagyja, hogy gonoszkodjak gmannal Szomorú (egyébként igazad van. sajnos ikszdé)

Áhh én nem tudok erről semmit A-chan... Izé José... *próbál nem gyanús lenni* ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1480 Dátum: 12 feb 23, 00:03:44 »

Ugye? idegesítő szokása.  smirksweat Nyelvesít
Egyébként megértem hogy miért nyomod el mielőtt még elfajulna, szépen rendben tartod a dolgokat.
Csak egy ajánlás volt, mert ha valaki az elejétől szeretné megnézni mi ez akkor nem fog fel semmit, és sokan írták hogy az elejétől végig olvasták, ezért gondoltam hogy Hiei írásához kell őket irányítani.  Pirul De a te döntésed!

A-chan jó éjt ^.^ Hidd el, anyám mindenről tudd, csak sunyul.
Naplózva


Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1481 Dátum: 12 feb 23, 00:05:02 »

Azért amikor ezt a nevet választotta tisztában kellett lennie ezzel. Nem kell hozzá 150 IQxD HüphüphüppxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1482 Dátum: 12 feb 23, 00:11:41 »

Ugye? idegesítő szokása.  smirksweat Nyelvesít

Csak egy ajánlás volt, mert ha valaki az elejétől szeretné megnézni mi ez akkor nem fog fel semmit, és sokan írták hogy az elejétől végig olvasták, ezért gondoltam hogy Hiei írásához kell őket irányítani.
Mármint mi?

Ezen a változáson még gondolkodom, van rá ötletem egyébként, még meglátom.


Rendben Hiei, te miről beszélsz? Nevet  Közben rájöttem, gman-ről.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 23, 01:43:11 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1483 Dátum: 12 feb 23, 07:46:33 »

Dejó, rólam beszélnek az emberek, miközben nem vagyok itt! Ebből is lászik, hogy ki a család lelke. Pontosan

Am Opa, ha nagyon tudni akarod, a nevem onnan van, hogy amikor regisztráltam valami rajzfilm ment a TV-ben, amiben egy Gus nevű gyerek szuperhősöset játszott és Gman-ek hívatta magát. Mivel  nem volt kedvem gondolkodni, ezt írtam be.

Ja és 150 IQ? Túlbecsülsz Opa, de azért kösz. ikszdé
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1484 Dátum: 12 feb 23, 08:23:38 »

Anna, természetesen nem vagy zabigyerek, csak eddig egy előkelő párizsi lányintézetben tanultál ezért nem ismert senki a társaságból. De innentől kezdve te leszel a bálkirálynő mindenhol ez fix. :3 A démonherceg démoni asszonykája pedig szereti össze zavarni ártatlan emberek lelkivilágát úgyhogy ne is figyelj oda rá.  Lesütöttszemek ikszdé :3

Rikan akkor mégsem veszed feleségül Lille hercegnőt?  Ohh My God Ezt már tegnap is akartam kérdezni.

Macskocka nagyon szép vagy. :3


heo baromi szigorú. Mini megengedi egyáltalán, hogy költs magadra vmit?  Ohh My God ikszdé
Naplózva


Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!