24 szep 23, 21:15:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197965 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3195 Dátum: 10 júl 28, 17:35:11 »

Én a Yondi-Kyuubi-val úgy vagyok hogy akkor nyerhet a Yondaime ha képes minimum egy Oodama Rasengan-ra.
A sima Rasengan csak megcsikizné Vukot,tehát kell valami ütősebb^^
Sway,a 2. verzió az nagyon szemét lenne,de tetszik xDD

Sway,Madara meg Hashirama szép és jó,de semmi olyat nem láttunk egyiktől sem amivel kitudnák kerülni a Hiraishin-t...Madarától úgy kompletten semmit nem láttunk csak hogy volt EMS-e,a Hashiramától hogy ugyanazt tudja mint Yamato cask egy "kicsit" magasabb szinten Mosolyog

És ennyi alapján én tulajdonképp semmi esélyt nem látok egyiknek se a győzelemre.

Jiraiya-Kakashi vs. Sandaime Gai
Ezt az egészet az döntheti el hogy Gai milyen gyorsan nyit kaput,illetve hogy Jiraiya milyen gyorsan lép Sennin módba.
Ha Gai-t még a kapuk előtt leütik akkor simán nyernek Jiraiyaék. Bár ha van pár szép hölgyemény Jiraiya környékén akkor nekik nincs esélyük mert nem fogja használni a Sennint xD
Itt minden a körülményeken múlik.
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #3196 Dátum: 10 júl 28, 17:47:57 »

Ezen jót virultam, hogy Itának azért kellet meghalnia, mert túl tápos volt. Mosolyog Yondival szemben eme szép kerek shinobi világban a fél kezemen megtudnám számolni mennyi embernek lenne 30%-nál több esélye. Nem véletlenül hangoztatta a Sandaime is, hogy ő volt a legnagyobb hokage mind közül. Most, hogy láttunk is valamit a harc stílusából teljesen érthető miért fosott mindenki tőle. Ami viszont számomra kiderült az az, hogy aki a pecsételéseket írtó magas fokon tudja az alapból handicapel indul 1 csatába. Mondjuk itt az 1edüli kakukktojás az Nagato, mivel neki a rinnegan defaultból adja.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 17:48:37 írta Tr4nCe » Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3197 Dátum: 10 júl 28, 18:06:48 »

Ááh szerintem a Kyuubit egyszerűen nem lehet megölni. Fizikai képtelenség, mert csak tömör chakra. Mondjuk nem tudom, lehet ki lehetne nyírni mondjuk egy Amaterasuval. De hirtelen nem jut eszembe olyan (nem pecsét) jutsu ami le tudná teríteni.
SSS: Amaterasuból ki tud teleportálni. Ráadásul a Raikage is kikerülte testvillanás jutsuval akkor Minato akinek jobb jutsuja volt miért ne tudná?
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Sway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 78



« Válasz #3198 Dátum: 10 júl 28, 18:31:56 »

Sway,Madara meg Hashirama szép és jó,de semmi olyat nem láttunk egyiktől sem amivel kitudnák kerülni a Hiraishin-t...Madarától úgy kompletten semmit nem láttunk csak hogy volt EMS-e,a Hashiramától hogy ugyanazt tudja mint Yamato cask egy "kicsit" magasabb szinten Mosolyog

Nemtom... csak azt tudjuk, hogy koruk legerősebbjei voltak, és ebből indultam ki. Mosolyog Bár ha azt vesszük, amit minden Narutós öreg hangoztat, hogy "az új generáció felülmúlja a régit" -  kb 2, max 3 generáció volt az első és a negyedik között - akkor könnyen lehetséges, hogy Yondi meglepné Hashiramát, nembeszélve Madaráról. ^^
Am Misitch, én sem mondtam, hogy megvernék őt 1v1-ben, csak azt, hogy esélyük lenne. Meg ha még egyszer elolvasod amit írtam, láthatod, hogy csak feltételezgettem, abból kiindulva, amit sejteni lehet. Mosolyog

Edit: Kihagytam egy vesszőt. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 18:36:04 írta Sway » Naplózva

# Always be yourself. Unless you can be Batman, always be Batman.

## Schrödinger\'s cat WANTED: Dead or Alive!
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3199 Dátum: 10 júl 28, 19:03:15 »

rendben értem én Mosolyog
csak én mindig arra szoktam alapozni amit láttam is. Az ilyenekre szoktam felhozni hogy lehet hogy Shizune is összeverné a Yondaimét,csak még nem láttunk tőle megfelelő technikát xD
Tudom hogy ezek csak feltételezések,de én úgy írtam amit írtam hogy szinte senkitől nem láttunk a Hiraishin ellen hasznáhlató technikát.

Az egyetlen ami meglephetné szerintem a Yondaimét az Nagato meg a 6 teste,senki mást nem nagyon tudok ellene elképzelni.
Szerintem a Kyuubit is szétkapta volna,csak ha az a 2 vadállat egymásnak esik Konohából kevesebb marad mint a Shinra Tensei után smirksweat
Naplózva

Sway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 78



« Válasz #3200 Dátum: 10 júl 28, 20:01:36 »

Mistich:
Ebben igazad van. Mindazonáltal, a legtöbb karakterröl sajnos elég keveset tudunk.  >.<#

Miközben olvasgattam visszafele, észrevettem, hogy sok itt a Deidare és Itachi fan. Szóval mit szolnátok egy Deidara versus Itachihoz??  Pojén Pojén Csak vicceltem.  Pirul

Komolyra fordítva a szót, Kyuubi-chakrás Naruto [nem beteg]Kimimaro ellen? (Bocs ha már volt.)
Őszintén szolva fogalmam sincs, hogy ki nyerne. Szerintem teljesen attól függ, hogy az FRS mennyire roncsolja Kimimarot. Bár ha belegondolunk, Naruto csak kitalálna valamilyen kombót Kimcsi ellen. Hamár úgyis szinte végtelen így a chakrája... ( tudom, hogy nem, de elképzelhetetlenül sok lett neki + sennin mód.) Érdekes harc lenne, az biztos. Mosolyog
Naplózva

# Always be yourself. Unless you can be Batman, always be Batman.

## Schrödinger\'s cat WANTED: Dead or Alive!
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3201 Dátum: 10 júl 28, 20:04:37 »

érdekes?
szerintem a sennin mód is sok lenne ellene...
sőt,egy Oodama Rasengannal befejezhetné ha nagyon ügyes,még Sennin se kéne neki.
szerintem ez túlságosan egyértelmű.
sima Gaara vs. sima Neji?
mintha Tenten mondott volna valami olyasmit hogy Neji ereje nagyobb mint Gaara-é bár én azt nem nagyon tudom elképzelni...
szerintetek?
Naplózva

Sway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 78



« Válasz #3202 Dátum: 10 júl 28, 20:23:34 »

Énse nagyon tudom elképzelni. :'D
Ez meg nekem egyértelmű. Gaara. ^^ Nemhiszem, hogy Neji tudna vmit csinálni a chakrás homokkal.  Gondolkozik Esetleg párszor beveti a pörgős-forgó-porkavaró technikáját (a neve nem ugrik be, sry). De ezzel csak megakadájozott 2-3 támadást a sokból, ami arra irányult, hogy homok-koporsóba kerüljön. Gaara abszolút védelme meg ugye kizárja [sztem] a 2 az X-ediken csapásait (4-8-16-32-64-...). Nyelvesít Most, így hirtelen több nem jut eszembe róla.  smirksweat

Szerintem am nemolyan egyértelmű a Kimimaro vs Naruto. Gondolj bele mennyit szenvedett vele Gaara, Deinek meg pl levitte a karját (asszem Eltont Pojén ) megeröltetés nélkül. Kimimarót meg vagy háromszor próbálta agyonnyomni homokkal, és nem azért élte túl mert ügyi volt, hnem mert Kimi beteg [de most nem az Pojén].
Egyszóval, úgy gondolom, hogy egy Odama-rasengan nem nagyon karcolja meg a csontját. Marad az FRS. Viszont sztem azt ugyanúgy túlélheti, mint ahogy a homokcsapdát (bőre alá egy csontréteg) azon meg nem nagyon hatolhat át. Vagy nemtom ^^
Ezért kérdeztem meg igazából, a véleményetekért.  Pontosan

Edit: Helyesírási hiba javítása.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 20:25:30 írta Sway » Naplózva

# Always be yourself. Unless you can be Batman, always be Batman.

## Schrödinger\'s cat WANTED: Dead or Alive!
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #3203 Dátum: 10 júl 28, 20:37:50 »

Hát tényleg bocsánat, de akkora marhaságot írtál :S
Kimimaro a kicsi Gaaraval küzdött. Deidara karját a kazekage Gaara vitte el. Kimimarot nem lehet egy lapon említeni már Narutoval. Főleg, hogy a kyuubi chakrás narutot írták... áh. Az is számít, hogy hány farok jött ki, de kyuubi nélkül sőt szerintem Sennin mód nélkül is megveri Kimimarot. Azóta nem keveset fejlődött, hogy először találkoztak.. Szerintem Pein után igazi kikapcsolódás lenne Kimimaro. Sima Rasengan is átviszi a csontját inkább az lenne érdekes, hogy leszúrja-e a csontokkal, ha olyan közel megy Naruto. Odama rasengan ketté zúzza Kimimarot... FRS-ről ne is beszéljünk.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #3204 Dátum: 10 júl 28, 20:47:21 »

olyan hülyeségeket tudtok beszélni...

Neji ereje abban van, hogy a chackrájával képes sérüléseket okozni. Hinata ellen is szinte alig ért hozzá, mégis olyan sérülést szenvedett a szíve hogy mozogni nem tudott, miközben semmi külsérelmi nyom nem volt látható. Gaara absolut védelmét is átüti egy jobb hakken-el. A homokbőr se véd, ugyanis a csakra azt is átviszi gond nélkül. Chunin vizsgás szinteket alapul véve neji az esélyesebb: jól védekezik, és ő a legalkalmasabb gaara védelme ellen.
Ha jelenlegi szintet nézünk nem mondom hogy van bármi esélye, ugyanis gaara felszáll egy marék homokkal aztán rádob egy hegyet, de az indoklásaitok nagyon gyengék.

A naruto + kimimaro szösszenetre meg annyit, hogy nehogymár valaki csonttal állítson meg egy óriási sebességgel pörgő tömény csakragömböt... A: darabokra szedné a csontot a rasengan. vagy B: a csavaró hatást ugyan úgy átadná a testnek, aminek a hatása pár szerv szétrobbanása lenne.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 20:53:14 írta Rewiag » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3205 Dátum: 10 júl 28, 21:12:48 »

Az Itachi vs. Deidara amúgy nem hüyleség. Abból kiindulva azonban, hogy Sauske végülis beszivatta egy sima genjtusuval, méghozzá nem közelről, Itachi lazán le kell, hogy szedje.
Mindazonáltal a repülés itt komoly előny is lehet, ami azért megnehezíti a dolgát.
Plusz, ha benyomja azt az önrobbantást, amit Sauske ellen,. még mielőtt kidőlne, akkor.. nos, ha Itachi nem kapcsol időben, és nem állítja le Deit nagyon gyorsan, egy döntetlen lehetséges.
Naplózva
Sway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 78



« Válasz #3206 Dátum: 10 júl 28, 21:20:38 »

Kimimaróhoz:
1. Ezt ajánlom figyelmedbe: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/206/11
2. Narutóban nincsen olyan, hogy fizika, erre már rájöhettél volna.  >.<#

Gaarahoz:
Az abszolút védelme, ha jól emlékszem akkor több mint egy karnyújtásnyira helyezkedik el a testétől. Ergo, Neji keze nem éri el. (Ha nem jó, ne kövezzetek meg érte, ebben nem vagyok biztos.)
Naplózva

# Always be yourself. Unless you can be Batman, always be Batman.

## Schrödinger\'s cat WANTED: Dead or Alive!
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3207 Dátum: 10 júl 28, 21:36:19 »

Énse látok sok esélyt Nejinek,csak akkor azt nem értem hogy Tenten mit pofázik össze-vissza?xD
Erre hirtelen annyit tudok mondani amikor Naruto Kabuton használta a Rasengant a szikla igen csúnyán megszívta xD
Nem hiszem hogy akár úgy is döntetlen lehetne,az önrobbantással,hiszen a Susanoo szerintem kibírná ha nagyon enm fárad le előtte Itachi.
A nagyobb probléma talán a c4 lenne.(nem,nem vagyok c4 fan!!)
Az ellen a Susanoo se ér sokat szerintem...
télleg azzal mit cisnálna Itachi?
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3208 Dátum: 10 júl 28, 22:11:08 »

Végülis igazad van, a Yata pajzs biztosan felfogná, figyelembe véve, hoyg a  Kirint egy negyedkész Susanooval meg sem érezte.
A C-4 én úgy látom, kezelhető azza, ha mrá egyáltalán enm jön be. Itachi is észelleheti a sharingannal eselteg, már korábban, mi készül, és kitérhet, vagy Deit a hazsnáalt elött genjutsuba ejtheti.. ha nem, megúszhatja mondjuk még kakor, ha elrejtőzik egyszerűen nagyobb távolságra, és egy bunshint éri a a támadás, avgy csak simán sokáig viszsatartja a levegőt. Ha nem észleli, akkor bejöhet, ő nem tudja megoldnai egy chidorival, habár, miután észrevette, még mindig le tudja szedni Deiudarát, modnjuk valami genjutsuval, vagy máshogy, mielött aktiválhatnáa  jutsut (ha nem is, mindenestre az aktiválást megakadályozhatja) aztán él tovább egy darabig a bombákkal a vérében Nevet
De igen, a c-4 itt az az eszköz, ami több figyelmet érdemel.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3209 Dátum: 10 júl 28, 23:19:29 »

Énse látok sok esélyt Nejinek,csak akkor azt nem értem hogy Tenten mit pofázik össze-vissza?xD

Tenten csak azt "pozázta" hogy csak a védelme jobb Nejinek a Kaiten miatt. Ő egy szóval se mondta hogy erősebb is nála.  smirksweat
Neji azért veszítene, mert nem tud a Gaara közelébe férkőzni a homok miatt.
Én egy Suigetsu vs Raiga harcra lennék kíváncsi. Szerintem Raiga villámai elintéznék Suigetsut mert Sasuke Chidoria is szépen kiütötte amikor lefogta Killer Bee-t
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!