24 szep 22, 00:30:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 646268 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
manorott
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #3225 Dátum: 10 szep 04, 09:48:23 »

Szerintem vhogy úgy lehetett h a Zetsu végignézte a madara-Hokage harcot és a harc után zetsu ápolgathatta.vagy zetsunak olyan álma volt amit madara megadott neki és ezért örök hűséget esküdöt.De zetsunak biztos h lesz még szerepe a történetben.
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #3226 Dátum: 10 szep 09, 18:57:18 »

én a shippuudent még nem igazán láttam, de nekem az jön be bennük h képesek voltak maguk mögött hagyni a mútjukat Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3227 Dátum: 10 szep 09, 20:20:22 »

Nem véletlenül Nevet ha "otthon" marad a tagok nagy része vagy a falujuk hal ki vagy ők lesznek elintézve.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3228 Dátum: 10 szep 10, 05:48:24 »

Egy gondolat bánt engemet ágyban párn..... viccet félretéve zetsu minek veszi fel a harcokat? Azt nem tom hogy xvid-es-e de akkor is vmi segítség tobinak vagy erő meghatározás?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3229 Dátum: 10 szep 10, 12:01:56 »

Nagyon egyszerű a válasz. Az akatsuki tagok már úgy mehetnek harcba, hogy ismerik az ellenfél gyenge pontjait és feltudnak készülni belőle. Zetsunak ebben jelenik meg a lényege. Emlékezzél csak vissza, amikor Shikamaru is tervet tudott kidolgozni az ellenfél képességeinek ismeretében. Ugyan ez játszódhat le Zetsu adatainak ismeretében is. Átadja az adatokat és Tobiék egy olyan tervet készíthetnek amelyik a legjobb az ellen legyőzéséhez.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3230 Dátum: 10 szep 10, 15:59:32 »

Vagy ha az egyik Akatsuki tag elárulja őket(pl Orochimaru) akkor az ő gyengepontjait is meg lehet találni ezzel a módszerrel.
Naplózva

Murcik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 160

Béke csak akkor lehet ha előtte háború van.


« Válasz #3231 Dátum: 10 szep 10, 20:39:11 »

köszönöm ez logikus

hmmm..... én átgondoltam és még szerintem tobinak sasuke fejlődése is közre játszhat mert ha visszagondolunk akkor a végzet völgyében is felvette és itachi ellen is felvette a harcát.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3232 Dátum: 10 szep 16, 14:13:45 »

Akkor most Madara képes Fa elemet használni?
Mert azt mondta hogy ő és Hashimara mostantól egy személy , ezt magyarázzátok meg nekem, hogy van.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3233 Dátum: 10 szep 16, 15:01:34 »

Csata közben a Sharingannal tanulta el Hashirama technikáit, fa elemet nem tud, nem is ez volt a célja, csak a képességeit akarta megtanulni, hogy az sajátját kiegészítse. Így tudta használni az Izanagit.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3234 Dátum: 10 szep 16, 15:14:26 »

Csata közben a Sharingannal tanulta el Hashirama technikáit, fa elemet nem tud, nem is ez volt a célja, csak a képességeit akarta megtanulni, hogy az sajátját kiegészítse. Így tudta használni az Izanagit.

Szerintem viszont máshogy értette mert az Izanagihoz Hashimara vérvonala is kell vagy valahogy így
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3235 Dátum: 10 szep 18, 17:13:24 »

Hm sztem is máshogy értette hogy egyek lettek... mit tudunk az Elsőről? Hogy megnyerte a Madara elleni csatát, de hogy azután mi volt vele azt nem tudtuk meg, lehet hogy elvesztette valami végtagját Madara ellen és akkor már meg is van hogy miért lettek egyek, Danzou-nak is akadt 1 testrésze az Elsőből és így tudta használni az Izanagit(ahogy az most kiderült)... Lehet hogy Tobinak is az egyik testrésze Hashirama-ból van és így már azt is magyarázhatjuk hogy miért képes csak úgy cserélgetni a testrészeit... LoL most eszembe jutott 1 olyan örült elmélet hogy az valami hihetetlen ikszdé
Na akkor vezessük végig mit tudunk Tobiról, azt állítja magáról hogy ö Madara viszonylag sokat is tud róla, az arcát rejtegeti, rengeteg mindenről tud... na akkor volt 1 csatája az elsővel Madarának ahol elméletileg elhalálozott... na akkor az elmélet ami sztem kicsit beteges de most ez ugrót be, az utolsó fejezet miatt ikszdé
Mi van akkor ha ez a Tobi aki Madarának valja magát valóban nem is 1 Uchiha hanem 1 Senju sharingannal? Mi van ha maga Hashirama az? Legyőzte Madarát anno és elvette a sharinganját... látta hogy mi lesz a faluból és ezért halottnak nyilvánitatta magát és élhúzót onnan... Lehet meggyűlölte az Uchihakat és így már az is logikus h miért segített kiirtani őket...
Na most ez ott dől meg hogy Oro visszahivta Hashiramat az edo tensei-el... de ötletnek jól hangzot ezért gondoltam beírok xD
Naplózva


--->3D Modeller<---
manorott
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #3236 Dátum: 10 szep 18, 19:55:09 »

Az elméleted több szempontból is hibádzik Mosolyog
Ahogy már te is leírtad oro megidézte őt az edo tenseivel.Azonkívűl a madara-hashimara harc a falu alapítása után volt közvetlenül és HAshimara a harc után még hosszú évekig vezette a falut.A techikái Tobi nem vallanak a "fahasználóra"Nevet
de az ezeket leszámítva az elméleted nem rossz Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3237 Dátum: 10 szep 18, 23:07:09 »

Danzouban nem lett beültetve semmilyen Hashirama testrész, csak a Shodai DNS-e: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/478/12

Tobinak pedig valószínűleg csak egy kis vér vagy szövetminta (DNS) kellett az Elsőtől. Mint Orochimarunak Yamatóhoz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3238 Dátum: 10 szep 19, 11:42:54 »

Ki az erősebb: Itachi vagy Nagato ( a rinnegan vagy a sharingan az erősebb)??
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3239 Dátum: 10 szep 19, 13:14:03 »

szerintem ezt a ki nyerne topicba kéne írni.
Ki az erősebb: Itachi vagy Nagato ( a rinnegan vagy a sharingan az erősebb)??
Naplózva


Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!