24 jún 16, 17:55:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mad Duck Team Fanszinrkon (Fairy Tail, Hetalia, stb.)  (Megtekintve 63061 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #90 Dátum: 11 aug 08, 17:49:38 »

Mindenkit szeretnék megkérni aki jönne szegedre és részt vesz a szinkronizálásba pénteken 19:00 gyűlésen jelenjen meg. Megbeszéljük a hétvégét és hogy ki hogy áll meg mi kell még esetleg.
Naplózva

Derya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #91 Dátum: 11 aug 08, 21:09:08 »

Én csak leírom, bocsesz ^^

Szal azok is jöjjenek fel pénteken TS-re, akik nem jönnek Szegedre, de részt vesznek a szinkronizálásban. Olyan kifogás nem elfogadható, hogy én mellékszereplő vagyok, nincs jó mikrofonom, nincs ts-m stb. Szeretnénk látni minden emberkét, aki bármilyen szerepet vállal a szinkronizálásban. Ekkor véglegesítjük a jelentkezőket, szóval akik nem jönnek fel akkor TS-re, nagy eséllyel kimaradnak, vagy később kerülnek be, szóval azokkal fogunk elsősorban számolni, akik megjelennek péntek este.
Ha olyan gondod van, hogy nem leszel otthon, nem érsz rá, akkor itt privátban elérsz vagy engem, vagy Hadriust, szólj! De lehetőleg ne a meghalt a hörcsögöm, így a gyász miatt részegre iszom magam kategóriába tartozzon Mosolyog

 bow
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 08, 21:12:31 írta Derya » Naplózva

Derya
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #92 Dátum: 11 aug 08, 21:18:23 »

Én pénteken egyáltalán nem vok itthon, szóval ha ki kell maradnom, akkor ki maradok. (csak mellékszereplőket szinkronizálok úgyis..)
Naplózva
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #93 Dátum: 11 aug 09, 07:00:19 »

Én csak annyit tennék hozzá hogy ha esetleg pénteken nem érnél rá akkor egy korábbi napon gyere fel ts -re pár percre hogy gyorsan átbeszélhessük amit kell. ha ez nem megoldható, de jönnél szegedre kérlek írj nekem egy privátot pl: jönnék szegedre, időpont stb. a szegedre érkezőknek úgy kellene időzíteniük hogy 9 és 9:30 között a nagy-állomáson találkoznánk. vagy attól függ hányan jönnek busszal. Ez mindenféleképpen fontos lenne. köszönöm az együttműködést.
Naplózva

Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #94 Dátum: 11 aug 11, 18:58:16 »

akik jönnek szegedre írja meg nekem legyen szíves milyen eszközzel vagy hogy kíván szegedre jönni, mert a találka hely ezek szerint dől el. együttműködésetekre számítok ez ügyben.
Naplózva

Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #95 Dátum: 11 aug 14, 18:02:38 »

Megtörtént az első közös találkozó melyen már vannak kész felvételek. aki nem jött szerintem sokat veszített a hangulat nagyon nagyon jó volt, de sebaj majd jön a legközelebbire. A videó már lassan elkészül. És az új szlogen a "ne fürgyé le helyett" "fürgyé má le!!". Az első videó végén debütál a Mad Duck Team első solo albuma. a Mad Duck remix 2011 Nevet.

Olyan híres színészekkel mint pl.: pikachu. furgyé má le, és sok más.

csak így tovább fel a fejjel, a lelkesedés ne lankadjon, és az erő veled van mert Chuck Norris-al érintkezett. Nevet
Naplózva

Matsuro
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3


« Válasz #96 Dátum: 11 aug 14, 19:36:24 »

Nah ja a hangulat nagyon ott volt, szerintem csak a mai nap többet röhögtem mint az elmúlt években  összesen xD a felvételben ChroN alkotott nagyokat meg persze a többiek is nagyon jók voltak Nevet Jóféle napot tudhatunk magunk mögött szerény véleményem szerint ^^
Naplózva

A fény nagyon gyors, de a sötétség már... ott van!
Derya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #97 Dátum: 11 aug 14, 22:01:55 »

1: Idióta vagy Nevet De arra a remixre kíváncsi vagyok, ftp-re vele Nevet
2: Én nem igazán tudok hangot adni magamnak, nem tudom Chron hogy van vele Nevet A boltos valami haláli lett, zseniális Nevet

Matsu, a vonatra is sikerrel mondhatod, hogy jó nap volt Nevet Sőt, én Szegedről hazafelé már olyat is hallottam, hogy a sulikezdésig minél több ilyen alkalom kellene Nevet

A szlogent meg megtartjuk, márcsak azért is, mert a hangom viseli ikszdé
Naplózva

Derya
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #98 Dátum: 11 aug 14, 22:52:10 »

Isten volt ez a nap gyerekek. Nevet
Mad Duck Remix? Na arra kiváncsi leszek Nevet
Boltos csávó b****ameg.. de legalább megtettem mindent a sikerért Nevet
Igaz hangom már nincs..

FÜRGYÉ MÁ LEE!
És Matsu igazat adok, a mai nap én is többet röhögtem mint az utóbbi években valaha Nevet

Remélem több ilyen lesz.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 14, 22:54:04 írta ChroN » Naplózva

Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #99 Dátum: 11 aug 22, 15:26:53 »

Aki szeretne most hétvégén jönni folytatni a felvételeket az legyen szíves nekem jelezni TS-en, és szeretném azok jelentkezését is akik már kaptak valamilyen szerepet és hogy hogy állnak azok felvételével.
Naplózva

Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #100 Dátum: 11 szep 05, 16:38:07 »

akit érdekel a hétvégi felvétel az keressen meg ts-en mert vannak híreim meg megbeszélni való ez ügyben.
Naplózva

Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #101 Dátum: 11 szep 13, 16:14:31 »

És újra én vagyok kicsit frissítem az információkat nagyon jól haladunk a szinkron felvételekkel, habár az utómunkálatok kicsit lassabban, de jó hír a rosszban van már komplett demo video amit a vezetőségből páran már láttak. És aki úgy érzi szeretne eme remekműnek részese lenni bátran keressen fel.
Naplózva

Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #102 Dátum: 11 szep 13, 16:37:05 »

Hadrius, egy kis ízelítőt nem kaphatnánk a szinkronból? Hogy úgy kb mire is számíthatunk... Mosolyog
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #103 Dátum: 11 szep 13, 17:19:26 »

Nem vagyok Hadrius, de sztem már most biztos lehetsz benne, hogy nem Nevet Amíg nincs kész, nemigen lesz publikálva, de javíts ki, ha tévedek, Hadrius.
Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #104 Dátum: 11 szep 13, 19:39:50 »

ZerO, nem úgy gondoltam hogy egy komplett részt... Mosolyog úgy körülbelül fél percet, hogy lássuk milyen a szinkron. Nevet
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!