24 szep 22, 09:36:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 294367 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #840 Dátum: 09 jan 03, 17:43:15 »

Kakuzu szerintem amúgy is meghalt volna magától, csakhát Kakashi biztosra akart menni, hiszen történtek itt már furcsa dolgok. smirksweat
Naplózva


 
winyo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39



« Válasz #841 Dátum: 09 jan 03, 20:52:03 »

kakuzu-nak még három szíve volt és naruto kilőtt belőle 2-t, az utsót nyírta ki kakashi
Naplózva

atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #842 Dátum: 09 jan 03, 23:05:11 »

de ha minden sejtjét átszúrja akkor logikus hogy MINDET vagyis MINDEN szívét kilövi nem?
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #843 Dátum: 09 jan 03, 23:43:15 »

Hát szentem is egyértelmű hogy minden szivét kilőtte naruto a rasensurikennel,csak még az egyikben maradt annyi szufla,hogy tudott beszélni!
Meg kakashi már nem a szivét szúrta át szentem hanem a fejét,hogyha véletlenül valami akatsukis értemegy,ne tudjon neki új szivet adni,vagy valami ilyesmi!

A rasensuriken minden egyes sejtet ászúr ahogy itt már említették,szal akkor minden féle képpen mind a három szivét átszúrta,ami még volt kakuzunak!

Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #844 Dátum: 09 jan 04, 13:13:17 »

Minden sejtet? Hát ez kicsit túlzás...¤¤ Ha a kb 100 billió sejt mindegyikét éri legalább egy támadás, akkor abból nem halott Kakuzu, hanem Instant Kakuzu lesz. (Még az összes test külső részén lévő sejt is túlzás)

Inkább azt mondám, hogy számtalan néhány nanométer vékonyságú energiából (csakra) lévő tű lövődik a testébe, amik vékonyságuk miatt könnyen áthatolnának rajta, ám a sérülések következtében bekövetkező idegrángások velejárójaként felmerülő akaratlan test mozgások nem engedik a tűknek a testen való egyenes áthaladást, így azok többsége csak felszíni sérülést okoz ami kb 1-2 centi mélységig hatol, s a test belsőbb részeit érő sérülések abból következnek, hogy további támadás éri azon helyeket, ahol kis helyen előzőleg viszonylag több támadás érte. ¤¤
Vagyis lényegében a véletlen is közbejátszik, hogy hány szívet ér a támadás, ezenkívül ott vannak a bordák amik a szívet védik, így azok is kb 50%-kal csökkentik azon támadásokat esélyét, amelyek elérnék a szívet.

ui: ...s beadom a jelentkezésem az orvosira.  xDDDD ¤¤
Naplózva

atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #845 Dátum: 09 jan 04, 17:33:13 »

 Nevet WOW ezt most így kisújjból? ikszdé és mivan akkor ha azok a kis chakratűk le se sz@rják a test rángásait, csak átszaladnak rajta?
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #846 Dátum: 09 jan 04, 18:00:04 »

teljesen mindegy ugyanis ahogy azt meg is említették a fizikai sérülés másodlagos mert a chakrarendszer sokkal nagyobb károsodást szenved. mivel hogy a sérülések miatt nem tud több felszabadulni ezért Jutsukat sem tud ahsználni ha esetleg túléli a fizikai károsodásokat.
Naplózva
Sunci
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #847 Dátum: 09 jan 04, 18:53:27 »

Így van ha az eltalál a csakrádnak annyi, meg sztem a fizikai sérüléseket se lehet könnyű túlélni.
Naplózva

Az életem egy film aminek nem ismerem a végét és a témáját sem értem.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #848 Dátum: 09 jan 04, 19:37:34 »

Hát én most azon filóztam hogy ha naruto ugye emberen használja a rasensurikent,akkor sebzi a karját valamilyen mértékben,de mivan akkor ha naruto egy technika ellen vetné be hogy hárítsa vagy legyőzze pl a (Spoiler)kirin ellen(Spoiler vége)!

Hogy akkor is így sebezné a rasen suriken,vagy akkor máshogy hatna naruto testére!?
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 04, 19:43:18 írta con » Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #849 Dátum: 09 jan 04, 19:59:47 »

Naruto testére azért hat mert azzal "tolja" szal amint ellenállásbaütközik valszeg vissza is sebez.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #850 Dátum: 09 jan 04, 22:25:07 »

Vissza térnék arra, hogy Naruto miért nem tudja vagy tudta meg csinálni egy kézzel a Rasengánt.

1 Még fiatal és nincs tusok gyakorlata a chakra formai manipuláció terén (csak a Rasit ismeri).

2 Világ életében rosszul ment neki a chakra koncentráló és irányító képesség. És ez kizárja, hogy 1 kézzel csinálja meg.

OFF: De most ez meg változhat, hisz tökéletesen megy neki a sage mód, amit nagyon bonyolult és nehéz használni. Párszor láttuk de biztos nagyon sokat gyakorolta mikor ott volt a békáknál. Itt az egyensúly fenntartására gondolok. Ezzel szerintem jócskán meg nőtt az előbb említett  2 képesség, és így  már nem is kell klón.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #851 Dátum: 09 jan 06, 21:00:01 »

Csak azt nem értem mé nem a Fuuton Rasengant használja....???? az sokkal jobb... Nevet
Naplózva
Shinji-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #852 Dátum: 09 jan 06, 21:16:02 »

Mert az olyanmintha egy 10 cm es késsel leszurnál valakit és az 2-re belemenne a te kesedbe is . ha nem érted mit mondok akkor a Shippu anime 88(?9)
Naplózva

atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #853 Dátum: 09 jan 06, 22:09:40 »

amiről te beszélsz az a rasenshuriken (vagyis asszem) ő viszont pont azt mondta hogy a fuuton rasengant használja, (ami nem ugyan az) mert elvileg a fuuton rasengan nem árt narutonak
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #854 Dátum: 09 jan 06, 22:47:46 »

A fuuton rasengan az amikor Kakashi rasenganával összeütöttek és azután le sérült  Kakashi keze.
Vagy tévedek ?
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 06, 23:10:59 írta rocklee1992 » Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!