24 szep 23, 11:28:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 295448 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #135 Dátum: 07 dec 03, 20:22:41 »

Elvileg igen, mert a Rasengan csak formamanipuláció kell, a chidorihoz pedig elemmanipuláció is, tehét elvileg a Rasenshuriken ugyanolyan erős, mint a chidori, bár a chidori A-s a Rasenshuriken S-esss!

Gyakorlatilag viszont, Naruto chakrája sokkal nagyobb, mint Saskéé vagy Kakashié, és azzal a nagy Chakrával a Rasengentbe annyi erőt tesz be, hogy ugyanolyan erős vagy erősenn lesz, mint a Chidori
Elmagyaráznád, mert valahogy ez nekem nem úgy jött le, mintha ugyanazt írtuk volna... Kérlek magyarázd el nekem!
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #136 Dátum: 07 dec 03, 20:32:58 »



Elmagyaráznád, mert valahogy ez nekem nem úgy jött le, mintha ugyanazt írtuk volna... Kérlek magyarázd el nekem!


 ??? ??? igen, igen ugyan azt írtuk, csakén azt hittem, hogy a Raseshurikanról írsz  sorry 
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 03, 20:37:46 írta memoryan » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #137 Dátum: 07 dec 03, 20:33:40 »

Moderátor:
Ez itt a Rasengan témája.
A Chidorinak is van saját témája.
Remélem mindenki látja a fától az erdőt. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
memoryan
Vendég
« Válasz #138 Dátum: 07 dec 04, 21:16:49 »

Kell, ezért hasonlítottam a Chidorihoz
Naplózva
Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #139 Dátum: 07 dec 04, 22:07:53 »

A kakashi hogy-hogy tudja használni a rasengant amikor nem is szél beállítottságú? ???
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #140 Dátum: 07 dec 04, 22:10:35 »

Mivel a sima Rasengan-hoz csak sima chakra kell és nem elemi chakra.
Naplózva
Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #141 Dátum: 07 dec 05, 14:36:13 »

Ti mit szóltok a Fuuton rasen shurikenhez?
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #142 Dátum: 07 dec 05, 16:08:20 »

Egy pillanat! Kakashi tudja használni a Rasengant??? De hát úgy volt, hogy azt csak három ember tudja. Akkor hogy is volt? ??? Kérlek titeket magyarázzátok el Nevet
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #143 Dátum: 07 dec 05, 16:11:27 »

A rasengant a negedik fejlesztette ki, és utána Jiraira megtanulta, majd megtanítozza Narutinak, és valahogyan, pontosan nem tudjuk, hogy hogyan Kakashi is magtanulta, csak nem igazán szereti használni, mert nem tudta villám elemmel kombinálni.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #144 Dátum: 07 dec 05, 16:22:17 »

Értem csak a Kakashis részt nem tudtam, de köszönöm. Vajon hogyan tanulhatta meg? Mert mikor Naruto és Sasuke harcolt a kórház tetején nem volt 'bekapcsolva' a Sharinganja... Bár ahogy a Mangekyou Sharingant is ezt is kifejleszthette magától...
Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #145 Dátum: 07 dec 05, 16:45:51 »

Szerintem símán elképzelhető, hogy magától tanulta meg, lehet, hogy látta, hogy a Negyedik hogyan használta és amilyen egy zseni gyerek volt Kakashi, az alapján már meg tudta tanulni. Tuti, hogy nem Jiraiyatól tanult, mert akkor nem értetlenkedett volna a szél elemű edzés alatt, hogy, hogy tudta Jiraiya megtanítani Narutonak a Rasengant, ergo nem ismerte a három lépéses edzés módot. Sőt, ha belegondolunk, hogy a Chidorit már mikor tudta, akkor az is lehet, hogy még Yondi éltében tanulta meg a Rasengant is. ???
MOndjuk belegondolva az neccesebb, Kakashi, tuti nem 3 hónap alatt tanulta meg 3 év helyett mint Naruto. De lehet, hogy neki se kellett 3 év.


ui: A francba, ez megint OFF lett! Na jó, plízz ne töröljétek, mert szerintem jó kis hsz lett, inkáb rakjátok át a Kakashi témába és ott folyt köv. Köszi  :Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 05, 16:48:37 írta Miku-chan » Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #146 Dátum: 07 dec 05, 17:29:30 »

Azért tényleg nem hiszem, hogy a talulásához 3 év kell, a kifejlesztéséhez lehet, de megjegyzem Naruto 3 nap alatt fejlesztette ki a Rasenshurikent. - Igaz 200 kage bushinnal, így már 14400 óra alatt, tehát: 600 nap alatt (nem semmi számok)
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #147 Dátum: 07 dec 05, 17:59:13 »

Öregem, csak az zavar, hogy Kakashi-sensei most ennek a poénját is lelőtte. Bár tény, hogy nem hiába hívják Másoló ninjának :naruto_pff:
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #148 Dátum: 07 dec 05, 18:13:14 »

Szerintem Kakashi azon akadt fenn akkor,hogy hogyan tudta elmagyarázni neki,hogy megértse... Nem pedig a módszer..
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #149 Dátum: 07 dec 05, 18:28:29 »

Ne haragudj ezt elmagyaráznád, mert nem értem :naruto_kerdes:
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!