24 jún 13, 08:11:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bijuu és Jinchuuriki (Avagy démonok és hordozók)  (Megtekintve 214007 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
manorott
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #660 Dátum: 10 okt 31, 16:24:53 »

Am Yugitó is megtanulta használni a Bijuu-ja erejét?mert a látottak alapján úgy tűnik és őt nem mondta Danzou a kage találkozón.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #661 Dátum: 10 okt 31, 17:50:27 »

Mert akkor nyilván nem, csak lehet az akaratával képes volt korlátozni vagy nem tudom.
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #662 Dátum: 10 nov 01, 19:09:22 »

Szerintem Danzou tudta miről beszél. Elég rafkós volt az öreg, és érdekelték őt a mindenféle "bizsuk". Szerintem nagyon is tisztában volt vele, hogy ki az aki képes irányítani őket, és melyik az a jinchuuriki, amelyik nem. Tuti, hogy kikémkedte valahogyan.
Szerintem Nii Yugito csak egyszerűen kiengedte magából a Nibit. Gaara sem tudta irányítani a Shukakut, amikor teljes erejében előhívta, csupán ott csicsikált a feje tetején. Szerintem alacsonyabb farokszámú bijuuknál még meg lehet oldani ezt a teljes alakos dolgot, de csak az irányítás feladása árán. De pl. a régi vad, betöretlen Hachibinél vagy a Kyuubinál már nem működne ez, mert ők túl erősek. Azért mekkora cheat lenne. Naruto csak négy faroknál vesztette el az öntudatát, szegény Yugito meg már kettőtől meghalna...
Naplózva

Tomi is a good boy.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #663 Dátum: 10 nov 01, 20:42:55 »

Azért ez nem igaz. Rikoudo amikor szétszedte a démont akkor nem erő szerint szedte szét. Egyszerűen csak szét szedte egyforma darabokra. Hogy hogyan lett egyik erősebb a másiknál az nem tudom, de szerintem kezdetben egyforma erősek voltak. Azt gondolom, hogy a róka azért erősebb mint a többi jelenleg, mert benne valamiért jobban gyűlt a harag és ezáltal a gonoszság mint a többi démonban. Ezért nem tudott Naruto zöld ágra vergődni vele és ezért is zárta el magában. Ha megnézed Méh-t ő kitudott egyezni a démonával és ezért tudott átváltozni olyanná. Ez Narutonak lehetetlenség volt és ezért inkább ezt választotta Naruto. Így megkapta a róka chakrájának a tiszta, gonoszságtól mentes felét valamint egy olyan dolgot amivel Rikoudo rendelkezett eddig. Ez alapján majdnem mindegyik hordozó megtehette, hogy átváltozik és a csata után visszakapja az alap formáját.

Amúgy azért az fáj, hogy Kishimoto ennyire lealacsonyította a démonok erejét, hogy képesek lazán szétkapni egy falut mindenestől, de egy-két "s" osztályú ninja simán kicsinálja. Ez nekem nagyon ellentmondásos volt a történetben.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #664 Dátum: 10 nov 01, 20:51:00 »

Amúgy azért az fáj, hogy Kishimoto ennyire lealacsonyította a démonok erejét, hogy képesek lazán szétkapni egy falut mindenestől, de egy-két "s" osztályú ninja simán kicsinálja. Ez nekem nagyon ellentmondásos volt a történetben.
Ezzel a részzel tökéletesen egyet értek Rini! Nem tudom miért vannak anyira oda  démonok miatt, ha 1x táposab ninja hozza azt a szintet! Ez kicsit ellent mondásos!
Illetve az is hogy pls 4 farku naruto hatalmas krátert okozott már csak az átváltozásával, + még mikor lövöldözött is, de pls 6 farkuként, nem láttom sokkal táposabbanak.
De killer bee 8 farkuvá válása sem volt olyan hu de durva, holott elvileg a 2. leg erősebb démon lenne, akit még teljesen is tud irányítani, és többre számítottam.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #665 Dátum: 10 nov 01, 23:22:59 »

ŐŐŐ a Jinchuuriki "csinálás" a hozzá való tudás birtokában olcsóbb megoldás mint S-osztályú sinobik képzése.(1pöpec pecsét az egész és gyakorlatilag kész az élő fegyver)
Ha a "sima" embereket nézzük kiknek volt ennyi csakrája??? az Uzumakiknak(kihaltak..) 4.raikage, Kisame, Nagato kb. ennyi ezzel szemben fogunk egy parasztfiút/lányt belepecsételjük a 9farkút és ha meghal újból megcsináljuk egy másikkal. Míg egy két nagy csakráju shinobi gyereke/gyerekei lehet nem is öröklik a nagy csakramennyiséget.
A csakrán kívül is van egy csomó előnyük pl: Gaara automata védelme, gyorsabb gyógyulás. Ezekhez másoknak kemény éveket kell tanulniuk pl. Tsunade regenerálódása évek munkája.

8 farku nem durva? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/414/9 és http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/414/16
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #666 Dátum: 10 nov 03, 22:34:05 »

Azért ez nem igaz. Rikoudo amikor szétszedte a démont akkor nem erő szerint szedte szét. Egyszerűen csak szét szedte egyforma darabokra. Hogy hogyan lett egyik erősebb a másiknál az nem tudom, de szerintem kezdetben egyforma erősek voltak. ...

Bár egyelőre csak ennyit tudunk: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/13 , de van esetleg valami konkrét adat, ami ezt alátámasztja? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #667 Dátum: 10 nov 03, 23:01:57 »

Bírom mikor Chakra offolja az embereket!  >.<# Amúgy Jiraya se lett volna rossz Jinchuuriki szerintem.Neki is annyi chakra-ja van mint állat, mondjuk a Kyuubi-hoz lehet kevés lett volna ő is.3 hordozóról tudunk eddig nem?1 Senju és 2 Uzumaki, valószínű hogy rajtuk kívül nem is tudta volna senki magában "tárolni" a rókucit.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #668 Dátum: 10 nov 04, 00:24:07 »

Kérdezem. Az ellenkezőjére van adat? Márpedig arra, hogy erő szerint szedte szét? Ilyen szempontból egyik sem igaz mert nincs rá utalás a történetben. A logika viszont azt mondatja velem, hogy miért foglalkozott volna azzal amikor szétszedte, hogy melyik milyen erős? Éppen az volt a célja, hogy ne engedjen ilyen erős démonokat az emberek közé. Akkor miért csinálta volna úgy, hogy az egyik erősebb legyen a másiknál. Egyszerűen csak szétszedte egyforma darabokra és kész. Hogy melyik milyen lett az már egy másik kérdés.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 04, 00:30:03 írta rini67 » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #669 Dátum: 10 nov 04, 00:34:49 »

Viszont történet szerint tulajdonképp kizárt hogy ugyanolyan erősek legyenek...Ha Gamabunta egy Bijuu szintjén van,akkor nem lett volna ennyi probléma a Kyuubival sem.A Yondaime nem a Shiki Fuujinnal intézte volna a Kyuubit,hanem Gamabuntával.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 06, 00:47:27 írta Mistich » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #670 Dátum: 10 nov 05, 19:07:56 »

Rini67:

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/353/6 vagy az animében 121/2:14 (Taka).
Minek kellene egy bizonyos sorrendben elkapni és lepecsételni a Bijuu-kat, ha mind ugyanolyan erős lenne? kacsint
Plusz az "Egyszerűen csak szétszedte egyforma darabokra és kész. Hogy melyik milyen lett az már egy másik kérdés." mondatok is elég furcsán hatnak, mivel ha valamit egyenlő részekre bontasz, akkor azok egyenlőek is lesznek. Ha a 3-at felharmadolod, akkor 1+1+1 lesz, ahol 1=1=1. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #671 Dátum: 10 nov 05, 19:34:26 »

Tehát az Shukakunak kellene lenni az elsőnek ha a farkak száma számít. Itt mégis csak más a sorrend.

Ezen a képen csak a második Shukaku tehát a kérdésem az volna akkor mégis mi alapján van ez a sorrend? Mert ez szerint amit elkaptak annak gyengébbek kellett lenni mint az egyfarkúnak.

A mondatod vége csak játék a szavakkal. Az egyenlő nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindenben egyenlő.

Köszi Dant-c, hogy szóltál, így még inkább izgat a kérdés. Ez a helyes manga oldal. Tehát nem is a második hanem a harmadik a sorban.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/261/19



« Utoljára szerkesztve: 10 nov 05, 19:52:49 írta rini67 » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #672 Dátum: 10 nov 05, 19:40:12 »

Kicsi pontosítás:
3. a Shukaku, ugyanis itt még nem lett lepecsételve, és az előző 2 bijuu által kinyílt szemet látjuk.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #673 Dátum: 10 nov 06, 13:38:52 »

Rini67:

Senki sem mondta, hogy a farkak száma adja az erősorrendet. Sőt, tudjuk, hogy nem. Ebben a témában már volt róla szó párszor. Elvileg a Bijuuk elkapási/lepecsételési sorrendje adja az erő sorrendet is:
- ...
- ...
- 1 - http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/261/19
- ...
- 3 - http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/329/10 , http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/331/14 (+ a következő oldal). Itt látszik, hogy négy szemben nincs pötty: azok a 2, 4, 8, 9 farkú "helyei".
- 2
- 4 - http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/354/12 <--- Ezen a képen nem igazán kivehető, de itt a RAW: http://i53.tinypic.com/2z9kt42.jpg Itt már szépen látszik, hogy a Négyfarkú lepecsételése után már csak 2 szemben nincs pötty. Az pedig a Nyolc-, és Kilencfarkú "helye".
- 8
- 9

A ...-ozott 5-6-7-farkú sorrendjét nem tudom. ^^" Valaki? ^^

"Játék a szavakkal"? Nem igazán. Csak szemléltetni akartam, hogy ha valamit egyenlő részekre bontanak, akkor azok legalább nagyjából egyenlően. De ez a Bijuukra nem igaz. Sem az egyenlő részekre bontás, sem az, hogy egyenlőek lennének.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 06, 13:41:50 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #674 Dátum: 10 nov 06, 14:51:09 »

Egyébként a szemeket nem érdemes figyelni, mert egy csomószor felcserélve vannak. (Tudom, mert már én is hosszan tanulmányoztam őket, képet is összevágtam.)
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/512/11
Itt is tisztán kivehető, hogy szemből a bal felső sarokban lévő szemnek megvan a pupillája.
Pedig amit Chakra linkelt kép, azon tisztán kivehető, hogy az ott a 8 farkú helye lesz.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!