24 jún 11, 04:33:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában extra (A minimum 2 teljes sor kötelező harconként)  (Megtekintve 263091 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #585 Dátum: 12 márc 10, 12:10:15 »

Ömm... nem tudom, hogy ki(k) kezdték el mondani, hogy Grimmjow sosem gondolkozik, csak támad.. Mellékesen Lucci nagy logikájára sem nagyon emlékszek. Felszállt egy vonatra, majd kísérte Robint, végül elkezdett Luffy-val harcolni. Mi ebben a nagy tudomány? Mellékesen ki is győzte le Lucci-t? Mennyire is okos Luffy?
Jyabura zúzott rendesen Tekkaial, Kaku is zúzott rendesen Rankyakuval. Nekik ezek a specialitásaik, tőlük el is vártam ezt. Lucci fizikai ereje valószínű, hogy az övék felett van, viszont ez még mindig nincs Grimmjow szintjén. (azaz nem emlékszek rá, hogy a puszta rúgásával a földbe passzírozta volna az ellenfelét).
Azzal a különbséggel, hogy sokkal erősebb, és hatásosabb. A Gran Rey-t pedig tartogathatja elég sokáig Grimmjow, nem kötelező egyből ellőnie.
Viszont amint abbahagyja támadhat is, így lépéselőnybe kerülne.
Ha azt nézzük, hogy azonos sebességen vannak, akkor nem nagyon tudná megetetni. Hiába manőverezné felé a rakétákat, Grimmjow a Soru-val simán kimozdulna előlük.
A Kami-e-t csak te hagytad ki.
...
A Kami-e jelen helyzetben nem sok vizet zavarna, a hatodik Espada támadásai gyorsak, és még kemények is, ha egy-két bomba robbanna a Rokushiki használó közvetlen környezetében, akkor Grimmjow a kedvező légáramlatokat kihasználva komoly sérüléseket okozhatna ellenfelének.
...

Kid vs. Starrk:
Miért hagyjuk ki? Ulquiorra-t is legyőzné a Primera véleményem szerint.

Ömm... Madness Kid az, aki megölte Noah-t, nem kevered valakivel? Közelharcban olyan 120%, hogy legyőzné az Espada-t (már csak a Shishun Taijutsu Kyouzai no Kamae miatt is), ráadásul ott van neki a Father's Seven Lights, amivel még Noah szörnyét is a földbe döngölte. Védekezésnek ott a pajzs, Starrk-nak semmi ilyesmije sincs.
Én esélyesebbnek látom a Shinigamit.

Tsunade vs. Stein és Marie:
Stein is bőven elég lenne ide. Marie-val szinte biztos a győzelmük.
Higgadt Stein 80-20, őrült Stein 100-0.

Kakashi vs. Rokudo:
Rokudo genjutsujának erősségét minimum Itachi Tsukoyomijáéra raknám. Gondolom ezzel megválaszoltam a győztes kilétét. Mellékesen nem vagy te egy kicsit szemét, hogy a top 10 anime/manga karaktereim közül küldesz egymásnak kettőt? Nevet

Új:
Crona vs. Oonoki és A
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 10, 13:44:30 írta renato » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #586 Dátum: 12 márc 10, 13:51:04 »

Bocsánat, nem is tudtam, hogy ezen a helyen csak te lehetsz egyedül elfogult.xD Majd felírom egy cetlire, és ráagasztom a monitoromra, hogy el ne felejtsem. xD Gman érvelésébe nem nagyon lehet belekötni (Te persze itt is kivétel vagy), és nem akarom még egyszer leírni, miért. Na meg nálam az is közrejátszik, hogy Grimmjowot rika gyökérnek tartom, míg Lucci szerintem az egyik legjobb Boss-típusú gonosz volt, akit valaha teremtettek. Na meg ez egy BLÍCS vs One Piece harc, és a blícses karaktereket pár kivételtől eltkintve képtelen vagyok komolyan vanni. Így persze, hogy neki adnám a meccset akkor is, ha nem biztos, hogy erősebb lenne nála.

(...) 1)Mellékesen ki is győzte le Lucci-t? Mennyire is okos Luffy? (....)
(.....)2)Hiába manőverezné felé a rakétákat, Grimmjow a Soru-val simán kimozdulna előlük.(...)
1)Luffy nem okos ám egyáltalán. Nem jött rá, hogy lehet legyőzni mantra-Enelt. Nem jön rá az elenfele gyenge pontjára. Nem jött rá a Gear 2nd, Gear 3rd techináka sem. Nem fejlesz a semmiből egy csomó új támadást. Vele is úgy vannak csomóan, mint Narutóval, hogy már csak megszokásból is hülyének tartják, pedig harcban már igen is okos.
2) Oké, hogy (ő is) egy kedvenc karaktered, na de Sorut ne adjunk már neki Faceg
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #587 Dátum: 12 márc 10, 14:08:27 »

Nem mindegy, hogy elfogult vagy, vagy simán alázod az egyik kedvencemet. Én például irritálónak találtam Lucci stílusát, szerintem egyedül miatta szeretem jobban a Marineford és a Sabaody arc-ot, mint az Eines Lobby-t, mégsem szóltam le.
gman érvelésébe hol kötöttem bele kedves? Mosolyog A tiédet piszkáltam, plusz leírtam pár olyan dolgot, amit gman meg sem említett Mosolyog de nem baj, lehet igazad, nem bánom.
A második alkalommal meg jó, hogy belekötöttem, ha egyszer nem úgy van, ahogy mondja. Lucci fizikai ereje is nagy, de Grimmjow-é nagyobb.

1) Valószínű, hogy rosszul emlékszek, mert nem is nagyon érdekelt a Skypiea arc, plusz régen is láttam már, de ez a mantra kicselezés nekem totálisan kimaradt. Az meg, hogy nem vágta agyon az áram, szerintem totálisan nem az ő tudásának köszönhető, csak a puszta véletlennek.
Na azért ne mond már, hogy minden képességhez tudás kell. Így nézve Grimmjow egy Albert Einstein Lucci-hoz képest.
Naruto meg a másik, akit ok nélkül lenéz mindenki. Ez olyan felháborító, pedig ő egyből átlátott az "S-osztályú küldetés" álcán, és ment is a háborúba. Vagyis... nem, kicsit sem, ő elhitte, hogy az állatok fütykösét kell keresnie.

2) Akkor Sonido, édes mindegy, kikerüli Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #588 Dátum: 12 márc 10, 14:19:44 »

Nem vagyok elfogult, csak simán alázom, ha ettől most jobban érzed magad.xD Illetve az vagyok, de akkor is neki adnám, ha nem lennék.

1) Nyílván nem arra írtam, hogy a gumi miatt nem ütötte agyon a 220, ehez szerintem sem kell túl sok ész. Tömören annyi a lényeg, hogy Enele a haki miatt tudta mit fog mozdulni Luffy, így az nem tudta eltalálni őt. Erre Luffy elkezdta a falat ütni, ahonnan lepattant a karja, így tudta elverni Enel-chwant, mert ugye az maga Luffy sem tudta, hogva üt így. Ezt szerintem egy 'annyira okos' ember nem tudná így kitalálni. Ja, és imádom, hogy elsiklasz a félmondataim fölött, ezért gépelek én: ".....pedig harcban már igen is okos'. Naruto magánéletben persze hogy nm egy IQ-huszár, de taktikázni a csatában már nagyon jól tud. Kérlek kímélj meg attól, hogy felhozzak egy csomó pédát, már öten leírták minden második topicban xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #589 Dátum: 12 márc 10, 14:43:09 »

Nem tud érdekelni, hogy elfogult vagy-e, vagy sem, az viszont szúrja a szememet, hogy röviden Konohamaru szintjére húzod lassan Grimmjow-t.

Luffy valóban jól elgondolkodott itt (bár azóta se nagyon ismételte ezt meg), viszont Naruto-tól ilyenre nem emlékszek. Valószínű, hogy mind az öt topicba te vagy az okos, és a többiek a hülyék, de harcban sem csinált semmi okosat az egész Shippuuden folyamán. Magától mit is talált ki? Semmit. Egyetlen értelmes ÖNÁLLÓ megmozdulása a Chuunin vizsgán volt, mikor a föld alól felugrott, és állcsúcson vágta Nejit. Azóta a jutsujaiból, a véletlen által szerzett tudásból és Kakashiék tippjeiből él, semmi önállóságot nem mutat. Ha össze akarnám számolni, hogy hányszor halt volna már meg a saját gyökérsége miatt, szerintem növesztenem kellene még két kezet. Már-már megalázónak tartom, hogy Grimmjow-t az ő szintjére hozod le.
Még szép, hogy elsiklok a félmondataid felett, ne csak te fájdítsd már az én fejemet az elírásaim felsorolásával Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #590 Dátum: 12 márc 10, 14:56:24 »

Hol voltál amúgy például a Pein vs. Naruto alatt? RÉmlik valéami arról az elterelésről, taktikázásról, meg miegyéb baromságról, amit ott nyomott? Nem? Hmm.. akkor valami frissebbet, a raikage félrevezetése és manipulálása hamis támadásokkal, hogy eltolhassa azt a rashen shurikent, ami hivatott volt betalálni?  Ez sincs meg? Jó, akkor az ósdi shurikenes trükk Sasukéval, az is az ő ötlete volt, Ichigo mikor csinált bármit azonkívül, hogy gyors, meg van pár támadása?
Oylan példát te tudzs mondani, amikro meghalt volna a hüylesége miatt?

Grimmjow meg csak egy állat, azt ennyi. Mint majdnem minden Espada, kivéve azt a rózsaszín hajú homokost, maximum. Ja, meg STarkot. Ulqiora meg csak simán emo, de attól még nem lesz intelligensebb.  Grimmjow észben nincs Konohamaru szinte fölött, de Yamit sem múlja felül sokkal...

szerk.: amúgy bírom Grimmjowot, de ettől függetlenül tartom magama  fentiekhez.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 10, 15:29:54 írta STM » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #591 Dátum: 12 márc 10, 15:05:13 »

Ha nem tud érdekelni, akkor ezt: "Nem mindegy, hogy elfogult vagy, vagy simán alázod az egyik kedvencemet" mégis mire véljem? Biztos valami mögöttes tartalma van, amit csak én nem értek, mert azt nem hiszem rólad, hogy röpke 2 hsz alatt ellent mondasz önmagadnak, ennél okosabb vagy te... ugye? xD

De Jézusom... hol mondtam én, hogy azt a macskát leverné Konohamaru?xD Komolyan nem tudom,honnan találsz ki ilyeneket, de igazán érdekelne már..... xD

Te nem tudom,hogy olvasod a Narutot, biztos úgy, mint ahogy az OP-t nézed, vagy nem is tudom.xD  Naruto egy csomót cselez a klónjaival, teszem azt mint Kakuzu ellen csinált, ha akarod, beteszem majd. Persze egy csomó segítséget kapott, de Pein ellen is voltak önálló megmozdulásai: amikor a chakrarúd segítségével megtalálta Nagatót, vagy mikor a Tendo ellen kilőtte magát a végén, etc.


Grimmjowt meg nem hozom az ő szintjére. Grimmjow totál más típusú karakter, aki blícsre jellemző módon folyton
 üvölt, provokál meg menőzik, fél karral később is, de ez itt már OFF. Naruto inkább iszonyú naív, de csatában okos.

ui: STM beírt elém,minden hasonlóság a logika műve.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 10, 15:07:29 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #592 Dátum: 12 márc 10, 16:01:01 »

STM:
Ezek a klónos trükközések valóban nem ugrottak be.
Akkor pár helyzet, mikor meghalt volna:
Rémlik még a Haku vs. Sasuke és Naruto? Tudod, mikor bemászott a tükrök közé a szőkeség ahelyett, hogy kívülről támadta volna. Ha Sasuke-nek nem éled fel a Sharingan-ja, Narutonak ott kampec.
De mondhatnám akár azt is, mikor ki akarta szabadítani a vad Kyuubit a Pein elleni csata folyamán. Ha nincs az apja chakrája odapecsételve, akkor most a "Kyuubi Shippuuden" című műsort nézhetnétek csak.
Ott van még... legyen most mondjuk a Naruto vs. Nagato harc, mikor két ember kellett, hogy kijavítsák a hülyeségét.
Remélem ennyi elég lesz.

Sabaku:
Az általad idézett résznél arra céloztam, hogy az már nem elfogultság, amit te ott csináltál. Röviden amit csak lehetett, azt leszóltad Grimmjow-ban. Elfogultság az lett volna, ha megemlíted, hogy Lucci a Shigant fejlesztette egyedi szintre (mivel már totál nem a harcról van szó, így már nem "titkolom" az ilyeneket), így az valószínűleg átviszi a Hierro-t, nem az, hogy Grimmjow milyen segg hülye szerinted.
Te mit olvasol? Azt mondtam, hogy lassan Konohamaru szintjére húzod. Apró túlzás, gondoltam észlelni fogod, és nem kell minden mondatomat a szádba rágni, mostantól "pukkapitány becsület szavamra", nem fogok ilyen bonyolult nyelvi eszközökhöz folyamodni veled szemben, csak az egyenes beszédet fogom előnyben részesíteni, még ha ezért ki is vágnak egy hétre a fórumról.
A chakrarúd ismét a véletlen folyamán lett neki hasznos. Ha Pein nem döfködi agyon+a falusiak nem tökölnek a rudakkal, a büdös életbe nem jön rá, hogy azok segítségével kapcsolatba léphet Nagato-val. A Tendo ellen nem lőtte volna ki magát, ha nem tud az 5 másodperces szabályról. Ismét egy pont Kakashinak, amiért az életét adta, és megszámolta, hogy hány másodperc Pein Shinrái közt az eltelt idő, hogy később Naruto a falu hőse legyen.

Viszont nem értem, ha Naruto és Luffy okos, mert kihasználják a lehetőségeiket, a Negación használata után hogy gondolhatod Grimet hülyének? Ez... így... nemoké.

dzsímen:
Ha betévedsz írnál valamit a Crona vs. Oonoki és A harchoz? Itt már elfogadtam, hogy Grimmjow nem fog nyerni, már csak azért "küzdök", hogy Sabaku egy akadémiai diák szintjén elfogadja a pusztítás Espada-ját. (megjegyzés magamnak: többet Bleach-es harcba NE MENJ BELE!)
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #593 Dátum: 12 márc 10, 16:20:04 »

STM:
Ezek a klónos trükközések valóban nem ugrottak be.
Akkor pár helyzet, mikor meghalt volna:
Rémlik még a Haku vs. Sasuke és Naruto? Tudod, mikor bemászott a tükrök közé a szőkeség ahelyett, hogy kívülről támadta volna. Ha Sasuke-nek nem éled fel a Sharingan-ja, Narutonak ott kampec.
De mondhatnám akár azt is, mikor ki akarta szabadítani a vad Kyuubit a Pein elleni csata folyamán. Ha nincs az apja chakrája odapecsételve, akkor most a "Kyuubi Shippuuden" című műsort nézhetnétek csak.
Ott van még... legyen most mondjuk a Naruto vs. Nagato harc, mikor két ember kellett, hogy kijavítsák a hülyeségét.
Remélem ennyi elég lesz.
Oké, a tükkrök közé ugrani hülyeésg volt, de azóta sokat fejlődött. Meg meg nem halt volna, a kyuubi nem hagyja. Igaz, akkor sme rajtra múlik, de ez van.
Az tök érthető, hoyg abban a hleyzetben a chiabaku tensei belsejében és abban az érzelmi álalpotban ki engedte volna rókát, ennek nem az intelligenciához van köze.
Az utolsónál nem tudom mire gondolsz, de ha arra, hogy elkapta, hát istenem, ez van, túlbecsülte magát. A Bleach karakterek száz százaléka ment volna szemtől szemben NAgatonak. Ettől függetlenül ez jogos, ott ő is meg Bee is elég láma volt, talán hogy Itachi villoghasson.
Több példát tuti nem tudnál mondani Nyelvesít

Grimmjow meg a használati utasításnak megfelelően használt egy eszközt, mikor nem csak támadott. Taktikázni, új, váratlan lehetőségeket kihazsnálni, a rendelkezésünkre álló információk alapján kidolgozni egy stratégiát, kijátszani az ellenfél kéepsségeit, akár magunk jövünk rá a gyengeségeire, akár nem, vagy csak sziklává transzformálódni, elterelni az ellenfél fiyglemét, és  a jó helyzetben elkapni, ahhoz kell ész.

A Crona vs. Onoki meg egy oylan ahrc, aminél midnkét fél ugyanúgy győzhet. Igaz, csak egy darabig olvastma a soul eatert, de azóta nmem hiszem, hoyg sokat fejlődhetett még, akkor három karddal tolta. Meg túlvolt ezan-azon.
Crona elég gyors. Ahhoz is, hoyg kitérjen egy jinton elöl? Nem tudom, vagy összejön neki az elején, vagy nem. EGy kis lebegés nem fogja még meghozni Oonokinak a ahrcot, ha meg Crona a közelébe kerül, anyni. Szerintem értmet is dobhatnának fel.  
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 10, 16:33:50 írta STM » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #594 Dátum: 12 márc 10, 16:25:31 »

Ha nem bánod, a végénél kezdem:
Idézetet írta: renato
....már csak ezért "küzdök", hogy Sabaku egy akadémiai diák szintjén elfogadja a pusztítás Espada-ját.
Ez a te esetedben két dolgot is jelenthet:
1) Nem olvasod,mit írok. Grimmjowt hülyének tartom, nem gyengének. Erősnek valóban erős, hol mondtam hogy nem? Idézetet kérek szépen xD. De ez az erő szerintem egyszerűen kevés Lucci ellen, aki erős ÉS még okos is.
2) Szerinted Lucci egy akadémiai diák szintjén van xD Ez esetben fölösleges ez a vita.

Idézetet írta: renato
...lassan Konohamaru szintjére húzod..
Erre megint csak azt tudom mondani, mit az előbb: az Espada erős (még leírom ezt párszor,csak, hogy neked örömet szerezzek). A véleményemet arról, hogy ki az okosabb, meg inkább megtartom magamnak,illetve nem veled tárgyalom meg Nevet

Idézetet írta: renato
A chakrarúd ismét a véletlen folyamán lett neki hasznos. Ha Pein nem döfködi agyon....
De agyondöfte. Hoppá. És akkor? Ez nem befolyásolja azt, hogy igenis vissza tudta követni a Sennin mód segítségével, pedig békaapó nem mellékelt hozzá részletes használati utasítást, hogy:
 'A sennin mód remekül alkalmazható továbbá a Chakra lekövetésére egy chakrarúd segítségével. Használati utasítás: míg bölcs módban vagyunk, szúrjuk a rudat magunkba, lehetőleg ne létfontosságú helyen, és ha koncentrálunk, rájövünk a chakraáramoltató heyzetére.Jó szórakozást!"
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #595 Dátum: 12 márc 10, 16:36:22 »

Crona vs. Oonoki: Közelharcban a papi seperc alatt meghal. Delta sikoly powa. Föld elem, meg gravitácó nem ér semmit a fekete vér ellen, ide Jinton kell. Innentől viszont az dönt, hogy Oonoki használja előbb a por elemet, vagy Crona azt a übertámadást, amivel kiírtotta azt az ukrán várost. 50%, hogy a tata még az elején meghal, még 50%, hogy később hal meg, így Crona kap 75%-ot.
Megjegyzés: Crona király.

Folytassuk a csatázást?
Kakashi vs. Hibari Nevet
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #596 Dátum: 12 márc 10, 17:55:08 »

STM:
Mondjak még?
Tessék: Naruto-t beetették, hogy a kagebushin megtanulásával egyből geninné válik.
A gond, hogy Naruto-nál már zsenialitásnak van véve egy technika előnyeinek kihasználása (Nagato megtalálása), de Grimmjow Caja Negación-ja már nem jó, mert "használati utasítás van mellé".
Mellékesen a stratégiájának köszönhetően nem halt meg egy nála jóval erősebb Espada által.

Sabaku:
1) A gond, hogy te már annyira lehúzod, hogy félek, hogy a következő érvelésedben még a kardja nevét is elfelejteted Jaguerjacquez-al.
2)Miért is? Én elismertem Lucci erejét, 5%-kal adtam Grimm-nek a harcot, ez nálam a harmadik (50-50, 51-49 és 55-45) legkisebb különbség (szeretem a 0 és 5 végű számokat), te röviden lehúztad Grimmjow tudását a béka segge alatt lévő föld alá, majd adtál egy 60-40-et Lucci-nak. Az arányt még elfogadtam volna, csak az érvelés hangnemével volt bajom.
Még mindig csak azt tudom mondani (én is leírom párszor, nehogy elmenjen a pistikéd, és ne kötekedj), hogy az erő mit sem ér amellett az ész mellett, amit te adsz az Espada-nak.
Ez valóban nem befolyásolja, de leírtam, hogy a véletlen szerzett tudásokon KÍVÜL semmit sem csinált önállóan (azóta ez kiegészült a klónok akciókkal).


Kakashi vs. Hibari:
Kakashit nézhetem Kubikirivel? Úgy van esélye, anélkül Roll kicsinálja.
Sebesség tekintetében Kakashi felülmúlja Hibarit, közelharcban viszont az őrző kicsinálná a Copy Ninját. Egyedül a Kamui-val látok neki esélyt, csak ez meg olyan, hogy vagy bejön, vagy nem.
50-50, ha a Kamui Hibarit kapja el, akkor Kakashié a harc, ha mellé megy, akkor a ninját kicsinálják.

STM-gman:
Kedvesek vagytok, hogy reagáltatok rá, de nem egyedül Oonokit küldtem Nevet Ő tudom, hogy esélytelen lenne egyedül, ott van még A is.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 10:11:43 írta renato » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #597 Dátum: 12 márc 10, 20:16:29 »

Ja, úgy már más. Nevet Ez esetben picit szorosabb lenne, de akkor is Crona győz. A azzal hogy csépeli szerencsétlent csak annyit ér el, hogy annak hamarabb bedurran az agya. Még ha képes is megsebezni, Crona úgyis talpon marad, az öreg meg még míndíg nem tud sokat hozzászólni a harchoz. A kagék egyetlen esélye a győzelemre az, ha A feládozza magát és lefogja Cronát, amíg Oonoki rájuk dob egy jintont. Már ha sikerül...
Crona esélye 60%-ra csökkent.
De mekkora már, hogy két kagét küldünk egy anorexiás, gyengeelméjű kislányra, és még így is ők vannak sz@rban!? ikszdé

Új:
Espada vs. Shichibukai
Starrk vs. Kuma
Ulquiorra vs. Mihawk
Barragan vs. Doflamingo
Harribel vs. Jinbei
Szayel-Aporo vs. Moria
Nnoitra és a Fraccionja vs. Hancock
0. Espada Yammy vs. BB

Grimmjow azért nem harcol, mert Lucci megölte. Faceg
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 10, 20:23:34 írta gman » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #598 Dátum: 12 márc 10, 20:39:22 »

Starrk vs. Kuma
Kuma magát tudja teleportálni? Mert TBnél nagyon úgy tűnik. Ha ezt az Espada féle gyors mozgásnak vesszük (nem tom mi az), hát... akkor is Starrk győz. 1000 cerot csak tüntet el Kum, akármilyen menő is, a legerősebb espada tényleg erős. Meg ott vannak ugye a fakrasok is, stb. 85-15 Starrknak
 
Emo vs. Sólyom
Epic win Mihawknak. Az espada nem a 2. formával kezd, ichigóval is kard-kard ellen kezdtek, és ez esetben meghal, mielőtt megmozdul. 100% Mihawknak.

Barragan vs. Doflamingo
Ez egy érdekes harc. Doflamingo elvileg meg udja szálnni az ember testét, és lavagdosni a végtagjait, az Espada meg kiírja a környezetét... Ha Barragan nem ezzel a formával kezd, akkor Doflamingónak adom, és ha azzal.... hát... akkor is. Pesze csak ha megfelelő távolságban van az espadától. A Shichibukai képessége nagyn szívatós, nem is tudom, hogy lehet ellene védekezni... Na meg az is jó kérdés, hogy ha levágja a tata fejét, az meghal-e csontváz formában... mivel ez kérdéses, legyen egy 55-45 a One Piecesenek.

Apolló vs. Moria
Espada epci win, Mori tök gynege, csak az árnyékaival doppingolja föl magát néha. A 8. meg szintén pszicho, meg vannak azok abábúi, meg minden. Egy olyan 70-30 neki.

Yammi vs. BB
Itt az a szívás, hogy a sötétséggyümölcsnek nincs mit elszívnia, ha csak nem magát Yammit, de ez lehetetlen, nem? Prsze BB a gyümije előtt iss erső lehetett, de kizárt, hogy győzzön.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #599 Dátum: 12 márc 10, 21:03:15 »

Mondjuk biztos, hogy az emberek 99,9%-a agyfaszt kapna Ragnarok sikolyától ikszdé Véleményem szerint az első ütés után vége lenne a harcnak, Crona agya elpattanna, és a vérével kinyírná őket, akárcsak a ruszki halálkaszát.
Amúgy olyan szemétség... Magyarországra mért nem küldték el Cronát? Úgy megnéztem volna, ahogy egy dzsukel csávó ellopja a kardjait és beadja őket a MÉH-be ikszdé

A következő sorok figyelmen kívül hagyandóak, amennyiben Sabaku nem ért velük egyet.
Starrk vs. Kuma:
Ha Kuma=PX0, akkor van esélye. Elég nagy a fájdalombíró képessége, a lézereket vagányan lövi, az a nagy medvetalp pedig elég kemény tud lenni. Valamint Starrk olyan szinten lusta, hogy nem fog felszállni, amennyiben nem kötelező neki. Viszont az 1000 Cero (bár "egyesek" szerint a Cero olyan erős, mint egy kunai) megártana még neki is. Starrk nyerne, legyen 75-25.

Ulquiorra vs. Mihawk:
Ulquiorrának több esélye van. Második formában szinte biztos, hogy nem kapja őt el Dracule, bár szerintem még az elsőben sem tudna mit kezdeni vele. A harcot a denevérnek adom.

Barragan vs. Doflamingo:
Sabakuval ellentétben én a "madzag/damil gyümölcsöt" látom valószínűbbnek Donkihóte barátunk esetében, mintsem a megszállás gyümölcsöt. Valószínűleg egy Respira elég lenne, hogy a Shichibukai csontvázán kívül semmi se maradjon.
Donquixote Doflamingo számára ez a meccs lehozhatatlan véleményem szerint.

Harribel vs. Jinbe:
Hát-hát... Harribel repül, viszont a támadásai majd, hogy nem semlegesek a harcsabácsinak (lol van ilyen szó, nem húzta alá a helyesírás-elemző xD), viszont Jinbe támadásai sem nagyon érik el a cicisnénit (ilyen szó viszont nincs, furcsa ez a magyar nyelv...).
Unalmas harc lenne, de Jinbe nyerne, mert van távolságija.

Szayel vs. Moria:
Szayel lemásolná Moriát, majd kivégezné. Ha Grimmjow hülye, Moria agyhalott, semmi esélye a győzelemre.

Nnoitra és Tesla vs. Hancock:
Tesla maximum 2 perc lenne, de Nnoitra se lenne több. Haki+instant kill... kevesen lennének ellene esélyesek, ő még talán Cronát is legyőzné... tényleg, szerinted milyen lenne egy Crona vs. Hancock?

Yammy vs. Teach:
A rengés gyümölcsével van esélye Teach-nek, a Yami Yami no Mi nem hiszem, hogy hatásos lenne ellene. Viszont Edward erejével szétrobbanthatja az ellenfele lábait. 60-40 Teach-nek

A végén nem tudtam, hogy ideges legyek, vagy nevessek, szép húzás volt, meg kell hagyni Nevet
OFF: amúgy neked ki is a kedvenced az SE-ből? (gondolom az enyémet már tudod Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 10, 21:06:07 írta renato » Naplózva
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!