24 okt 08, 12:43:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 857886 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1845 Dátum: 13 júl 17, 10:21:35 »

Első LoLos animációm Nevet rövid, de nagyon őszinte
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7S0O-3j8aC0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7S0O-3j8aC0</a>
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1846 Dátum: 13 júl 17, 10:24:21 »

Ezért Dáriuszokat fogok ölni.  ikszdé

Na majdnem megtatszett az az állatkari az interaktív képregény intró alapján. S tökre azt hittem, hogy valami új karakter, és már kerestem is a freesek közt, de aztán látom, hogy valami új szkin s  a játékbéli mozgása se tetszik úgy annyira

A ami mecset szörnyen kezdtem. Rosz summoner spellt választottam.
A másodiknál meg sajna már nem lehet ez a kifogásom


Arcával gondban vagyok egyébként 3 óra alatt megvolt

http://www.kepfeltoltes.hu/130717/lolcrafta1_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://www.kepfeltoltes.hu/130717/lolcrafta2_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://www.kepfeltoltes.hu/130717/lolcrafta3_www.kepfeltoltes.hu_.png
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #1847 Dátum: 13 júl 19, 08:46:09 »

hali! tegnap este 1 nagyon fura classicot játszottam. junglererezni akartam, már vmennyire megtanultam. épp ölném le a kéket az elején, erre látom hogy 3-an 4-en bent vannak a bázisunkba az ellenféltől... odamentünk, lemészároltuk őket.
1 perccel később megint ott teremtek, megint megöltük őket Nevet és ez folytatódott, aztán haverom vett egy Oracle itókát, és szétszedte a wardjaikat a bázisunkon. erre elkezdtek sírni chatben hogy ezt miért kellett. később megkérdeztem, hogy ez mégis mi? fogadás? aztán kiderült hogy fogadtak valamiben, hogy ki éri el először az ellenfél spawnját.... végül a fogadást egy twisted fate nyerte meg, asszem Nevet

erre mit lehet mondani??

Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1848 Dátum: 13 júl 19, 15:43:19 »

Ráállok az angol tanulásra, hogy minél cifrább módon küldjem el egyes embereket a...

Egy másik játékos segítségének hála, nem csak, hogy nem haltam meg, de úgy adódott, hogy enyém volt a last hit.
Illedelmesen megköszöntem. Erre egy harmadik csapatásunk elkezd reportal fenyegetőzni, mert hogy ks vagy mi a baja.
Hozzáteszem, hogy ő annak a csatának részese sem volt, valamint a bázisunka támadták. Most nem k-ra mindegy, hogy ki nyírja ki, lényeg, hogy halott az ellenség.

A másik amikor már szuperminikék támadnak, de már mindenki elhúzott a bázisról, mert hogy egy hullám vissza lett verve.
S persze, hogy a következővel egyedül kell szembenéznem. 6 szuperminike+plusz apraja falva kicsit sok.
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #1849 Dátum: 13 júl 19, 15:57:18 »

hm az kár. 1 tipp ha beszólnak: játékban ha megnyomod a TAB-ot feljön a lista, és ott van 1 kis ököl szerű chatablak ikon. ha arra rákattolsz, akkor ignore-álod az illetőt, és többet nem látod amit ír. eléggé gyakran használom. ma pl. játszottam egy Luxszal, és egy Talonnal egy csapatban AP tristanaként. beírtam hogy MID, erre a rohadt Lux meg a kezdéskor dönt úgy hogy bejön midre. el küldtem onnan a francba, aztán már 4-1be álltam meg minden, ők meg feedelnek, és közben folyamatosan anyáznak hogy hogy képzelem hogy tristanával midre bemegyek. elkezdték feedelni az összeset, közben beszólogatnak, majd persze hogy elveszítjük miattuk. a játék harmadánál ignoráltam mindkettőt...

nem értem hogy miért vannak ilyen retardáltak. ha látják h én mek midre, akkor minek jönnek oda? és milyen jogon mondják hogy "tristana mid retard"blablabla, amikor látják hogy midet lazán megnyerem vele?... nem normálisak.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1850 Dátum: 13 júl 19, 16:30:22 »

Rendben azt kipróbálom, mert legközelebb tényleg lassan már csak börtön pszichiáter engedélyével lehet játszani. Pojén

Vagy a mai napra elég volt kettő.


http://www.kepfeltoltes.hu/130719/lolxd_www.kepfeltoltes.hu_.png
Egy csoda folytán mégis nyertünk.
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #1851 Dátum: 13 júl 19, 17:05:05 »

ez a kép... valahogy deja vu érzésem van. Nevet ne aggódj, rankedbe még idegesítőbbek általában  Yóóóó
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Kouga Genki-sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #1852 Dátum: 13 júl 20, 11:36:01 »

Első LoLos animációm Nevet rövid, de nagyon őszinte
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7S0O-3j8aC0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7S0O-3j8aC0</a>

Itt pedig az én első lolos animációm xD
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mTS5B5z55Wc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mTS5B5z55Wc</a>
Naplózva

私と一緒に混乱しないでください!
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1853 Dátum: 13 júl 21, 08:01:02 »

hali! tegnap este 1 nagyon fura classicot játszottam. junglererezni akartam, már vmennyire megtanultam. épp ölném le a kéket az elején, erre látom hogy 3-an 4-en bent vannak a bázisunkba az ellenféltől... odamentünk, lemészároltuk őket.
1 perccel később megint ott teremtek, megint megöltük őket Nevet és ez folytatódott, aztán haverom vett egy Oracle itókát, és szétszedte a wardjaikat a bázisunkon. erre elkezdtek sírni chatben hogy ezt miért kellett. később megkérdeztem, hogy ez mégis mi? fogadás? aztán kiderült hogy fogadtak valamiben, hogy ki éri el először az ellenfél spawnját.... végül a fogadást egy twisted fate nyerte meg, asszem Nevet

erre mit lehet mondani??


Néha mi is játszunk ilyet haverokkal, 3v3-on, egyik csapat véd másik támad és az kap 1 pontot a támadó teambol, aki úgy ér be, a kezdoturrethez, h 1 enemy sem üti meg, tehát senkinek sem adja a killt. Majd bizonyos idonkent cserelunk. 
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #1854 Dátum: 13 júl 21, 12:01:45 »

Mi ha funolni akarunk akkor dominionozni szoktunk customba Nevet Persze nem rendesen.
Eddig két játékok találtunk ki, az egyikben az a lényeg, hogy van két csapat. Az egyiknek (akik kevesebben vannak) el kell kapniuk a másik csapat tagjait. Csak a belső "jungelben" lehet játszani, nem lehet kimenni. A menekülő csapatból az nyer, aki bizonyos időkorláton belül a legkevesebbszer hal meg a csapattársaihoz képest, az üldözők közül pedig aki többször vadászta le a menekülő csapat tagjait Nevet Nagyon vicces játék, ha egyszer többen vagytok, és nincs kedvetek a normális játékmódban játszani, próbáljátok ki Nevet
A másikban szintén két csapat van. Az egyikben van egy játékos, akinek csak menekülnie szabad, és a többieknek meg kell védeniük, míg a másik csapatnak meg kell próbálnia valahogy megölni a menekülő játékost. Esetleg azt is ki lehet próbálni, hogy mindkét csapatban van ilyen menekülő játékos, és a csapaton belül vannak akik védésre és támadásra specializálódhatnak, de ez csak most jutott eszembe így írás közben. Nevet
Mások kitalálták a kidobóst. Be kell állni a baron pitbe és fel kell osztani két részre wardokkal. Olyan karaktereket kell hozni, akiknek van valamilyen skillshotja, mint ezrealnak/nidaleenek/mundonak stb, csak az a lényeg, hogy csak egy embert lehessen eltalálni egy skillel. Ha beírjátok gugliba, hogy league of legends dodgeball, biztos kihozza Nevet
Talán ennyi, mi ezeket szoktuk játszani Nevet
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #1855 Dátum: 13 júl 21, 20:34:09 »

Érdekes (szerencsés) nap volt a mai. Délben meggondoltam ,hogy nyomok aramon pár meccset , ez odáig fajolt ,hogy 6 meccset nyomtam melyből 6 volt győzelem, hát ehez azért kell a szerencse is. Utolsó meccsen bedobta az általam már teljesen elfeledett első champomat Urgotot és rá kellett döbbennem hogy hozzá nincs is buildem.
Ebben kérném a segítségeteket.
Hirtelen erre gondoltam:
ionian boot
manamune
black clever
bloodthrister
trinity force
frozen heart

Nem emlékszem ,hogy mennyi a CD korlát ,szóval ha 45% nál kevesebb akkor másik cipö lesz ,talán merchury.
A trinity force ben még nem vagyok biztos, mert elég drága ,bár tény ,hogy az unique-i elég hasznosak lennének urgot számára.
Ebben az összeállításban ugy gondoltam ,hogy nem lenne annyira rossz, elég sok a CD és az enemy movment és attack speedjét is csökkentené nembeszélve ,hogy damage sem rossz.
Vélemény?
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1856 Dátum: 13 júl 21, 21:58:09 »

Nem tudom Brutalizer, Mercury , meg Frozen Heart alap neki sztem. De amúgy 2x játszottam vele bot lane-n earlyben elég op aztán useless mid és late game.
Naplózva


Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #1857 Dátum: 13 júl 21, 22:00:51 »

Nem olyan gyenge az Nyelvesít Itt egy video róla Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=wC7m3nAl8s4
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1858 Dátum: 13 júl 21, 22:10:31 »

Azt látom a videóban is amit mondtam: op early game useless late game. Nézd meg azt a Vayne-t milyen dmg-t letolt aztán hasonlítsd össze Urgot-tal. Ha Urgotnak nem talál a mérge ( vagy mi a tököm az ) akkor nem tudja damage-elni a megfelelő targetet, mivel az auto attack dmg-je sz*r. Szinte csak abilitykből van sebzése. A végén láthatod is hogy egy normális adc mennyivel többet ér.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 21, 22:12:01 írta Lew » Naplózva


Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #1859 Dátum: 13 júl 21, 22:38:55 »

Urgotnál tényleg az early game a fő , ha akkor valaki 1 vs1 nekimegy hát kevés olyan champ van akinek van esélye 1-2 es lvl en. Soloban endgameben gyatra ,de csapatban nagyon hasznos (és hatásos) tud lenni.
Tény az is ha a méreg bombája nem talál nehezebb vele nyomatni ,de akkor sem lehetetlen.
Ha tankosra van építve nagyon jól lehet vele torony alól champokat kipecázni (carryiket végkép).

Amugy ugy vettem észre hogy urgot az a tipikus karit amit szerteágazólag lehet fejleszteni , de egyikben sem lesz az igazi (olyan vegyigyümi).
Használam már tanknak , az auto attackját is fel lehet tolni egy kis AS el és Ad ként a képeségei is használhatók maradnak , nem beszélve a megszokott QE combozással amikor full AD .
Pont ezért irtam azt az összeállítást ,így nem lesz annyira papir és jól ütnek a skilljei valamint a Q ja pörgös lesz.

Amugy nem akarom annyira használni ,de ha már megvan miért ne lehetne hozzá egy build pl ARAM os esetekre.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!