24 szep 23, 00:23:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196621 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3570 Dátum: 10 aug 27, 09:19:47 »

Kakuzu egyáltalán lélegzik? mert amikor kilőtte az egyik szivét a karjával együtt, hogy megszabadúljon Shikamaru árnyékfogásától, akkor nem úgy tűnt hogy az a szív a karon keresztül oxigénhez jut. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/333/7
Szerintem a sziveknek nem kell levegő. Vashomok szerintem földelemű technika. Villám üti a földet. Sasori mérgezett shurikennekel se menne semmire. kakuzu beveti a földelemű acélos bőr technikát, azt csá. Szerintem 75-25% kakuzu javára hogy nyer.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #3571 Dátum: 10 aug 27, 11:28:00 »

elég nevetségesnek tartom ezeket a "villám üti a földet" indoklásokat. ez nem kő papír olló verseny. lehet, hogy a villám elemű technikák hatásosabbak a föld eleműek ellen, de csak bizonyos szintig. pl egy B szintű villám technika egy szinten van egy A szintű föld technikával, de egy S vagy magasabb szintű föld technika ellen ugyan úgy hatástalan. mellesleg ez a homok dolog is érdekes, ugyanis itt nem állít elő semmilyen elemű jutsut, pusztán a chakrájával mozgatja a homokszemeket.
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #3572 Dátum: 10 aug 27, 13:27:50 »

FIGYelem,Spoiler lehetséges!

Amúgy 100 % hogy volt már róla szó korábban,de most már hogy nagyjából ismerjük Gai és Kakashi erejét is,szerintetek ki nyerné a harcot?Én erősen Gaira fogadnék mert az az Atomrobbantás amit Kisame senpai ellen produkált most igencsak durva volt,és úgy néz ki komolyabb baja se lett a 7.Kaputól(Milyen lehet a 8.?) De vegyük úgy,hogy Gai és Kakashi nem ismeri egymás erejét.Úgy érdekesebb Nevet Szóval,szerintetek?
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3573 Dátum: 10 aug 27, 17:58:58 »

Hát ezt úgy is veheted, hogy pl a föld vezeti az áramot. A tűznek oxigén kell és a szélben nem kevés van. A víz is vezeti az áramot. A víz eloltja a tüzet és így tovább.
Nem ismerik egymás képességeit akkor fix, hogy Kakashi nyer. Láthattuk, hogy Gai-nak nem erőssége a gondolkodás sem...
Ha ismerik akkor is Kakashi-ra fogadnék, mert nagyon op teknikának állították be a 7 kaput pl, de most mi lenne, ha használná Gai? Ha élet-halál harc akkor míg megnyitja a kaput vagy míg a jutsut "beölti" kap egy Kamui-t és cső.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #3574 Dátum: 10 aug 27, 19:40:21 »

Hát Dei' ellen is elhibázta, meg Gai nem fog egyhelyben állni h figyi itt vagyok ide nézz Nevet. Gaara homokja az valami anyai dolog szeretet vagy mi.
Kakuzu vs. sasori érdekes lenne Gondolkozik a báb hadsereg elég jó, de az hogy kakuzunak van 5 szíve azért az az ő oldalára teszi a végeredményt, mert egy bábot könnyű megölni na de egy szívet nehezebb:D
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3575 Dátum: 10 aug 27, 19:48:54 »

A bee vs. kisaméhoz annyit hogy kisame nem biztos hogy nyerne...ha bee teljesen átalakul akkor kisame nem tudja elszívni egyszerre a chakráját.És milyen lenne egy jiraya&orochimaru vs. pein,úgyhogysemmit nem tudnak peinről?Nos,szerintem pein győzne,először bevetne 5 testet azt talán-talán elvernék,de utánna jön a pokoli birodalom aztán akkor nekik kampec,újra megküzdhetnek peinnel nagyon legyengülve.Szerintetek ki nyerne? Gondolkozik
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3576 Dátum: 10 aug 27, 20:23:07 »

juura,erre csak annyit tudok mondani hogy olvasd el a legújabb fejezetet,főleg azt a részt,ahol Kisame elmondja a cápájának a képességét. Az a bijuu lövés nagyon megszivatná Bee-t:D
A Pein vs. Másik kettő már ki lett beszélve olvass vissza 100 oldalt valahol ott lesz xD
Gai vs. Kakashi:
Kakashi esélytelen. Gai-sensei legyőzhetetlen. Ha 4 lap alatt sz*rrá veri Kisamét,akkor Kakashi ellen se fogja magát megerőltetni.
Naplózva

Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3577 Dátum: 10 aug 27, 20:24:15 »

Hát Jiraya elsőre is elég szépet alakított úgy, hogy semmit sem tudott az ellenségről. Most meg még Orochimaru is ott lenne vele és ő is kb vele egy szinten van. Mivel Orochimaru nem hülye, ezért szerintem elég hamar rájönne a dolog nyitjára és ketten képesek lennének kinyírni az idézős csókát, a többit meg már eltudnák intézni. Szóval én a két sanninra tenném a voksomat, Orochimaru esze szerintem nagy segítség lenne oda. Plusz a 3 béka és a kígyó elintézné addig az idézett állatokat.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 27, 20:24:56 írta Sobbi » Naplózva
trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #3578 Dátum: 10 aug 27, 20:53:25 »

Gai vs. Kakashi

Gai mellett: gyors, verhetetlen taijutsu, fegyveridézés, chakra kapu nyitás,
ellene: lökött, nem használ ninjutsut
Kakashi mellett: megfontolt, sharingan (genjutsu +kamui), 4 elem használata
ellene: kevés chakra (emiatt könnyen elfárad), lassú (Gaihoz képest)

Mivel nem ismerik egymást, emiatt Kakashi nyerne. A csata kb ennyi lenne: Kakashi mondja Gainak: -Nézz csak ide! - Gai belenézett a sharinganba, és máris kapott egy genjutsut. Ha meg ismerik egymást, akkor Gai nyer, ez már meg lett tárgyalva.


új érdekes csata Mosolyog
Orochimaru fms Sasuke testében vs Naruto (legújabb), Pain, Garaa + Shino Nevet
(orimari ezeket idézheti meg edo tensei-vel: Jirayia, halott akatsukisok kivétel Nagato, Sarutobi)
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3579 Dátum: 10 aug 27, 21:09:18 »

Szerintem Shino nélkül több esélye van Narutoéknak,csak útban lenne xD Ez már nem Chuuninok szintje^^
Viszont Orochimarunak túl nagy előnye van Edo Tensei-el... hogyha Pechük van Narutoéknak,Deidara megidézése után Pein-eket leszámítva mind kieshetnek...Ha nem vele kezdenek.. Orochi hátrvavonulhatna a többi meg eleve halott így rájuk nem hatna a C4.
És hát azért két MS használó 2 Susanoo 2 Amaterasu és 2 Tsukoyomi ellen játszani...igen ezt hívják tipikus öngyilkosságnak xD

Most hogy olvastuk az új fejezetet ez nagyon szopató harc lehet Narutonak,ha pech-esen kezd... Dob egy FRS-t Kisame megcsinálja a cápáját,az elnyeli a Rasengant és úgy támad vissza.. Ha ez lejátszódna 3 perc alatt kikapna Naruto xD De mondjuk ő nem úgy szokott játszani hogy rögtön a nagyobb jutsukkal,szóval akár érdekes is lehet. Ha nem ismerik egymást akkor Kisame előnyben van. Csinál egy olyan vízi izét amit Bee ellen,ott mondjuk Naruto idézhetne egy Gamabuntát.Az nem biztos hogy ki tud úszni a gömbből,de a szájában legalább nem fulladna meg:D
Vajon Kisame a Rasengant Naruto tenyeréből el tudná szívni? hiszen az csak egy sima chakragömb,elvileg képesnek kell lennie rá.Azután már megölni is problémás lenne,hogyha kellően feltöltené magát.

Ja de ezt le is lehet egyszerűsíteni. Kisame simán kiszívja Narutoból a Sennin chakrát,sima formában meg már nem ellenfél...
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3580 Dátum: 10 aug 27, 21:15:28 »

Igen,valahogy ilyen lenne ez a harc,csak az nem derült ki samehada egy harc alatt mennyi chakrát tud felvenni,szerintem ez valahogy úgy van hogy egy bizonyos ideig akármennyit,és aztán leenged valamennyit,ez csak egy elmélet,kár hogy ez a dolog nem derült ki,szerintem kisame nyerne.És milyen lenne egy sennin-jiraya vs. itachi úgyhogy itachinak nincs ms-e?Ilyet csak azért írok,hogy felmérjem itachi milyen volt mikor nem volt ms-e,bár igaz hogy beteg volt,de  szerintetek így kinyerne? Gondolkozik
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3581 Dátum: 10 aug 27, 21:19:45 »

Dehogynem,lehet tudni.
Most nincs kedvem fejezetet keresni,de a Kisame vs. Bee-nél Bee megmondja hogy egyszerre hat faroknyi chakrát bír el Mosolyog

Ez a harc meg egy vicc... MS-sel lenne érdekes a dolog,de az meg már 2milliószor lett kibeszélve xD
Kis Naruto Kyuubi chakra nélkül vs. Garougás Kiba?
Naplózva

juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3582 Dátum: 10 aug 27, 21:23:47 »

Én úgy értem hogy egész életébe mennyit tud elszívni,nem egyszerre,azt tudom hogy egyszerre mennyit szív el,csak mennyit bír el raktározni,kis narutó vs. kiba?Szerintem kiba,ha garouga eltalálja narutót,akkor narutónak annyi de narutó se állna egyhelybe,de a garougás kiba győzne.És milyen lenne egy kakuzu vs. tsunade,szerintem kakuzu,tsunade 5 szível szerintem nem tudna mit kezdeni kakuzu meg 1 ütéstől nem halna meg,szerintem egyértelműen kakuzu.Szerintetk ki nyerne?
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 27, 21:37:01 írta juura » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3583 Dátum: 10 aug 28, 13:41:48 »

Szerintem narutó azóta sokat fejlődött.És milyen lenne egy danzou vs. tsunade?Szerintem danzou,ahhoz hogy lecsapolják danunak achakráját teljesen,ahhoz szerintem egy jó 15-ször kell megölni,tsunade addig meg nem fogja tudni,főleg hogyha danzou szét fuuton-ozza,és ott van shisui szeme is,amit ha bevet akkor ő nyer egyértelműen.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3584 Dátum: 10 aug 28, 14:08:40 »

Danzoura tippelek... Tsunade véleményem szerint csak a gyógyító képessége miatt hokage... amúgy meg nem valami erős ellenfél. Persze egy mezei ninjánál erősebb, de a harmadikhoz, Jirayahoz képest semmi. Sokszor tett megjegyzést Kakashira, hogy "zseninek képzelte, csalódott stb", szerintem Kakashi is erősebb nála, ha harcról lenne szó, Kabuto is elég szépen elverte.
Biztos lenne pár érdekes dolga Danzou számára, hogy elvágja az inakat itt ott...de az izanagival kivédené és sztem az első komolyabb támadásával megölné Tsunadét, Sasukét is a Sussano védte meg.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!