24 szep 27, 21:12:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 508 509 [510] 511 512 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311465 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7635 Dátum: 11 okt 22, 08:44:51 »

Hát, 10 kilót még nem fogytam hányás/hasmenés miatt, de 4-et igen. smirksweat

Nálunk elmaradt a 4.-5. óra, helyette a Szabadság szerelmet néztük meg a többi 8.-kal és a 7.-esekkel. Nem volt olyan rossz. Nevet Annyit röhögtünk, mi ültünk az első sorban ( >.<# ), a barátnőmet meg film közben felhívta az anyja, hogy hol van már, ő meg halkan próbált neki válaszolni, de nem sikerült. Attól fél, hogy hétfőn leszúrják, hogy mit telefonálgat filmnézés közben. Én meg attól félek, hogy kapok még egy beírást, mert túl sokat és túl hangosan nevettem. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7636 Dátum: 11 okt 22, 11:09:50 »

Pedig az nem is olyan mókás film.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7637 Dátum: 11 okt 22, 11:12:04 »

Ha  valaki túléli az elsőt, utána már a következő nem lesz olyan vészes.

Pont fordítva. ikszdé Ha nem éled túl az elsőt, akkor nem lesz már a többivel se bajod. xD
Hehe.
Erről eszembe jutott az egyik gimis tamárom mondása, miszerint "a vonatnál jelenleg nincs hatékonyabb fájdalomcsillapító". >.<#
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7638 Dátum: 11 okt 22, 11:45:41 »

Pedig tele volt vicces beszólásokkal.  Nevet
Kedvencem:
A magyar vízilabdacsapat kikap a szovjetektől, azok pedig nagy örömmel vágtatnak be az öltözőbe, és oroszul el kezdenek magyarázni a magyaroknak. Azok meg -gondolván, hogy úgyse értik a magyar nyelvet- magyarul szólogattak be nekik. Az egyik csávó nagy mosollyal az arcán kezetfog a szovjet csapatkapitánnyal és ilyet szól: -Rohadj meg! Kezetfog a másikkal. -Te is! Odamegy a harmadikhoz, két hüvelykujját felemeli, és vigyorog: -Ezt pedig a s*ggetekbe!  ikszdé
Vagy:
Meccseznek, úszás közben az egyik orosz majdnem lerántja a magyar fürdőgatyáját. Az ilyet szól a haverjának: -Te, ez lehúzta a nadrágom. Le is sz*phatja azt ami benne van. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rayner
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5



« Válasz #7639 Dátum: 11 okt 22, 12:58:25 »

Mi egy éve a Mansfeld című filmet néztük meg.. Az elején tök nagy vigyorral néztem, mivel volt benne pár slussz poén Nevet De a végén amit a szovjetek és a befolyásolt magyarok csináltak.. Ördögi
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7640 Dátum: 11 okt 22, 21:39:32 »

Manesz: Nekünk volt egy másfél készletnyi belőle, és összeraktuk a kettőt.  Néha komoly gépezet jött ki belőle. A skorpiót meg a többit mi is kiraktuk, jó kis programot lehetett hozzá írni. De maga a program írás néha bonyolult volt, voltak olyan problémák, amire egyszerűen nem találtunk választ.

Nah igen, idegölő mikor már 20-adjára nézed át, és töltöd rá a progit, és kiderül, nem váltott automatán hanem a 2 héttel ezelőtti progit játssza le.
Naplózva


hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7641 Dátum: 11 okt 23, 07:58:24 »

Igen igen. Meg vagy két hetet szórakoztunk azzal, hogy működjön a bluthoot. Alig lehetett összehangolni a kettőt.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7642 Dátum: 11 okt 23, 08:45:31 »

mi a franc köze van a Mindstorm-nak a kékfoghoz?
Naplózva


hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7643 Dátum: 11 okt 23, 10:16:08 »

Két tégla képes egymás közt bluethoot-os kapcsolattal kommunikálni, vagy akár a telefonoddal is.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7644 Dátum: 11 okt 23, 10:24:25 »

jó tudni hogy a kékfogat nem csak a Babinéni terjesztésére lehet használni smirksweat
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7645 Dátum: 11 okt 23, 10:26:03 »

Biztos, hogy nem csak arra lehet használni, mert én pl használok Bluetooth-t, pedig azt se tudom ki vagy mi az a Babinéni. ikszdé
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #7646 Dátum: 11 okt 23, 10:30:29 »

Tényleg nem tudod? Nevet
Nem tudod akkor miről maradtál le:D
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7647 Dátum: 11 okt 23, 10:32:39 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RXg-2Us3NRY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RXg-2Us3NRY</a>

Ittet van e a hírös nevös Babi néni.
Naplózva


Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #7648 Dátum: 11 okt 24, 11:34:58 »

Hm. És akkor a 7.0.1nél térek át firefoxról a Chrome-ra. Ilyen memóriazabálást... basszus, pedig olyan firefoxista voltam eddig, hogy hihetetlen. Annyira bepánikoltam most viszont így diplomaírás közben, hogy tönkremegy a gépem, hogy folyton mentéseket csináltam a dolgaimról, meg már azt terveztem, hogy újrarakom a gépet. Holott csak a firefox lassítja be az egészet. Éljen-éljen... Köszönöm Chrome, most új pajtim lettél:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7649 Dátum: 11 okt 24, 17:11:21 »

Zemori: nagyon helyes, jól tetted, hogy átmentél Chrome böngészőre, én is azt használom már lassan 1 éve és semmi gondom nincs vele. Ja firefox sokat zabál, de az explorernél nincs rosszabb (saját tapasztalat) Mosolyog
Amúgy sok sikert a diplomamunkádhoz  Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 508 509 [510] 511 512 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!