24 okt 07, 03:19:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 856997 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #2265 Dátum: 13 szep 01, 16:28:10 »

Be lehet állítani, hogy smartcast-ban lásd a range-t, esc -> more options -> jelöld be "smartcast range indicators" és a fölötte levőt (line missile display). Elvileg ilyenkor ha lenyomva tartod a gombot akkor látod a hatótávolságát a spellnek, jobb klikkel megszakítható, elengedve a gombot meg ellövi a képességet. Nem tudom működik-e, nem használok (még) smartcast-ot, e videó alapján mondtam ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=4cB6tPTwojo
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #2266 Dátum: 13 szep 01, 18:11:03 »

Köszi a válaszokat. Ezek szerint én nem szeretem a smart castot.. lévén adckhez vagyok hozzászokva és ott azért nem nagyon vannak ilyen skillek.

Nem tudtam hogy be lehet állítani.
Naplózva
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2267 Dátum: 13 szep 01, 18:25:44 »

Viszont azt is be lehet állítani, hogy "show smart cast range indicator" a beállításoknál, és ilyenkor mutatja a ranget.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2268 Dátum: 13 szep 01, 18:51:40 »

Hát Ajándékcsomag, az ötleted nekem nem vált be, egyszerűen marad az uto cast a smart caston, aztán az ultival majd megtanulunk célozni.

Meg van a nap első győzelme, sok idő óta először volt full buildem és volt egy magyar is a csapatban.

cset:

Rengar: ace
Evelynn: na az neked nincs

Full build (egy vérszopó kivételével) meg megvan a kék buff..
Ashe: most már szupercsilagharcos vagyok
s ekkor ugrottak rám négyen. Pojén  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 01, 18:52:19 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2269 Dátum: 13 szep 01, 19:51:10 »

Hát utána néztem annak a bizonyos mmr nek. Papíron 1080,szóval ha a kövit elveszítem jó esélyel megyek bronze kettőbe. Már alig várom ezt a sorsdöntő mérkőzést ,mely után elfoglalom új pozicióm ikszdé
Mivel holnap kezdődik újra a napi 2 műszakos kínzás (átlag napi 10-11 óra) ,valószínűleg ezt a meccset csak hétvégén játszom le.

Miközben nézegettem észrevettem egy érdekes de nagyon sokatmondó statisztikát ranked meccseimről:
7 meccs alatt maoval ezt értem el 19:43:56
Ha figyelembe vesszük ,hogy tank jungler szerepben tetszeleg a kill még egészen tűrhető ,de a másik kettő szerintem nagyon rosszak.
Meg kell tanulnom úgy játszani hogy engem a lehető legkevesebbszer tudjanak legankelni ,de közben én a legtöbbször tudjam ezt megtenni minden line-en.

Relativ gyakran játszatom azt a furcsa taktikát a csapatommal normalban ,hogy az ellenfél kékjét kapjuk le elősször.
Ha az ellenfél csapatban van jungler és nem kér segítséget meg is van a first blood és ha még kér is jó esélyünk van mivel ekkor általában 5vs4 van a javunkra.
Naplózva



Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #2270 Dátum: 13 szep 01, 20:12:06 »

Shiro a top-mid-bot problémámban. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2271 Dátum: 13 szep 01, 20:51:39 »

Hali mindenkinek! Nos azt hiszem csütörtökön kezdtem el LoL-ozni, és így koli mellett hétvégi játékos szagúvá fogok válni, de ahogy láttam, itt van egy barátlista az első oldalon, szóval ha gondoljátok, írjatok fel, és vegyen fel aki akar!

Davidnfs a summoner nevem!(Ne röhögjetek ki, csak picit, haver azt mondta, nem merem azt a nickem használni, amivel 8-9 évesen regiztráltam mindenhova. ikszdé) Level 5-ös vagyok jelenleg, ezért még csak classic játékmódban tudtam játszani, és egyedül eddig még nem is mentem, csak ha valamelyik barátommal játszottunk! Viszont amikor játszottunk, akkor eddig kikaptunk mindig, tehát még egy winem sincs. xD Ashe az első champ akit megvettem, és gondolkodom ki lenne jó majd legközelebb! 545 IP-m van! Aki akar felvehet, majd visszajelölöm hétvégén!

Szerk: Westen vagyok!
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 02, 03:08:00 írta Dawe » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2272 Dátum: 13 szep 01, 21:12:53 »

Beírtalak, remélem EU Npordik End Íszt.


S igen, végre megvan megvettük Dianát.
Kb ők előzték be: Syndra, Sona, Veigar, Teemo, és egy rakat occsó

Viszont most újra aki kell kalkulálnom a buildját.

Diana melee fighter, de egyben varázsló is, tehát AP-ből dolgozik.
Szerencsére a passzívja AP-bónuszt  ad az auto attackjához.

Neki való itemként az egyik tuti a Sasor Protkó, amásik a Lich Bane.

Mivel Melee, tán nem árt neki  a Zuhany sem.

Vérszopás:
Life Steal vs Spell Vamp.

Arany középút, a Keksztekercs Gunblade lenne, ez ad mind  a kettőt, meg még az AD-nkat is megdobja egy kicsit, ne meg hátba lőhetjük vele a gyávákat.

Ősök akarata: Ez a z egész csapatnak megadja a spell vampot, meg még egy kis plusz AP-t.

Ravennai Hidra felment  Vidra:
Nagyon jó AD bónusz, egy kis regennel megspékelve, és a csapásaink ALOE VERA sebzéssé válnak. Viszont, ez csak auto atackon működik.

Az AP-ből származtatott Auto Attack sebzésekre, vajon vonatkozik e a Life Steal, vagy a Spell Vamp? Mindkettő, vagy egyik sem? A Hidra területi sebzést, csak az AD-ból származtatja, vagy Sasorr Protko 15%-os AP bónusza  is beleszámít? Vagy a Lich Bane spell bladje? Na és persze a Passzívunk.
A passzívunk, az kap valami bónuszt life stealből, vagy spell vampból?


Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #2273 Dátum: 13 szep 01, 22:52:19 »

Elnézést, hogy itt belekontárkodok a topicba, de most ért véget az eddigi legepicebb aram csapatom meccse, és ezt a felállást muszáj megosztanom, hogy kiket kaptunk Nevet Soraka, Janna, Zilean, Sona, Teemo. Szegény ellenfélnek esélye sem volt Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2274 Dátum: 13 szep 02, 00:45:01 »

A 2v2 top valahogy nem nagyon ment, viszont az 5v5 már fényévekkel jobban.

Egyébként Diana olyan mintha valami féltank félsupport félassassin keverék lenne.
Azért  a Skilljein észrevehető, hogy anno Leonával egy óvodában legóztak.
Ja meg zabálja a manát, mint kacsa a nokedlit.

S egy kis hehe:
http://www.youtube.com/watch?v=nW7nSSv-iBA
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 02, 01:30:28 írta Shiro » Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #2275 Dátum: 13 szep 02, 03:07:30 »

Ehh. Azt elfelejtettem odaírni, hogy Westen vagyok.
Naplózva

Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #2276 Dátum: 13 szep 02, 11:30:23 »

Ezért kell westen és easten is fent lenni, megoldódnak a problémák Mosolyog
Még azon is gondolkodtam, hogy regisztrálok Brazil szerverre is a móka kedvéért, csak nem beszélek portugálul sajonos, úgy meg kevésbé vicces.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #2277 Dátum: 13 szep 02, 14:45:44 »

Én már egy ideje gondolkodom a váltáson, hátha normálisabbak a népek westen.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2278 Dátum: 13 szep 02, 14:57:34 »

West is tele van kreténekkel, sőt. Csak ott többen hiszik azt magukról, hogy jók, így többen híresztelik azt is, mennyire jó is ez a West... játszok én mindkét szerveren, annyi a különbség, hogy kisebb szinten nehezen nyerni, mert nagyon sok a kiskari. Ennyi kb.
Naplózva
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #2279 Dátum: 13 szep 02, 17:02:37 »

A két szerver csak diamond 1-ben és challengerben különbözik. Semmi másban. Egy hete volt talán egy felmérés, hogy megkérték az embereket, akik mindkét szerveren játszanak, hogy mondják el, hogy mit tapasztaltak rankedeken. Az eredmény az lett, hogy mindkét szerveren vannak leaverek, trollok, mindkét szerveren vannak jó játékosok. Tiridus, aki challengeres easten, csinált egy karaktert westre és ott is ugyanúgy elérte a challengert. Az egyedüli különbség diamond 1-ben és challengerben van, mivel a profi játékosok nagy része westen van.
Aki azt híreszteli, hogy west jobb... Nem játszott mindkettő szerveren, vagy az egyiken éppen több rossz matche volt, ne higgyetek neki. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 02, 17:03:25 írta Keva » Naplózva
Oldalak: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!