24 szep 21, 12:28:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 303 304 [305] 306 307 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194324 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4560 Dátum: 11 jún 13, 18:41:36 »

Bocs, modik, ez lehet, hogy kicsit OFF lesz, de muszáj leírnom a harc kimenetelének bizonyítása érdekében.
A genjutsu megzavarja a célpont csakraáramlását.
Nagato távolról, a piercingek segítségével csakát ad a Peineknek.
Ha egy Peint elkapnak genjutsuval, akkor összezavarják a testében lévő csakát, de Nagatohoz ez már nem ér el, mert a megzavart egergia már nem az övé, mivel nincs a testében.
Aki nem ért egyet, az legyen szíves a Genjutsu topicban válaszolni, hogy ne legyen OFF.
Köszi. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 13, 18:47:36 írta gman » Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4561 Dátum: 11 jún 13, 18:58:43 »

Nem volt baki. Az a Gamarinsho volt amibe Nagato is beleesett, azért nem lett semmi baja mert az a genjutsu önmagában nem képes gyilkolni mivel a valós fizikai világban kell megölni az illetőt és Nagato nem éppen a szomszédba van (volt). Senki sem mondta hogy tehetetlen genjutsuval szemben, (egy mezei shinobi sem az) de ez egyike volt a legerősebb genjutsuknak ami ráadásul felkészületlenül érte. Elég egy Painnek genbe esnie hogy hatással legyen Nagatora.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4562 Dátum: 11 jún 15, 19:41:53 »

Én ezt inkább úgy tudom elképzelni mint 1 bunshint. Észlel mindent, viszont nem csak akkor amikor feloldja a jutsut de közvetlenül nem hat rá. A 6 test pont ezért van, hogy a legyengült testével amit már nem tud megcsinálni a többivel megtudja. Szétosztja őket, 1 igazi abszolút védelem és támadás, ha egy kakiba kerül segít a többi. Tendo meg igen csak sokat számít, hogy a csata elejétől ott van. Nem csak Shinra Tenseizni tud.. A Banshou Tennin sokkal szemetebb és kivédhetetlen szinte. (Főleg ha mellette a többi test) na meg Itachi ellen számít is a genjutsura, bár nemtom mennyire jó ötlet 6 ember ellen 1 kimerítő jutsut tolni... Uchiha klán 1v1 klán. Nevet
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4563 Dátum: 11 jún 17, 06:47:34 »

Raikage vs Méh szerintetek ki nyerne? Azért hoztam fel ezt a kérdést mert mangába méh erősebb volt mint a raikage, de viszont raikage még tudtommal gyorsabb így nem tudom mi lenne ha mind a ketten gyilkos szándékkal harcolna egymás ellen. Arra saccolok én, hogy Méh 45%-Raikage 55%. Szerintetek?
Kéne olyan harc ahol samehadaval van a méh meg olyan ahol nincs nála.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 17, 06:48:21 írta Mach5 » Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #4564 Dátum: 11 jún 17, 15:26:17 »

Raikage vs Méh

én is olvastam a mangát és nem akartam elhinni hogy leverte a raikaget bijuu forma nélkül is  Gondolkozik
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/543/16
ezt tényleg nem tudom hova tenni...

mindenesetre
1. Samehadával tuti leszedi A-t, persze ehhez az is kell hogy úgy tudja használni mint anno Kisame
2. Samehada nélkül inkább a raikagenak adok némileg több esélyt, mert a chakrapáncél megvédheti Bee villámmal kombinált kardtámadásaitól...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 17, 15:30:19 írta rougon » Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #4565 Dátum: 11 jún 18, 10:05:15 »

Ha naruto elbírt verni öt pein testet akkor szerintem sasukenak se lesz gond életben maradnia míg juugo meg suigetsu oda megy az igazi peinhez..

Ha nincs a Kyuubi, Naruto -t megöli. Nem Naruto győztle le Peint, hanem Naruto (sage módban) és a 6 farkú Kyuubi. A kyuubi nélkül esélye sem lett volna.
És a Raikage nyerné a csatát, neki van villámsebessége, pillanatok alatt méh mögé férkőzik, és 1 csapásra leüti. Tudom, méhnek ott a 8 farkú byuu, csak annak az ütései kb. lassított felvétel a raikagenak..
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 10:17:09 írta Suigetsu » Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #4566 Dátum: 11 jún 19, 10:29:13 »

amúgy Naruto meg egy peint sem tudott volna leszedni ha Deva Pein az elejétől fogva részt vehetett volna a harcokban.
(azért 1-2 testet talán leszedett volna, de az sem biztos sztem.)

a raikage vs bee harcban meg a kagera fogadok mivel hogy bee nem nagyon tudná megütni a kagét semmivel + a bijut sem tudja örökké fenntartani és csak az tudná megvédeni őt a kage ütéseitől.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4567 Dátum: 11 jún 19, 11:01:41 »

Idézet
amúgy Naruto meg egy peint sem tudott volna leszedni ha Deva Pein az elejétől fogva részt vehetett volna a harcokban.

Na erre nem is gondoltam, utolsó pein úgy verte el a 6farkú kyuubit, hogy előtte már lerombolta az egész konohát és harcolt a narutoval is. Szóval a pein teljes erejét mégse láthattuk harcolni mégis elbírta verni a hatfarkú kyuubit:O
Szerintetek ha elejétől kezdve úgy harcolt volna, hogy bírja használni a deva peint, meg nem rombolja le az egész konohát akkor hány farkú kyuubit bírt volna elverni? Lehet még lett volna esélye a kyuubi ellen is szerintem.

Szóval kyuubi vs pein szerintetek milyen esélyek lennének? Lehet úgy is írni, hogy hány farkú kyuubit bírna elverni pein, úgy, hogy nem harcol előtte a narutoval, nem rombolja le a konohát, hanem frissen minden testét használva milyen esélyek lennének?
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 19, 11:03:58 írta Mach5 » Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #4568 Dátum: 11 jún 19, 12:41:31 »

kyuubi vs pein

hát hogyha mind a 6 test kipihenten indul neki, szerintem eléggé valószínű hogy a róka húzza a rövidebbet
fenesetudja melyik birodalom pein elszívja a chakrabombákat, esetleg magát a kyuubit Mosolyog,  Isteni birodalom "visszaveri" a bombát ha úgy adódik, plusz támadja is, az idéző Pein állatokkal foglalja le, megint az egyik rakétával lövi Nevet, az újraélesztő pedig gyógyítja az esetleg elhullott tagokat Mosolyog
persze anno Narutonak annyi előnye volt a Kyubbival szemben, hogy ő meditált állapotban harcolt vele, így könnyen tudta folyamatosan gyűjteni a természeti energiákat a remete formájához, így sokkal intenzívebben tudott támadni, nem úgy mint még Pein ellen, ahol csak 2 kage bunshin-nyi remete chakra volt mint tartalék
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 19, 13:15:41 írta rougon » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #4569 Dátum: 11 jún 19, 13:26:48 »

Kyuubi vs Pain? Őszintén szólva max akkor van Pain-nek esélye, ha egy gigászi Chibaku Tensei fogva tudja tartani, és egyből azzal kezd. Egyébként semmi esélye. Már 6 faroknál is csak az segített, teljes formánál egész egyszerűen nem tud mit tenni, egyet csap a mancsával és pá-pá Pain vagy mondjuk ellő egy akkora Bijuudama-t mint amit felbosszantva akart Idioto ellen a harc végén. A 4 farkas állapot lövedéke letarolta a fél erdőt, a 6 farkúé akkorát robbant mint fél Konoha, egy akkora valószínűleg elvinné a fél bolygót.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #4570 Dátum: 11 jún 20, 23:36:12 »

Ott akkor csak 1 Pain harcolt a 6farkú állapotban lévő narutóval szemben, ráadásul elég sokat is harcolt addig, lerombolta Konohát, levert pár shinobit is... nem 6 pain volt ott, szóval tartom magam ahhoz hogy a bijuu veszítene
"a 6 farkúé akkorát robbant mint fél Konoha, egy akkora valószínűleg elvinné a fél bolygót."  jó persze....  mértékkel fogyassz alkoholt, különben hülyeségeket beszélsz...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4571 Dátum: 11 jún 21, 00:27:45 »

Lehet viszont ha az elejétől itt lett volna Naruto akkor arra nem is lett volna lehetősége, hogy lerombolja a falut. Mivel szétszórtan harcoltak így le is vadászhatták volna a Peineket egyesével, hiszen nem lett volna látási kapcsolatuk egymás között, hogy besegíthettek volna egymásnak. Ezért ilyennel nem jó előjönni mert nem tükrözi a teljes képet.

Ha csak a tisztán harcot nézzük úgyhogy mindketten frissek akkor Narutonak kevés esélye lett volna győzni Pein testei ellen.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4572 Dátum: 11 jún 21, 07:19:49 »

Most nem az eredeti Kyuubiről beszélünk?
Mert Narutoban az igazinak csak a fele van lepecsételve, tehát az a hat farok csak az eredeti Kyuubi három faroknyi ereje volt. (Aki nem hiszi olvasson mangát. kacsint) Az ellen pedig pihenten sincs esélye Peinnek.
Deve Pein max húsz méterre tudná ellökni, amit rókakomának egy lépés, és agyontapossa. A többi meg nyilván nem tud mit kezdeni vele.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #4573 Dátum: 11 jún 21, 08:01:35 »

Szoktam olvasni mangát, és tudom hogy a yondaime anno csak a felét zárta bele Narutoba, viszont sokszor előjött már a fórumon az is az elmélet, hogy elvileg annak a chakrának amiből a kyubii is áll vissza kellett termelődnie idővel, különben pár chakrabomba után elfogyna a kisVukk Nevet
tudom ami a fórumon van az nem a mangaka hivatalos véleménye a dolgokról Nevet, de azért van logika abban is...

Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #4574 Dátum: 11 jún 21, 17:55:27 »

ha a kyuubinak 10000 egységnyi chakrája van, narutóba raktak ebből 5000 egységet, és annak egy részét elhasználja, akkor az a rész visszatermelődik, de csak a max 5000 egységig, szóval sose lesz akkora mennyisége mint az eredeti kyuubinak. (persze azért érdemes megyjegyezni, hogy ebben a felállásban egy átlagos shinobi chakramennyisége kb 10-20 egység, szóval az az 5000 is még bőven elég)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 303 304 [305] 306 307 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!