24 szep 21, 10:31:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 645499 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2535 Dátum: 09 aug 04, 11:21:59 »

Szerintem kevés jobban beavatott ember volt Itachi-nál.Az a srác nagyon belecsöppent a dolgok közepébe és elég jól is állta a sarat. kacsint Az ilyen Itachi vs. Pein csatáról meg ki sem fejteném a véleményem, "egyértelmű" ki győzne.  Kúl
Naplózva
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #2536 Dátum: 09 aug 04, 11:26:20 »

Igazad lehet a beavatottsággal kapcsolatban , de a harcra kiváncsi lennék , am egyiknek sem dukkolok , de a gyöztes Pein lenne , ez sjna egyértelmü!! Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2537 Dátum: 09 aug 04, 12:15:16 »

Moderátor:

-------> Általános Naruto témák > Ki nyerne (csatában)?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2538 Dátum: 09 aug 04, 14:23:46 »

Takashi én pont az ellenkezőre gondoltam! Nyelvesít (de ez off, bocsi) Amúgy meg akkor tényleg Madara (Tobi) volt Itachi mestere? Hmm? Mert valami ilyesmit mondott anno Sasuke-nak.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 04, 14:42:15 írta tibee77 » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2539 Dátum: 09 aug 07, 21:56:02 »

hoppá azért tud valamit Daniel.....  Nevet
egyébként szerintem is Itachi győzne mivel semmi esélye nem lenne a Sharingan ellen, mint mondta  Itachi "minden jutsu hasztalan ezekkel a szemekkel szemben"
nem azt mondom h simán leverné de azért a végén Itachi nyerne mondjuk szerintem az is benne van h ő a kedvencem de ez már más kérdés.... >.<#

És mit kezd a hatalmas szemeivel a Shinra Tensei-el vagy a Banshou Tenin-el...???
+ A Rinnegan volt az első dojutsu ami a legerősebb Nevet Nevet Nevet


Válasz az adott témában ^^ Kérlek olvasd el.

Itachi mestere nem volt Madara. Azt azért mondta, hogy az igazság végre legyen eltemetve és érje el a célját amirt meg kell halnia.
Naplózva
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #2540 Dátum: 09 aug 17, 21:18:29 »

Am Madara meg említette amikor sasuke ráküdte az Amaterasut rá " Szerencsére nem mindent tanítottam meg Itachinak" v vmi ilyesmit mondott ( és ő a teleportálásra gondolt)
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #2541 Dátum: 09 aug 17, 22:22:13 »

Tobi azt mondja a Manga 397. fejezetében: " Szerencsére pár dolgot még elötte is titokban tartottam... "
Tobi tulajdonképpen nem volt mestere Itachinak. Nem tanította semmire, maximum elmondott pár dolgot a mangekyo sharinganról, de semmiképp sem edzette, hiszen Itachi már így is képes volt sakkban tartani valamivel őt. Itachi további képzésével csak magának ártott volna.
Itt is csak arra utal, hogy milyen jó, hogy nem mondta el mire is képes az Eternal Mangekyo Sharinganjával.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
henrik
Vendég
« Válasz #2542 Dátum: 09 aug 29, 11:21:24 »

Az Akatsuki tők béna.Mert hányan vannak most?3-man,tobi,zetsu,kisame.De hányból?16-ból,mert
ott van,zetsu,deidara,kakuzu,tobi,hidan,konan,itachi,kisame,orochimaru,(pein másnéven yahiko)nagato aki yahikot irányitja meg a másik őt peint.
Igaz,hogy orochimaru csak volt tag de a szervezetben benne volt.
Én szeretem az Akatsukit.De ez már géz. Gondolkozik
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2543 Dátum: 09 aug 29, 11:37:42 »

Most jól értem, szerinted azért gáz az Akatsuki, mert már csak 3 tagja van életben? smirksweat
Azért amíg teljes volt a szervezet, nem kis balhékat hoztak össze. Szinte minden tag megölt egy fontos pozitív szereplőt, mielőtt maga is feldobta a pacskert.

Amúgy kiváncsi vagyok, hogy az eheti mangában (461) Kurotsuchi hogy is értette azt a Deidara-nii beszólását. Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
henrik
Vendég
« Válasz #2544 Dátum: 09 aug 29, 11:53:00 »

Mondhatjuk így is.De Asuma halála volt a leg rosszabb szerintem.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2545 Dátum: 09 aug 29, 12:36:16 »

Azért elég botor dolog gáznak nevezni az Akatsukit, mert meghalt a nagy része a társaságnak... Egyiküket sem volt sétagalopp elintézni... Sőt... Két tag csak azért halt meg, mert nem volt képes nyugodt fejjel gondolkodni. Az egyedüli gáz haláleset talán Orochimaru volt, aki ugyan nem halt meg mégse... De ez hosszú történet. Az Akatsuki tagjai egytől-egyig kage szintű tagokból áll(t). És igencsak fel tudták dúlni egyenként is egy-egy falu életét, hát még ha mind egy helyen lettek volna...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2546 Dátum: 09 aug 29, 12:41:53 »

Prpchimaru nem volt már akatsuki tag, úgyhogy, az, ami vele történt, itt irreleváns.
De, ha akastuki tagnkaa is vesszük, azt mondhatjuk, nála is az önfejűsége, forrófejűsége okozta a ha.. azt, hogy megtörtént ami történt, mert ha nem bújik elő Itachinál céltáblának, hanem akárcsak megfordul a fejében, hogy Itachi veszélyes lehet rá, és kicsit óvatosabban viselkedik, még jól is kijöhetett volna az egészből, annak ellenére, ami Sasuke "megszállásánál" történt.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2547 Dátum: 09 aug 30, 09:58:33 »

Hmmm... Szerintem Orochimaru nem jöhetett ki jól semmiképp sem ebből a helyzetből. Mivel mostmár csak az tartotta életben, hogy volt test, ami befogadta a lelkét, viszont azt a testet, illetve egyiket sem Ő irányította. Itachi Őt is felszabadította bizonyos értelemben, mivel most már 'lélek fogytig'  Nevet tartó börtönbüntetését töltheti kísértések nélkül  Mosolyog Orochimaru pedig tényleg nem gondolta át, hogy Itachi most nagyon rosszat fog vele tenni, mivel azt sem tudhatta, hogy Itachinál van a Kusanagi kardjára való 'abszolút válasz'. Arra alapozott, hogy végre kiszabadult és neki van még chakrája, Itachinak pedig igencsak fogytán van... Tehát stratégiai szempontból meg lett volna az esélye, hogy nyerjen, csak megint elszaladt vele a ló, mikor előtte volt Itachi...
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2548 Dátum: 09 aug 30, 13:16:40 »

Hát ez félig off és félig nem /Madara/, de a 386.manga 9. oldal első képénél mi a franc az a 4szemű démonszerűség?
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2549 Dátum: 09 aug 30, 13:24:40 »

Hát ez félig off és félig nem /Madara/, de a 386.manga 9. oldal első képénél mi a franc az a 4szemű démonszerűség?

Hát az Itachinál is jelen volt. Ez a szobor. Már többször is hangoztattam régebben. Csak Itachinál 2 Sharingan szeme van a 4 ből. Valszeg ez azt jelképezi hogy sima MS vagy örök MS. De am nemtom csak találgatok
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Oldalak: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!