24 szep 21, 09:36:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1194123 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4305 Dátum: 11 jan 15, 15:16:11 »

A buborék az egyes verzió, a tömör forma meg a kettes. Bee teljesen irányítja a Hachibi-t, szóval, ha akarna tudna csinálni nyolcfarkú buborékot, vagy egyfarkú tömör testet, de annak nem lenne értelme. Narutu és Bee ugyanott vannak négy faroknál.
Én viszont kíváncsi lennék egy Alucard vs. Starrk meccsre.
Alucard halhatatlan, de előbb kifogy a töltényből.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4306 Dátum: 11 jan 15, 15:22:49 »

Miféle buborékról bezsélsz, ember? A kezdetben előszívárgó "híg" chakrából. Ja, az a normál bijuupalást. Ha az előég sűrűvé váálik, mert elegendő emnyniségű energia szabadul fel, akkor jön a négyfarkúéhoz hasonló forma. Az összes farok, az elhangzottak laapján, elvileg besűríthető haosnló alakba, emberi formába, de "buborékba" már nem, mertaz sokkal hígabb, kevesebb chakrából áll.

És Alucard nyer. Nem tudom hogyan, de nem is számít, ő Alucard. Előbb, vagy utóbb, de felfalja Starkot, aki eleln egyébként a közönséges pisztoly nyilván nem játzsik.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4307 Dátum: 11 jan 15, 15:44:43 »

Megmondom,  miért nyerne Starrk:
A farkasai ugyebár végtelenszer tudnak felrubbanni, Alucard pedig vámpír, tehát vér kell az életben marsadáshoz.
Starrk farkasai addig robbantkatják, amíg ehen nem hal. Ha menekül, a falka követi.
Persze van egyszerűbb mód is: Starrk kilövi a plafont és Alucardot megsüti a napfény.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4308 Dátum: 11 jan 15, 16:12:37 »

De most ezt miért ide kell?  Nem csak a narutonak van ilyen topicja, lehetne a bleachnek is, mert ez itt elég off.
Úgy nézem, kezdünk kifogyni a témákból. A nem egyértelmű Naruto vs. Naruto harcok 90%-át már megbeszéltük, a többi meg nem jut eszünkbe. Naruto kis haverjait egymárnak ugrasztani szerintem izgalmi mélyrepülés.
Attól nem kell másokat hozni a fórumra... most akkor milyen lenne egy orochimaru vs geronazzo mária?
Nem tom miért nem jó a Kiba vs tenten pl. Ha nincs hozzászólni való, vagy új harc akkor nem muszáj írni csak hogy több hszed legyen...
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4309 Dátum: 11 jan 15, 16:53:43 »

Akkor irok én 1et neked Zer0 ezt vesézd ki.
Kankuro vs Tenten. Mind2 távolharcos . lássuk mit tudnak.
Tenten: rengeteg robbanó kunai , és erös fegyverek.
Kankuro: ( a Gaara elrablása arc-ból , még az elején a Shippuudennek) a 3 bábjával szépen tud bánni.
Szerintem Kankuro nyerne 1 70%-kal , mivel Tenten fegyóit kitudja védeni Sanshouval, ésa másik 2 bábjával megtudná fogni.
Naplózva

Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #4310 Dátum: 11 jan 15, 20:12:06 »

Kankuro vs Tenten hhm..
Sztem ebben a csatában az döntene hogy Kankuro teknikáihoz folyamatos koncentráció kell ami viszont egy fegyverzáporban elég nehéz lehet. De ettől eltekintve sztem Kankuro sokkal képzettebb ninja mint Tenten és a csatájukban eggyértelműen Kankuro nyerne a végén. Gondolkozik
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4311 Dátum: 11 jan 16, 08:31:14 »

Tenten: sok-sok hajító fegyver, néhány zúzásra alkalmas fegyver, 1-2 köteg robbanó jegyzet, gyors, 0 ninjutsu.
Kankuro: ugyanez, okosabb (szerintem), méreg, bábklón, több felől jön a támadás, a báb nehezebben sérül, mint az ember.
Most, ha jól számoltam, Kankuronak öt darab bábuja van, az egyik ráadásu Sasori, szóval Tenten-nek esélye sincs.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #4312 Dátum: 11 jan 16, 12:45:19 »

TenTen Nejivel meg Leevel 1ütt halálos. Jól tudja fedezni a két fenegyereket amíg akcióba lendülnek, de így 1on1ben sztem közel sincs annyira képzett sihnobi mint Kankuro. Ő egyszerűen 1 magasabb szint és kész. Mondjuk a shinobik többsége inkább olyan mint TenTent, hogy csapatban jő kiegészítő emberke.
Naplózva

Mifune
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19


« Válasz #4313 Dátum: 11 jan 16, 13:26:54 »

Ott a pont. Teljesen support karakter szerintem. Mosolyog Kankuro meg azért egy Sasori babával több hasonló kalibert is eltángálna, mint Tenten.
Egyébként mit szólnátok, ha mostantól 2v2 csatákat beszélnénk itt meg? Így kiküszöbölnénk, hogy nem Naruto központú legyen a téma és még a különféle kombinációs lehetőségeket is fejtegethetnénk, félretéve azt, hogy ki kinek az ellensége (és: jaj ők úgyse harcolnának együtt) szóval valami ilyenre gondoltam! Volt már ilyen? Mert ha nem szerintem klassz lenne, gyakorlatilag a kombinációk száma elég anyagot szolgáltathat a beszélgetés tárgyául.
Naplózva

"Victory is reserved for those who are willing to pay it's price." - Sun Tzu
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4314 Dátum: 11 jan 16, 13:35:21 »

Legyen a következő páros mondjuk Kimimaro vs. Zabuza (egy tó mellett).
Kimimaro: kishíján sebezhetetlen, nem tanácsos kozelharcba bocsátkozni vele, újpercpisztoj, átokpecsét.
Zabuza: kiváló kardforgató, a víz elem mestere, valószínüleg több tapasztalat.
Ez alapján Kimimaro győzne, Zabuzának max a vízbörtönnel van esélye.
Mifune, az ötlet ramek.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4315 Dátum: 11 jan 16, 13:42:44 »

Volt már ilyesmi, meg sok hasonló is, de ettől függetlenül nyugodtan jöhet még.
Én mondjuk most a 7 kardforgatót nézném meg különböző ellenfelekkel szemben.. vagy ha úgy van, hatot, mert a Samaheda kicsit más szint, azzal együtt is, hogy hol jobban, hol kevésbé jól tud érvényesülni.

Igazából mondjuk megnézném őket, Samahedástúl, összeeresztve a sanninnal, bár ott garantáltan elfüstölnek, vagy egy-egy komoylabb ellenfél ellen hatukat/hetüket együtt.

Meg is van. A hét Pein, azaz egy ellenfél vs. a hét kardforgató, kardokkal, mondjuk nem egy igazságos küzdelem ez sem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 16, 13:43:57 írta STM » Naplózva
Mifune
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19


« Válasz #4316 Dátum: 11 jan 16, 14:55:02 »

Mondjuk ennek akkor lenne szerintem értelme, ha a hét kardforgató felállásában Kisame birtokolná a Samehadát és víz közelében történne meg a csata.
Gondolom mindegyik kardforgató elég jó a víz elemű jutsukkal, de azért Kisame nélkül nem hiszem, hogy sok értelme lenne egy ilyen összecsapásnak, főleg mert Samehada igazi erejét is csak Kisaméval lehet mérni nálam..
Tehát mi lenne ha ez az egész 7 vs 7 és mondjuk egy tengerparton vagy egy nagy tó mellett!
Naplózva

"Victory is reserved for those who are willing to pay it's price." - Sun Tzu
Mifune
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19


« Válasz #4317 Dátum: 11 jan 16, 15:18:20 »

Szerintem ha Kisame Samehada nélkül képes volt kinyírni őt Samehadástól, akkor semmiképpen nem lehetett jobb, mint Kisame. Habár itt felvetődik egy probléma: hogy hasonlítsuk egyelőre össze a 7 kardforgatót Peinnel, mikor még Zabuza kivételével a többi képességét nem igen tudjuk ... jó mondjuk Mangetsu hasonló lehet, mint Suigetsu..
Naplózva

"Victory is reserved for those who are willing to pay it's price." - Sun Tzu
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4318 Dátum: 11 jan 16, 16:09:31 »

Azért ez nem ilyen egyszerű. Kisame úgy vágta le, hogy társak voltak egy küldetésben. Ebből az következik, hogy nem face to face harcoltak, hanem orvul lecsapta. Tehát lehetséges, hogy szemtől szemben jobb lett volna a harcban főleg Samahadával a kezében. A pein már tényleg fogas kérdés de én Peinre tenném a voksomat olyan szinten, hogy feltörölné velük a padlót vízpart ide vagy oda. Egyszerűen nem tudnának a közelébe menni főleg amíg él a többi Pein is. Ók pedig renrendelkeznek minden olyan képességgel amellyel megfoghatják a többieket. Arra értettem a nem ilyen egyszerű képletett ha már csak egyedül maradna Pein. Ez lenne kérdéses tétel mert őket heten tartom egyformának  az egyedüli Peinnel.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4319 Dátum: 11 jan 18, 14:16:05 »

Pein vs Orochimaru,Jiraya, szerintetek ki nyerne?

Pein:Elverte hanzout akiről nem tudunk sokat, de annyit tudunk, hogy 3sanin ellen harcolt és ki bírta. Elverte a 6farkú kyuubit úgy, hogy előtte még harcolt a narutoval és öt testtel kevesebb lett így neki és kevesebb chakra is. Meg szerintem kishi nem véletlenül csinálta azt meg a végén, hogy amikor 6farkút elverte akkor nem hinném, hogy véletlenül váltott át a nyolc farokra mert szerintem még a hetedikkel se tudott volna előtörni azért váltott át nyolcra.
Ráadásul még egyedül elverte a konohát.

Orochimaru,Jiraya: Nagyon kiképzett ninják, mind ketten harcoltak a 4farkú kyuubi ellen és nem haltak meg, harcoltak hanzou ellen és orochimaru elverte az öreg harmadikot.Jiraya meg harcolt pein ellen amiből három testet ki bírt ütni.

Én ezt a harcot döntetlenre ítélném, ezért is kértem a ti véleményeteket:)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!