24 jún 13, 13:26:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 787387 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3765 Dátum: 14 márc 03, 19:07:27 »

Én hajdan még evelynnel csináltam hasonló speed buildet.
Igaz nem is kapták el egykönnyen ,csak valami op slow effektes hatott.

De szerintem ez a speed annie már trollság lenne ikszdé
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3766 Dátum: 14 márc 03, 20:03:22 »

Najó, Gragast hagyom a francba. Úgy useless ahogy van, meg szerintem a rankedet is hagyom.
Bemegyek midre, aztán megnyerem a lanemet, de a gyökér társaim csak afkoznak.
Hiába 31/13 a statom, ha egyszer a társaim nagy része folyamatosan solozik, afkozik.

A rankednek semmi értelme. "-.-
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3767 Dátum: 14 márc 03, 20:14:55 »

összeszedtem most egy duo partnert. Ő Lux-ozott én Graves. Lux 4/1/27 én 18/1/10
Naplózva


Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3768 Dátum: 14 márc 03, 21:36:55 »

tkrisz2
Totál megértelek ,az esetek javában én is hozom a lanem és mégis bukjuk a gamet ,egy afk, useless vagy missbuilder miatt, a trollpick és a counterpickekről(a best amikor rene ellen teemot vittek -.- ) nem is beszélve.
Most mondhatnám azt ,hogy douzzunk ,de nem biztos ,hogy velem beljebb lennél.
Plána azért ,mert hasonlók a mainjeink.
mid ,sup esetleg jung ,ha kell top ,de adct nem vállalom ,csak végső helyzetbe
A másik ok ,hogy nekem kevés kiemelkedő champom van ,akiket szeretek ,tudok és lehet is jól használni.


Lew
Nah már csak a piszkálódásért is.
Hát mi az a 1-1 halál ,hee. Tessék gyakorolni
 bow


Amúgy luxra pont ez a jellemző , ha van mellette egy adc aki ki tudja a helyzetek használni akkor nyertek ,ha nem akkor go feed.
Nekem is egyik kedvenc supom ,de b2-3 ba nem merem vinni ,mert itt a jó adc olyant mit az igazgyöngy.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 03, 21:38:51 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3769 Dátum: 14 márc 03, 23:24:36 »

Nekem is egyik kedvenc supom ,de b2-3 ba nem merem vinni ,mert itt a jó adc olyant mit az igazgyöngy.

Már az is elég, hanem kapja el az össze spellshotot, és mikor stunolod az ellenfelet, azonnal megtámadja és akkor elég ha csak közepes képességekkel rendelkezik bronzhoz képest.

------

Movementes Annie. Elszámoltam, mindig elfelejtem, hogy az az utility mastery csak 1,5%-ot ad, meg nem is volt kirakva.

Így is volt 447 hát. Mintha nem lett volna. A harcok jellege olyan volt, hogy nem igen tudtam kihasználni a dolgot.


Na így már aranyosan néz ki (2. kép) Szal ha ilyen lesz, szalámizni fogom.  ikszdé
http://www.lol-hungary.hu/hirek/red-post/red-post---vu-otletek-pentakill-idozito-es-egyebek_2014-03-03


Mondjátok már, hogy ne felejtsek el barriört vinni, ha adc-zek.

Ashe népszerűbb lett s4-ben? (legalább is bronz környékén)
Nem si az, hogy egyre többet látok belőlük, de nagy részük általában skines)



 
 
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 04, 01:02:53 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3770 Dátum: 14 márc 04, 01:31:09 »

Shiro
Igen ,kb ennyit kéne csinálni az adcnek egy lux sup mellett... és pont ezért nem viszem őt.
http://www.lolking.net/summoner/eune/36957359#ranked-stats
Nézd csak meg a luxos statjaimat , 1x mentem vele midre ,az a győzelem.
A bronzosok közül nagyon ritka amelyik ki tudja használni. 2X még azt is a fejemhez vágták ,hogy ne lopjam a farmot ,amikor E vel pokeoltam az adct.
Ha kivergődik silver 5-4-3 ba ott már talán merem.


Jesszus , a végén még oda jutok ,hogy megveszem az utolsó 450 champot ami még nincs meg.
Már régebben is gondolkoztam rajta ,mert képességeket tekintve nem rossz és mehetne top és junglebe is ,de a kinézete nálam valami furcsa módon Chuchy-ra emlékzetet ,amivel kiskoromba megszívattak ,így a frász tör ki tőle.


Mondjuk ezt az ashes dolgot én is észrevettem ,de nem igazán értem.
Képességeket tekintve van nála dominánsabb adc is ,de azoknál nem igazán látok skineket (mondjuk még ezreal skin relativ gyakran látok).
Nem tudom ,de ha én odáig fajulnék ,hogy veszek skint és adc nek kéne valahogy cat officere(vagy a resistence je) ugrana be elsőre.

Tudnám mi a bánatért van bennem az a beidegződés ,hogy csak akkor veszek skint ha már pronak érzem magam egy champnál (jah ... ez jól példázza a magamba vetett bizalmam ,mert 0 skinem van)
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3771 Dátum: 14 márc 04, 02:06:11 »

Az utolsó 60 meccsedből 1. luxot láttam, az is vereség, meg ahogy nézem support volt. Had találjam ki, ott küldted pihenőre.
120 meccsből többet nem találtam.


Mondjuk én a másik felétől félek. Vagyis nem merek adc-t vinne, mert hát kitudja miféle supportot kapok... ha kapok. S ha kapok egyáltalán support e.


Ha tetszik, vedd meg. Én is úgy vettem meg a Katarinás skint, hogy hót núb voltam vele.  Pojén (megj a -> Pojén nem az állítás igazságát kívánja vicc tárgyává tenni)
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3772 Dátum: 14 márc 04, 03:24:21 »

Nagyjából igen.
Akkor voltam már vele úgy ,hogy hót mindegy volt ,hogyan játszok nem ért semmit.
Hiába buildeltem ap ra , a túlzott support tudatom miatt kibuildeltem mindig a singstronet és folyamatosan wardoltam ,szóval egy hely kiesett. És nem olyan egyszerű alapból hátrányos posztból (se farm,se kill ,wardolás stb) olyan apct buildlni ,hogy tényleg carry legyen.

Persze megoldás lenne az ,ha egy agresszívebb stílust választanék és kezdettől full apra húzom ,valamint próbálkozok mid gankekkel ,de én arra már nem mondanám azt ,hogy support ,hanem 2. mid.


Hol lehet visszamenőleg annyi meccset visszanézni?


Azzal a skinnel csak az a gáz ,hogy még cat sincsen meg  Pojén (nah ez tényleg az ikszdé)


Igazából nekem az egész gameben csak pár olyan skin van amiért azt mondanám ,hogy igen ezért még fizetnék is:
Headhunter nidalee
Officer (resistance)cat/vi
night/frostblade irealia
blacktorn és ghost bride morgana
viridian és aether wing kayle

Mondjuk ez is érdekes ,hogy 10 skint soroltam fel ,de mindössze 6 champot (a vicc ,hogy kettő a champok közül meg sincs egyik accon sem).
És a még használt champok közül is ireliával eléggé béna vagyok , nidalee meg nidalee ha talál talál ha nem nem ,rajta nincs mit cicózni.
Vi akinek az igazi helye jungle ,oda nem viszem szívesen ,inkább egy neki jóval hátrányosabb helyre (topra)hordom.
Kaylet meg mindenhova viszem ,mert jó .
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 04, 03:28:03 írta Verbatimo » Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3773 Dátum: 14 márc 04, 10:51:20 »

Nagyjából igen.
Akkor voltam már vele úgy ,hogy hót mindegy volt ,hogyan játszok nem ért semmit.
Hiába buildeltem ap ra , a túlzott support tudatom miatt kibuildeltem mindig a singstronet és folyamatosan wardoltam ,szóval egy hely kiesett. És nem olyan egyszerű alapból hátrányos posztból (se farm,se kill ,wardolás stb) olyan apct buildlni ,hogy tényleg carry legyen.


A supportot soha nem szabad apc-ra buildelni. Én amikor Lux-al vagy Morgana-val supportolok, minimum egy ap itemet veszek. Az is max rylai mert kell a slow. A support nem apc.

Ward item, Locket Of The Iron Solari, Mikael meg valamilyen gold item kötelező support item. Utána ha nagyon raj vagy talán belefér 1 ap item, de akkor is inkább Frozen Heart vagy Randuin.

És ennek piszok egyszerű oka van Nevet Ha van annyi gold-od hogy elkezdhetsz ap-ra építeni, valamit rosszul csinálsz =D vagy lopod a killeket az adc-től, vagy last hitelsz.
Naplózva


Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3774 Dátum: 14 márc 04, 20:11:19 »

Az ap ra buildelést egyszerű kivitelezni ,csak egy goldos item kell hozzá (mondjuk az is rásegít ,hogy nem volt pénzem vagy akaratom ,hogy vegyek nagy runákat és így mindkét rune pagembe még mindig van goldos runa ikszdé)
Meg igazából már csak azért is buildelek ap ra,mert gyakran csak én pokeolok míg az adc probálkozik a farmolássa (több kevesebb ,általában kevesebb sikerrel, már külön dicséretnek veszem ,ha 20. percre 100+ farmja van az adcmnek).
Killeket csak akkor szedem be ,ha az enemy már adc távolságán kivül van és van ultim (mondjuk ha ezeket nem szedném ,le akkor meg azért nooboznának szóval... fire)
Endgameben sem szokásom igazán a kselés ,ha jön a kill jöjjön ha nem akkor jó az assist is(ezért is nem volt előző seasonbe még triplám sem ,a mostani agresszív játékmenetemmel ellentétben).

Agresszív ap buildet akkor szoktam elkövetni még ha a mides nagyon rosszul áll ,hogy a csapatban legyen endgamere egy aps is.


Mondjuk az ilyen teljesen sup buildeket nem is igazán értettem soha ,mert lényegében alig változtat valamin.
Nem leszel tőlük sebző ,de igazán tank sem (mondjuk az még inkább ,de egy normál adc akkor is párhiteli).
Tény ,hogy az aktivokkal jól tudja támogatni a teamet ,de majdnem ennyi.

+nem szeretek egy amúgy is papír magere céltáblát festeni.


Meg a diamondos ranked gamekből is azt szoktam leszűrni ,hogy egy mage suppal sokkal jobban megy a játék ha endgamere ap buildet csinál, valamit a riot is támogatja ezt a ap függő cc kel (jó igaz ez a supokra vonatkozik ,de a másik kedvencem soraka).
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3775 Dátum: 14 márc 04, 20:16:21 »

support:
elfeedeltem az adc-met, onnantól nem érdekel a ks-lés. Egyszerűen beírom, hogy nem látom mit csinálok, csak nyomkodom a gombokat, próbáljatok meg ks-elni, a ha tudtok. Aztán ha lassú, hát így járt. Nyelvesít


Hol lehet visszamenőleg annyi meccset visszanézni?

http://loldb.gameguyz.com/

120 meccs eredményeit tudod visszanézni, mutatja a minden résztvevő játékos eredményeit. (szóval nem kell külön rákeresni)
A problémája, hogy kisit gyakrabban mint néha, egy két adat hiányos.


Team Builder.

Lew, te szerencsés vagy. support a mainod, így biztos találsz csapatot, de egyébként meg várhattok mint az afrikai buszra.


---
Kennen megvéve, "kipróbálva"
1v2-ben nyertem boto. Igaz, hogy Yasuo és Sejuani voltak, de akkor is papír vagyok.


7:0-ásvégeredmény jó kezdésének ígérkezik.








Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3776 Dátum: 14 márc 04, 20:41:16 »

Köszi a linket ,ez egy nagyon praktikus oldal.
Már csak abból is sokat lehet fejlődni ,ha végig nézi az ember a régebbi meccsein az ellefél buildjeit is statjait.

Ha már team , valamelyik nap hívtak engem is csapat rankedre (magyar csapat), mert egyik tagjuk látott kaylevel.
Csak annyi feltétel volt ,hogy kell skype ,mert nem akarnak egy olyan tagot ,aki nem veszi észre a pinget.
Ekkor mondtam ,hogy felejtős ,mert süket vagyok ,szóval kb a skype nekem olyan mint halotnak a csók. De nem is ez az érdekes.
Hogy nem lehet a pinget észrevenni?
Még én is meghallom azt az irritáló hangját ,ha meg már hallom nem triviális ,hogy megnézem a minimapot?
Naplózva



dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #3777 Dátum: 14 márc 04, 21:10:45 »

Kiszámolja hány  órát, és napot loloztál át -> http://wastedonlol.com/

Nekem  75nap... Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3778 Dátum: 14 márc 04, 21:59:48 »

34 nap.

Ranked

Adc-velmentem, amivel ritkán szoktam. Sivirel, akivszintén ritkán játszom.

Nyertünk,de na...


Há persze, hogy nem volt supportom. szóval a kezdeti 3:0-ból hamar 3:3 lett. Ment ment egy közepes stat, de úgymond inkább assistom lett  a sok.


---
Következő.

utoolsó pick woltam


Adc. Tristana
Mivel nem volt más tank, ezért pickeltem Leonát.
...
Már úgy néz ki lassacskán nyerjük botot.

Erre lejün Yi (top) és Yasuo (mid)  me még Ww is hogy genkeljen.
Ökket követi az ellenfél, ott lettünk  meg...va.

top és mid el lett feedelve.

Megint jönnek bandázni, há mondom dragon...

Ww: még ne

Akár hogy is, lehet kockázatos, de 5-en villámgyors leszedtük volna.

persze aztán ők elvitték.
---

A másik dolog amit ilyenkor utálok, hogy általában a bot torony elvesztésével jár, aminek azért jelentős szerepe van örliben.

-------
S egy újabb érv a support ks mellett.

Hogy egy feeder már ne formáljon jogot eme szó használatára.








« Utoljára szerkesztve: 14 márc 04, 23:09:07 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3779 Dátum: 14 márc 04, 23:44:01 »

Lol 29 nap a lol. Azt hittem neked shiro jóval több lesz ,mert versz rám pár száz győzelmet ikszdé
Ezek szerint én rém sok vesztes csatát halmoztam fel ikszdé

Amúgy az utolsó hozzászólásod pont olyan mint a tilosban  parkolás.
Rossz helyen vagy ,de r0h@dj meg ott is maradsz.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!