24 szep 27, 21:10:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1494930 alkalommal)
0 Felhasználó és 84 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7425 Dátum: 13 szep 20, 12:03:47 »

Én a 2. évadig szenvedve néztem pedig. Ezután lesz csak jó. Nevet
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #7426 Dátum: 13 szep 20, 16:24:55 »

Nagyon nagy Dexter rajongó vagyok, de az évad valami borzalmas. Szégyen milyen lezárást kap a sorozat... Dexterből egy idióta, elővigyázatlan gyökeret csináltak, a párbeszédeket mintha a 8 éves öcsém írta volna, nincs semmi hangulata, a karakterek valami félelmetesen hülyék, és tele van logikai bakikkal az egész. Szeretem nézni, mert Dexter, de ezen kívül más érvet szerintem nem lehet felhozni az évad javára. Dexter karakterfejlődése például nagyon szépen lett felépítve, csak az a baj hogy rohadtul nem érdekel senkit. Nevet Ha valaki azt mondja nekem pár hónappal ezelőtt hogy Dexter elenged valakit az asztaláról, aki mindent tud róla, csak azért mert ő jófiú lett és nem szeretne gyilkolni azt körberöhögöm.
Ettől független valamiért még mindig kedvencem, de tényleg semmi ésszerű ok nincs rá. Valaki kifejthetné, hátha egyet tudok érteni vele. Nevet

A 7. évad sokkal jobb volt ennél szerintem.

A Breaking Bad meg tényleg valami félelmetesen jó, de ez a hype ami körbelengi már idegesítő. Lassan már rosszabb mint a Trónok harca... Főleg úgy, hogy nekem az előző rész jobban tetszett mint a legújabb. Flynn 5 évad alatt egyszer kap szerepet, akkor is legszívesebben fejberúgná az ember. Skyer meg a legújabb szinonimája az álszentségnek, jó ideig védtem a karaktert, de amit ebben a részben művelt az idegesítőbb volt mint Evelyn karaktere.

Sons of anarchy-t nézett valaki? Ott se volt túl fényes a kezdés, de még mindig elismerésem az íróknak hogy miket megmernek engedni maguknak.

És mivel ha jól láttam még senki nem tette be a DW 50. évfordulós előzetesét itt van az is, akkor is ha elég régi már. Ha meg valaki betette már akkor se árt még egyszer, mert valami kegyetlen jó.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=G8g5BrLm7uQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=G8g5BrLm7uQ</a>
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7427 Dátum: 13 szep 20, 17:08:34 »

Ez a trailer sajnos nem offical, és eddig a BBC nem méltóztatott semmilyen trailert mutatni, pedig már közeleg az idő.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7428 Dátum: 13 szep 20, 17:27:21 »

Én nem rég Kezdtem a Sons of Anarchyt. Annyira elszomorított az első évad, hogy jó ideig úgy éreztem, hogy mindenkinek örömöt kéne és boldoggá tenni. Durva érzés volt. Csak másnap röhögésbe fulladt, amikor megláttam egy négert a metrón és az jutott eszembe, hogy kéne neki dinnyét vagy kfc-t adni, mert őket csak az teszi boldoggá. Túl sok rasszista vicces képregényt néztem a neten. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7429 Dátum: 13 szep 21, 19:05:16 »

Újabb Scott Adkins-film, ígéretesnek tűnik! Bár azért a Vitathatatlan 4. elkészítésének is nekiláthatna végre...

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=34xgxMiRP94" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=34xgxMiRP94</a>
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7430 Dátum: 13 szep 22, 13:23:07 »

Megnéztem a futurama utolsó részét, ennek is vége, jó régóta tartott már. T_T
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7431 Dátum: 13 szep 22, 20:59:54 »

http://filmek.s9.hu/2015-filmjei-datum-szerint/
Vannak ám itt csuda filmcímek  Pontosan
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7432 Dátum: 13 szep 22, 21:23:11 »

Nagyon kell egy Függetlenség 2. XDD. Avatarra kiváncsi vagyok. Azon kevesek egyike vagyok, akiknek valamilyen szinten azért tetszett az első rész.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #7433 Dátum: 13 szep 23, 13:09:59 »

Dex lezárással kapcsolatban konkrét spoilerek nélkül: Akármennyire nem tartottam megfelelő színvonalúnak az utolsó évadot, a lezárással nagyon meglennék elégedve, amennyiben nem lenne az az utolsó sablonos, elb.szott fél perc. Mindenesetre engem úgy-ahogy kárpótoltak az eddigiekért, és mégsem kell letagadnom a továbbiakban hogy a Dexter a kedvenc sorozatom. Nevet C. Hall-tól mondjuk kicsit többet vártam. Nem volt rossz a játéka, de a sorozatzárónál elvárná az ember hogy a csúcsformáját hozza. Jennifer ismét nagyon nagy volt, a többiek meg a szokásos átlag színvonalat hozták.

Masuka lányának mi értelme volt egyébként? ikszdé
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7434 Dátum: 13 szep 23, 14:20:32 »

Hát ez valami hihetetlen nagy hulladék volt. Egy ilyen sorozat esetében pont a polkorrekt befejezést kapta, hogy egy gyilkos, ezért mégsem élhet békében. A Hollywoody happy end lett volna itt a különleges. De nem, meg kellett mutatni, hogy ők mekkora drámát csinálnak és Dexter merő jóságból hagyja, hogy a kisfia apa nélkül nőjön fel. Kb. az egész sorozatot lehúzta a wc-n ez a befejezésnek csúfolt szar.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 23, 14:21:13 írta Gdat88 » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7435 Dátum: 13 szep 23, 15:06:58 »

Az egész sorozat alapja, hogy adott egy ember akiből minden hiányzik ahhoz, hogy emberként élhessen. A végjáték szépen ennek tett pontot a végére. Minden évadban egyre emberibb lett Dexter az őt ért hatások következtében és talán az egyik legnehezebb dolgot értette meg a végén, a bűntudatot. Lehet sírni, fikázni, nem mondom, hogy tetszett a befejezés, de szerintem a korrekt szót kimerítette. Ha elmegy Dexter Argentínába, akkor az meg idézőjelesen túl sablonos lett volna, tönkre tette a családja életét, miatta halt meg Harry és Debra , de a végén szürcsölgeti a Mojitot mosolyogva békésen az új családjával. Szürreális gyerekek. Viszont kicsit zavaró volt az utolsó jelenet, valamiért jobban "tetszett" volna, ha meghal Dexter. Így vesztett a súlyából a drámai összhatás nagyon sokat.

UI:
"I destroy everyone I love. And I can’t let that happen to Hannah. To Harrison. I have to protect them. From me."
Ez volt az a pont amikor azt mondhattam, hogy a hosszú út a jellemfejlődésben betetőződött.
UI 2 :
Mistich gőzöm sincs minek kellett a kis Masuka. xD Fanservice talán? Vagy lehet volt tervük vele, de félúton kitalálták, hogy mégse? Who knows? x'D
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 23, 15:20:46 írta Ishida » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7436 Dátum: 13 szep 23, 15:20:17 »

Korrekt. Ez vele a baj. Csináltak egy Disney befejezést a Dexternek. Meg nem hal, mert főszereplőt nem ölünk, de a "gonosz" nem is győzhet.  Ebben semmi fantázia nem volt.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7437 Dátum: 13 szep 23, 15:21:52 »

A Disney befejezés pont az lett volna, amit te akartál.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7438 Dátum: 13 szep 23, 15:50:02 »

Nem. Mert ha az van amit én akarok, akkor a gonosz győz. Akármennyire is kedveljük Dextert ő a "gonosz".
Ez ilyen töketlen befejezés volt. Megölni nem merték, győznyi hagyni szintén nem merték.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 23, 15:50:42 írta Gdat88 » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7439 Dátum: 13 szep 23, 16:03:35 »

Gonosz? Igaz egy sorozatgyilkosról beszélünk, de a gonosz, mint ráosztott szerep nem feltétlenül találó. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy Brad Pitt alakítja a gonoszt a Hetedikben, amiért megöli Envykét.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!