24 szep 27, 21:36:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 815 816 [817] 818 819 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1495158 alkalommal)
0 Felhasználó és 89 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12240 Dátum: 15 aug 13, 10:54:06 »

Ultron, Tony Stark agyát kapta leegyszerűsítve, az ő gesztusait érzéseit imitálja a program kiiktatva a megbánást vagy a lelkiismeretet ami hátráltatja a tervében. Az hogy jópofizik vagy poénkodik csak emiatt van. Szemrebbenés nélkül ölt, pusztított. Persze a film igazi gonosza nem az elszabdult Ultron hanem Stark, hiszen ő teremtette a saját démonát. Szó szerint.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12241 Dátum: 15 aug 13, 11:01:46 »

Szemrebbenés nélkül ölni nem csak ő tud, hanem nagyon sok más, akár ember is. Lásd a háborúban rég szolgáló katona. Egy idő után soknak rutinossá válik a gyilkolás, miközben az országának akar jót (mondjuk ne menjünk most jobban bele abba, hogy erről mi a véleményem). Ultron is csak azt tette, amire Stark létrehozta, márpedig ő nem mondta azt, hogy ne essen baja az embereknek. Itt van elrejtve amúgy az is, hogy a világgal nincs semmi baj, a probléma forrása maga az emberiség (és ezt a mai napig így gondolom, egyébként). Tehát ebből következik, hogy nem gonosz, csak mérlegelte a helyzetet és ezt a tervet látta a legjobbnak, mivel felfogta, hogy mindaz, amitől az emberiség fél, azt maga az ember hozza létre (még egy részlet a filmben, de többször elhangzik s te is leírtad részlegesen: mindenki a saját rémálmát hozza létre). - Ultronban előbb látok áldozatot, mint főgonoszt.

( Elvileg 30-40 perc lett kivágva a filmből, arra kíváncsi leszek. )
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 13, 11:02:46 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12242 Dátum: 15 aug 13, 11:56:15 »

Mintha azt olvastam volna nem lesz kiadva az a 40 percnyi extra.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12243 Dátum: 15 aug 13, 11:58:49 »

Én meg úgy tudtam, hogy legalább fél évet kell várni rá, de utána meg lehet lesni (szerintem így kb. mindenki jobban jár). Ne csinálják már... különben se fogom nézni a többi Marvel hülyeséget (film feldolgozás) ha nem lesz benne..., úgyhogy akkor itt ki lettem lőve.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 13, 11:59:38 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12244 Dátum: 15 aug 13, 12:09:29 »

Megnézted már az 1984-et?

A múlt héten néztem meg a Ghostridert, több mint másfél órát elvett az életemből.  Technikai KO Úgy látszik, vannak képregények, amelyek képernyőn nem annyira tudnak érvényesülni.

Most olvastam, hogy a Hollónak mégsem fog készülni feldolgozása.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12245 Dátum: 15 aug 13, 12:17:12 »

Még nem, viszont már letöltöttem. Ma befejezem azt a hülyeséget amit elkezdtem (Tűzgyűrű volt talán), aztán jön ez. Az 1984-et nem szerettem volna félálomba nézni, bár most sem vagyok éberebb, de estére még bármi megtörténhet.
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12246 Dátum: 15 aug 13, 12:28:34 »

Szerintem a Ghost Rider képregények többsége közepes alja, a filmek meg borzalmasak.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12247 Dátum: 15 aug 13, 14:31:46 »

Ezt pedig aláírom. Volt benne azt hiszem valami éneklős jelenet, amiben Pinocchio egyik dalát varrták a "szájába".

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=AmmWM7rScNs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AmmWM7rScNs</a>

Nu, ott kicsit kínosan éreztem magam. Elvileg angolul elég hátborzongatóra sikeredett, viszont úgy még nem láttam. Nem is tudom... annyira nem lett rémes a Magyar hangja. Ha szabad ilyet mondanom...
Naplózva


Cletus Kasady
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #12248 Dátum: 15 aug 13, 16:36:08 »

Valaki megnézte már a Lucifer kiszivárgott pilotját?  Én többet vártam tőle, 1-2 jó poén, meg a Lucifert alakító színész jól játszik, de kb ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 13, 16:37:06 írta dehunter » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12249 Dátum: 15 aug 13, 16:45:19 »

Meg még a CGI az egész jó.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12250 Dátum: 15 aug 13, 21:13:54 »

Foggy és Karen történetének a Daredevilben van egyáltalán bármi szerepe a cselekmény szempontjából, vagy csak arra való, hogy az akciójeleneteket kettévágják vele, és húzzák az időt?
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #12251 Dátum: 15 aug 13, 22:14:07 »

Ennyire lemaradtam a Transformersben?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0awklmH5jy8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0awklmH5jy8</a>

Ez a Lockdown meg.... huh.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 14, 01:21:54 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12252 Dátum: 15 aug 14, 06:40:48 »

ez annyira beteg szar film hogy szinte már jó Nevet Deadpool beszél a kutyájával meg a macskájával ikszdé
amúgy a macska nagyon nagy arc a nagypofájú bunkó paraszt stílusából már tényleg elhiszed hogy ilyen egy macskaXD
"nem voltál itthon hogy enni adj ezért odaszartam a kanapéra"
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3hQpV9Q0A7E" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3hQpV9Q0A7E</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 14, 06:42:08 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12253 Dátum: 15 aug 14, 20:29:01 »

Azért milyen már, hogy Daredevilben egy random sorozat közepe táján játszódó rész is simán lehet évadzáró szinten durva. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12254 Dátum: 15 aug 14, 21:41:48 »

Aki nem ismerné,Misfits
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VsBYXLYNZlE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VsBYXLYNZlE</a>
A sztori az hogy lesz egy vihar rögtön az első percben és különleges képességük lesz az embereknek és a többi már spoiler.Egy baromi jó,poénos elmebeteg baromság az egész ahol mindig meghal valaki akinek nem kéne Nevet
ja és Ramsey az egyik főszereplő.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 14, 21:42:39 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 815 816 [817] 818 819 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!