24 szep 22, 08:45:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1306072 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4410 Dátum: 11 jún 12, 10:36:48 »

Hát szerintem egy über nagy trollnak "admin" vagy "modi" jogot adni nem lenne jó mert tuti csak az lenne belőle, hogy másokkal kicseszik. Még ha csak egy olyan szobában is amit a troll nyitott.
A másik meg, hogy a duma topicnak pont az a lényege, hogy bárki beszállhat a beszélgetésbe. De egy chaten ahol haveri csoportok vannak ez eléggé nehézkes lenne az újoncnak, mert mindenhonnan kirúgnák, hogy bocsi de ide nem vagy meghívva Nyelvesít
Arról nem is beszélve, hogy én úgy érzem még chaten is vannak témák amik nem oda tartoznak és ez abszolút ellenőrizhetetlen lenne egy ilyen szoba-dzsungelben. Szóval a baráti társaságok menjenek msn-re és nyissanak maguknak csoportot ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4411 Dátum: 11 jún 12, 12:34:18 »

Nem kötözködök, de sztem ez nem így van... Az alap csevegő chatben, nem lennének a normál felhasználónak admin jogai, ahogy ismerem az ilyen chateket | olyan szobába, amit troll nyit, max egy másik troll megy be, ők meg jól elvannak egymással | a privát csoportos chat max akkor lenne használva, ha vki hülye a normálon, és hogy ki lehessen iktatni, de ha vki normális, sztem nem számít, hogy új-e, mellesleg, ha visszanézel ebben a topicban, itt is kb ugyan az a 8 ember beszélget folyamatosan Nevet
Meg azért is jó lenne, mert az nem ér hsz-t,  így a farmerek elkerülnék, és csak azok beszélnének, akiket tényleg érdekel, mi van a többiekkel.
Am már volt chat anno, nem? Vagy csak ötlet szintjén?
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4412 Dátum: 11 jún 12, 13:35:42 »

Eeegen meg az első duma topicban is ugyanez a 8 ember beszélgetett és sose jött senki új, és nem ment el senki. Amúgy meg teljesen felesleges ezen rágódni, kétlem, hogy lesz chat. Aki akar tud chatelni a többiekkel más módszerekkel, ha nem felel meg neki a duma topic sebessége és az, hogy vissza lehet olvasni, hogy mit írt tegnap xy amikor ő nem volt itt.
Mellesleg a chaten pont a sebesség és egyebek miatt romlik a beszélgetés minősége és nem tartalmaz szinte semmi mondanivalót csak marhulást. Ahogy már mondtam, erre ott az msn meg a chat.hu meg amit akartok.
Szerintem.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4413 Dátum: 11 jún 12, 19:12:17 »

A modikkal kapcsolatban : Tény, hogy néha úgy érzi az ember, hogy igazságtalan a döntés. Van ez így. De így nem szabadul el a pokol. A chatnek meg szerintem semmi értelme, így is lehet csevegni, aki meg nem olvas vissza, magára vessen...
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4414 Dátum: 11 jún 13, 08:26:35 »

vhogy úgy ahogy Masashi és Dawe mondja smirksweat
Naplózva


Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4415 Dátum: 11 jún 13, 08:29:52 »

Ööö de Masahi szerint kell chat, Dawe szerint meg nem ikszdé Akk hol a hasonlóság?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4416 Dátum: 11 jún 13, 08:40:13 »

A chat és a Duma topc között kb. annyi lenne a külömbség, hogy a chat soooooookkall zavarosabb lenne.

Zero0: Nem jöttél rá, hogy ez egy gyönyörűszép paradoxon akart lenni? ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4417 Dátum: 11 jún 13, 08:42:00 »

Chatszobát moderálni? Pff, azt azért inkább kihagynám. ikszdé
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4418 Dátum: 11 jún 13, 08:45:18 »

Aes: Az avatarod miből van kiszedve? Tetszik...
Gman: Ennyi idő után is elrontani a nevem? Behalt
Masahi: te melyik MMOban voltál modi?
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4419 Dátum: 11 jún 13, 08:45:38 »

Jó reggelt, egész pontosan 24 órám és 19 percem van a vizsgámig és az ajánlott felkészülési idő rá 32 óra, amiből én eddig felet teljesítettem... xD
Nem baj, nem az ötösért megyek... xD

Én mikor legutoljára Chataltem akkor azzal játszottunk, hogy képeket rajzoltunk a többiekkel...volt tank, meg kastély, meg vízesés erdővel...meg hajó naplemetnével...vicces volt... xD

De amúgy a chat az olyan m int mikor ms-be közös beszélgetéseket csináltunk. Azt is utáltam, mert követni nem lehetett, csak a gépem fagyott le attól, hogy egy 40 személyes ablakba behívtak...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4420 Dátum: 11 jún 13, 08:46:29 »

Voltam Travianban klándiplomata egy darabig. Nah az egy megrázó élmény volt, ahhoz képest a fórummoderálás könnyű szabadidős tevékenység. Nevet

Zer0: Ned Stark a Trónok Harcából. Az alám meg Jon Snow és a farkasa szintén onnan, és az idézet is. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4421 Dátum: 11 jún 13, 08:53:18 »

Hehh..., eddig fel sem tűnt, hogy Zer0, és nem Zero0 .ikszdé
De az én nevemet is 50%-ban nagybetűvel írják, mégsem panaszkodom.

Aes: ki az a csávó az új avádon?
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 13, 08:55:48 írta gman » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4422 Dátum: 11 jún 13, 09:02:21 »

gman: Ned Stark a Trónok harcából OMG te nem ismered fel? :O xD
Am csak azért írtam nagy betűvel, mert a nevet úgy szokás kezdeni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 13, 09:03:03 írta Zer0 » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4423 Dátum: 11 jún 13, 09:03:01 »

Hát...én Gmant lehet nagybetűvel írom, de érezze benne a tiszteletem jeét, Zer0t szerintem még nem írtam le, de már most mikor írtam a Zero-t javítanom kellett xD
Volt egy lány akit Aysee-nak hívtak de n folyamatosan Ayasee-nak írtam és fél év után felvilágosított, hogy rosszul írom a nevét... xD
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4424 Dátum: 11 jún 13, 09:05:15 »

Am kinek honnan van a neve? (remélem erre nincs topic)
Én anno a Perfect Worldben egy klántársamnál láttam először a Zer0-t, és megtetszett, azóta kb mindenhol ezt használom regisztrálásra.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!