24 szep 22, 22:23:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196510 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3600 Dátum: 10 aug 30, 08:35:57 »

Gaara legyőzné Gai-t.... Istenem.... Eleve Kazekage...homok...Deidara ellen többet teljesített, mint amennyit Gai valaha is fog Nevet
Mi az, hogy a KAmui nem tudná elnyelni?? Ránéz Gai-ra és kész. Ennyi volt. Rohadjon csak meg Gai.
Egy Nagyon erős ellenfél ellen hiába raksz be két gyengébbet úgysem fogják leverni... Kakashi &Tsunade duó nem tudná követni a Raikaget szinte. Második szinten főleg. Kamui lenne esélyes, de az is kilőve, mert gyorsabb a szemnél. Ám vicces, de Zabuzának szerintem nem is kevés esélye lenne a Raikage ellen Nevet Beveti azt a ködöt és a Raikage meg van lőve. Nem lát, Zabuza pedig halk... ÉS ha KAkashi lemásolta anno ezt a teknikát akkor ő is bevetheti Raikage ellen és akkor jelentősen nőnének az esélyeik.
Mistich látom te is megutáltad Gai-t. xD
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #3601 Dátum: 10 aug 30, 08:47:43 »

(Én eleve utáltam de most mégjobban, mondjuk az is igaz hogy annyira tudtam hogy gai fogja kisamet legyőzni mert nem használ chakrát és azt kisame nem tudja elszívni)

Egyébként a köd Itachi ellen a legeslegjobb. A látása alapból rossz a köd még rásegít tehát a genjutsuk és az amaterasu kilőve az egyetlen a sasunoo lenne de akkor is a ködben ácsorogna. Itachi ellen Zabuza és Dei a tökéletes ellenfél.(dei a fél életét erre edzhette)
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3602 Dátum: 10 aug 30, 09:09:13 »

Mi az, hogy a KAmui nem tudná elnyelni?? Ránéz Gai-ra és kész. Ennyi volt. Rohadjon csak meg Gai.

...


Kamui lenne esélyes, de az is kilőve, mert gyorsabb a szemnél.

egyik szavaddal ütöd a másikat. Olyan szánalmas, hogy annyian utálják gait, hogy szerintetek nem verheti le se kisamét, se kakashit, SENKIT? Ha utálsz egy karit, akk inkább ne reagolj vele kapcsolatban a ki nyerne topicban mert ilyen marhaság lesz belőle. Szted gai nem gorsabb a szemnél? Sztem leenél is gyorsabb, mert valszeg az ő lábán is súlyok vannak. Mellesleg a kamuit nem tudja kakashi ugy használni, mint itachi az amaterasut. nem annyi h ránéz. ha megnéznéd pl deidara ellen komoly koncentráció és előkészület szükséges.
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #3603 Dátum: 10 aug 30, 10:09:59 »

Zer0 az még Dei ellen volt azóta fejlődőt 1 "kicsit" pld a Pain-es részeknél már nem volt szüksége annyi időre, vagy Sasuke ellen olyan gyorsan használta h észre sem lehetett venni... Rengeteget fejlődőt MS használatban és én szinte biztos vagyok abban h még tud valamit amit nem láttunk Nevet mind1 ez nem ide tartozik... de ami igaz h Gai kemény ellenfél lenne sztem jelenleg még mindenkinek, a taijutsuja mesze a legfejlettebb amit látunk eddig Gai vs Kakashi hát mivel mind2-t egyformán bírom, és sztem kb 1 szinten is vannak, csak más más a területük ezért kb 50-50% mivel h tudjuk h a kettejük közti versengés is 50-50 volt ikszdé
Naplózva


--->3D Modeller<---
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3604 Dátum: 10 aug 30, 14:05:51 »

Gai vs. raikage?Nos,azt kell mondanom hogyha gai beveti a 7 kaput akkor raikagénak annyi,még a 2. szinten se tudmit kezdeni vele.Gai ezzel a 7 kapuval most az egyik legerősebb shinobi lett,vagy talán a legerősebb.Egyedül pein tudná mostmár legyőzni,narutó azért nem,mert láttuk hogy egy kisebb hiba azonnal elveszi az erejét.A raikage nagyon erős és gyors 2. szinten,de gai még erősebb a 7 kapuval,ráadásul a hiroutora láthattuk mekkora robbanást okozott,az a raikagét eléggé lestrapálná,és utána gai szétverheti,talán úgy van esélye a raikagénak hogyha túléli a 7 kaput,mert akkor ha gai-nak befejeződik a jutsu,akkor a raikagénél a zászló,bár lehet annyira lestrapálódna hogy nem lenne semmi ereje.Mondom gai ezzel a 7 kapuval olyan szintet ért el,amivel csak pein tudna kezdeni valamit,lehet hogy még ő is kénytelen lenne bevetni az ib shinra tenseit,vagy a chibaku tenseit...
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 14:06:48 írta juura » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3605 Dátum: 10 aug 30, 14:09:30 »

Mi az, hogy a KAmui nem tudná elnyelni?? Ránéz Gai-ra és kész. Ennyi volt. Rohadjon csak meg Gai.
...
Kamui lenne esélyes, de az is kilőve, mert gyorsabb a szemnél.

egyik szavaddal ütöd a másikat.

Szövegértés egyes.




Mi a baj a szövegértéssel? Azt írja, hogy a kamuival réánéz gaira és annyi. aztán azt írja hogy a raikage ellen nem működik a kamui, mert mert ö gyorsabb a szemnél is. Gai sztem simán gyorsabb rajkagénál szal ezért értelmetlen. ha nem  érted neked jár karó



Gai vs Raikage
Sztem a 7. kapuval megverhetné, de am alapjáraton nem sok esélye van .
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3606 Dátum: 10 aug 30, 14:09:56 »

Olyan buta vagy Zero, hogy már mosolygok Nevet Szövegértés nem 1es hanem kirúgnálak a pi***ba. Olvasd el mit írtam okoska.
Gai ám télleg legyőzhetetlen. Egyszerűen nem lehet vele mit csinálni. Nem fog fogyni a chakrája, nem is látod, mert olyan gyors és ha egyszer eltalál véged van.
Gai simán leverné Raikaget. 7 kapu és kész.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3607 Dátum: 10 aug 30, 14:15:47 »

És egy orochimaru vs. gai?Nos itt szerintem orochimaru győzne,ő ellene a taijutsu a legrosszabb megoldás,habár hiroutora lehet kivégezné,bár lehet hogy nem,alapjáraton gainak ugye semmi esélye,azonnal kénytelen lenne megnyitni a 7 kaput,és akkor orochimaru bajba van,csak őt taijutsuval megölni,hát szinte lehetetlen,a rashumont a hiroutora biztos áttörné,de kicsit csökkentné a támadást,és a rashumon menthetné meg talán orochimarut,nem tudom elég édekes harc lenne,szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3608 Dátum: 10 aug 30, 14:18:59 »

lol Gai ( aki nem gay < lehet h 1-es vagyok szövegértésből, de legalább 3 betüt meg bírok jegyezni  ) tuti h gyorsabb mint raikage. Biztos h az ő lábain is súlyok vannak. Ha azokat leveszi , gyorsabb. Am honnan tudod hogy gyorsabb a raikage? hol van leírva? linkelj pl egy manga oldalt v anime részt ahol kijelentik, és akk visszavonom.
és mink duplapost? h 2x írhasd h buta vok, mikor te írtál alaptalan hülyeséget?
és csak próbálnál kirúgni a  pi*ába Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 14:34:25 írta Zer0 » Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3609 Dátum: 10 aug 30, 14:28:48 »

Még Kakashira visszatérve emberek....lebecsülitek Kakashit... kakashi nem csak, hogy erős, de okos is. És ha Yamato ismeri Gai technikáját, akkor Kakashi főleg, hogy ismeri. Szerintetek majd pont belemegy az ütésébe? Ennyire ne legyetek már naívak. Emellett Kakashi nagyon óvatos harcos, valszeg egy Kage vagy villám bushint használna harc közben. És lehet Gai erős meg minden, de nem bírja valszeg sokáig fenntartani, szóval Kakashi vagy az elején megpróbálja elintézni, vagy elrejtőzik és szórakozik vele amíg ki nem fárad.

Meg amúgy is már neki sem fél perc amíg aktiválja a magekyouját, lehet amíg Gai összpontosít a kapu nyitásra, beszippantja. Nevet

Én 50-50%ot adok. Mert miért lenne Gainak nagy riválisa Kakashi ha így 1 ütéssel végezhetne vele?....


Másik meg Raikage... ő elég tulok ember. De őt se hiszem, hogy belesétálna Gai csapásába, na de feltételezzük, hogy elborul az agya és mégis elsőre.... Őt azért keményebb fából faragták, mint Kisamét, és a villámpajzsa meg is védi valamennyire. Szóval szerintem egyszer játszhatja el vele ezt Gai, amiből utána tanul és kiüti Gait... Nem véletlenül kage azért, ezt ne feledjétek.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 14:29:58 írta Sobbi » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3610 Dátum: 10 aug 30, 14:29:08 »

Gay Sensei mindenkit levág. Egy RajKage sem jelent neki kihívást. Ő egyből kinyit 6-7 kaput ahelyett , hogy levenné a súlyokat. :'D Mert Logikusabb kapukat nyitni ahelyett , hogy levedd a nem biztos , hogy létező súlyokat. xP
Gay lehet , hogy Chuck Norris és Paul McCartney Génjeit örökölte. Így abszolút legyőzhetetlen. Gay Sensei szemöldöke alatt mi van? Egy újabb szemöldök . Gay ellen Orochimarunak sincs esélye. Mire észbe kapna Orcsimarcsi , hogy ki az ellenfele , már bomlik a holtteste. xD
Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3611 Dátum: 10 aug 30, 14:36:49 »

Nem biztos hogy gai azonnal végezne orochimaruval,ez szerintem attol függ hogy gai meddig tudja a 7 kaput fenntartani,kakshit meg nem becsüljük le,gai ha kinyitja a 7 kaput,kakshinak azonnal vége lenne,a kamui meg nem használna gai ellen,hiszen sokkal gyorsabb a szemnél,kakshi-nak meg nem lenne ideje klónokat csinálni meg kitalálni valamit,mire észbe kapna,addigra vége a harcnak,simán leeri gai kakashit,a 7 kapu túl erőssé tette,egy olyan shinobivá tette,akit csak pein tudna legyőzni,vagy esetleg itachi,de ő se biztos...
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3612 Dátum: 10 aug 30, 14:41:57 »

Zero0 na jó tartok neked egy kis tanórát ^^ Remélem tudod mit jelent a gay angolul...mivel kicsit hasonlít a gai a gay-re és mivel gyűlölöm gay-t ezért sokkal jobban tetszik a gay szócska.
Gai kiütné Marcsit is meg Raikaget is és Kakashit is. Szerintem még a 3at egyszerre is vinné. Végülis az a 7kapus támadásnak elég nagy volt a hatósugara. Simán elvisz 3at.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3613 Dátum: 10 aug 30, 14:49:03 »

a nevem nem Zero0 de mind1. Azt tom h mit jelent és tom hogy hasonlít. Ennyi erővel h nem szereted ha egy tnár nem szeret téged biztos az lenne a jo ha Fa*kalapnak hívna... csak mert nem kedvel. Am chouji, lee, gai pont azok akik személyiségében nem sok kivetnivaló van. Az hogy hogy néz ki egy más dolog. És remélem belátod h gai tuti gyorsabb raikagénél, és az a kamuis szöveg is hülyeség. ha nem akk se érdekel mert vitázni azzal érdemes aki legalább van olyan intelligens mint én Mosolyog de te nem nagyon ahogy elnézem  smirksweat
és most írod h gai kiütné kakashit, az előbb azt írtad h kakashi csak kamuiik egyt és annyi gainak. megint az ellentétét írod az eddigieknek -.-"

off vita vége

Danzou vs 1. hokage?
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 30, 14:51:56 írta Zer0 » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3614 Dátum: 10 aug 30, 14:59:52 »

Minek írsz harcot az 1 hokagéval?Csak annyit tudunk róla hogy fa elem használó és kész,nem nagyon érdemes vele harcot írni mert nem tudjuk milyen erős.Inkább milyen lenne egy gai vs. danzou?Szerintem danzou,mivel tökéletes az izanagi ilyen hiper technikákra,bár kérdés gai hányszor bírja megölni a 7 kapu alatt,szerintem egy jó 10-szer,bár lehet úgy menne a harc hogy bevetné a hiroutorát,azt hiszi danzounak vége,danzou meg bevetné a fuuton shinkugyukut,gai megsebesülne,és lehet ujra bevetné a 7 kaput,csak az a kérdés meddig bírja fenntartani,mert ha nem sokáig,akkor danzou nyer,ha sokáig akkor veszít,hiszen danzounak kb. egytized mésodpercenként kéne használni az izanagit,ami eléggé lecsapolná a chakráját hiszen eléggé sokat használná,de ha gai nem jön rá az izanagira,akkor veszít.Szerintetk ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!