24 ápr 27, 16:21:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a legerősebb Espada?
Coyote Starrk és Lilynette Gingerback (1. Espada) - 29 (18.2%)
Barragan Luisenbarn (2.) - 19 (11.9%)
Tia Halibel (3.) - 3 (1.9%)
Neliel Tu Oderschvank (ex 3.) - 2 (1.3%)
Ulquiorra Schiffer (4.) - 83 (52.2%)
Nnoitra Jiruga (5.) - 0 (0%)
Grimmjow Jeagerjaques (6.) - 8 (5%)
Luppi Antenor (egy ideig 6.) - 1 (0.6%)
Zommari Leroux (7.) - 1 (0.6%)
Szayel Aporro Granz (8.) - 3 (1.9%)
Aaroniero Arruruerie (9.) - 1 (0.6%)
Yammy Riyalgo (10. & 0.) - 9 (5.7%)
Összes szavazó: 157

Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Az Espada valódi sorrendje . . .  (Megtekintve 35278 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #105 Dátum: 12 dec 22, 20:08:44 »

Ez még az arrancar arc elején hangzott el. Az után változott a helyzet.

Pl. amikor Harribel múltját mutatták: Ő akkoriban Vasto Lorde volt és egy frissen átalakult arrancar mégis erősebb volt nála.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #106 Dátum: 12 dec 22, 20:33:04 »

Igaz is Harribel múltjáról meg is feledkeztem. smirksweat
Grand Fisher fél-arrancarként viszont vasto lord alatt lehetett szerintem(mezei arrancar).
(tehát minimum Menosból kell lennie hogy űberelje valaki a Vl szintet)
Barragan viszont fura ugyanúgy néz ki Resc alakba mint régi hollowba. Gondolkozik

Stark meg már alapból arrancar volt amikor találkozott Aizennel.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 22, 20:36:23 írta K ichigo » Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #107 Dátum: 12 dec 22, 20:35:48 »

Harribel múltja csak tőltelék volt nem???  Gondolkozik
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #108 Dátum: 12 dec 22, 20:48:37 »

Igen csak utólag animálták de ha Kubo beleegyezett akkor nagy eséllyel valós viszonyokat próbált tükrözni.
(mangába nem tette bele,de valamennyire lehet megtervezte vázlaton)
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #109 Dátum: 12 dec 22, 21:37:15 »

Arrancarból bármelyik Adjuchas vagy Vasto Lorde szintű Hollow lehet, de az csak azt jelenti, hogy a Shinigamikhoz hasonló képességet kapnak, mikor letépik a maszkjukat. Egy Adjuchas szintű Arrancar nem feltétlen lesz erősebb egy sima Vasto Lordenál csak több képessége lesz. Gillian szintűekből nem lehet Arrancar. Aaroniero se volt az.

Grimmjownak nem jelentene visszafejlődést, ha Adjuchasból Vasto Lorde szintre fejlődne, épp ellenkezőleg. Mosolyog Az Arrancarrá válást úgy lehetne jellemezni, mint egy specializációt. Nem feltétel semmihez.
Starrk volt az egyetlen ismert természetes Arrancar. At többieket Aizen változtatta azzá a Hogyoku segítségével. Biztosra meg egyik Espadaról sem tudjuk, hogy Vasto Lorde lett volna. (Harribel múltja filler). A fanok között az a meglátás elfogadott, hogy 1-4-ig voltak Vasto Lorde-k.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #110 Dátum: 12 dec 22, 22:07:40 »

Helyesen beszélsz Tilon! Mélységesen egyetértek veled ami az arancarokat illeti. Az egyetlen aki a vasto lord szintet közelítette az ichi holow alakja volt, az espadak nem voltak azok (esetleg ulqiorra és talán stark voltak a közelében de szerintem még ők sem voltak azok)
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #111 Dátum: 12 dec 22, 22:42:34 »

Kösz Tilon,sok véleménybe belezavarodtam de végre valaki tisztázta bow
Már a saját alapötletem is megingott tőlük Technikai KO

Az viszont érdekelne hogy Barragan resurrecionja ugyanolyan mint a régi alakja.
Akkor ő vajon erősödött,vagy csak Aizen szolgája lett így korlátozva a képességeit?
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #112 Dátum: 12 dec 22, 23:00:13 »

Arrancarból bármelyik Adjuchas vagy Vasto Lorde szintű Hollow lehet, de az csak azt jelenti, hogy a Shinigamikhoz hasonló képességet kapnak, mikor letépik a maszkjukat. Egy Adjuchas szintű Arrancar nem feltétlen lesz erősebb egy sima Vasto Lordenál csak több képessége lesz. Gillian szintűekből nem lehet Arrancar. Aaroniero se volt az.

Grimmjownak nem jelentene visszafejlődést, ha Adjuchasból Vasto Lorde szintre fejlődne, épp ellenkezőleg. Mosolyog Az Arrancarrá válást úgy lehetne jellemezni, mint egy specializációt. Nem feltétel semmihez.
Starrk volt az egyetlen ismert természetes Arrancar. At többieket Aizen változtatta azzá a Hogyoku segítségével. Biztosra meg egyik Espadaról sem tudjuk, hogy Vasto Lorde lett volna. (Harribel múltja filler). A fanok között az a meglátás elfogadott, hogy 1-4-ig voltak Vasto Lorde-k.


Pár dologgal sem én, sem a manga sem a bleach wiki nem értünk egyet  ikszdé ( direkt mindenhol ellenőriztem  ikszdé )

Először is Arronniero igenis arrancar volt. El is hangzott, hogy ő az egyetlen olyan Espada, amely Gillian-ból alakult át arrancar-rá.
Grimmjow jelenleg arrancar, ami azt jelenti, hogy adjuchas-ból átalakult Arankává. Tehát ő soha nem volt Vasto Lorde és elméletileg már nem is lehet, hiszen az Arrancar fejlettebb a Vasto Lorde-nál.

Természetesen ez nem zárja ki azt, hogy Grimmjow ne fejlődhetne egy Vasto Lorde szintjére.

Harribel múltja tényleg filler, de ha azt nézzük tökéletesen beleillik a képbe a története.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 22, 23:17:48 írta TsunadeHime » Naplózva

Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #113 Dátum: 12 dec 22, 23:19:21 »

De ez így hülyeség. Ha Adjouchas volt Grimmjow mikor Arrancar lett, akkor mi lett a Vasto Lord szinttel? Simán átugrotta? Szóval akkor az Arrankar erősebb mint a vastolord. Oké, legyen. Akkor Aizen miért nem rohanta le a 10 vastolord verő Espadájával a tiszta lelkek városát? Elvégre 10 vastolord elég, hogy elpusztuljon a tiszta lelkek városa.
A másik: miért kereste Aizen a vastolord-okat, ha simán létrehoz jött-ment Gillianokból azoknál sokkal erősebb lényeket?
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #114 Dátum: 12 dec 22, 23:23:00 »

Ez itt már nagyon OFF, de azért válaszolok  smirksweat

Az egy dolog, hogy az Arrancar fejlettebb a VL-nál, viszont ez nem zárja ki azt, hogy egy VL mérföldekkel erősebb legyen egy "mezei" Arrancar-nál. Jó példa erre Aronniero, aki ugye Arrancar, viszont meg sem közelíti azt a szintet, amelyen Harribel vagy Starrk volt VL korában.

Igen, Grimmjow átugrotta a VL szintet, mivel Aizen mesterségesen csinált Arrancar-t belőle.

Hitsugaya azt mondta, hogy ha több, mint tíz Vasto Lorde szintű Arrancar támadna SS-re, akkor nem lenne esélyük. Viszont az Espada-ban csupán 4 Vasto Lorde szintű Arrancar volt. ( Starrk, Barragan, Harribel, Ulquiorra)

Tudom, hogy kissé zavaros, de ennél jobban nem tudom elmagyarázni.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #115 Dátum: 12 dec 22, 23:34:29 »

Úgy látszik nekem a véleményem különbözik sokakétól. Szerintem A VL szint megegyezett a régi espadák szintjével és a mostani espadák vették át ezt a szerepet. Csak annyi a különbség, hogy Aizen behozott néhány új tagot is a hogyoku segítségével és a régiek egy részéből privaron espadát csinált. Tulajdonképpen egy részét átnevezte/lefokozta őket VL-ből espádává/privaron espádává. Azzal kapcsolatban, hogy csak az első négy lenne VL vannak kételyeim és ezért ellenvetésem is. Az ellenvetés pedig az, hogy miért kellene minden espadának azonos erősnek lennie. A kapitányok között is erőben hatalmas különbségek vannak, akkor miért ne lehetne a VL vagy espadák között is? Még a leggyengébb espada is felveszi a versenyt egy kapitánnyal. Szinte mindegyik gyengébb espada azért veszített mert túl nagy volt az arca. Lásd Szayelt vagy Zommarit. Az erősebbek legyőzéséhez meg sokszor kellett 3 kapitány szintű shinigami is. Lásd Starrk, Barragan, Harribel, Yammi. Ulquiorrát ne vegyük ide mert ő a körülmények, más néven a történet áldozata lett.
Naplózva
Nii-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


Hadnagy


« Válasz #116 Dátum: 13 szep 20, 09:08:33 »

én Starrkra szvaztam
a primera maradjon primera
szerintem annyi cero elöl lehetetlen kitérni
ha 1000 cerot is ki tub löni akkor...

bocsi ha nincs minden ékezet
Finn keyborddal írok ezért nehéz ékezeteket írni
Naplózva

A marhának olcsó szórakozásai vannak az idiótának pedig ingyenesek.
(á´la Finlandia)
(igazán nem lényeges de:hosszú ö-t és magyar y-betyt. nem tudok írni ugyanis Finn országban egy kicsit más keybordok vannak)
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!