24 okt 06, 18:22:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Valóságshow-k  (Megtekintve 119124 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #405 Dátum: 12 márc 07, 20:28:23 »

A Széf az jóvolt. Mosolyog A Milliomost meg lusta vagyok megnézni. ikszdé Így nem tudom hogy áll helyt Friderikusz. :/
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #406 Dátum: 12 márc 09, 17:15:13 »

A TV-ben azért készítenek szórakoztató-, vagy hír-, vagy olyan műsorokat amelyekből tanulni lehet, vagy akár tök mindegy milyen típus, hogy legyen nézettség, ami magával hozza azt is, hogy egy adott csatorna egy szolgáltató kínálatában szerepelhet (ez is bevételi forrás), illetve jönnek a reklámozók is.
Tehát mondhatom most akár a National Geograpichot is, vagy az RTL Klubot is, mindkettőnél a cél az, hogy a nézőt kiszolgálják, mert akkor: nézettség, pénz, profit.
A TV-zés az olyan mintha elmenne az ember vásárolni. Mászkálsz a boltban a sorok között (kapcsolgatsz) és ha találsz egy terméket, akkor leveszed a polcról és fizetsz (ergo nem kapcsolgatsz tovább, hanem nézel egy műsort).
Mi megtiszteljük az adott TV-csatornát azzal, hogy az ő terméküket, műsorukat nézzük, a TV-csatorna pedig megtisztel minket azzal, hogy az adott műsort olyan színvonalon amilyenen a nézők megszerették, továbbra is szolgáltatni fogják. Mondhattam volna ezt a példát az Internetes weblapokkal is, vagy akár mással is.
Ebben nincs semmi hátsó szándék, ez a XXI. század, mint minden cég, legyen akár egy sarki ABC, legyen akár egy multi, a profitra törekszik, hülye aki nem. Ki akarna egy veszteséges céget üzemeltetni? Senki. Üzlet az egész világ.

És hát nyilván, az RTL azért készít VV-t, mert szeretik az emberek. Az ATV-n, meg HírTV-n, a politikai összeesküvés elméletek gyártói találnak egymásra, a National Geographicon meg folytatódnak a tokhalak kefélései.
Minden csatorna kereskedelmi, mindegyik a saját profiljához alkalmazkodva, vagy újabb csatornák piacra bocsátásával próbálnak nézőket lopni a másiktól, ezért van már 450 Discovery csatorna, ezért van az RTL-nek, tv2-nek 50 alcsatornája.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #407 Dátum: 12 márc 09, 17:38:17 »

Ki akarna egy veszteséges céget üzemeltetni? Senki.

Ejj, Cart, te nem hallottál még az államról? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 09, 17:51:25 írta Aes Sedai » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #408 Dátum: 12 márc 09, 21:25:35 »

Igaz is. Ebből is látszik, hogy a Magyar Televízió (szerintem a magyar TV-k közül egyedül) egy rohadt nagy pénznyelő (pénzmosoda Nyelvesít). Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #409 Dátum: 12 márc 09, 21:41:14 »

Hát azok simán megrendelnek újabb és újabb évadokat halvaszületett sorozatokból is. ikszdé Sőt most indítottak valami új izét, amiről azt olvastam, hogy egyáltalán nincs is nézettségi elvárás hozzá. Epic fail.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #410 Dátum: 12 márc 10, 08:13:34 »

Jaja az a Marslakók vagy mi. Nevet Milliárdokat szórnak ki az ablakon igénytelen műsorok gyártására.
Itt a Fábry show, amit epizódonként több tízmillióért készítenek és egy raklap fos az egész, vagy mondhatnám a DTK-t, vagy akár azt az Éneklős Show-nak nevezett viccet, amit az Eurovíziós Dalfesztiválra rittyentettek össze. Utóbbiban adásonként annyi hanghiba volt, amennyit az alatt a 15 év alatt, amióta figyelemmel kísérem a televíziózást, összesen nem láttam. xD Mondjuk ezeknek a sz-roknak nézettségük sincs, de azért ölik bele a pénzt, hogy a különböző haver/családtag TV-seket, és haver/családtag beszállítókat "eltartsák". Egy rohadt nagy pénzmosoda az egész, olyan mint a BKV. Na jó nem folytatom, kezdek átmenni egy másik témába. xD
Egyedüli jó húzásuk a Maradj Talpon. Nyelvesít
Szóval az MTV-t leszámítva (ahol a nézők helyett állambá' áll a hát mögött), minden csatorna a nézői igényeket veszi figyelembe, hogy nyereségesek tudjanak maradni.

----
Megasztár: A kezdeti jó indulás után kritikán aluli. El is kaszáltam. Borzalmas.
1 perc: Rohadt jó műsor, csak sok a felesleges drámázás. Nevet
Milliomos: Fridi még feszeng, de alakul.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 10, 08:14:36 írta Cartnecker » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #411 Dátum: 12 márc 13, 00:12:09 »

Na, úgy-ahogy megfogalmazódott bennem végre, amit mindig is éreztem a televíziónézéssel kapcsolatban. Már eddig is megvolt mondjuk, de az csak intellektuális megértés alapján. Gondolkozás vitt a célhoz, avagy az elme, ami nem lehet teljes cselekedet, maximum részletes, avagy reakció. De most sikerült megélnem, megértenem egész lényemből a dolgot, a tudatom által. 
Először is a mérték szót én teljes mértékben elítélem. Tök mindegy, hogy naponta két vagy három órát bámulod. Szándékosan nézed és ez a "lényeg". Ha kimész a nappaliba, megy valami érdekes műsor és megnézed, azzal nincs semmi baj. Ellenben ha úgy mész a nappaliba, hogy te most tv-t akarsz nézni, akkor halálra van ítélve a dolog. Függőség, vágy, nem valóságos, a saját világodhoz tartozik. Ugyanezt ellehet mondani a cigarettáról, szennyitalokról vagy bármi másról. A tudatos embernek nincs szüksége szemétre. Nincs való miértje. Egyszerűen nincs rá szüksége, már miért is lenne. Renato, egy életképtelen és szerencsétlen emberekkel teli primitív és fájdalmas szar műsorban Semmi szórakoztató elemet nem tudok találni. Ez a színtiszta igazság. Régen találtam, mert nem láttam a fától az erdőt. A családom már annyira függő, hogy azt reagálja ezekre a műsorokra: "ennyi butulást megérdemlünk". Ennyire megvannak törve az emberek, tudják a szennyről, hogy méreg, de még is kérik! Ez a mondat szerintem annyira fájdalmas és szomorú, még is, ha 100 ember elolvassa 98 nem reagál rá semmit, egyszerűen továbbolvassa a szöveget rendületlenül. És pont ez a céljuk azoknak, akik alvó állapotba tartják az országot, hogy megtörjék az embereket, tudattalanok maradjanak. Jól csinálják a dolgukat. Azért, hogy ne tudjunk magunknak egy szebb országot építeni. Tessék ránézni a magyar népre! Azt kérdezik, hogy ki szeret ebben a szar országban élni! Mindent bevettek! Hitelek, vallások, pártok... és a ráadás az egészre az, hogy semmit nem tesz a nép ez ellen. Pont az olyan eszközök miatt, mint a TV, rádió, újság... vagyis a média. Nem hiszik, hogy lehetne bármit is csinálni. Nyelünk, nyelünk... pedig egy szellemi forradalom napok alatt elsöpörné a sötét oldalt. Ha lenne százezer tudatos ember az országban, már rég nem itt tartanánk. Annyi se kéne. De sajnos ha tízezer tudatos ember van az országban, akkor lehet, hogy még sokat is mondtam...
Azért írtam az élethez visszavezetve ezt az egész egyveleget, mert csak így lehet gyökerestül átlátni és kiszaggatni a problémákat. A társadalom részei vagyunk, ha változtatni akarunk a világon, változtassunk magunkon, így változik a világ is. Ne feledjétek srácok, földet hoztam, amivel visszatemethetjük azt az árkot, amit ástok!
Féloffként még bebiggyesztem, hogy aki nem alanyi jogon vár az élettől mindent, annak figyelmébe ajánlom Osho és Eckhart Tolle könyveit...
Na holnap, azaz már ma meló, szóval irány pihenni, fél 7-kor kelek...
Naplózva



rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #412 Dátum: 12 márc 13, 16:33:43 »

Olvastam valahol - már nem emlékszem, hogy hol - egy érdekes szöveget. "Három dologra van szükség ahhoz, hogy egy nép fejét úgy mossuk át, ahogy nekünk tetszik: pénz, élelem és cirkusz."

Élelmünk úgy-ahogy van, a cirkusz ugye a valóságshow és a tehetségkutató műsorokból áll meg a vetélkedőkből. Pénzünk nincs, de mivel van cirkusz és élelem, a nép joggal mondhatja azt, "hogy ennél sokkal rosszabb is lehetne a helyzet". A baj csak az, hogy ami lehetne rosszabb, az idővel rosszabb is lesz.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #413 Dátum: 12 márc 13, 16:35:55 »

Választások idején kenyeret és cirkuszt és vizet a népnek.. Hát minden nappal roszabb.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #414 Dátum: 12 máj 02, 12:00:44 »

Hát én csak meccset nézek a tv-be Nevet. a többi le van sz..va. Semmi jó filmet nem adnak le, nem is vesznek csak a showműsorokat gyártyák amiket tehetségkutatóknak neveznek tiszta vicc az egész.
Egy értelmes Cristofer Nolan filmet nem fogsz látni a tv-be csak 1x 1 évbe és az is a batman...  Hümm-hümm
Szóval nállam a tv amplyan porfogó, dísz a szobába  Pojén.
Milyen unalmas, h húsvétkor és karácsonykor is csak a shrek megy... nem azt mondom, hogy nem jó de 500x kicsit unalmas, nem? A showderklub-ot lehet még nézni meg a Forma1-et és persze a focit azt mar írtam  ikszdé.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #415 Dátum: 12 máj 02, 13:55:13 »

A shrekben csomó rejtett utalás van, és persze az igazi amerikai álmot mutatja be ( boldog lehetsz ha ronda vagy és más a bőrszíned) animációs köntösben teletűzdelve a tömeghumor eszközökkel. Egyértelműen jó húzás leadni mindig a Tv részéről.
Naplózva


 
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #416 Dátum: 12 máj 16, 18:08:35 »

Fél az ember a megtorlástól. "Merek szólni? Kirúgnak"... nem demokrácia,,,,diktatúra van.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #417 Dátum: 12 máj 18, 10:00:03 »

Ha diktatúra lenne, nem írhatnál le már ennyit se egy fórumra, mert azonnal elvinnének (vagy egyáltalán lehetőséged se lenne leírni, lásd Kína). Lehet, hogy vannak súlyos problémák, de még mindig ezerszer szívesebben élek ebben az országban, mint ha mondjuk Afrikában, Ázsia nagy részén vagy Dél-Amerikában kellene élnem.

Cartnecker jókat írt. Pont azok finanszírozzák a valóságshow-kat és a szennyműsorokat, akik a leghangosabban fanyalognak miattuk, de azért fél szemmel ők is mindig figyelemmel követik őket.
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #418 Dátum: 12 máj 18, 18:32:15 »

Azért nagyon sokféle diktatúra van. A legtöbb arab országban például olyan jólét van, amit el sem lehet igazából képzelni, a szabadságjogok túlnyomórészt biztosítottak, azt írnak lényegében, amit akarnak, mégsincsenek választások.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #419 Dátum: 12 máj 18, 20:31:35 »

Azért nem szívesen lennék például nő egy arab országban. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!