24 szep 25, 19:07:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1199478 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #6030 Dátum: 12 feb 25, 21:48:59 »

Érdekes, ha megakarná ölni megölné azt írod. Akkor mért nem ölte meg mielőtt hokage lett belőle mikor Ő akart azlenni?
Azért mert egy kis féreg volt mindig, félt tőle ennyi. 4fakrú kyubival elég sok karakter felvenné a versenyt énszerintem.
Egyetlen pozitívumot látok a javára ami a regeneráció, de lehetséges hogyha szétdarálják egymás után többször, őse éli túl.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
malakian666
Vendég
« Válasz #6031 Dátum: 12 feb 25, 22:25:53 »

Érdekes, ha megakarná ölni megölné azt írod. Akkor mért nem ölte meg mielőtt hokage lett belőle mikor Ő akart azlenni?
"Minato meghalna, ha meg akarná ölni.
Ha Orochimaru akarná megölni, valószínűleg nem menne, mert elmenekül.

Azért mert egy kis féreg volt mindig, félt tőle ennyi. 4fakrú kyubival elég sok karakter felvenné a versenyt énszerintem.
Egyetlen pozitívumot látok a javára ami a regeneráció, de lehetséges hogyha szétdarálják egymás után többször, őse éli túl.

Tudjuk, hogy mit tudott Orochimaru tizenhat-húsz éve? Nem. Lehet, hogy akkor még nem tudta volna megölni, és nem kezdett ki vele. De amúgy is hülyeséget beszélsz, mert egy falu állt mögötte, Jiraya-val, Kushinával, Harmadikkal, nem úgy van, hogyha legyőzi a Negyediket akkor onnantól ő a Hokage, és az akkori Konoha ellen senkinek nem volt esélye.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 26, 01:14:09 írta malakian666 » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #6032 Dátum: 12 feb 25, 22:36:38 »

valóban ravasz volt a ha-s mondat, megfogott Nevet; mért írok hülyeséget? mert te azt állítod? nyilván egy ninja se ért a meglepéshez, nyilván kikiáltja mindenkinek hogy megakar ölni valakit. Eszébe se jut meglepni mikor egyedül van?, ja végül is mit jelent hogy ninja nem is ezt. az hogy mögötte állnak nembiztos hogy megtudják védeni mindig. De hát csak a falu ellen lehet menni egyből. Akkor is tartom magam ahhoz hogy félt tőle; de ha téged ez arra vezet hogy hülyéket beszélek akkor vállalom. Továbbra is 4-nek adom a harcot sokkal.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
malakian666
Vendég
« Válasz #6033 Dátum: 12 feb 26, 01:13:16 »

Rohadt fáradt vagyok, ha-s mondat most nézem, hogy hibás :S
Szóval a lényeg az, hogyha Orochimaru valamiképpen levadászta volna a Negyediket (szerintem erre alapból nincs esély), akkor a Harmadik, Tsunada, Jiraya, Kushina még ott vannak. És a Yondaime 16 éve volt Hokage, nem ismerjük Orochimaru akkori képességeit, lehet, hogy a Yamata no Orochi csak 8 vagy 10 éves találmány.

Szóval helyesen: ha mindketten meg akarnák ölni egymást, a Yondaime megszívná ha más nem akkor a vér-kábítószer jutsu miatt, és meghalna.
Ha Orochimaru meg akarná ölni, akkor a Yondaime simán elteleportál.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 26, 01:17:01 írta malakian666 » Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #6034 Dátum: 12 feb 26, 01:20:07 »

Attól még, hogy valakit titokban ölsz meg és nem tudják rád bizonyítani, nem valószínű, hogy azok után te leszel az első számú bizalmasuk. Ezért nem ölte volna meg Orcsi Minatot, mellesleg sztem nem is tudta volna.
Egyik fent említett karakterről sem állítom, hogy legyőzné a 4.-et, csak azt, hogy Minato nem tudná legyőzni őket (hogy miért, azt már többen leírták). Amúgy is elég nehéz megölni a 4.-et, mert akármikor elteleportálhat.
Én ezt úgy képzelem el, hogy ha elkezded kimerni a Dunát, az nem fog sikerülni, de csak akkor fulladsz bele közben, ha nagyon hülye vagy.

Közben leírta Malkian666, na mind1.

Láttad már Minatot rossz helyre teleportálni? Mikor több tucat Kunai volt szétszórva, akkor is a jóhoz teleportált. Gaara-ról már írtam az elején, 95 : 5 minato javára.
Menekülés: Ahhoz hogy jól tudjon teleportálni kell a gyors érzékelés, reflex is. A 4. Raikage támadásait sokan nem is látják, Minato pedig kikerülte és vissza is támadott. Az ne mond hogy Gaara homokja ettől gyorsabb, mert akkor megint rossz helyről szereztem be a mangát!
Pecsét jutsuk: Láttuk az a 3 - 5 db-ot, és? Szükség volt többre? Nem.
Ha nem akarod megérteni amit mondok az a tebayod ikszdé ,de azért segítek.
1.: Jó helyre= elég közel a célponthoz. Nem úgy gondoltam, hogy egy támadás elől úgy akar kitérni, hogy hátrébb teleportál 1 centit. Tudom, hogy nem volt idióta.
2.: Fent leírtam, hogy erről mit gondolok és azt is, a menekülést hogy értettem.
3.: Csak elhangzott, hogy láttunk egy csomót. (Én leírtam 3-at és kíváncsi voltam MÉG 3-5 darabra.) Szükség nem volt rájuk, de a leírt helyzetekben sztem igenis lenne.
Ha ezután is segítségre szorulsz, csak írj! bow
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 26, 01:21:11 írta dtatar » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6035 Dátum: 12 feb 26, 14:44:19 »

Most, hogy láthattuk madara hogyan használja a fa elemet és, hogy 5 kageval is felveszi a versenyt (sőt mondhatni ő áll nyerésre) így újra felhoznám azt a harcot, hogy Itachi+Nagato vs Uchiha Madara. Amikor múltkor fel lett hozva akkor a többség itachiéknak adta ezt a harcot én akkor se adtam nekik, de most, hogy láttam ezt az új fejezetet így még inkább nem adnám nekik a harcot. Én Uchiha Madarának adnám ezt a harcot olyan 55-45-re.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #6036 Dátum: 12 feb 26, 23:42:52 »

Amm,új harc. Kisame(samehadaval) és naruto vs nagato és itachi. Ez véleményem szerint narutoék javára menne.Kisaméra,és narutora nem fog a genjutsu. Kisame és naruto is kívülről fújják itachi képességeit. Nagatora ott van naruto. Kisame naruto csakrájából szívna,úgyhogy valami koloszus képződne,plussz ott a víz jutsuja,amibe cápákat idéz. Vízben,samehadaval nem hiszem,hogy itachi el tudná kapni kisamét az amaterasuval,plussz sztem el tudná szívni kisame,hisz csakrából van. Narutonak nem is kell adni okot,hogy miért,és hogy kerüli ki az amaterasut. A rinnegan csakraszívása kisebb kell,hogy legyen,mint kisaméjé,vgy samehadajé,mert ez az ő specialitásuk,úgyhogy tudnának nagatotol szívni. Tűzre a víz tökéletes(itachira kisame) nagato ellen,meg menne naruto. Már eléggé erős,ahhoz hogy shinra tenseinek ellen álljon,hisz narutotol láttunk már többször is ilyet,és jelenlegi erejéhez képest a 6farkú,meg a senju naruto ereje lepkefing. Plussz nem engedné a lélekszívást(gyorsan mozogna). Chibaku tenseit már tudja,hogy kell meg állítani,és most már egyedül is van hozzá ereje(habár ereje lenne,klónnal, a sima lámpás narutonak is). Itachi semmi olyan technikát nem tud,amit nem csakrából kell létrehozni. Kisame elszívná mindenét,plussz ott a víz előnye,meg is fullaszthatja. Kisame szuper cápa bomba no jutsuja vs itachi:amaterasut szemberöhögi,miközben megnövekszik;genjutsu szóba sem jöhet,mivel ez egy technika;totsuka kard lélek fegyver,oké,de csakrából van?csak kell legyen vmiből,ezt esélyesnek tartom a cápa jutsu kivédéséhez(bár,sztem csakrából van és el lehet szívni);yata tükörrel hasonlóan nem tudom pontosan,hogy mi lenne;tűz jutsukat csak simán leköpi a technika,és elszívja;susanoot is simán elszívja. Kisame cápa bomba no jutsuja vs nagato:shinra tenseit lazán elszívná;banshou tenninel magához húzná(WTF!!!!?????);chibaku tensei el tudná húzni,de erre ott van naruto,plussz,ha egyből behúzza látok rá esélyt,hogy elszívja a gömböt;lélekszívás( mi van?);irányítás(asszem ez az emberi birodalom,és újra csak:mi van?);csakra szívást,meg már mondtam mért nem lehetne alkalmazni,főleg egy ilyen technikán nem.Ne felejtsük el,hogy narutonak és a 9farkúnak most sokkal erőteljesebb,nagyobb és életenergiával dúsabb csakrája van,mint külön a 9farkúnak.Tehát nem biztos,hogy nagato eltudná szívni a bijuu bombát,főleg nem megállítani,hogy elszívhassa és ne csapja el őt a jutsu ,mert a rasenshurikent megállítja,az úgy oké,de ez egy jóval magasabb szintű támadás(főleg,hogy naruto orbitálisan nagy kiszerelésben is meg tudja csinálni).ez narutoék javára megy,százalékot nem mondok,csak miután ti is írtatok.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #6037 Dátum: 12 feb 27, 00:15:59 »

Eléggé szépen leírtad, némi ellenvetésem van azért annak ellenére hogy kisamet birtam a legjobban akatsukiból Nevet:
több mint valószínű hogy susanot nembirná elszívni csak több másodpercen át, addig legyepálhatják öt. A harcot énis egyértelmüen nekik adom naruto nagyon erős lett kyubival együtt, de ennek ellenére kisame nemér fel a másik kettöhöz, annak ellenére hogy azok legtöbb támadása ninjutsu alapú. Lehethogy amateratsut nemis tudja elszívni, vagyha megprobálja odalessz a kardja:D (samehada nemszereti a tüzet, akkor pont egy olthatatlan fog ki rajta)! narutoék nyernek 60-40re. azhogy narutobol sziv kurva nagyötlet, létrejönne valami moby dick farok nélkül  Ördögi
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #6038 Dátum: 12 feb 27, 13:35:02 »

Há-há... ilyet se láttam még... Persze Kisame mindent elszív 1000km sugarú körben és Madara-t is csukott szemmel elveri igaz renato? Nevet:D Lassan te is idetéveszd és velem együtt fogsz röhögni Mosolyog

Na most nézzük meg normálisan a feleket: Samehada szerintem egy jutsu-t se szívott el, csak kettévágott egy tűz jutsu-t (Bee vs Itachi). Az hogy leszívja a palástot oké vagy közelről elszívja az emberből a chakrát. Most kinek is van csak palástja? Igen, Naruto-nak.
Ehhez képest Nagato, mondhatni egy teret hoz létre maga előtt (FRS vs Pein) és elszívja a jutsu-t. Plusz a palástot is semmi perc alatt lekapja (Nagato vs Bee) és ha közel mész a lelkedet is nézheted (Nagato vs Naruto).
Samehada vs Nagato-ban egyértelműen Nagato a győztes.
Amaterasu-t semmi nem képes elszívni, csak kikerülni lehet. Itachi vs Nagato, Nagato kapott egy kicsi lángot és nem szívta el, hanem lelökte magáról. Ebből az jön le, hogy még ő se volt képes elszívni.
Azt is megnézném Susanoo-t hogy szívná el... Ha még képes is lenne, szerinted Itachi végig nézné? Ráadásul ismerik egymást, Itachi egyből a Samehada-ra menne.

Kisame-ra miért is nem hat a genjutsu? Kisame állítása szerint teljesen megegyezik a chakrája a Samehada-éval (vagyis Samehada chakrája a tulajdonosáéval). Jiraiya szerint egy idegen/nem azonos (fogalmam sincs, hogy fogalmazott) chakra segít csak megtörni a genjutsu-t, mivel Kisame és Samehada-é megegyezik ez kilőve.
Ráadásul az ide látogatok többsége szerint még egy Jinchuriki is kikészülne Itachi Tsukuyomi-jától, pedig a manga-ban le volt írva, hogy rájuk nem hat a genjutsu.

A víz jutsu-k semmit se érnének Nagato ellen, esetleg a Susanoo ellen. A buborék se kottyanna meg nekik. Nagato: Shinra Tensei, Itachi: Amaterasu. Semmi nem képes eloltani, még a víz sem.
Kisame itt nem rúghat labdába, és Nagato idézéseit még meg se említettem.

Naruto már nehezebb tészta azt elismerem. Genjutsu kilőve, bár ha az ide látogatók logikáját nézzük, akkor a Tsukuyomi földre küldi egy darabig és akkor máris halott, Itachi azonnal küldené az Amaterasu-t.
De még így sincs esélye Nagato ellen. Harcolt Pein ellen, utána Nagato ellen mégis képes volt elkövetni ugyanazokat a hibákat. Ninjutsu-val támadott, közel ment hozzá és majdnem meg is járta.
Lehet, hogy erősebb lett, de okosabb semmiképp.

Mondhatni két hülye harcol, két zseni ellen. Naruto és Kisame még csak nem is összeszokott csapat. Szinte nem is ismerik egymást.
Semmi esélyt nem adok Naruto-Kisame duónak.
Hirtelen ennyi hülyeségre tudtam válaszolni, ennyi maradt meg bennem. Talán még egyszer átolvasom a hsz-ed feraaaa32 és válaszolok arra is ami kimaradt.
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #6039 Dátum: 12 feb 27, 14:00:10 »

Nagato-Itachi vs. Kisame-Narutó:

Sima két dojutsus win. Elmondom részletesen miért nincs semmi esélye kisamének és narutónak:
Nagatót semmilyen ninjutsuval nem lehet megölni(jelenlegi tudásunk szerint). Vagyis, kisame nem tudná bevetni a vízbuborék technikáját, nagato se perc alatt elszívná, vagy megoldaná egy shinra tenseivel. Kisame ha meg itachit akarná támadni a suiton technikáival, vagy kivédené susan'noval vagy genjutsut bocsát kisaméra és szívatja fél óráig( érezd a költői túlzást). Amúgy kisaméra hatna a genjutsu, idegen chakra kell bármilyen genjutsu feltöréséhez. És nem is beszéltem a tsusokyumiról, ami azonnal végezne kisaméval. Az meg hogy tud róla és nem néz a szemébe, hát... nagyon sok gyakorlás kell ehhez, ami jelenlegi tudásunk szerint csak gainak van meg. Narutó ellen a genjutsuk nem működnének, de a tsusokyumi igen. Mire a kyuubi észbe kap, narutónak lőttek.
Ezenkívül nagató felrepülhet és onnan támadhatja kisamét és narutót. Itachi meg amaterasuval is kiütheti kisamét.
Akárhogy is, millió féleképpen végezhetnek nagatóék narutóékkal. 100-0 itachiék javára.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #6040 Dátum: 12 feb 27, 14:56:28 »

Igazából mindent leírt laci és IndianA, amit le akartam, csak kis kiegészítés képpen mondanám lacinak: az egy tévhit, hogy a Jinchuurikikre nem hat a genjutsu. Hat rájuk, csak a bijuu feloldja (már ha jó viszonyban vannak). Pontosan ezért jó Itachi genjutsuja a hordozók ellen, hisz ami kint egy másodperc, az az ő "világában" felér három nappal, tehát az Itachi-féle Tsukoyomi ugyanolyan veszélyt jelent a Jinchuurikikre, mint az átlag ninjákra.

Valaki nemrég bedobta a Nagato és Itachi vs. Madara harcot. Csak azt tudom mondani, hogy ez az új spórás jutsu is chakrából áll, így Nagato számára nem jelentene veszélyt, majd miután elszívta, Itachi is felébredne. Én továbbra is a két Akatsuki tagnak adom a győzelmet.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #6041 Dátum: 12 feb 27, 15:33:39 »

Hát igen, Nagato kemény dió, szinte lehetetlen legyőzni.
Szerintem túl lett ragozva ez a páros, együtt senki nem tudná legyőzni őket, maximum 3+ fős csapatban.

Mondok egy újat: Jiraya vs Killer Bee
Nem tudom eldönteni, ki nyerne, talán Bee a Hachibi miatt, de ahogy láttuk pl. az öreg békapapa vize simán vágja a húst és a csontot, a csápokat elintézhetné, ehhez még hozzájön Gamabunta és a többi idézett béka, akiknek viszont figyelni kell a bijuu-bombára, mert számukra halálos lenne, sennin Jiraya viszont kitér előle.
Nem tudom eldönteni, válaszoljatok Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6042 Dátum: 12 feb 27, 16:10:23 »

Naruto, Kisame vs. Itachi-Nagato

Hát igen, leírták kb. amit akartam, a végeredményben maximálisan egyet értek. Kisame egy nagyn erős shinobi, de itt úgy érezné magát, 'mint hangya a szélviharban'. Egyszerűen eltaposnák, ez a másik 3 nem az ő szintje. Olyan mint egy Kakashi-Zabuza-Gai harcba bedobni Konohamaru egyik haverját, nem számít semmit.

Amivel nem értek egytet teljesen, hogy Kisem és Itachi nagyon ismerik egymás techinkáit. Nem hiszem hogy láttak volne gymástól egy-egy Susanoot vagy Daikoudan no jutsut.

A másik a genjutsus feloldásos dolog: azt mondta, két módja van: amit nagyon emlegettek, a másik chakra bevitele, és a nehezebb, hogy a saját chakaáramlásodat megszakítod egy pillanatra/ felkavarod. Persze Tsukoyami esetén egyik kevesebbet ér, mint a másik.

Jiraya vs. Bee
Első gondolatom az volt, hogy Killer Bee win, merthogy őt a Hebi sem tudta elakapni, akik jóval erősebbek, mint a sannin. De aztán átgondoltam, hogy ez így van-e? Lenyomott 3 peint. Szal én egy új harcot mondanék: Jiraya vs. Hebi, ergo mint ahogy Bee ellen mentek.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 27, 19:09:12 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
samat
Vendég
« Válasz #6043 Dátum: 12 feb 27, 18:42:31 »

Engem ez a Jiraya vs hebi elgondolkodtatott mert a hebiből konan semit sem ér szeritem a mester nyerne mert ugye lenyomott 3 paint és egyet meg el is vitt suvenirként de ez is attól függ hogy meik sasuke mert a danzou elleni harcban sokkal erősebb volt főleg a susanoval jiraya meg a sage módal és mivel sasuke elégé meggondolatlan ezért ő vesztene abban biztos vagyok
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #6044 Dátum: 12 feb 27, 18:55:56 »

Amm,ugyan miért is ilyen egyértelmű a harc?Ennek a két porba fingónak adtok minden harcot,mind1,hogy ki ellen küldöm.  Akkor legyen nagato és itachi vs rikodou sennin(a 10farkú jinchuujaként). Várj,várj!Elmondom.Itachié és nagatoé a harc,mert rikodou sennin erős,de ezt a duót senki nem tudja leverni. Itachi simán legenjutsuzza őt,addig egy shinra tensei,vgy totsuka kard,vgy egy amaterasu és rikodou halott. A yata tükör törhetetlen,úgyhogy akármit tehet a bölcs. Nagato,meg gyalogbuszon olyan gyors,mint minato,várj(!),még gyorsabb,úgyhogy még így a 10farkúval is lassabb,mint nagato. Minden technikáját elszívják,úgyhogy semmi esélye. Itachi olyan profi "MS forgató" ,hogy simán irányítás alá veszi a tíz farkút. Mivel nagato többet használta a rinnegant,így rikodou nem tudja azon téren sem leverni őket. Fa elem? Ugyan már ,el sem tudja őket kapni vele,mert itachi és nagato sokkal gyorsabb ennél. Az altató spórákat(amiket nem is biztos,hogy tudott rikodou),meg egy shinra tensei és voltak spórák, nincsenek spórák. Idézett állatokkal eltereli nagato a sennin figyelmét ,addig legenjutsuzza itachi,gyorsan egy banshou tennin,és jöhet a lélek,meg csakra szívás. Elrejtőzni sehol nem tud a sennin,mivel ott vannak nagato idézései,plussz ez a két személy simán megtalálja őt. Míg itachi lefogja a 10 farkút,addig nagato érintéssel el szívja a bijuu csakráját. A bijuu bombával jöhet,ugyan már "a csakra szívásnak nyilván vannak határai,de ezek nem rikodou sennin szintjén kezdődnek" . Taijutsuban mind itachi,mind nagato tökéletes,úgyhogy sennin szegény fejének annyi(plussz egyik doujutsushoz sem lehet közel menni). Ez a szöveg nyilván szarkazmussal és túlzással ötvözve,de a ti stílusotokat adja. Most legyen egy normális Madara vs tobi(jinchuurikikkel és bijukkal).jah,és samat,nem konan,hanem karin  smirksweat . Sabaku,hirutora nem kisame,hanem gai jutsuja.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!