24 szep 23, 07:32:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 295294 alkalommal)
0 Felhasználó és 62 vendég van a témában
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #1170 Dátum: 09 okt 10, 14:54:14 »

Szerintem a lényege az lenne tényleg hogy a rasengant akormivel fel lehetne tölte és az elemnek megfelelően végződne a hatása: pl katonnál szétégetné az egészet. De nehéz elképzelni hogy pl földnél vagy akár víznél mit csinálna  Nevet
A reasen-kunai felvetésre meg azt tudom mondani hogy ha emlékszel rá hogy Kakashi mit mondott akkor igen, akár az is meglehet, aztmondta hogy akár a chidorit is meg tudná csinálni formai manipulációval csak nincs hozzá villám eleme.
Naplózva
martinsama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


WWW
« Válasz #1171 Dátum: 09 nov 04, 20:40:47 »

azért szerintem nagyon elrugazgodunk a valóságtól még naruto-s szemmel nézve is.....tűz rasengan Nevet..minden rasengen...
mondjuk bírom azokat akiknek jó a fantáziájuk  kacsint
sztem rasengen az csak szél lehet...forog a chakra...a széltől xD
a változatok a méretben és formában alkot változást



Igen és a tornadó Rasengan félig tűz félig szél elem Rasengan (Naruto movie 2) am biztos létezik villám,föld és víz Rasengan csak ki kell tanáni,h h működjön
Naplózva

Naruto:Aki szereti a Ramnet nem lehet rossz ember
Shika:Te jó ég Choji monnd el neki az igazat
Choji:az az igazság,hogy aki szereti az Ichiraku Rmnet az nem lehet rossz meber
Shika:Mind ellenem vanank...ez olyan bosszantó
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1172 Dátum: 09 nov 04, 21:35:57 »

áh, nem tudom, hogy eddig miért nem jutott eszébe senkinek sem, de milyen jó lenne már a RASENBON (eldobható, nyíl alakú rasengan) Nevet
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1173 Dátum: 09 nov 04, 21:39:42 »

Azért mert marhára necces még egy teljesen szabályos kör alaku rasengant is megtanulni, nem még egy nyíl alakut ikszdé
Naplózva







Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1174 Dátum: 09 nov 04, 21:53:00 »

pedig vhogy így nézne ki: -=O=- ^^ (a rasen-shuriken is ilyesmi amúgy)
Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #1175 Dátum: 09 nov 05, 07:49:15 »

Idézet
milyen jó lenne már a RASENBON (eldobható, nyíl alakú rasengan)

Kezdek baromira kiakadni azon hogy mennyi baromságot tudnak egyesek kitalálni!
A rasengan lényege a nagysebességgel többirányba örvénylö chakragömb, ha megváltoztatod az alakját pont azt az öszzetevöt iktatnád ki ami a teknika pusztitoképességének lényegét adja.

Hogy Kakashi szavaival éljek a rasengan a formai manipulácio legmagasabb szintje, ergo bármej más forma csak gyengébb lenne ezért nincs értelme!!!

Ezzel nem azt mondom hogy nem lehet vagy vagy értelmetlen ilyesfajta technikákon agyalni csak azt hogy az általatok  kitalált technika nevéböl hagyátok el a rassen szot és költözzetet az ilyesmivel a technikák topicba mert ezeknek semmi köze ehez a topichoz!

Szerk:
Ezt legutobb elfelejtettem, a rasenbon teknika neve gondolom utal a senbon nevü fegyverre,
ami ugye a dobo tű(nem pedig nyíl).
Még csak esélyt se látok arra hogy egy rasengant ugy elvékonyitsunk megtartva a technika lényegét ado örvénylést hogy senbon formát vegyen fel.









« Utoljára szerkesztve: 09 nov 06, 00:23:48 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1176 Dátum: 09 nov 05, 13:15:36 »

1, attól, hogy félkövér betűtípussal írsz, még nem lesz értelmesebb a mondandód
2, rasengan, nem rassangun, vagy mi a szösz
3, a rasen-shurkien sem teljesen gömb alakú, hisz shuriken formája van már
4, ha nem lett volna teljesen egyértelmű: én sem írtam komolyan, csak meghalt már a topic, és fel akartam éleszteni Mosolyog
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1177 Dátum: 09 nov 05, 15:14:39 »

Ez valami JETIKSZES verzió?rassengun?OMG Magyarázd már el h mi az Hmm?

Rasenbon érdekes lenne,csak megcsinálni lenne marha nehéz Nevet Vagy megcsinálod a Rasengant és kinyújtod >.<#
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #1178 Dátum: 09 nov 05, 23:36:23 »

Idézet
a rasen-shurkien sem teljesen gömb alakú, hisz shuriken formája van már

A teknika magja továbra is gömb e-körül képzödik a suriken forma ami a belekevert szél elemü chakra következménye és  nem szándékos formai manipulácio.


OFF:
Idézet
ha nem lett volna teljesen egyértelmű: én sem írtam komolyan, csak meghalt már a topic, és fel akartam éleszteni

Ha nem gondolod komolyan inkább ne irj semmit annak hogy értelmetlenül szakoritsuk a hsz-ek számát semmi értelme!
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 06, 00:33:05 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1179 Dátum: 09 nov 05, 23:51:21 »

Cyberwolf te irtad el Mosolyog

Az FRS Ben pedig igazad van

Egy rasemchidori lenne imba : olyan mint a chidori csak O alaku
Naplózva







Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1180 Dátum: 09 nov 06, 00:05:06 »

csak a shurikenes dologra válaszolok, mert olyan röhögőgörcsöt kapnék, hogy értelmes mondatot nem tudnék kihozni pár hétig utána.

szóval: azt nem tudhatjuk, hogy a konkrét shuriken forma honnan jött. gondolom kishi unta már a sima gömb alakú jutsukat, és fel akarta dobni valamivel, és sokkal jobban hangzik egy "fuuton: rasen-shuriken", mint egy "fuuton: rasengan stage 2".
az más dolog, hogy a sima fuuton: rasengannál is megjelennek azok a kis "tüskék", de az is csak azért kellett, hogy látszódjon, hogy változott valamit a sima óta.

nem mellesleg olyan nincsen, hogy az elem változtatná meg a formát (főleg nem szabályos shuriken alakúra).
Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #1181 Dátum: 09 nov 06, 00:19:09 »

ugyértettem hogy nem szándékosan csinált Naruto surikent formai manipulácioval egyszerüen csak igy jött ki.

igaz én írtam el csak félreértettem ahogy Loah a mondatot rendezte, de az szintiszta véletlen volt ha mindenigaz akkor ki is javitottam.  

Loah töled elnézéstkérek a figyelmetlenségemért nem volt széndékos, BOCSI!

rasenchidori ergo gömbvillám na ez már sokkal jobban hangzik és még reálisan nézve is létrehozható

Moderátor, Chakra:
Kösz, hogy a kéket a továbbiakban nem használod. És a félkövér is elég hiábavaló...

« Utoljára szerkesztve: 09 nov 08, 00:56:54 írta Chakra » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1182 Dátum: 09 nov 06, 00:25:15 »

Igen, biztos véletlen az a két-három másik hely, ahol úgy írtad, és még mindig úgy van. Pojén
Az viszont tetszik, hogy miután rád szóltak, elkezdtél rendes betűkkel írni.. bár lehet, hoyg msot csak figyelmetlen voltál, és lemaradt a formázás. Mosolyog
Szerk.: jó látom, közben tényleg javítottad, de ha elírás, hogy hoztad össze többször is? Az a meg az u elég messze van egymástól.

A "rasendori" ha csak egy gömbölyű chidori, akkor maximum annyival ér többet,  hogy erősebhb, ha meg már örvénylő chakrából van, akkor az egy villámelemű rasengan, aminek köze sincs a  chidorihoz.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 06, 00:34:37 írta STM » Naplózva
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #1183 Dátum: 09 nov 06, 00:29:09 »

Azt kell mondjam igazad van STM. Csak ha a villámelemu chakra szobakerül valamiért a legtöbbünknek egyböl a
csidori jut eszébe

off:
szerk:
Csak sebtiben maradt le a formázás nem látok tul jol és zavarnak a kis betük, igy könyebb átolvasni, a hibákat kiszürni, de mikor már fáradt vagyok idönként marhaságokat csinálok és lehet hogy én voltam aki az angolra asszociált tudat alatt, ismét csak bocsi érte
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 06, 00:46:54 írta cyberwolf21 » Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1184 Dátum: 09 nov 08, 01:00:46 »

Igen, biztos véletlen az a két-három másik hely, ahol úgy írtad, és még mindig úgy van. Pojén
Az viszont tetszik, hogy miután rád szóltak, elkezdtél rendes betűkkel írni.. bár lehet, hoyg msot csak figyelmetlen voltál, és lemaradt a formázás. Mosolyog
...

Moderátor:
Mindenkivel megeshet, hogy elír dolgokat, ugye, STM? Mosolyog

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!