24 jún 26, 02:29:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1204024 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #5415 Dátum: 11 júl 10, 15:13:20 »

Valamiért begyulladt a bal szemem és most tiszta piros.
Végre előjött a sharinganom. Nevet
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #5416 Dátum: 11 júl 10, 15:24:32 »

Majd a füleddel hallani fogod a chakra csobogást és ez által egy első osztályú chakra érzékelő kunoichi leszel. Nevet
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #5417 Dátum: 11 júl 10, 15:41:53 »

Igen Naruto szél elemű haragos szélvihar jutsuja elől jobb biztonságba lenni. ikszdé
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #5418 Dátum: 11 júl 10, 15:55:15 »

Nekem két jutsum van, amire büszke vagyok.
Egyik az igaz barátság jutsu a másik pedig a hatalmas szeretet jutsu. Mosolyog
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #5419 Dátum: 11 júl 10, 16:05:43 »

Nálam az ego jutsu van tökélyre fejlesztve. Nevet
Mondjuk, ez a Vonzó vagyok no jutsu nekem is jól jönne bár én hála égnek a személyiségemmel fogom meg az áldozatokat csak kár hogy ők inkább barátnak látnak és nem többnek.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5420 Dátum: 11 júl 10, 16:17:00 »

a személyiségemmel fogom meg az áldozatokat csak kár hogy ők inkább barátnak látnak és nem többnek.

Nyaaa, tisztára mint az egyik barátom.. Nevet Az is folyton azon van kiakadva, hogy csak barátnak látják őt a csajok.  Lesütöttszemek Jó, én is, dehát mi egymásnak csak tényleg barátnak vagyunk jók. Mosolyog  Mások meg hogy örülnének, ha néha tényleg csak barátnak látná őket egy-két lány. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #5421 Dátum: 11 júl 10, 16:22:23 »

Igazából annak örülnék a legjobban, ha végre megtalálnám azt a lányt, aki nekem van teremtve. Hümm-hümm
Akkor végre legalább meglenne a lelki nyugalmam.
Amúgy Masashi valahogy majd el tudod juttatni nekem a történetet, mert kíváncsi vagyok rá. Mosolyog
Naplózva
Pötyi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 50


« Válasz #5422 Dátum: 11 júl 10, 16:34:54 »

Kíváncsian várom.^^

A rövid és felesleges hozzászólások termelését fejezd be! Egy szabályos hozzászólásnak legalább 4 teljes szóból kell állnia!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 10, 16:43:59 írta Aes Sedai » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5423 Dátum: 11 júl 10, 17:00:05 »

Kiugrani egy tömbházból... Ohh My God Ki ilyen hülye? >.<#

Amikor nálunk motoros találkozó volt, egy részeg kb 15 éves gyerek úgy gondolta, hogy a két város közti úton keresztben telepszik le aludni... Egy kocsi át is hajtott rajta... >.<#

Micsudi ez durva...  Technikai KO Jézusom.  >.<#
Szerintem jók a városi programok. :3 Ne üljetek otthon, menjetek vigadni.  Nevet
A-chan köszi a jelölést.  Mosolyog És szép lány vagy ám nagyon. *.* Én is szeretnék olyan sok hajat mint a tiéd. *.*
Dani csak annyit mondtál, hogy lehangoltnak tűntem.  Nevet De az nem zombiság.  Nevet
Rohadt meleg van gyerekek.

Egyedül nem jó vigadni! Neeem Ha a többi nem szereti az adott programot, akkor hiába van... Szomorú

ÉÉÉN?? Szép? WTF? Nem is... >.<# De köszi. Pirul Amúgy a sok haj tényleg szép tud lenni, de az enyém kezelhetetlen... ikszdé Sűrű, erőszakos és önfejű! ikszdé Pont, mint Lillénél. Ha nem kenek rá egy rakás dolgot és nem szárítom meg úgy, ahogy kell, olyan vagyok, mint egy oroszlán.

Tegnap a szomszédok hőmérője szerint 45 fok volt. >.<# Az Ennyire meleget azért már nem szeretem. Szomorú

Amúgy ha nekem a fülemben van az mp-m, tényleg zombi vagyok... Ha még a napszemüveg is rajtam van, akkor senkit sem veszek észre. ikszdé Egyszer haverom is sérelmezte, hogy miért nem vettem észre... smirksweat

Nyehh, én is megnéztelek, A.Hümm-hümm

Igen? >:3 Én bezzeg csak egy talpat meg egy fejbúbot láttam belőled... Jól van Dániel... Hmm... Pojén
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5424 Dátum: 11 júl 10, 20:15:15 »

Ma melóban eltörtem egy üveg sört. Izé José...
Meg az egyik kedves vásárlónak a fél dinnyéjén zöldpaprikás címke és vonalkód volt. Szerintem megint egy próbavásárlással akartak szopatni, de én lefüleltem. Yóóóó Amúgy faliújságra kirakták egy korábbi titkos vásárlás eredményét, tökéletes lett. Kúl
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 10, 20:16:17 írta CsiziDani » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5425 Dátum: 11 júl 10, 20:19:39 »

Ah drága emberkék meghalok a melegtől és az unalomtól... napközbe állt. olvastam vagy TV-ztem, de mióta hosszabb ideje megy a gép megfőlök a levemben... már olvasni se bírok... így aztán unatkozom és vmiért magányosnak is érzem magam, fáj a fejem Szomorú aaaah

Gratula Dani Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5426 Dátum: 11 júl 10, 20:21:51 »

Mondjuk a gyorsasági mutatóim és a sok törlés miatt már kaptam lecseszést. smirksweat

Igen? >:3 Én bezzeg csak egy talpat meg egy fejbúbot láttam belőled... Jól van Dániel... Hmm... Pojén
Van rá egy módszer, hogy láthass belőlem többet is, de ha nem töröd a fejed... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 10, 20:23:18 írta CsiziDani » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5427 Dátum: 11 júl 10, 20:24:34 »

Na, ma voltam az Omszki-tónál, nagyon jó volt, kicsit lepírultam, de a "rasszista", fehér bőrömnek köszönhetően, egyáltalán még alig van rajtam piros folt, pedig szinte csak vízben voltam és persze kicsit a napon + árnyékban sose ikszdé ikszdé Hát igen, mondjuk nekem legalább 2-3 nap intenzív strandolás kell, hogy szép rák vörös legyek Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5428 Dátum: 11 júl 10, 21:26:10 »

Omszk??? Товарищи, наверное, в отпуск в России?

(google a barátod, ha le akarod fordítani...)

Én két éve voltam Moszkva-Voronyezs táján.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5429 Dátum: 11 júl 10, 22:01:54 »

A google a te barátod is ikszdé
http://www.horgasz.hu/page/54/art/266/akt/54/html/omszki-to.html
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!