24 szep 23, 13:21:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 295527 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Miku-chan
Vendég
« Válasz #120 Dátum: 07 dec 01, 16:58:35 »

Szerintem, nem az a gond, hogy eszébe jut-e, hanem, hogy ezt a poént már annyisszor ellőtte. Neji technikájának is ez a lényege, Aztán Hinata is egy hasonlót talált ki, legutoljára Sasuke a chidorival, ha rasenganból is kihoz egy ilyet, az már nagyon elcsépelt. Pláne, hogy Naruto tényleg nem az a tipus aki pajzsokkal vacakol, inkább csinál nemtoménhányezer kage bunshint, rasenganostúl Nevet
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #121 Dátum: 07 dec 01, 17:20:28 »

 Hát ja Naruto nem, de valaki (pl.: Jiraiya) megcsinálhatná! De tényleg kéne narutonak vmi pajzs, ha a Rasenshurikant akarja használni! /talán a róka-köntös vagy mi jól jövetne/
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #122 Dátum: 07 dec 02, 00:43:41 »

Nos mivel most írok ide először, ezért kifejteném a véleményem. Először is, a Rasengan a legjobb és leglátványosab és legkedvencebb technikám. Másodszor pedig Narutonak felesleges lenne a Rasenganból pajzsot csinálni, mert még ha meg is hal, a Kyuubi feltámasztja,vagyis szerintem ha 100%-osan tudná irányítani a Kyuubi chakráját, még arra sem lenne szükség, hogy meghaljon, mert megállíthatatlan lenne, még akkor is ha egy csomót bénázik(bár ezt szeretem ebben a karakterben a leginkább, ez teszi annyira kiszámíthatatlanná...).
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #123 Dátum: 07 dec 02, 13:03:23 »

szerintem a chidori látványosabb de a rasengan jobb.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #124 Dátum: 07 dec 02, 15:40:33 »

Nemtom, nekem az alap is nagyo bejön, amit Naruto megtanul...
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #125 Dátum: 07 dec 02, 19:42:59 »

Talán nekem azért tetszik a  szél elemű rasengan annyira mert az egyedi és nem minden pillanatba azt használja..
Mindig a sima Rasengant használja(meg a Kage Bunshin-t) ,mintha az olyan mezei technika lenne,jó lenne ha tanulna még vagy 10 ütős dolgot rövid időn belül és azokat váltogatná , hogy mikor melyikkel viszi be az utolsó "ütést" és a rasengant is turbózhatná még mellé vagy 4-5 féleképp  Nevet
Persze ezekhez kéne ugye a pajzs technika ,hogy veszélytelen legyen..
Meg többen mondtátok,hogy Naruto az a típusú ninja,aki inkább támadó típusú,de ha Chunnin meg Jounin,meg Hokage akar lenni muszály lesz védekező technikákat is megtanulni és szélesíteni a Jutsu készletét.A saját biztonsága egy dolog,de a Hokage-nak mindenkit meg kell védeni.Leszokni a domináns Jutsukról hogy még kiszámithatatlanabb legyen.( Tsunade mondta Sakura-nak,hogyha vki Jounin lesz akkor le kell szoknia a domináns dolgokról,még mielőtt megkérdezi vki honnan vettem  :naruto_fain: )
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #126 Dátum: 07 dec 02, 20:47:21 »

Egy kicsit offolok: A kage bushinok, tudnak jutsukat létrehozni?

Ha igen ki leheten fejleszteni, egy 'rasengaddon' Nevű technikát, ez az lenne, hogy az illentő csinál kb. 100 Kaga bushint és mindegyikrádobná az ellenre (ez nem teljesen saját fejlesztés, bocs)

Na a másik a Naruto megoldanáa a pajzs kérdést akkor csinálhatna 2 futoon: Raseshurikant és egyeket összecsapná, akkor robbanást még Deidara is megirigyelene Nevet
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #127 Dátum: 07 dec 02, 20:54:24 »

Már nem azért, de ha nem használ ütős technikákat, akkor hogy védi meg a falut? Mert csak akkor tudja megvédeni, ha gyorsan elintézi az ellenfelet, mivel ha valaki megtámadja Konohát, nem az erejét megy felmérni, hanem, mert vagy el akarja pusztítani, vagy mert el akarja foglalni a 'főnöki széket'...  Már egyszer csinálta Naruto ezt, mármint azon a küldetésen, mikor a futót kísérték. Akkor ugyan csak a Rasengan edzés első fázisát alkalmazta, de szerintem megoldható... Ha Kabutot le tudta győzni vele, akkor nincs mit kételkedni a hatásosságán. Ha be tudná vinni Orochimarunak, akkor szerintem azt sem tudná, hova szaladjon Nevet! Azt elismerte ő is mikor látta, hogy meg tudja csinálni, hogy még gondja lehet vele, mert ezt csak három ember tudja megcsinálni vele együtt. Nomeg sokan néztek is nagyot, mikor bevillantott a sima Rasengannal, hogy hogyan tudta megcsinálni. Még Iruka is. Csak azon kell dolgoznia, hogy ő maga megközelíthetetlen legyen, míg ő bármikor meg tudja támadni vele az ellenfelét. Erre mondtam, hogy meg kell tanulnia használni a Kyuubi erejét...
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #128 Dátum: 07 dec 02, 21:20:02 »

Már nem azért, de ha nem használ ütős technikákat, akkor hogy védi meg a falut? Mert csak akkor tudja megvédeni, ha gyorsan elintézi az ellenfelet, mivel ha valaki megtámadja Konohát, nem az erejét megy felmérni, hanem, mert vagy el akarja pusztítani, vagy mert el akarja foglalni a 'főnöki széket'...
Ezt mégis mire írtad????
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #129 Dátum: 07 dec 02, 21:40:08 »

Meg többen mondtátok,hogy Naruto az a típusú ninja,aki inkább támadó típusú,de ha Chunnin meg Jounin,meg Hokage akar lenni muszály lesz védekező technikákat is megtanulni és szélesíteni a Jutsu készletét.A saját biztonsága egy dolog,de a Hokage-nak mindenkit meg kell védeni.Leszokni a domináns Jutsukról hogy még kiszámithatatlanabb legyen.( Tsunade mondta Sakura-nak,hogyha vki Jounin lesz akkor le kell szoknia a domináns dolgokról,még mielőtt megkérdezi vki honnan vettem  :naruto_fain: )
Csak erre, de nem bántásból írtam... Nekem ez a véleményem.
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #130 Dátum: 07 dec 02, 21:43:36 »

...jó lenne ha tanulna még vagy 10 ütős dolgot rövid időn belül és azokat váltogatná , hogy mikor melyikkel viszi be az utolsó "ütést" és a rasengant is turbózhatná még mellé vagy 4-5 féleképp  Nevet
Nem olvastad el előtte mi van.
Amit idéztél az pont a védekezés része ,de előtte a támadásról beszéltem...(azt idéztem ide)
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 02, 21:45:12 írta Csillus » Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #131 Dátum: 07 dec 03, 20:07:00 »

Elvileg igen, mert a Rasengan csak formamanipuláció kell, a chidorihoz pedig elemmanipuláció is, tehét elvileg a Rasenshuriken ugyanolyan erős, mint a chidori, bár a chidori A-s a Rasenshuriken S-esss!

Gyakorlatilag viszont, Naruto chakrája sokkal nagyobb, mint Saskéé vagy Kakashié, és azzal a nagy Chakrával a Rasengentbe annyi erőt tesz be, hogy ugyanolyan erős vagy erősenn lesz, mint a Chidori
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #132 Dátum: 07 dec 03, 20:15:20 »

De mikor Jiraiya tanítja Narutonak, akkor azt mondja, hogy ez egy A szintű technika... Vagy én emlékszem rosszul?
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #133 Dátum: 07 dec 03, 20:19:00 »

Jiraiya a Rasengant tanította, ez A szintü technika, a Rasenshurikenhez Kakashi adta a tipeket, ez S szintü!
Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #134 Dátum: 07 dec 03, 20:19:16 »

Jól emlékszel,de a Szél elemű viszont S-es.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!