24 jún 17, 00:28:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1355433 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2220 Dátum: 08 máj 01, 17:50:06 »

BS & TH= Bud Spencer és Terence Hill Mosolyog kösz hogy szóltál wolf egyik kedvenc filmem tőlük Nevet
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2221 Dátum: 08 máj 01, 17:52:11 »

Igen igen és igen, és ismerem a filmet a baratnöjet kajtatja majd de csunya az arca nem simer rá aztan kitalal vmi cuccot amivel visszanyeri az arcat vagy más arcat va ahh amr nem emlexema nynira de türhetö film, régebbi filmek közt keresd akcio scifi talan.oan 98as lehet. A ponyvaregeny hmmm kedvenc filmem imadom szerintem nem vészes a korosztaj szemponjabol talan amikor segberakjak a fönököt va amikor kiloccsantjak aza ygat a csavonak a kocsiban az kicsit neces de a többi nem vészes. 1 szöke szemüveges 1 feketehaju, hm az a dilibogyok va mi a tököm lenne talan az ? va a Starszki és Huch nem tom leirni a nevüket sry ikszdé.

Jaaaj BH nos ő neki hamarosan elkészül talan amr az uj filmje melyben 1 gangsztert jatszik amoan keresztapa stilusu embert nem hiszem ho nagy pofonok lesznek benen hanem inkabba zt fogjak kihasznalni ho az emebrek többsége mar felnéz rá Mosolyog, es ezt  atiszteletet megkövetelö arcot kitudjak igy hasznalni mellesleg erdekes lesz öregnek latni hm.. Mosolyog kivi vok.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 01, 17:53:53 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2222 Dátum: 08 máj 01, 17:56:17 »

ÁÁÁ köszi hogy szólsz erről nem is tudtam Nevet De kitudja lehet formába van azt levág néhány pofont még a filmen, de jó is lenne látni Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #2223 Dátum: 08 máj 01, 17:59:36 »

Nem hiszem ... 2 hülye gyerek akik térdnél szét koptatott farmerban hülyéskednek meg nem tom ... Kicsit köze van a zenéherz is ... A Wayne világa cím juteszembe valahonnan , de , hogy ez annak a címe - e ... Amúgy kutya szorítóban ? Senki ? 5 csávó ... Bankot rabol a végén csak 1 éli túl , színeken szólítják 1mást , Steve Buschemi ? Semm nem rémlik ? 
http://youtube.com/watch?v=WCUooZ9iciI
Dereng már ? Szerintem jó film ... Bár tény, hogy nem 1 nagy durannás ...

Ja és mi lesz Adam Sandler új filmjének a címe ? Amiben terrorista majd azután haj szobrász / fodrász lesz ... viccesnek tűnik , bár már kicsit túlzás ...

most lett vége ( fél órája Lesütöttszemek ) az ördög jobb és bal kezének ... 
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2224 Dátum: 08 máj 01, 18:02:23 »

Mondtam ho en ismerem ikszdé.. Amugy nem tom basszus megfogtal ne mar.. nem tom mi lehet az a film.. ien nincs.. ha megtod akkor szolj pls.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #2225 Dátum: 08 máj 01, 18:10:01 »

De csak a Wayne világa ... Akkor jól rémlett :
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=42016&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_where=2
Ez az ...
Spawn ? Szuperhősös ...
Az égett arcú csávó viszont nincs meg ...
A kutya szorítóban kicsit gyorsabban llett tudva a kínzás , mint mikor a ponyva regényben bakasztotak ... Na az után kapcsoltam ki ... Bár abban a filmben az se tetszett , hogy a háborús hős előadta az : "Apád a seggében hordozta ezt az órát " >.<# ... És végül a beakasztásnál kinyomtam a filmet ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #2226 Dátum: 08 máj 01, 22:51:09 »

Megy a Man in Black Nevet ezentúl nézem az AXN csatornát is végre valami értelmes jó film ikszdé
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2227 Dátum: 08 máj 01, 23:01:21 »

De az kóborkábel csatorna! Akkor hogy nézzem tetőantennával?  Kúl Men in Blekket akarok nézni!!!! (Azé ítam így mert speckó nem jut eszembe hogy kell írni...)
Naplózva
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #2228 Dátum: 08 máj 02, 09:34:44 »

Men in Black^^ én meg Step up 2-t... de nem igaz h Mo. minden városában játsszák, csak itt nem No comment
húú tegnap megnéztem a végső táncot amikor esik az eső.. áááh Szeretet Szeretet Szeretet Szeretet Szeretet
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Kakashi6
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #2229 Dátum: 08 máj 03, 19:48:30 »

Látta valaki az Accepted (2006) nevű filmet?
Nagyon jó mindenkinek tom ajánlani kacsint

Arró szól hogy van egy srác és nem veszik fel egy egyetemre sem és csinál egyet a haverjaival.
Aztán az egyik haverja megcsinálta a honlapot a sulinak hogy az apja elhiggye hogy tényleg felvették, csak hogy a honlapon a felvételi csak egy klikkelés és így egy csomóan jelentkeztek ...

Nem mondom tovább nézétek meg! Nyelvesít
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #2230 Dátum: 08 máj 03, 21:29:40 »

Rekage a Step Up 2-re azt mondták nagyon sokan, ismerősök is hogy nagyon olyan lett mind az utcai tánc szóval nulla a köze az előző részhez viszont jók benne a zenék Nevet mondjuk hogyha csak a táncért akarod megnézni akkor viszont ajánlom  Pontosan elég jól tolják Nevet én már láttam megvan angol DVD-ripben:D
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Cody
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #2231 Dátum: 08 máj 04, 14:53:31 »

az Ironman lett naon jó, jó lett a  kidolgozása meg minden, ajánlom mindenkinek... Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2232 Dátum: 08 máj 04, 14:58:05 »

fúú at mi is teganp néztük meg szivemmel ^^ sztem is jó volt Pojén báár ő ehez többet ért...majd tuti jön ide megin okoskodni Pojén bár állitolag eltereltema  figyelmét... Gondolkozik dehát igy járt.... jaaaj meg szombaton megnéztük azt a lepattintva cimü filmet..azse volt rossz Pojén
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2233 Dátum: 08 máj 04, 15:01:17 »

A lepattintvára nekem is azt mondták hogy jó....
Áááááááááá...kezd mozihiányom lenni...csak ne lenne ennyire retkes drága....
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #2234 Dátum: 08 máj 04, 15:17:07 »

Nah újra megnéztem a Dexter első évadot. Árgh egyszerüen tökély xD Dexter játéka, és a beszólásai. Mikor vmi drámai filmet néznek a barátnőjével, és néz rá kidülledt szemekkel: "Ha nem pislogok egy darabig lehet elered majd a könnyem" kész komolyan.
De a legjobbak:
"Nekem nincsenek érzéseim"

“Ilyen lenne az, ha kilépnék a napfényre?
Ha a bennem rejlő sötétség napvilágra kerülne…
Vajon keblükre ölelnék a sötét énemet?
Igen, megértenek, egy vagyok közülük! A legsötétebb álmukban.”

"Az emberek azt hiszik, vicces dolog úgy tenni, mintha szörnyek lennének.
Én azzal töltöm az életem, hogy úgy teszek, mintha nem lennék az."

Látta még vki rajtam kívül esetleg, vagy ne is reménykedjek?  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!