24 jún 01, 11:08:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bijuu és Jinchuuriki (Avagy démonok és hordozók)  (Megtekintve 211055 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #495 Dátum: 09 dec 10, 13:17:16 »

Nem olyan rég kérdeztem miért volt az, hogy Naruto "robbanása" Pain ellen (mikor KN4 majd 6-á alakult) sokkal kisebb volt, mint Oro ellen.

Van egy ötletem: minél jobban összhangban van a hordozó a szellemmel, annál kevésbé sebez/rombol. Kirabi a példám: ő a teljes formát vette fel (ráadásul annak is a második állapotát) és semmi nem sérült, sem ő sem a környezete.

Ötletek?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #496 Dátum: 09 dec 10, 13:33:13 »

sztem ez csak egy átlagos manga-baki. minél többször jön elő a főhős "azta..mindenitmekkoraerejevan" effektusa, annál kisebbnek hat ez. nyilván amikor először láttuk 4 farokkal a kyuubit, mindenkinek leesett az álla, hogy milyen erős. itt hülyén is nézett volna ki, hogy ha az 1 km-es kráter után lett volna még egy 4-5 km-es is, és teljesen lerombolta volna a falut ezzel naruto. Mosolyog
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #497 Dátum: 09 dec 10, 21:11:55 »

Hát elégé bizar dolog volt az tuti. Sztem nem baki. Amikor oro ellen láttuk ,,kényszerítve lett arra ,hogy vissza alakuljon, és lehet ,hogy a mostani csak annyiban különbözött, hogy csak a belső énje, és az apja szorította vissza.
Naplózva
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #498 Dátum: 09 dec 12, 20:58:01 »

nagyon szeretem a Kyuubit:D annyira... jól van kitalálva ez a testbe-lélekbe zárás:D
olyan érdekes figura nagy ereje van és gondolkodik de végül is nem állat nem ember... jó démon de... akkor is melyikhez áll közelebb? és miért akarnak rombolni a bijuuk? csak úgy mert erre születtek?
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 14, 17:42:55 írta Nauzika » Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #499 Dátum: 09 dec 15, 18:33:19 »

Hát, ha te lennél a világ legerősebb élőlénye, ami mellesleg halhatatlan (jólvan nem a legerősebb, de rohadt erős), akkor mit csinálnál? Világbéke, meg minden, utánna meg unalmas az élet. Kell bele akció is. Meg amúgyis ezek a démonok alapvetően állatokról lettek mintázva (vadállatokról), és mint a neve is mutatja, tudnak vadak is lenni, ami bizony ekkora nagy méretben nagy pusztítással jár. (ez csak az én véleményem)
Naplózva
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #500 Dátum: 09 dec 15, 20:03:55 »

igen ebben van valami:D meg végül is mit érdekelnék őket az olyan szánalmas lények mint az emberek?
mert hozzájuk képest az ember semmi
Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
na ugyan ?
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #501 Dátum: 09 dec 25, 03:35:51 »

A Bijuukhoz kapcsolodva hozzá füznék valamit

Volt 10 farkú is csak úgymond leamortizálta egy Ridokouval rendelkező egyén és szétosztotta 9 részre(nem egyenlően)persze ez abból is kiderül hogy kyuubi már találkozott más Bijuuval és nem vesztett)ha nem beszéltétek volna ki akkor most elmondtam +1 na is keletkezett a Hold   Nevet[
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #502 Dátum: 09 dec 25, 10:41:26 »

Öm.. Az az egyén maga volt Rikodou. (Szerintem kevered a személyt a szemtechnikával[Rinnegan])
Mondjuk, aki ebbe a topicba benéz, annak minimum az 50%-a olvassa a mangát, sz'al nem igazán mondtál újat. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #503 Dátum: 10 feb 17, 14:51:04 »

Most így elgondolkodva valamit nem értek. Elvileg Madara uszította a Kyuubit Konohára, de Madara ezt tagadja. De ez könnyen kiderülhetne, ha Naruto megkérdezné a rókát, hogy akkor most ez hogy van? Plusz szerezhetnek+ infókat Madaráról.
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #504 Dátum: 10 feb 17, 15:16:49 »

Szerintem valóban megkérdezhetné erről Naruto a Kyuubi-t, mert valószínűleg Madara ellen örömmel adna információkat a róka, hiszen biztos nem szívleli azok után, hogy egy pórázon tartott kutyaként bánt vele. Viszont Naruto tudja jól, hogy ki irányította őt, mert Minato elmondta, hogy a maszkos Akatsuki tag volt a sáros ez ügyben.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #505 Dátum: 10 feb 17, 16:36:06 »

Szeritnem Naruto nem bízik a rókában. Azért nézzük csak meg egy szabadulni vágyó démontól tanácsot kérni nem biztos, hogy jó ötlet. Ám az is lehet, hogy a Kyuubi félti Narutot Madarától. Nem szabad megfeledkezni arról sem, hogy Tobi oda ált Naruto elé és elverte a Madara szöveget szal a Kyuubi látta... beszélhetett volna Narutonak róla, de az is lehet, hogy a Kyuubi átlát Tobin és nagyon jól tudja, hogy nem az. Túl sok lehetőség van szerintem.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #506 Dátum: 10 feb 17, 19:08:56 »

Márpedig kénytelenek lesznek szinkronba kerülni, mert Kyuubi nélkül esélytelen mind Madara mind Sasuke ellen. Bee bemutatta hogy aki képes jól együttműködni a Bijuu-val az immunis a genjutsukra márpedig pont ez az a terület ahol Naruto nulla képességű az Uchihák meg pengék. Mellesleg tartozik neki egy bocsival. Pontosan azt teszi a Rókával amit a falu tett vele: előítélet alapján utálja. Én semmi okot nem látok az ellen hogy a végén szabadon engedje, mivel nem is magától ment Konohába.

Másik meg hogy tényleg rengeteget tanulhatna üresfejű szőke gyerekünk tőle.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #507 Dátum: 10 feb 17, 19:32:55 »

Érdekes megközelítés a rókával kapcsolatban, de végül is van benne igazság. Arról ő nem tehet, hogy Madara oda rángatta. Az meg, hogy haragos Naruto-ra teljesen érthető, mégiscsak börtönben tartja a Kyuubi-t, még ha nem is akarattal. Ha egy kissé nagyobb nyitottsággal tekintetének egymásra, és megpróbálnák megérteni, hogy mindkettejük érdeke ugyanaz, akkor talán több esély lenne az összhangra.
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #508 Dátum: 10 feb 17, 20:17:40 »

Egyértelmű ha Naruto jobb Jinchuuriki lenne akkor mindenen átgázolhatna... hisz "övé" a legerősebb démon.
1. genjutsu problémája meg oldódna
2. a Kyuubi csakrája felett is rendelkezhetne ami nem rossz tartalék Nevet 
3. csakrapalást(vagy mi?) védené. (Igaz a klónokkal való játszadozás is tökéletesnek mondható védelem.)
4. gyógyuló képesség (ez lehet magától működik így nem irányítható de nem lenne gáz ha tudná gyógyítani magát...)

Egy másik dolog amit inkább ide írok minta vérvonal topikba.
Senju klánban az 1. hokage vérvonal képessége a mokuton(víz+föld=fa) és mint tudjuk a Senjuk, Rikudou Sennin utódai örökölték/örökölhették szerintem a 10farkúhoz köthető erőket. Mivel a 4farkú démon a 10farkúból vált ki és képes csakraelemkombóra(föld+tűz=láva) így valószínű, hogy ezek a képességek is démoni eredetűek. Vélemények?
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Hiei
Vendég
« Válasz #509 Dátum: 10 feb 17, 20:33:22 »

Érdekes  akkor a Kyuubi (tűz+szél=globális felmelegedés) már értem miért a kyuubi a legveszélyesebb démonxDD.
Kakesz szerintem ez már túl van komplikálva:D. Ennyire azért ne menny bele:D.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!