24 jún 01, 11:52:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 43
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)?  (Megtekintve 132188 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #270 Dátum: 12 jan 01, 00:46:43 »

Én Kenpachi-s harcokat tennék fel:

K vs Ulquiorra minden 1-2 szint nélkül, alap módba vagy mik vannak még,

K vs Grimmjow mindenféle  extra nélkül

K vs Gin ő is alapmódba,

ezeket azért kérdezem mert a fenti szereplőket nem ismerem, és érdekel hogy plusszok nélkül mi az esélye K-nak?
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #271 Dátum: 12 jan 01, 12:03:35 »

Minden extra nélkül ? Mármint Resurrección nélkül ?
Akkor nem rég kezdet nézni a Bleach-et, hogy nem ismered a karaktereket ? Mert ugye alapmódban el van zárva az erejük a kardjukba, vagyis olyan, mint amikor Toshiroéknak volt elzárva a Reatsujk az emberek világában, a nélkül nagyon hátrányban vannak.

Szóval ezek a feltételek mellet Ulquiorra és Grimmjow vesztésre vannak ítélve. Kenppachinak még a szemkötőjét se kéne levennie.
Gin már trükkösebb lenne de gondolom, akkor őt is Bankai nélkül kell nézni. De őt is leverné Ken-chan.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #272 Dátum: 12 jan 01, 16:24:51 »

Akkor Shikaival mind , Ulquiorranak meg 1-est szint de ellene akkor még jöjjön byakuya is.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #273 Dátum: 12 jan 01, 16:33:42 »

Kenpachi & Ulquiorra - resurrection nélkül verné mindegyiket. Viszont 1 szintű kiengedéssel már verné Kenpachit Ulquiorra. Gin már érdekesebb lenne de azt gondolom, hogy Gin shikai esetében még mindig Kenpachi az erősebb.

Byakuya hasonló, de szerintem ő is kikapna az első szintű Ulquiorrától viszont legyőzné Gint shikaiban.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #274 Dátum: 12 jan 12, 09:54:46 »

1-2 uj csata:
Rose vs Mayuri
Soifon vs Kensei
Hirako vs Kyouraku
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #275 Dátum: 12 jan 12, 11:33:17 »

A vaizardok, tehát a volt kapitányok (spoier: és most már jelenlegi) nagy előnye, hogy talán tapasztaltabbak, na meg ott a vaizard erő.
Rose vs. Mayuri: Mayuri pont az, aki ha tud valamit az ellenfeléről, már veszélyes. Minél többet tud annál veszélyesebb, és mivel Rose kapitány volt akkor, amikor ő 3. tiszt a 12. osztagban, nyilván van róla valami fogalma, mit is tudhat. A zanpakotuja is meglehetősen kellemetlen, ám Rose bankai-át nem ismerjük. Azonban az intelligencia Mayuri oldalára billenti nálam a mérleg nyelvét 55-45-re.

Soifon vs. Kensei: Kensei piszok erős, de Soifon meg gyors, ráadásul shikai alakban ha kétszer egy helyre betalál, akkor vége a játéknak. Ha Kenseinek van akkora lélekenergiája, hogy negálja ezt a támadást (mint Aizen tette), akkor van esélye. Ha nem, akkor még Soifon bankai-ával és Kidou tudásával is számolva elkapná Kensei-t 60-40-re.

Hirako vs. Kyoraku: na itt egyik bankai-t sem ismerjük. Hirako képessége durva, gyakorlatilag Kyoraku Takaoni-ja így önmaga ellen fordulhat. Azonban pár vágás után, a harcedzettebb, tapasztaltabb Kyoraku képes lenne átvenni a kezdeményezést, hiszen Iroonival legalább akkora meglepetést okozna Hirakonak, mint ő a fordított világgal tette. És tudjuk róla azt is, ha számít a győzelem, ő az, aki akár hátulról is nyugodt szívvel átdöfi az ellenfelét. Nálam a harcot a jobb helyzetfelismerőképesség és tapasztalat miatt Kyoraku nyeri 60-40-re.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #276 Dátum: 12 jan 12, 12:18:40 »

Én egy kicsit máshogy látom:

Rose vs. Mayuri: Amit leirtál Mayuriról az igaz. Viszont Rose az eddig látottak alapján shikai formában távolsági és mágia alapú harcos. A szellemi erejében, mivel vaizard valószínűleg jóval erősebb mint Mayuri. Az viszont, hogy bankai esetében mivé változna Rose kardja, nem tudjuk. Így azt sem hogy képes lenne esetleg megállítani Mayuri bankai technikáját. Mivel van hollowja így esetleg elég lehet a shikaia is. Én Rosera tenném a pontot a távolsági harc képesség és a hollow erő miatt.

Soi Fong vs. Kensei: Kensei nemcsak nagyon erős hanem nagyon gyors is, különösen képzett a közelharcban. Ezt jól láthattuk az Idő Ingája és az Ichigo edzése részben is. A zanpakutoja is erre utal, hiszen egy tőr vagy rövid kard a fegyvere ráadásul harc közben gyakran használ mágiát is. A hollowereje pedig még meg is dobja ezen képességeit. Sajnos a bankaiát neki sem ismerjük. Egy kicsivel Kenseit tartom esélyesebbnek.

Hirako vs. Kyoraku: Egyetértünk, én is egy kicsivel Kyourakut tartom esélyesebbnek, de azért vannak fenntartásaim is. Durva az a képesség amelyet Hirako birtokol. Ha nem lép át Kyouraku időben a saját technikájába akkor nagyon ráfázhat. Ettől függetlenül én Kyourakunak adom a meccset mert azért mégis csak Starrkot győzte le.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #277 Dátum: 12 jan 12, 13:18:43 »

Soifon shikaia annyira gagyi. Nem tudom, hogy érvelhet valaki ezzel úgy, mintha javaítaná az esélyeit bárki ellen. Kétszer betalál ugyanoda, és öl. Basszus, egy sima konyhakéssel elég egyszer betalálni a jó helyre, és bár igaz, hogy itt a testen bárhol lehet az első kijelölés után az a "jóó hely", de ugyanmár akkor is másodszor hajszálpontosan ugyanott kell mebökni.. mennyivel könnyebb, vagy jobb ez, mint egyszer átszúrni, vagy szíven/torkon/egyéb részeken bökni valakit?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #278 Dátum: 12 jan 12, 13:35:18 »

Ez igaz amit írsz, de ott van a te szövegedben is a "jó hely". A jó helyre viszont általában jól vigyáz az ember. Ennél viszont bármi lehet. Ráadásul sokat fejlődött ez a technika is, mivel már nem kell kétszer ugyanoda szúrni. Akkor is öl ha nem ott éri a szúrás. A tigriskölyköt is így ölte meg. Egyet szúrt szemből a tüdejébe majd egyet szúrt hátulról is a tüdejébe. Tehát a fejlődés elérte azt, hogy nem pont ugyan oda kell szúrni csak a célpont testrész legyen ugyan az.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #279 Dátum: 12 jan 12, 13:39:25 »

Hát, ha két irányból is, de az szerintem ugyanoda ment. Még egy testrészt is nehéz kétszer eltaláni, ha megsérült, onnatól jobban vigyázok rá, meg a fura virág sem jó jel rajta. De amúgy is, ismerve a bleach szereplők szokását, hogy kifecsegik a képességeik működését, biztos, hogy jobban figyel utána az ellenfél a megsebett testrészre. Abban igazad van, hogy most már kicsit jobb... de két szúrás a tüdőbe megint halálos,vagy egy szívósabb ellenfélnél is eléggé komoly sérülés lenne konyhakéssel is ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 12, 13:41:19 írta STM » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #280 Dátum: 12 jan 12, 13:57:43 »

Igen, csakhogy egy szívós ellenfél mint például Kenpachi egy szúrás/vágás után, netán kettő után sem murdel meg. Viszont két ilyen szúrás mindenképp a végét jelenti.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #281 Dátum: 12 jan 12, 14:01:31 »

Viszont azt is nézd, hogy a 2 szúrást 1 másodperc alatt vitte be. Szegény srác azt se tudta, hogy mi van. Nevet Kensei bankaijából az alakján kívül nem sokat látunk, de az biztos, hogy Wonderweiss-t nem tudta vele legyőzni.

Kyoraku azért nem egyedül győzte le Starkot, hanem még 3 kapitány segített neki benne. Szerintem Hirako nyerni tudna Kyoraku ellen. Hisz még Aizent is megvágta 2-szer a Shikaiját használva. Mondta is, hogy minnél tapasztaltabb harcos valaki annál jobban hagyatkozik arra amit lát.

Rose Shikaija nekem elég nagy kérdőjel, hogy miből is áll. Kedve szerint irányítja, hogy merre mennyen és a végénél tudd egyet robbantani ? Legalábbis én ezt szűrtem le. Rose-tól én nem láttam olyan támadást amivel képes lenne elintézni Mayurit.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #282 Dátum: 12 jan 12, 14:05:08 »

A szúrás sebességfe nem a fegyveren, hanem a használón múlt itt, tehát a képesség ugyanolyan gagyi. Egy Kenpachi féle ellenfél ellen pont hasznos mondjuk, meg sok másik ellen is, de a legtöbb shikai akkor is sokkal többet ér ennél. Ichigoéval mondjuk egy szúrás is elég lenne KEnpachi tüdejébe ikszdé
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #283 Dátum: 12 jan 12, 14:51:37 »

Kensei agyonverné Soifon-t. Puszta fizikai erejével, mikor még irányítani sem tudta a Vizardját, simán kitört egy 63-as bakudou-ból, és az öklével leütött egy Giliant. A történet eddig ismert második vagy harmadik (nem tudom hogy jobb-e Aizennél). legjobb kidou használója bírta csak lefogni, de ő is csak úgy hogy Kensei nem volt eszénél. Mint láttuk már többször is, a Vizard maszk jelentősen megdobja a sebességet, ahogy a reiatsu szint is nő tőle. Azon kívül Tachikaze elég keményen tud robbantgatni, ha Ichigo bekapott egy ilyet (mikor az ő Zanpakutoja a sebességre épül) Soifon is megszívhatja. Nyilván jobb Soi Shunpoja, Eperkéénél, de Kensei is van olyan gyors, hogy ne kerüljön ez miatt hátrányba. Legalábbis Wonderweiss elől elég fürgén mentette meg a zöld hajú Vizardot.

Összesítve nálam 70-30 az Új Kapitány javára.

Igen, csakhogy egy szívós ellenfél mint például Kenpachi egy szúrás/vágás után, netán kettő után sem murdel meg. Viszont két ilyen szúrás mindenképp a végét jelenti.

Kenpachi pont nem jó példa. Nevet Van akkora Reiatsuja, hogy Soifon bökdöshesse amíg akarja, ne legyen semmi eredménye.

Rose vs. Mayuri

Valószínűleg Mayuri nyerne. Ha Rose esetleg le is robbantja 1-2 testrészét, Mayuri azt könnyedén visszanöveszti. Esetleg egy Bankai-al megmérgezi, utána meg lelép mint Ishida ellen. Igazából ez elég szemét technika, mert szinte bárkit legyőzhet vele. Nevet Kivéve persze aki azelőtt darabokra szeli a hernyót, mielőtt az kinyithatná a száját.

Kyoraku vs. Shinji

Mindkét Zanpakuto elég trükkös, kérdés ki tanulna előbb bele a játékba. Kyoraku-nak elég gyors Shunpoja van, míg Shinjinek valamivel trükkösebb bicskája. Ugyanakkor Kyoraku azzal meglepheti Shinji-t, ha hirtelen előmászik a háta mögül és beleállítja a kardját, és tapasztaltabbnak is tartom. Nálam 65% a nőcsábásznak.
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #284 Dátum: 12 jan 12, 14:56:15 »

De ha megfigyeled, hogy ha vkinek ott az ellenfele a szeme elott vedtelenul, akkor altalaban nem a legegyszerubb modotn vegzik ki pl levaghatna a fejet , amitol egybol meghalna, hanem leszurja. Ezzel az a baj, hogy vkinek pl Kenpachinak ez meg se kottyanna.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 43
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!