24 júl 01, 01:55:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime-Csillag Születik  (Megtekintve 114569 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #315 Dátum: 11 márc 27, 20:37:33 »

Na, végre én is megkaptam a pontokat:D (Bár, ha jól látom, még egy értékelés hiányzik.)
Összességében meg vagyok elégedve, és örülök. 1 dolgot azért hozzáfűznék^^
Karasu: Igen, a latin idézeten sokat gondolkoztam én is, hogy oda illik-e. Végül bent hagytam, mert azt akartam vele szimbolizálni, hogy azt a szöveget csak -bizonyos- emberek érthetik meg. Lehet, nem kellett volna. Nevet A végén a pár sor a bevezető gondolatra adott válasz, illetve a történet kis konklúziója. A "de Lyer"-es pedig az aláírásom^^. Lehet rossz szokás, de oda szoktam írni.
Naplózva
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #316 Dátum: 11 márc 27, 20:39:40 »

Jaa, bocs hülye vagyok, azt hittem valami de Lyer nevű emberkétől idéztél valamit Nevet Pirul
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
rozsaakos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #317 Dátum: 11 márc 27, 20:41:16 »

Köszönöm szépen az értékeléseket (: saját hosszabb lélegzetvételű manga is folyamatban van, csak az még nincs annyira előrehaladott állapotban, hogy azt küldtem volna be Nevet annak itt az első oldala, ha valakit esetleg érdekel (:
http://rozsaakos.deviantart.com/gallery/#/d3b9rsl
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #318 Dátum: 11 márc 27, 21:18:39 »

Köszönöm szépen az értékelést. Mosolyog Csak annyit szeretnék mondani Daninak, hogy a végén a kisbaba Naruto nem felrobban, hanem jelképesen belesüllyed egy Rinneganba...de ezt csak belemagyarázom, igazából csak azért olyan, hogy illeszkedjen az FMA openinghez, ami alapján csináltam, ahol itt a főszereplő a karját veszíti el. De igazából lényegtelen, nagyon örülök a pontjaimnak.

Szándékosan írtam idézőjelben, nem gondoltam komolyan. Csak hát első megtekintésre furcsán hatott a dolog. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #319 Dátum: 11 márc 27, 22:51:58 »

Engem ez a Shippuuden - FMABH kombó lenyűgözött! Fantasztikus videó !  bow
Grat Ninbikun!
Naplózva
Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #320 Dátum: 11 márc 27, 22:57:33 »

Köszönöm szépen Mosolyog nekem is nagyon bejött a Death Note fandubod, és Light mikrofonja szerintem nem ront bele, teljesen úgy hangzik, mintha egy moziteremben nézné az ember, nagyon nagy fílingje van annak a videónak.
Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
Kirara-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8


« Válasz #321 Dátum: 11 márc 28, 08:51:36 »

Wow, Ninbikun, nagyon tetszett a videód! Ötletes, és a paintből is kihoztad a maximumot. Szerintem elmehetnél Japánba anime opening készítőnek  Nevet
Naplózva

"Keep your friends close and your enemies on the BBQ pit."
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #322 Dátum: 11 márc 28, 16:26:41 »

Nah sikerült megnézni a többiekét is, hát erős a mezőny az biztos, és reagálnék a kiritkára, ha lehet:

Karasu: Igen láthattuk, akkor, mikor Tobi kitálal Sasukénak, aztán Sasuke felmegy egy sziklára pityeregni. Tényleg nem másolás volt a cél, az alapképből max a haj állása maradt meg és a ruha, de mivel az is teljesen újrarajzolt, nem gondolom másolásnak. A száj valóban lehet, hogy elcsúszott, ezt én sem vettem észre.

Cart: Igen a gallérról tudok, sajnáltam is, de így küldtem be, és már utána nem tudtam változtatni, de majd kövi alkalommal (ha lesz) figyelek az ilyen részletekre is. Ha jól emlékszem Sasukina szőke, szal nem az akarna lenni, és Sasukének a mangában sincs olyan nagyon férfias feje.

Dant-C: Igen, anno kitettem a fórumba, ott a tónusok nem tetszettek, de örülök, hogy végre elfogadja, hogy ilyen egy száj Nevet A ruhát megintcsak sajnálom Technikai KO

Yoko: Kifejtettem, mennyire másolat, bár ha így vesszük ez elég tág fogalom, mert ez a stílusú rajz, alapból nem hagy túl sok lehetőséget másolni, mert az anime ennél egyszerűbb, kidolgozatlanabb. A bőr, itt vhogy nem túl kreol sztem, vagy én nem vágom a kreol fogalmát, én úgy tudom hogy az olyan barnásabb, a képen viszont sztem teljesen átlagos a bőr. (Bár ez monitorfüggő is, mert egy másik rajzom a suliban pl félig fekete, olyan rosszul vannak beállítva a monitorok.

Matten: Neked még várom ( de jó legyen ám  Ördögi )

Naplózva
ram-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 25


WWW
« Válasz #323 Dátum: 11 márc 29, 12:23:13 »

Hát köszönöm a zsűrinek az értékelést és a pontokat Mosolyog Mattenét még várom. ( Tényleg nem tudni mikor lesz meg? )

Egy dolgot nem nagyon értek, pedig általában mindig megértem azt amit Dani szokót írni.

Dani:
"Hm. Ismerős ez a háttérábrázolás. Valaki sokat jár a blogomra?"

Először is nem nagyon értem mi az összefüggés. Arra gondolsz, hogy a háttér rajzolásom hasonlít a tiédre, vagy valaki máséra? Sőt azt se értem, hogy ezt most jó értelemben, vagy rossz értelemben írtad! Mindenesetre akkor megpróbálok kifejleszteni egy új háttér stílust a második részre, ami remélhetőleg nem fog hasonlítani senki stílusára, vagy legalábbis nem fog nagyon!!!

Egyébként grat Ninbikun nagyon bejött ez az opening amit csináltál, és szívem szerint én örülnék, ha a végén te nyernél, mert ez tényleg ott van a szeren Mosolyog ikszdé Grat!!!
Naplózva

Aki másnak vermet ás.... az a sírásó!!! ikszdé
MokasMokus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #324 Dátum: 11 márc 29, 16:58:05 »

Köszi az értékelést. Igazából reálisnak tartom a pontokat és a kritikákat is  Mosolyog. Ez volt az első alkalom h megpróbáltam egy kisfilmet összehozni azért volt benne talán kevesebb maga az animálás Nevet Amúgy nagyon szórakoztató csinálni is, kreatívkodni Nevet meg jó a verseny is úgyhogy sztem következőleg is nevezek majd ha lesz ilyesmi ... Nevet

ui Ninbikuné nagyon tetszik !!  bow Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 29, 17:01:09 írta MokasMokus » Naplózva
Samiel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 7



« Válasz #325 Dátum: 11 márc 30, 16:37:01 »

Kösznöm az értékelést!  Nevet Azt hiszem nem lehet egy árva szavam sem. Még jobb is lett mint vártam, vagy reméltem.  bow
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 31, 17:13:01 írta Samiel » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #326 Dátum: 11 ápr 02, 23:15:11 »

Ahh... Lecsekkoltam a verseny szervezői által feltöltött videómat megaupload-on, pontosabban azon keresztül megavideo-n. Meglepett, nem tudom mi okból, de az aspect ratio és a videó minősége jóval rosszabbat produkál - HD módban -, mint amilyen az eredeti fájl. Ennek következtében megkérhetném-e arra a zsűrit, hogy a Letöltés melletti Online gomb erre a linkre vezessen (http://www.youtube.com/watch?v=ND304U8kKuw), s ne majd a megavideosra?
Naplózva



Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #327 Dátum: 11 ápr 03, 12:38:14 »

Természetesen, de ha a youtube valamilyen szerzői jogi dolog miatt törölné a videóból a zenét, vagy magát a videót, akkor sajnos nem áll módomban javítani a linket az alábbi okok miatt.


Szóval,ha neked így jó, akkor felőlem oké. Nevet
Naplózva
Tora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #328 Dátum: 11 ápr 03, 15:41:36 »

Sziasztok!mikor lesz a 4. forduló  értékelése?Nem akarok tolakodni,csak már  izgatott vagyok mert az én rajzom is benne van.Előre is kösz a választ.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #329 Dátum: 11 ápr 03, 15:46:40 »

Este 7-8 felé már fent lesznek az oldalon az értékelések és a végleges sorrend. ^^
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!