24 jún 26, 06:53:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1205701 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #1590 Dátum: 11 feb 21, 18:38:17 »

^^: hogy drótot írtál,az lehet hogy baj lesz,de szerintem nem nagy baj,jó válasz lehet Mosolyog
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1591 Dátum: 11 feb 21, 18:42:44 »

100 éves a suli? Ez akkora nagy dolog? A miénk több mint 100 éves, mégse tesz le senki arról a 6 óráról... Főleg az a gáz, hogy 5:30-kor kelek, és a reggelim egy fél pohár kakaó :3 Ráadásul kedden kinti tesi lenne mert jönnek le csarnokba az ovisok, és kuksolhatunk az öltözőbe. Aztán mire vége a 6. órának mehetek is úszásra, hál égnek nem egyedül.

Amúgy én gitárra járok, azt hiszem meg említettem volt az egyik témában a tegnapi napon.

Japcsi-szmájli-chan, reméljük nem baj, hogy drótot írtál, és a tanár megkegyelmez neked. Nekem volt olyan, hogy a csiga reszelős nyelve helyett fűrészes nyelvet írtam, és megadta a feladatra a maximális 5 pontot  xd
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1592 Dátum: 11 feb 21, 18:45:18 »

Az én sulim 356 éves, és nem érdekel... reggel hét óta itt vagyok és haza akarok menni:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1593 Dátum: 11 feb 21, 19:16:43 »

Hát kedves dancsa elég nagy szopcs az az egyetem xDDDDD
Nekem meg tavaszi szünetemvan de jó nekem ikszdé ma tanulni akartam mivel 3hét és éretségi de lekötött az odaát (márc. 15. szlovák írásbeli...eldöntöttük, hogy kokárdába megyünk ikszdé)
am gyerekek addig örüljetek míg a max óraszámotok épp hogy megütia 6ot-7et
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1594 Dátum: 11 feb 21, 19:17:01 »

Remélem hogy nem, így is van egy vagy két négyesem :S De nem bírok tanulni, ha annyi madárka van az udvarunkon *-*
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1595 Dátum: 11 feb 21, 19:54:34 »

Én csak fizikából vagyok ötös  ikszdé Amúgy a vezeték és drót két külön dolog, ha én 1 éve nem vezetéket hanem drótot fogok most nem írnék ide  smirksweat Amúgy pénteken volt a farsangi buláj. Tombolából idén 2DB-ot vettem és mindkettővel nyertem egyikkel Tanári zsebkönyvet (2008-2009-es tanév de tök üres) a másikkal rotringot. És ma a rajztanár látta a kezemben és megjegyezte hogy szerencsés vagyok, és ráadásul azt  :bow:POÓR bow tanár úr ajánlotta fel, így lépett 2 nap után a zsebkönyv jegyzetfüzetből ereklyévé. Holnap dedikáltatom!
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #1596 Dátum: 11 feb 21, 19:56:30 »

A PTE-t 1367-ban alapították. Na ki nyert? Faceg

Tényleg Dancsa, még meg se mutattad az órarended. Lesütöttszemek

Nekem elvileg hétfőtől szerdáig 7:45-18:00-ig benn kéne lennem. De nem vagyok mazochista állat, így természetesen nem teszem. Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1597 Dátum: 11 feb 21, 20:04:19 »

Ugyan már egyetemen csak napi átlag 3-4 óra van. Mit ijesztgetitek szegényeket? Pojén


Fumoku-chan, Ha a feladat elektronikai jellegű volt és nem fogadta el a drótot, akkor mond meg a tanárnak, hogy míg a vezeték utalhat pl műanyag csőre ami vízvezeték, addig a drót egy elektromos áram továbbítására alkalmas eszköz, vagyis kiválóan használható, mint elektromos vezeték.


ui: Nem értem az Időkapun a poénokat. Szomorú Ez van ha nem néz az ember tévét.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1598 Dátum: 11 feb 21, 20:20:24 »

Hát de ki mondta hogy az egyetemre gondolok xD spec ott van az idei ésa tavaji tanévem xD a gimiben az a móka hogyaz időd nagy részét feles töltelék órákon pocsékolod ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1599 Dátum: 11 feb 21, 21:29:07 »

 Nyelvesít Nyelvesít Nekem meg abszolút nem kell bemennem Nyelvesít Nyelvesít Betegállomáány fórevőr <3 Egész víken. ikszdé A próba meg különösen jó volt (arra bementem a fiúkat kukkolni ;D a barátnőimmel). Amúgy elhülyültük az egészet. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1600 Dátum: 11 feb 22, 14:52:21 »

Az a *káromkodás helye* töri tanár megíratta velem a dolgozatot, amiről nem is tudtam, mert az előző 2 óráról hiányoztam, azt' még újat is vettek hozzá, és a kemény 8 feladatból tudtam 2-t. És akkor még pótoljak, és készüljek fel Hunyadiból csütörtökre és nem írja be az 1-est.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1601 Dátum: 11 feb 22, 15:41:29 »

Hunyadi? Maradjál mán! Az könnyű! Nevet Nyugi! Simán meg fogod tudni tanulni! Nevet

Én amúgy, ma Kémiából írtam. 5-ös! Nevet (mindent tudtam! Nevet)

Amúgy, tudjátok -e hogy, milyen madár lakik az atommag körül? Hát elektronhéj(a) ikszdé

Őőő... Amúgy, most nagyon állat hangulatban vagyok! A mogyorós csoki felér nálam 1... hát nem tudom hogy a fűtől pörög-e be az ember vagy az alkoholtól, mert még egyiket sem próbáltam, minden esetre röhögve (szó szerint) ment ma iskolába minden. ikszdé

Tényleg Rikan! Egyél mogyoróscsokit! Hátha te is beindulsz. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 22, 15:42:47 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1602 Dátum: 11 feb 22, 15:49:34 »

Szerintem állj le a mogyorós csokival legalább mára, de, ha teheted, akkor végleg.
Rossz hatással van rád. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #1603 Dátum: 11 feb 22, 16:26:18 »

Pedig a Milkás mogyorós csokinak tényleg gyógyító és felpörgető hatása van.kacsint Meg  a fehér csokinak. . Meg a Bountynak, a marcpinos Tibinek, és a 90%os étcsokinak.  Yóóóó
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1604 Dátum: 11 feb 22, 16:29:11 »

...meg a kerek csokoládénak, a szögletes csokoládénak, a hosszú csokoládénak, a rövid csokoládénak, a gömbölyű csokoládénak, a lapos csokoládénak, a tömör csokoládénak, a lyukas csokoládénak, a csomagolt csokoládénak, a meztelen csokoládénak, az egész csokoládénak, a megkezdett csokoládénak, az édes csokoládénak, a keserű csokoládénak¸ a csöves csokoládénak, a mogyorós csokoládénak, a tejcsokoládénak, a likőrös csokoládénak, a tavalyi csokoládénak, az idei csokoládénak, és minden olyan csokoládénak amit csak készítenek a világon. Nevet

u.i.: A meggyeset kivéve, az sz@r.  >.<#
Naplózva
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!