24 szep 22, 15:17:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 294559 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #945 Dátum: 09 jan 24, 11:16:32 »

Most attól hogy olyan a szeme rögtön következik hogy használta a chakráját? de ezt most haggyuk maradjunk annál hogy jó ez az új jutsu Nevet
Naplózva

Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #946 Dátum: 09 jan 24, 11:34:11 »

Most attól hogy olyan a szeme rögtön következik hogy használta a chakráját? de ezt most haggyuk maradjunk annál hogy jó ez az új jutsu Nevet

OFF: Igen, mert amikor naruto testét átjárja a Kyuubi chakra-ja kezdi a Kyuubi saját képére formálni Narutot, aminek az első jelei a fogak és a körmök megnagyobbodása. És a szemek elváltozása.
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #947 Dátum: 09 jan 24, 12:34:04 »

Igen így van vörös volt a szeme mert mindkét alkalommal oylan ellenfélel nézett szeme aki miatt jogosan volt dühös
Itachi mert kiírtotta a uchiha klánt. Kakuzu meg azért mert ők pusztították el a tűztemplomát és ölték meg Asumát.
szal nem azárt vált vörössé a szeme mert szükség van a kyuubira hanem mert dühös volt. a technikákat ettőlfügetlenül magától is megtudná csinálni.
Naplózva
matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #948 Dátum: 09 jan 24, 13:19:44 »

Nah igen ugyanezt mondom én is.. Mikor eluralkodnak rajta az erős érzelmek(inkább düh)--> nemtudja rendesen kontrollálni magát--> akkor jön ki rajta a kyubby chakrája.
Naplózva

Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #949 Dátum: 09 jan 24, 13:58:25 »

Ez így mind igaz, de pl.: Itachi vs. Naruto és Kakashi harcban Narutonak miért pont csak az Oodama Rasengannál jött elő a szem? Hiszen, amikor Naruto meglátta Sasuke-t, egyből elkezdett dühösödni, de Itachival való harcnál elhatározta, hogy most beveti az oodama rasenganját, és lám, már vörös is lett a szeme. Egyébként, mostanában már nem nagyon vörösödik, pl.: a fuuton, rasen-shurikennél is kék volt a szeme, és csak a macskaszem jött elő.

Ez nagyon, nagyon off, de muszály leírnom:

Szerintem most már a Kyuubi kaphatna egy pozitív szerepet. Vegyük csak a 8 farkú Jinchuurikit, aki nagy haverja volt a Bijuu-jának(legalábbis egész jól megvoltak), egyszer Naruto is el fog jutni erre a szintre, és szerintem egyre közelebb áll hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 24, 13:59:28 írta Spyro-sama » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #950 Dátum: 09 jan 24, 14:35:00 »

de annál direkt bebizonyítottam, hogy NEM JÖTT ELŐ a kyuubi (most nem keresem elő ugyanazokat a manga oldalakat, de hidd el, az egész részben macskaszemei vannak narutonak). amikor kezd vörösödni, a kis vonalkák az arcán mindig elszélesednek, vörösek lesznek a szemei, és karmai lesznek + a fogai hegyesebbek lesznek. itt semmi ilyen nem volt.

az oodama rasengannál viszont minden ilyen jel megvolt, és elvileg pont a kyuubi chakrája miatt tudta megcsinálni a nagyobb rasengant.
(amúgy amit linkelgetsz mindig, az egy fan-made kép, semmi köze nincs az egészhez)
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 24, 14:35:36 írta Loah » Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #951 Dátum: 09 jan 24, 14:52:58 »

dühösvolt.(ez alapvetően előhozza általában)--> erősjutsurakészült (ez meg még ráadott arra hoyg előjöjjön)
És nem értem... NAruto megmondta hogy nem használja többé a kyubi erejét így kétlem hogy csak egy jutsu miatt ilyenre vetemedne. jó igaz ez még azelőtt volt de a kakuzu elleni harcban is csak a Dühe miatt jöt elő kicsikét ami nem jeleni azt hogy nyugodt állapotban nem tudná megcsinálni. pl ha csak egy egyszerű ninja ellen kéne bevtni egy küldetésen akkor semmisesetre sem vörösödne be a szemme. mert nem lenne érzelmileg feldúlt állapotban.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #952 Dátum: 09 jan 24, 15:00:23 »

akkor mégegyszer: http://www.onemanga.com/Naruto/339/10/, http://www.onemanga.com/Naruto/341/009/

oodama rasengan: http://www.onemanga.com/Naruto/260/10-11/

és a kyuubi naruto: http://www.onemanga.com/Naruto/291/06/

ha nem veszitek észre a különbségeket, a ti bajotok. többször nem írom le.
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #953 Dátum: 09 jan 24, 15:28:00 »

ezzel most csak annyit mutattál hogy igen eluralkodott benne a kyuubi(és mint írtam ez csak az érzelmi állapota miatt). de ez nem azt jeleni hogy a jutsu használatához SZÜKSÉGES lenne a kyuubi chakrája...
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 24, 15:28:33 írta Dave90 » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #954 Dátum: 09 jan 24, 15:31:07 »

de a rasen-shurikennél nem jött elő egyáltalán. oodamánál meg igen, de csak addig, amíg kellett.
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #955 Dátum: 09 jan 24, 15:36:42 »

szóval egy nagyobb szintű jutsunál nem jön elő míg a gyengébbnél igen? ebben mi a logika?  Pojén
egyszerűen ha nagyobb erőt vesz igénybe amivel átlépi a határait és még érzelmileg labilis is (dühös) akkor kissé megmutatkozik a kyuubis fele. de semi több.
Naplózva
matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #956 Dátum: 09 jan 24, 16:47:34 »

Szerintem is-is. Vagyis kel az is hogy dühös legyen de az is hogy sok chakrát használjon el.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #957 Dátum: 09 jan 24, 17:11:22 »

... A sima oodama rasengan, amit Naruto (lásd: anime) Itachi ellen használt ahhoz kellett használnia a Kyuubi chakráját, mert csak azzal tudta elérni a kívánt chakra mennyiséget, és erőt. Látszott is a szemén, hogy vörös. http://blog.pucp.edu.pe/media/615/20071003-oodama.jpg ...

A szeme vörös, de az Oodama nem. ^^ Vagyis nincs benne a Kyuubi chakrájából.
Amúgy meg a franc se tudja... én már lassan az anime képeit is fenntartással kezdem el kezelni.
Mert ugye a mangában a 260/10-11-en látjuk, hogy Naruto valamilyen szinten használja a Kyuubi erejét (macskaszem, csíkok az arcán és a kihegyesedő fogai). Ebből persze akkor mindenki arra gondolt, hogy az Oodama Rasengan vörös (és a rajongók által színezett mangában is vörös lett). Csak hát ugye a manga nem színes és ezekről a jelenetekről nem jelent meg hivatalos (Kishimoto M. sensei által rajzolt) színes kép. De az animében (Shippuuden anime 15/17:58) meg kék a Rasengan...


u.i.: Hopp, kihagytam egy oldalnyi hozzászólást... ^^" Nem baj, akkor sem törlöm, ha már megírtam. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 09 jan 24, 17:17:20 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
winyo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39



« Válasz #958 Dátum: 09 jan 24, 17:15:34 »

szerintem naruto nemcsak a teknika miatt lép átt kicsit kyuubi-ba, hanem szimplán dühös amikor használja(mert egyébként minek használná ha nincs semmi problémája?)
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #959 Dátum: 09 jan 24, 17:55:14 »

mert tudta, hogy itachi ellen egy "átlagos" rasengan semmit nem ér Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!