24 jún 14, 07:44:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 788402 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #3075 Dátum: 13 dec 07, 00:39:32 »

Hol van az átplasztikázott Jinx? Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3076 Dátum: 13 dec 07, 08:12:17 »


Itt lelehető fel eme remek produktum.

Tgenap félkómásan még nyomtam egy 3vs3 at luxal. Az elején a társaim nooboztak ,meg mondták ,hogy folyton engem kell védeni igy hátráltatom őket.
Tény ,hogy tényleg kell az elején egy kis védelem (öhh 400 hp val kezd ,ami valjuk be nem a legtöbb) ,de megéri ,mert endgameben kegyetlenül lehoztam nekik , 10:2:13.

Legszebb modulatom :
ellefél tornyát puskoljuk ,de kapunk a nyakunkba 3 ellenfelet ,ataxunk elhullik ,de magával visz egyet ,rendgar is elhulik ,maradok egyedül egy adc és egy tank ellen (aki armorra buildelt  , ellenem nagy hiba ikszdé)
Elkezdek sprintelni vissza közben dobálom Q-E ket ,hogy pokeoljak ,slowoljak meg cage eljek ,de csak nem kopnak le , persze közben én is kapok egyegy találatot .
Elérek toronyik double cage -E -R és duble kill ,még az ellefél is megdicsért ezért.
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3077 Dátum: 13 dec 07, 10:32:22 »

Tegnap mentem egy meccset. Sima norm. Olyan átkozott lagg volt. Nem tudtam farmolni semmit nem tudtam csinálni. Őrjítő volt.(megnyertük azért lealáztuk őket) A Riot kezdhetne ezzel valamit mert nagyon gáz amit előadnak....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3078 Dátum: 13 dec 07, 13:17:01 »

Ranked bölcsesség:
Pro vagy az adott bajnokkal? És? Van cécéje? Nincs? Na akkor felejtsd el!

Mi csapatunk.

Én mid Katarina.
Top Garen
Support Tryndamere
ADC Caitlyn
Dzsungel Khazinzcy

Ellenfél:
Mid Labanc
Top Jax
Supprt Nunu
ADC Jinx
Dzsungel Nocturne

Ebből aszaszinoljon ki valamit is az ember...


Kedvenc jelenetem:  Technikai KO
http://www.kepfeltoltes.hu/131207/toronyv_d_www.kepfeltoltes.hu_.png

bocs azért az elgépelésért. smirksweat









« Utoljára szerkesztve: 13 dec 07, 13:17:40 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3079 Dátum: 13 dec 07, 13:41:11 »

Erre csak azt tudom mondai ,hogy mindenhogy jumpolni kellet volna ,mert ha jax meg is üti (kétlem,ha earlyban van) ,akkor ,ha még meg is ölné a torony tuti leszedi és addig van idő a toposnak visszaérni ,de persze a logika nagy kincs nem lehet mindenki a birtokában.
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3080 Dátum: 13 dec 07, 13:47:34 »

Van ilyen, sajnos.
Tegnap nekem egy lux meg csak akkor segített, amikor már majdnem megöltem a jinxet (lee sinnel voltam). Még épp hogy megöltem volna, és maradt volna kb 100 hp-m, erre Lux leultizza a 20-30 hp-s jinxet... Na menjen a francba.

Megint harcolok egyedül egy jinxxel, alig élt már, erre látom, hogy jön a lux. Ultizik, én meg reflexből benyomtam Lee sin Q-ját, + ultiját, így sikeresen megmentettem jinxet a lux ultiból, és még oda is húztam magam, és jinx belehalt.

Azért az milyen már, hogy meg kell mentenem az ellenfelet azért, hogy egy troll ne lopja el az ölésemet  Gondolkozik
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3081 Dátum: 13 dec 08, 13:05:08 »

Azt hiszem végre megértettem ,hogy idézőjelesen miért kérdik meg ,hogy pl vagyok e ,amikor hülyeséget csinálok.

Silver5 első rankedje ,megszokott lux sup, jungler kha.
Kha hangoztatja ,hogy ő pro pl és lvl 3 on gankelei botot , a prosága olyan szintem meglátszott ,hogy lvl 3 at 5. percre érte el ,amire ellefél jaxe legankelte botot és topot és 3:0 al állt -.-
Természetesen a noobok mi vagyok ,mert isteni személyét nem hagytuk kibontakozni ,ezért ezek után elkezdett ks elni és szépen elbuktuk.

Soha többet pro pl et ne lássak , még akkor is jobban jártunk volna ha cassi megy jungleben ,ő legább stunol.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3082 Dátum: 13 dec 08, 22:43:24 »

Nálam újra beköszöntött a lagg korszak, így kis szüneteltetés a lolnál.
Na de hogy a napi hülyeség ne maradjon ki:

Ezreal neve ezentúl Sziamuaú.
Mivel Sziamiaú angol neve Azrael.
Azrael mondjuk eredetileg a halál angyalának a neve, ami meg ugye Morganára illene.
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #3083 Dátum: 13 dec 09, 01:03:17 »

Egy elbaszott tünci Tsunade ez a plasztika Jinx. Nevet

A Kasszával jöttem, köpködtem a sok kill bezsebeltem, on ARAM. És a pici Lulu végre megvettem. X3
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3084 Dátum: 13 dec 10, 11:01:23 »

Ugh az a Jinx borzalmas. Jó dolog a nagy mell és a legtöbb karakternek jól áll, de neki... Lehánylak Ezzel minden Jinx-ségét elveszítette. Laposan sokkal menőbb.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3085 Dátum: 13 dec 10, 14:25:03 »

Nekem valahogy egy emós szivárvány skines Lara Croftnak tűnik az a Jinx Nyelvesít
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Kaiox
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 11


His name is Robert Paulson


« Válasz #3086 Dátum: 13 dec 10, 14:27:32 »

Ritli: +1 (nem, nem vagyok buzi ikszdé)

~Várakozás az s4-re.. Célom most a Diamond V lesz ^^ Komolyan gondolom~
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 10, 14:28:07 írta Kaiox » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3087 Dátum: 13 dec 10, 15:44:56 »

Nekem valahogy egy emós szivárvány skines Lara Croftnak tűnik az a Jinx Nyelvesít
Szerintem nem is hasonlít egymásra a kettő. :| Azt leszámítva, hogy mindkettő rövidnadrágban van és szokásuk a lövöldözés. smirksweat
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3088 Dátum: 13 dec 10, 19:07:44 »

Szerintem ennyi azonosság pont elég  Nevet


A fene nem gondolta volna ,hogy chobol megállíthatatlan tankot lehet csinálni. Majdnem full tankon (1 mana item, seraf) 8 ölés egyhuzamba ,lényegében bizonyos szint felett nem lehetett megölni ikszdé
Nagyon poén volt ,amikor 1-1 be levert egy adc-t vagy egy guardos master yi-t ikszdé

Lehet még ő s megvételre kerül mint potenciális ranked topos.
Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #3089 Dátum: 13 dec 10, 19:26:40 »

Mentem egy rankedet, majdnem elveszítettük. Orianna mideltem, lux ellen nagyjából álltam a sarat, de vi folyamatosan gankelt. Farmolni is nehéz volt, ráadásul adtam 1 killt nekik, mert elment a net fél percre, és addig nem ment volna vissza a karakterem véletlenül se, hanem megáll a pálya közepén... Ezt azért megcsinálhatná a riot.

De végül leona+orianna ultikkal eléggé könnyedén megöltük őket. Az ADC-nk az meg egy jayce volt. Kicsit csodálkoztam, de rohadt jól működött Nevet
Majdnem elveszítettük, erre legyőzzük őket.

--
Na estére nyomattam megint Lee Sinnel. Botra ADC-support kombó helyett master yi tryndamere kombó volt....
Feedelték botot, tökéletes. Aztán a master yi ki is lépett. De végül 30/9-es stattal lehoztam a játékot. Szerencsére a twisted fatejük sík hülye volt, a többi ellenfél meg nem jelentett akadályt, kivéve a jinxet. De Lee Sinnel simán ki lehet játszani bármelyik karaktert (eddig mindet sikerült).

Egyébként az egyik gyerek Venyigével (Veigarral) jött, és TF-re rányomja minden képességét, rendben, túléli kevés HP-val, turret alatt sétált már a TF, Veigar sehogy se érte volna utol, én meg levadásztam. Mit írt be? KS!
Az rendben, hogy ő sebezte le a 90%-át, de ha egyszer már a 2 torony között jár az ellenfél, és a társam nem tudja levadászni, akkor az miért lenne ks?
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 10, 21:52:52 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!