24 okt 06, 15:13:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 856727 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #2415 Dátum: 13 szep 23, 15:34:27 »

Egyenlőre azért nézhet ki furán Garen, mert még a grafikai javítását nem adták ki. A videó a PBE, vagyis játéktesztelői szerveren készült, ide ritkán lehet regisztrálni, és kilehet próbálni ilyesmiket. Az újat nem tudjuk, mikor adják ki.

És szerény véleményem szerint Garen furán néz ki, a régi jobban tetszett. Örülök, hogy újrarajzolták, de most csak egy böhöm állat, és nem... Garen. De csak megbarátkozok vele. Bár a hangjait is lecserélhették volna, mint Yi-nél. Egyáltalán lecserélték neki?

A HP Bar-os kérdésre meg nem tudom, engem is szokott zavarni. Sétálj arrébb a karakterrel, én is azt szoktam. Mosolyog
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2416 Dátum: 13 szep 23, 16:02:01 »

Én azért egy Warmogot még beraknál a buildbe mert túl papír így.

Alapból a warmog egy rossz item a játékban Nevet A statjai nem érik meg az árát és vannak olyan cuccok, amik jobban megérik, ha defenzív itemet kell vennünk. Ilyen pl. a guardian angel. Ha 5 ad van a másik csapatban, akkor egy randuin jobb szolgálatot tehet, mint a ga, de warmogot semmiféleképpen nem vennék egy karakterre sem a játék jelenlegi állása alapján. Túlságosan is lenerfelték hozzá, hogy megérje Nevet +Mivel nagy részt csak a ranged formában vagy, ha jól pozícionálsz/nincs olyan sok gap closerük, akkor 1 defenzív itemnek elégnek kell lennie.
A másik az, hogy igen, ez kb. egy második carry szerep, szóval nem hátrány, ha olyan jungler van, aki sok cc-vel rendelkezik és meg tud védeni, tud harcot kezdeményezni stb. 
Még egy dolog Nevet A poke compok ellen nagyon jók az olyanok, akik rád tudnak ugrani, van valamilyen gap closerjük. Szóval ha van egy nidalee/jayce/corki vagy bárki aki tud pokeolni, akkor úgy tudjátok őket midgametől leverni, ha van olyan karakter a csapatban, aki rájuk tud ugrani. Az ilyan gap closer/harckezdő(initiator) csapatok ellen meg az aoe karakterek jók, akik ha rájuk ugranak, akkor könnyen kiszednek sokat belőlük az aoe képességekkel.
Olyan, mint egy kő papír olló Nevet A poke kikap a gap closertől, a gap closer az aoe-től az aoe a poketól Nevet
poke->gap closer->aoe->poke
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2417 Dátum: 13 szep 23, 18:03:23 »

Soha nem játszottam Jayce-el, nem tudom milyen def itemek érik meg neki. Azért 3k nem olyan sok 1k HP-ért meg regenért. Nem tudom szerintem jó item. Úgy értem az én kedvenc Top-osaimnak jó item: Garen, Olaf ( bár mostanában használhatatlan, na majd jön a buff ), Vi.
Naplózva


Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2418 Dátum: 13 szep 23, 20:32:07 »

Felraktam ezt a gamet is mert divatfiú lettem!
Izét emgvettem master jijagi, meg még aatrox az olasz (de az drága :'(). Egyelőre tetszik a game, bár nagyon lebutítottnak érzem hogy nincs deny.

amúgy másnak feltűnt hogy Deadman vigyorog ott a team képen Fnatic pólóba? legnagyobb arc progamer volt w3ba, csak kitiltották pár ligáról Nevet, mert előbb ütött mint tyson.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2419 Dátum: 13 szep 23, 20:37:26 »

Warmogot én full tank buildeknél szoktam használni mint 6. item ,ott egészen megéri már mivel jó armor /resisted van és van 3,5-4k tpd alapba ,szóval utána lesz akár 5k élet ,így elég brutális  a regje is és akár egész ellenfél cspat lovagolhat rajtad mig a csapatod serénykedik mögötted.

Nidalee megvéve ,teszt kör teljesítve. botok ellen 8:2:4. Sajna MF és lux ultijainak comboja kétszer kinyirt.

Még kell szoknom egy kicsit ezt a váltogatós ultit , mindig cicusként akartam lándzsát dobni és emberként ugrani ikszdé
Pici gyakorlás még kelleni fog a Q val ,hogy jó legyek (fura ,hogy pl amikor magasabb helyre dobok egy kicsit lecsúszik  Gondolkozik).

Azért poén ,hogy már early gameben ha 2x eltalálok valamik jobb ha pucol ,mert még egy akkor bukta és én ezt a visszavonulos részt szeretem a legjobban kihasználni  Ördögi
Kiváncsi lennék ,hogy full ap buildnél max távolságról egy adc re mennyit csapna az a dárdavető.

Amúgy sokkal jobban ki tudja használni a képességeit ,ha junglerből átdobálva támad (talán ezért assasin)
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2420 Dátum: 13 szep 23, 22:54:40 »

Hosszú meccs volt.

Topon simán vertük Talonnal Ramust és Vaynet.

A kis probléma boton volt, mid miatt. Már meg volt amid, de ennek ellenére az egyik gyerek szalámizta Brandot. Ez annyira még nem is probléma hisz akár elég jó segítség lehetne boton az edc-nek.
A gond az volt,hogy ott ragadt miden.

mid 2v1= a farm megoszlik, az ellenfél torony alatt ragad, nehezen ölhető, a mi kettőnk meg könnyen genkelhető. Na meg az adc egyedül maradt s Evelynn szépen fel tudott Feedelödni.

Na meg Team Fightok. Brand mindig késve érkezett.

A meccs fénypontja viszont a buildek.
Trisnek megértem a  három Infy-t, mert végül is nincs más magasan sebző krites tárgy, de mik azok a három Zuhanyosok, meg négy Rabandonos bunildek? ikszdé

http://www.kepfeltoltes.hu/130923/lol_builds_www.kepfeltoltes.hu_.png

Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2421 Dátum: 13 szep 24, 11:02:23 »

30-as szinten még vannak ilyen noobok? Oo
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2422 Dátum: 13 szep 24, 11:45:45 »

Lehet csak Evelynnt utánozták, mert egyszer beírta, hogy haha 900 AP, meg ő volt a játék elfeedeltje, s hát egy bolond százat csinál.

Meg majd (gondolom a prók is erre játszanak) később már, ha pl egy ellenfélnek van 2000 hp-aj és mi sebzünk egy támadással 900, akkor ugye 3 támadás kell ellene, és van feleslegbe 700 sebzésünk.
Tehát evidens, hogy elég csak 700 sebzés, hiszen három lövéssel akkor is lesebezzük a 2000-et, és a maradék helyére meg mondjuk építhető védelem, vagy atk speed.


Szerintetek, mint Ashe build?
infy
fantom
statikk
zephyr
ruined
trinity

Igaz cipő hiányzik, de a többi tárgy az pótolja a  mozgási sebességet.
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2423 Dátum: 13 szep 24, 14:02:09 »

A meccs fénypontja viszont a buildek.
Trisnek megértem a  három Infy-t, mert végül is nincs más magasan sebző krites tárgy, de mik azok a három Zuhanyosok, meg négy Rabandonos bunildek? ikszdé

http://www.kepfeltoltes.hu/130923/lol_builds_www.kepfeltoltes.hu_.png


LoL.... Kicsit bizarrnak tűnik ez a buildelés... Az a nidalee??.... 3 zhonya, aztán még ravenous hydrát akart venni? Imádni való :DD Talon 2 ravenous hydra... Passzívján kívül nem éri meg annyira venni sztem...
a 3-4 rabadonos megoldás... Semmi manát nem vesznek maguknak, cipőjük sincs, egy kicsit hátrányos dolog.


Mondjuk egyik ismerősöm buildje meg abból állt, hogy vett egy csomó wardot, meg egy ward stonet vagy mit.
Az még oké, hogy wardok nyerik a játékot nagyobb szinten, de full noobok ellen játszottunk, akiknek nem volt teamworkjük. Akkor meg teljesen felesleges ez az egész.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2424 Dátum: 13 szep 24, 14:11:31 »

A cipő még talán nem is annyira.

De ha iylen 900 ap-sbuildet akarnak, akkor.

Rabandon
Zuhany
Abyssial (kicsit gyengébb,de az a 20 magic pen, meg a resist kell)
Szeráf.
Deathfire
Deathfire

így 880 és van 20 magic penje és 20cdr-je is,meg manája, meg védelme.

Ha olyan nagyon brutál területi spelljei vannak, akkor akár még okés is lehet.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2425 Dátum: 13 szep 24, 17:23:08 »

Szerintetek, mint Ashe build?
infy
fantom
statikk
zephyr
ruined
trinity

Kell az a cipő hogy jobban tudj kite-olni. Meg kevés a life stealed. A Statikk late game-ben már nem éri meg. + 100 dmg kb 6-7 másodpercenként. Akkor inkább rakj helyette még egy Phantomot vagy Bt-t.

Az én Ashe buildem így néz ki:

2x Doran  -  ezt a végén eladom de kell az early dominancia miatt
atck speedes csuka
Bloodthrister
Infinity
Phantom
Ruined Kings
Last Whisper

Ennyi Ap-s itemnél meg be kell szúrni egy Void Staffot hogyha Mr-re buildelnek akkor se essen vissza túlzottan a dmg-d.
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2426 Dátum: 13 szep 24, 18:38:36 »

Én így nyomtam most Mosolyog  sztem jó voltam csak sok killem lenyúlták :/
http://kepfeltoltes.hu/130924/ScreenHunter_107_Sep._24_19.24_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2427 Dátum: 13 szep 24, 21:21:49 »

A buildel baj nem volt ,de tényleg kicsit le ks eltek.


Én annyira szeretem a trollokat  Nevet
Egy istenátka miatt 2 meccset buktam.
Gondoltam kipróbálom  nidaleet midem ,erre odapofátlanodik blitzel ,hogy ő elöbb mondta (1. én mondtam elöbb 2. boto mondott ikszdé)
A helyem jól megálltam ,de nem tudtam kibontakozni miatta ,utána meg elkezdett feedelni ,szóval esélyem sem maradt.
Második meccsen meg nem vettem észre időben ,hogy ő is a csapatban van ,természetesen elkezdett engem szapulni ,amire semmit sem mondtam csak 2. percben csináltam egy duplát ,utána a csapatom küldte el melegebb éghajlatra.
Mivel op kámnak nem ment a játék 14 min 0:8 ment afk ra , utána még egy társunk kihullot a lagg miatt ,szóval esélyem nem volt.
Csak ,hogy jól érezze magát mindkét meccs végén kapott egy-egy bannt unkilled +afk ért (meg a csapatom másik két tagja is küldött 1-1 et + enemy is). Azaz alsó hangon kapott 5 bannt 2 meccs alatt.

Kicsit elbizonytalanodtam nidalee vel kapcsolatban ,de utána belegondoltam a meccsekbe. A második meccse 6 percére 3:0 om volt boton suppként, szóval ha 4vs5 ben vagyunk és feederünk nincs, jó esélyel hoztam volna le a gamet.
Bizakodok még benne ,de még mindig kell egy kis célzást tanulnom vele.

Azon gondolkoztam ,hogy ki legyen a következő champ ,aki már célzottan jungler vagy top os lesz ,talán jarvan vagy elise.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2428 Dátum: 13 szep 24, 22:36:25 »

Majdnem vettem egy Akalit, mert megtetszett a Blood Moon skin.
de szerencsére, hogy csak majdnem, mivel ingyenes, és ki tudtam próbálni.

Eredmény szörnyű lett.

Katarinaként akartam vele játszani, mivel látván, hogy hasonlóak a skilljei, egy dobós,egy egy aloe verás és egy teleportos.
A gond ott jött be, hogy másként vannak a skillek sorrendjei.

A következő, hogy nem tudtam,hogy miként buildeljem.

Passzav, hat AD után kap egy százalék spell vampot. aha ez jó, de van kb egy AD-s spellje.
Az AP 17%-a meg hozzáadódik az alap sebzéshez.

Gondoltam egy gunblade kell neki. Aztán kapott egy Sasort, így már 32% volt az alap sebzés ap bónusza.

De egyszerűen fogalmam sincs.hogy milyen irányba buildeljem. AP? AD? Hibrid?

Kb vele is úgy vagyok, mint Drakulával. Van egy elképzelésem, ami nem ép a legjobb.

Levezetőként trolkodunk egy AD Katarinát.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 24, 22:36:57 írta Shiro » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2429 Dátum: 13 szep 25, 08:20:20 »

Ap-ra kell buildelni.

Gunblade - magic pen cipő - rabadon - Lich Bane - Guardian Angel - Crystal Scepter
Naplózva


Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!