24 szep 23, 20:13:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197886 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #3285 Dátum: 10 aug 12, 21:38:38 »

Ugyan a támadások hatékonyabbak, ha több Pein van, de egyet elfelejtettetek: Nagatonak akkor nem csak 6 (+pár) féle technikája lenne.
Biztos, hogy ő is trükközne klónokkal, mert miért ne lenne képes rá. Valószínűleg ezen kívül a képességek erősebbek is, mint távolról, csupán az irányított testekbe átadva. Mivel egy testbe koncentrálódik az idézés, a gravitáció, és a lélek szippantás, így nagyon durva kombókat tud csinálni, olyanokat, hogy Naruto csak lesne.
Ha ez nem lenne elég, ott van az a tény is, hogy Nagato még valami mást is tud (rinne tensei), olyan jutsukat, melyekhez valszeg annyi chakra kell, amennyit a pokoli birodalom nem bír el egyedül. (Ugyanis azt hiszem ő babrált a lélekkel). De, ha még nincsenek is ilyen jutsuk, ott a gedo mazo, ami igencsak betesz.
És akkor még mindig nem tudjuk, miket tudna csinálni abból a 5 elemből, amit használni tud.
A Pein testek bizonyos értelemben gyengítették is Nagatot, mert fizikailag jóval nagyobb kifejtésére lett volna képes, ha csak ő birtokol /és használ/ minden erőt. Azonban így, jóval nehezebb lett a legyőzése.
Narutonak van esélye, de a kyuubi nélkül az életbe nem törne ki egy chibaku tenseiből, egy olyanból, amit közvetlenül Nagato csinál, nem pedig yahiko test.
Tapasztalat, és szerintem a logika sem Naruto felé billenti a mércét..
Mindenesetre azért adnék neki esélyt, biztos, hogy megizzasztaná azért Nagatot:)
Végül eszembe jutott a lényeg: Narutonak csak taijutsuval van esélye.. Rasen shuriken kilőve.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 10:20:09 írta Rachet » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3286 Dátum: 10 aug 12, 22:11:05 »

Sztem is Nagato sokkal erősebb lenne úgy, ha nem osztja meg az erejét 6 test között. Gyakorlatilag ninjutsuval meg sem tudod sebezni, ha közel mész elveszi a lelked vagy kapsz 1 akkora shinra tenseit, hogy 8szor körbe repülsz a shinobi világ körül, vagy beléd ver annyi chakra rudat, amit még a cigók sem tudnának 1 hét alatt elhordani. Akkor még nem is beszéltünk a különféle elemi manipulációkról sem, amik több mint valószínűleg a kisujjában vannak. A Chibaku tenseit meg a Gedo Mazo-t meg sem merem említeni. Abszolút Nagato az esélyes. Naruto egy ilyen emberhez kevés.
Jirayia is azért húzta addig, mert csak játszadozott vele.
Csak annak van sansza a csatában, aki ki tud jönni a gravitációs erejéből. Ilyen shinobi pedig nem sok van és ebben Naruto sajnos MÉG nincs benne.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 22:14:40 írta Tr4nCe » Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3287 Dátum: 10 aug 13, 00:38:54 »

Zabuza eléggé buta tehát ha Shikamarunak sikerül 1 kis időt nyerni az elején hogy elemezze,aztán nyert ügye van..
Mondjuk persze addig letben is kellene maradni,
de szerintem van elég lassító technikája shikának.Na tehát az én tippem Shikamaru

Micsoda?? Mit kel Zabuzának gondolkodnia? Reflexből öl... köd se kel, mert gyorsabb és erősebb Shikamarunál és a lopakodás mestere. Arról nem beszélve, hogy tuti használna vízklónt szal ha nem sikerül az első roham a második fog és Shika nem tudja kopizni a vízkónt mint Kakashi ráadásul neki nem is a stílusa a klónok használata.
Max úgy lenne esélye ha Shika is alkalmazna klónokat és jobbak lennének a reflexei.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3288 Dátum: 10 aug 13, 07:10:03 »

Shika vs Zabuza
 esetleg kage nuival trükközhetne, vagy kagemane shurikennel, de ezeket még hidan is elkerülné. Zabuzára teszek mert még kakashiékat is megizzasztotta, pedig 4en vtak Zabuza 40% Shikamaru 60% < azért van esélye, mert ha ismerné zabuza képességeit, akkor biztos hogy találna módot a legyőzésére

Suigetsu vs hidan Nyelvesít
sztem suigetsu nyerne Suigetsu 100% hidan 0%
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 14:18:25 írta Zer0 » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3289 Dátum: 10 aug 13, 09:48:47 »

5 elem van nem? (tűz, víz, szél, villám, föld,) Van egy olyan érzésem, hogy kihagytam egyet. Persze ezeken kívül még vannak ilyen extrák is, mint fa meg kristály stb. De az 5 (vagy 6?) alap elemet mind tudta Nagato. Jiraya mondta, hogy megtanulta az összeset egy visszaemlékezésben. De egyetértek, hogy Nagato elkenné Narutot. Naruto lehet, hogy elég erős lenne (talán), de semmiképpen sem elég tapasztalt. Mondjuk hozzáteszem, hogy az újfajta hiper-szuper kyuubi Naruto odaverné Nagato-t sztem Nevet
Suigetsu vs Hidan
Eléggé Suigetsu esélyes a dolog, mert Hidan legerősebb képessége az a véres cucc. Éés Suigetsu meg nem vérzik hanem "vízlik", szóóval nem nagyon szerez tőle vért, emellett nem sebzi meg ha Suigetsu időben átmegy víz formába Nevet És ott a kardja, hogy egy szép vágással elválassza Hidan fejét a testétől.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #3290 Dátum: 10 aug 13, 12:46:18 »

Látom míg nem voltam elharapództak az indulatok, mind Orochimaru, mind Sasori téren. STM-et ismerjük már, van egyfajta stílusa, amit nem mindenki tolerál. Mivel lemaradtam a témáról utazás címszó alatt, így én is kifejtem véleményemet a harcról.

Orochimaru:

1. Nos, akkor először is. Figyelembe kell vennünk számos tényt, mielőtt boncolgatunk.
Az első tény természetesen az, hogy Orochimaru az, akivel az „invasion of Konoha arc.” alatt csak a Harmadik Hokage, azaz Sarutobi Hiruzen vehette fel a versenyt, senki más.
Tagja volt a Három Sannin-nek, és S-rank bűnöző volt az Akatsukiban. Ezen felül olyan mértékben kiterjesztette a kísérletezési határokat, hogy képes volt saját testének manipulációjára.

// Hatalmas mennyiségű chakra kellett hozzá, de képes volt pillanatokon belül egy teljesen új testet generálni magának, akár egymás után többször is egy harc során. Ezáltal a teste úgymond hallhatatlan volt. Olyan mint, hogy méreg kerüljön a szervezetébe, az teljességgel biztos lehetne egy ilyen harc során, de akkor testet vált, így a méreg hatása a másik testben marad. Tehát ha mérget kapna be, lenne esélye kijönni belőle. //

2. Akkor ő volt az, aki megpróbálta összegyűjteni a világ összes jutsu-ját, így páratlanul gazdag tárházzal rendelkezik egy harc közben, mint bárki más a Naruto világában.
Ne feledjük el a Four-Tailed Uzumaki Naruto val való harcát se. Erősen legyengülve, de képes volt egy olyan szörnyeteg ellen felvenni a harcot. (Az én meglátásom szerint, másképp esélyük sem lett volna Orochimaruval szemben akit Kabuto támogat.)
Ott megfigyelhettük a Taijutsut, és a Ninjutsu-t is, amivel rendelkezik.

3. Kuchiyose: - Technikái is magasan fejlettek voltak, sőt a Sealing Technikái is, mivel képes volt a „Gogyō Fūin” A-rank szintű technikára is. (Gyengébbek kedvéért a Négy-Elem pecsételő technika.)

4. És akkor végül ott van a mindenki számára kedvelt rettenetesen erős Technika is, a „Kuchiyose: Edo Tensei”. Erről a Kinjutsuról sokat vitáztunk már, nem megyek bele, csupán megemlítettem.

Tehát Orochimaru nem csak, hogy a Naruto világának egyik legerősebb shinobija volt, de majdhogynem elpusztíthatatlan. (Kis pech volt, hogy Sóska olyan retek:D )
Én máig állítom, hogy ha nincs legyengülve, abban az állapotban, hanem teljes értékben tudja magát harcban használni, akkor esélye sem lett volna Sasuke-nak ellene. Csupán azért kapott ki, mert le volt gyengülve. Ezen felül azt is merem állítani, hogy mivel Akatsuki tag volt, így valószínűleg tudott Pein titkáról is, és lett volna esélye ellene is.
Aki ellen kikapott volna az egyértelműen Itachi.

Sasori:

1. Akasuna no Sasori volt szerintem az egyetlen olyan ninja akit 1v1 ben nem nagyon tudott volna senki legyőzni, talán csak egy páran a nagyok közül. Nem tartom véletlennek, hogy pont Chiyo-nagyi, és Sakura harcolt ellene. Két olyan ninjával harcolt szegény Sasori, akiknek nemcsak hatalmas chakra készletük van, de pontosan ellene lettek kitalálva. Kevés olyan harcot láttunk, ahol 1v1 ben küzdöttek volna Akatsuki tagokkal.

//Gaara vs Deidara – Itachi vs Sasuke – Deidara vs Sasuke – Sasuke vs Orochimaru(bár azt nem nevezném igazán harcnak, de azért itt is látszik, hogy Sóska meglehetősen szeret egyedül harcolni:D )

2. Ne feledjük, hogy Deidara is mindig erősebbnek tartotta Sasorit kettejük közül. Ami nem is volt vitás számos képességét mérve. Puppet Master volt, az egyik legjobb Sunagakure shinobijai közül, talán csak Chiyo nagyi vehette fel vele a versenyt. Több mint 300 bábot készített, azokkal együtt természetesen amiket Kankuro használt.
Bábmesteri szinten egy másik bábmesterrel való harcában biztos hogy ő került volna ki győztesen. Ha Chiyo-nak egyedül kellett volna szembenéznie vele, akkor ő is otthagyja a fogát. (Kisöcsém máig utálja Chiyo-t, és Sakurát, amiért legyőzték Sasorit. Azt mondta, hogy: „ Nem hiszem el, hogy egy öregasszony meg egy kislány legyőzte. Mázli volt…” )

3. Méregkészítésben ugyan legyőzték, Sakura, és Tsunade, de akkor is kiváló volt ezen a területen is. Kivételes intelligenciája, és analizáló képessége lehetővé tette számára a különböző rejtett fegyverek, csapdák, megfelelő elhelyezését bizonyos szituációkban.

4. Hiruko-t, mely páncél és egyben szeparáló fal volt számára csak igen kivételes shinobi törhette szét. (Ád Sasuka, és Chiyo kettőse). Számtalan fegyver volt amit Hirkuban még használhatott, és többnyire az ellenfeleit már ebben a formában megsemmisítette volna.
Akkor ott volt még a Harmadik Kazekage akinek átörökítette az összes jutsuját, és még a Kekkei Genkai képességét is. A Vashomokkal aztán tényleg kivételes védekezési, és támadási arzenál vált a rendelkezésére. Ám ha ez is befuccsolt akkor elővette saját magát.

5. Egy bábu ami nem vérzik, nem sebződik, nem ficamodik ki, az a leghatásosabb páncél. Jobb mint Gaara-nak a homok védelme, de elmarad a Susanoo-n. (Amit máig nem értek, mi a t4k4mért kellet betenni a Naruto-ba.)
Mivel alapból távolsági harcosról van szó, ezért ebben a formában igencsak erős víz, és tűz támadásokkal indítani. Közelről megsebezni, vagy megpróbálni csak balgaság volna, hisz ott vannak neki azok a pengék, és feleslegesen ütnéd a bábut.
Akkor ott van neki az „Aka Higi: Hyakki no Sōen” (gyengébbek kedvéért az a jutsu amikor a 100 bábut használja ellenségeivel szemben), amivel szintén csak a legerősebb ninja-k, tudtak volna szembeszállni.

És ha esetleg ez a teste is megsemmisülne akkor ott van neki a képessége, hogy átrakja magát egy másik bábuba. Ezáltal szintén eléri azt a képességet amit Orochimaru. Szinte hallhatatlan.
Sasori halála csupán azért volt, mer Kishi be akarta mutatni, hogy Sakura se olyan béna mint amilyennek mutatja magát. Képes harcolni is. Sajnos Sasori mester volt a bábu…

Nos és akkor az összefoglalás kettejük harcáról:

Szerintem balgaság lenne kettejüket összeereszteni, hisz itt sincsenek az ellenfelek egyazon szinten. Orochimaru az egyik legerősebb ninja akit a Naruto mangában Kishi megrajzolt, de Sasori nincs ezen a szinten. Szerintem Sasori sokakat simán legyőzne, de Orochimaru ellen esélye se lenne. .

Suigetsu vs Hidan harcában teljesen egyet értek Travis-el és Zero-val. Hidannak addig van esélye amíg érdemes közelharcot folytatni. Máskülönben die.

Zabuza vs Shikamaru harcban és sajnos teljes mértékben elfogult vagyok, mert Shikamaru fan vagyok.
Ezért szerintem darabokra verné Shika azt a csókát.  Nevet

Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3291 Dátum: 10 aug 13, 12:57:54 »

Hááát lehetsz okos és cool is , ha egyszer nem látsz , nem tudod betájolni az ellenfeled... Illetve ködben mennyire van árnyék? Nah meg a vízbörtönből se jutna ki egy könnyen az szent... Így Én akármekkora koponyának is tartom shikamarut , sajnos  nálam nem ő áll előnyben.
Hidan vs Suigetsuban azért azt kétlem , hogy közelharcban Suigetsu kezdeni tudna valamit is./Aki nem tudná értelmezni annak lebontom érthetően. Attól , hogy Suigetsu nem sebződik , nem jelenti azt , hogy sok esélye van arra , hogy Hidant szétkaszabolja. Ott a kasza amivel blockolni tud. Kakashi kunai támadását tudta blockolni akkor egy böszme nagy kard suhintásai sem okozhatnak nagyobb kihívást./Ne felejtsük el , Hidan kaszája azért nem volt rossz és kimondottan nem volt lomha , de gyorsnak sem tituálom , elkerülve a félreértéseket...
Viszont távolsági harcban Suigetsu felül tudna kerekedni... Egy biztos , az a harc minden lenne csak könnyű nem...
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 14:21:03 írta Ishida » Naplózva
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3292 Dátum: 10 aug 13, 13:19:47 »

A  suigetsu vs. idanhoz annyit hogy hidan nem tudná legyőzni... egyszerűen azért mert suigetsu nem vérzik. de mi a véleményetek egy kisame vs. orochimaru harchoz Gondolkozik mindkettő letud generálódni orochimarunak ott a kusanagi kard kisaménak samehada szerintem kisame nyerne Mosolyog vélemények? nagyon érdekelne egy ilyen harc Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 13:52:56 írta juura » Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3293 Dátum: 10 aug 13, 13:52:30 »

Ez elég sok mindentől függ. Ha pl Oro csak "hasbaszúrja" akkor azt simán meggyógyítja magának. Viszont, ha lekapja a fejét azt lehet nem. Pllusz Oro biztos tudja, hogy mi az a Samehada és mire jó. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy elkerüli a chakraelszívást csak legalább tudja mivel áll szemben. Oronak ott egy csomó teknika meg minden, de szerintem Kisame elverné. Pl mit csinál Oro azzal a tóval? Meg neki elfogy a chakrája... aztán persze vedlik meg minden csak nem jut eszembe semmi amivel egyből haza tudja vágni Kisamet. Edo tensei érdekes lenne. Én Kisamera rakok egy 70%-ot.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3294 Dátum: 10 aug 13, 14:17:50 »

elöször is: Coputhber ez szép hosszu elemzés volt, jó hogy legalább an vki aki normálisan tud fórumozni   hát sajna sasori hamar meghalt pedig szivesen láttam vna még h miket tud. és a javára szoljon hogy így is hogy a lehető legroszabb ellenfeleket kapta, önszántábol vesztett, hagyta magát... szép vége volt xD nah saso oro lezárva.
Ishidától nem értem sui v hidanban h közelharcban mi van ami hidant jobbáteszi... egyértelmű hogy suigetsun nem fognak fém fegyverekés mivel hidantol még enm láttunk semmit a szertartáson a döfködésen és a hadonászáson kívül 0% az esélye egyszerüen nem tudja megölni suigetsut. távolsági harcot sem értem mert sui hátán azért van  a böhöm penge h odamenjen és puff. amikor sasu harcol itachival kisame harcol suival, látható, hogy vízzé válik, aztán vissza, és bamm. mázli h kisame is van olyan jó mint ő (jobb is).
Szal hidan esélytelen még 1%ot se kap tölem erre a harcra.

Hát shika télleg nem előnyös helyzetet kapott de én azért adnék neki esélyt mert:
ha nem ismeri zabuzát akk 90% h veszít sztem
de ha ismeri előtte kitalál egy taktikát ellene erre lefogadok. és a ködre is készül vhogy. ahogy ez tőle elvárható. ezért a 2. kedvenc karim Nevet ebben az esetben ő kap 90% ot mert ritka h amit ő elgondol az ne jöjjön be. összesítve csak attol függ a győzelem, h ki mennyit tud a másikról. de mivel zabuza szerepel a bingokönyvben, és shikának nagy az esélye hogy hallott már sokmindent róla, 60 % shika   40% zabuza
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 14:20:15 írta Zer0 » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3295 Dátum: 10 aug 13, 14:24:07 »

..távolsági harcot sem értem mert sui hátán azért van  a böhöm penge h odamenjen és puff. amikor sasu harcol itachival kisame harcol suival, látható, hogy vízzé válik, aztán vissza, és bamm. mázli h kisame is van olyan jó mint ő (jobb is).
Szal hidan esélytelen még 1%ot se kap tölem erre a harcra.

Ehez csak annyit fűznék, hogy anime helyett inkább mangára hagyatkozz. Mert előbbiben nagyon szeretik túlerőltetni Suigetsu vízzé váló képességét. Mind a Zabuza kardjás fillerben, mind pedig a Kisame vs Suigetsu "harcban", ami szintén filler volt.
De mindettől függetlenül, egyetértek, hogy Hidannek nem lenne esélye Suigetsu ellen. Maximum, ha mutatna valami eddig jól titkolt ninjutsut. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3296 Dátum: 10 aug 13, 14:31:58 »

azért szép lenne ha kidan pl vmi rasengan kaliberü ninjutsut tudna, emellett nagyon jo genjutsu használó is lenne Nevet csak titkota mert nem akart felvágni kakuzu előtt xD


marcsi v kisame
sztem marcsi de mostanáben megláthattuk h kisame is nagyon erős. ha orochimaru meghal kisame ellen azt sztem csak fulladás okozhatná. de orochimaru miért fulladna meg? xD

de akk mi lenne egy raikage vs killer bee ( az igazságosságkedvéért nem használja a bijuut mert mégis csak tesó Nevet )

szal démon nélkül melyik erősebb?
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 14:40:32 írta Zer0 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3297 Dátum: 10 aug 13, 14:33:33 »

Most megint lesz aki a fanság dumával fog jönni, de szerintem, hacsak Ksiame még nem rejteget valamit, biztos hoyg Orochimaru nyerne.
A regenerációs képessége veri Kisaméét, még a Samahedával is, irdatlanul sok chakrája van, úgyhogy ha egyszer kétszer bekap egy ütést a samahedával, nem terül el ott, a sebességégéből adódóan tudná úgy tartania  távolságot, mint a sok farkú Bee, és, ami mindenképpen előny, az az, hogy Kisame azért elsősorban közelharcos, Orochimaru viszont távol harcban is marha jól boldogul, és, bár a Smaahedát nem láttuk úgy chakrát szívni, mint az Éhes Szellem Peint, de nem csak chakra alapu távolsági támadásai vanank, hanem nem egy elég durva fizikai támadás is (Kusanagi, különböző kígyós jutsuk).
Plusz ott vana  mrége is, ha Kisama szét Kisamehedázza közelről, akkro a levegőbe került méreg után, még ha a fél-élő smaahedára nem is hat, Ksiame valószínüleg a földre kerül, Orochimarunak meg uygebár ez sem ártana jobabn, mitn amikro Sasuke aprította fel, maximum jobban imerülne, mert a Samaheda azért a Samaheda.

Ezt nem szoktam/szokták felhozni, de ha éppen a "vedléshez" közelítő periódusban van, végső dobásként bele is nézhet  a másik szemébe. Sharingan és átokpecsét nélkül ezt kétlem, hogy ki lehet védeni.

És végül, egy ksi igazi "fanduma":
Még az is lehet, hogy Orochimaru chakrája megfeküdné a Samaheda és/vagy Kisame gyomrát, végülis pár húscafat is érdekesen viselkedett Kabutoban, ki tudja, talán itt is bejátszana, ez a nem hétköznapi chakra. Ha más nem, emészthetetlennek, vagy nehezen emészthetőnek bizonyulna nagyobb mennyiségben.

Hidannak talán Zabuza lenne érdekes ellenfél, ők ketten jól ellennének.
Részemről inkább Zabuzára fogadnék, Hidan kétlem, hogy használható lenne ködben, a mizubunshin hazsnálat mellett Zabuza könynen kiismerné, és onanntól nagy szerencse kell HIdnanak, hogy elkapj aza igazit. Még ha szerez is vért, amilyen állat Zabuza, és amiylne hülye Hidan, nem ölné meg elég gyorsan, Zabuza pedig elsodorhatja a helyéről egy vízjutsuval.

Bee vs. Raikage érdekes lenne, Bee valahol modnott valami oylasmit, hogy a Raikage egy bizonyos szinten még fölötte áll (nem így ffogalmazott), é sez a szint már Bijuu palásttal volt. A bijuuja nélkül esélytelen, végülis, mit tud nélküle, viszont azzal érdekes. Szerintem a Raikage tlaán még így is nyerne, ha elkapja időben, vagy Bee nem változik át teljesen.
Ha viszotn azonnal átváltozik, az a krédés, a Raikage meg tudja-e sebezni a Bijuu ba bújva is, láttuk, hogy iylenkor nagyjából "köré épül" a teste. EZt már kétlem, vizsont a raikage sebessége meleltt nem tudom, tudna-e vele csinálni valamit a hachabii. Elég patthelyzet.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 14:37:11 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #3298 Dátum: 10 aug 13, 15:06:16 »

Kisame vs Orochimaru.

Kisame a bijuukra lett kitalálva. Ereje annál nagyobb minnél több az ellenfél kiszívható/elszívható chakrája. Amikor Bee-vel harcolt, volt egy érdekes rész.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/472/7
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/472/8
Bee egyik, v több csápját-farkát megtudta szilárdítani, azaz eredeti alakjába hozni. Azt már Kisame nemtudta lecsapolni. Ott még meg is dicsérte Méhet, hogy télleg ő a legjobb chinchuuriki. Állítom ha teljes formába alakul Bee, akkor Kisame egy deka chakrát se tudott volna leszívni. Orochimarut mivel nem veszi körbe Chakra plazma, vagy mitom én minek hívják, Dragon ballos erőtér (nemtom másképp mondani xD) akkor nem tud sokat leszívni Orochimarutól. Valszeg az átalakulás meglesz lőve. Mivel az erőelszívás kilőve, és vele együtt minden plussz (szuper cápafokozat+ korlátlan halhatatlanság) Így natúrban kell szembenéznie Orochimaruval. Szerintem vajnyi esélye sincs.. Bár Kisame se mutatott még be mindent, így csak az eddig látottak alapján saccoltam a harcot. De azt Orochimaru simán nyeri.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #3299 Dátum: 10 aug 13, 15:27:12 »

az egyáltalán nem biztos hogy orochimarunak sokkal jobb a regenerációs technikája mint kisaménak :http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/471/14 nézétek meg bee teljesen lerombolta kisame tüdejét,és mégis nem hogy túlélte hanem erősebb is lett. az igaz hogy orochimaru is regenerálódott volna de kisame ezt akárhányszor meg tudja csinálni és kisaménak önmagában is óriási chakratartaléka van:30%-on egy egészt tavat létrehozot akkor gondoljatok bele 100%-on mennyi chakrája van,úgy hogy chakratartalék terén le a kalappal kisame előtt bow szerintem a samehada inkább azért van kisaménak hogy a chakrát szívja el és erősítse az állóképesség növelése kisamének már szinte mindegyha 100%-on van... Kisame nyerne 70%-al
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 13, 15:44:20 írta juura » Naplózva
Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!