24 szep 22, 09:48:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195497 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2685 Dátum: 10 jún 03, 15:42:49 »

Hááát...a ha a két békát nem mondtad volna akkor símán Naruto, de így...hmmm...nehéz dolog, mert elvben naruto is tud békát idézni meg béka mama és jiraya is, szóval idézgetni nem lenne értelme, ugye?...De attólmég volt pár jó jutsjuk a békákak ezen kivül is, háát..ha Naruto összeszedi magát, megszálla az isteni ihhlet és gondolkodnik kicsit akkor esélyes, hogy nyerhet. végül is az ő alakja tökéletesebb mint Jira-chané és neki van 3(vagy 2) tartalék kage bushinja akik újra feltöltik. Szóval inkább Naruto, de kiélezett lenne az tutko.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2686 Dátum: 10 jún 03, 20:34:56 »

Pein testeket nem lehet külön venni, mert mindegyik csak 1jutsut tud direkt azért, hogy együtt harcoljanak. Ha most Sasori nekiesne a bábos pein testnek és nem győzné le elég nagy szégyen lenne..de az meg mekkora marhaság lenne már 1jutsut tud a másik sokkal többet..izgi harc lenne...viszont ha egy emberként vennénk akkor az Nagato lenne, ő meg 10sec alatt K.O-t adna Sasorinak.
Sennin Naruto nyerne Sennin Jiraja ellen. Naruto sennin alakja tökéletesebb, neki ott a továbbfejlesztett Rasengan (Odama Rasengan, Rasen Shuriken stb.) Viszont Jiraya tapasztaltabb.. hát kiélezett harc lenne, de szerintem már csak a Kyuubi miatt is Naruto kerülne ki győztesen.
Raikage vs Naruto?
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2687 Dátum: 10 jún 03, 20:40:38 »

eee-eee Nevet

Szerintem Jiraiya a jelenlegi Narutot verné...egy jutsu miatt mindenképp..ha más miatt nem is ott van neki az a békás genjutsu.az ellen Naruto nem tudna mit kezdeni.Plusz tapasztalat,plusz az a békabeles cucc Nevet

Raikage vs. Naruto:
érdekes összehasonlítás...Raikage nagyon közelharcra épít,és viszonylag Naruto is... de a Raikage nagyobbat üt,bár Narunak meg ott a Rasengan meg a Sennin mód^^
érdekes lenne...
lényeg:szerintem Naruto ha már Peint leverte a Raikagével is csak elbánna valahogy.
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2688 Dátum: 10 jún 03, 21:14:18 »

Azt elég nevetséges Naruto előnyére felhozni, hogy neki van 2-3 klónja tartaléknak, hiszen ezzel szemben Jiraiya-chan rendelkezésére állnak a béka remeték, akik folyamatosan gyűjtik neki a senjutsu chakra-t.
Logikusan a csatából ki kéne venni a békákat, hiszen mindkettő megidézheti őket, de legyen Pa és Ma Jiraiya-val.
Ero-sennin alap jutsu-i ellen Naruto valószínűleg kage bunshin-okkal védekezne, így húzódna a harc jó ideig. Ekkor szerintem Jiraiya lenne előnyben, mivel ő a Sennin mód nélkül is sok jutsu-t tud, Naruto pedig csak a rasengan-t, és a bunshin-okat.
Sennin módban viszont szerintem Naruto-é lenne az előny, hiszen az FRS egy hatalmas támadó erejű távolsági jutsu. Ha csak Jiraiya-chan nem tudja addig húzni az időt, amíg Naruto elhasználja a tartalékait, szerintem veszítene.
Ha viszont sikerül neki, akkor ő kerül fölényben, és akkor el is dőlt a csata állása.
Nem beszéltem ugye még béka genjutsu-ról, de nem hinném, hogy ez Naruto ellen beválna, nyílt terepen esélytelen, mert nem lenne ideje Pa-nak és Ma-nak, igen, az sok időbe kerül, szóval ezt se ártana figyelembe venni.
Egy zárt térségben, mint pl. ahol Pein-el harcolt, szerintem szintén nem lenne esélye, mert a három testet még feltartott Jiraiya, de egy tajuu kage bunshin jutsu szerintem nem hagyna elég időt arra, hogy békák előkészítsék a jutsu-t.
A Kyuubi-ról meg nem mondok semmit, ha előjönne a 8. farok is, nem lenne esélye az öregnek, de hát az már egy olyan dolog, ami ellen szerintem szinte senkinek se nagyon lenne.

Raikage vs naruto?
Hát erre nem lehet mit mondani, a Raikage-től nem láttunk szerintem még sok mindent. Mivel az FRS nyilván átütné a Raiton védelmét, Naruto nyerne, de szerintem ezt a Jutsu-t leszámítva nem lenne sansza Raikage ellen.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2689 Dátum: 10 jún 03, 21:25:12 »

Naruto vs. Raikage

Szerintem jelen pillanatban az egyik legerősebb karakter a Raikage.(vagyis inkább mikor még meg volt mind a két keze)Olyan sebességgel rendelkezik amit lehetetlen überelni, az erejét szintén.Naruto nagyon erős lett most aminek örülök de egy rasengan-nal vagy egy FRS-nel semmit nem tudna csinálni a raikage ellen.Azok nem olyan jutsu-k amivel bárkit meg lehetne lepni, persze volt hogy Pein-t meglepte a kamu FRS-nel meg a füstből ügyesen becsapta de ez édes kevés lenne a nagy feka ellen.Naruto-nak nincs egy Amaterasu kaliberű jutsu-ja amivel ha ránézel valakire az azonnal lángra kap, amibe megjegyzem nem esett volna bele a raikage ha nem olyan ideges Sasukera.Naruto maximum akkor tudná legyőzni ha előjönnének a farkai, minél több annál jobb.Sennin módban ugye megnő a sebessége, meg az ereje meg jó dolog ez a "frog kata" de nem veszi fel a versenyt ezzel a villámmal körbe vett fénysebességgel közlekedő bulldózer erejű raikage-val.
Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #2690 Dátum: 10 jún 03, 21:28:09 »

FRS-t nem kéne belekalkulálni a dolgokba, mert az nem használhatja Naruto.
De szerintem se tudná megverni Raikage bácsit. Lehet, hogy Raikage se őt, sőt ebben szinte biztos vagyok, de Naruto se tudná őt legyőzni, még sennin módban se. Esetleg a mostani edzés után...(csak könyörgöm, legyen már pár új jutsuja, Szöcske legalább változatos, Naruto mindig ugyanazt csinálja)

Tényleg..Szöcske vs. Jiraya?....
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2691 Dátum: 10 jún 03, 21:35:46 »

Naruto mért ne tudná használni az FRS-t?  Pojén
Itt nincs spoiler, szóval elmondhatom, hogy sennin módban lazán dobálgatja, és semmi baja sem lesz tőle, jelenleg a legerősebb jutsu-ja.

Akkor talán egy kettő a kettő elleni harc is lehetne.
Gai és Kakashi egy jó csapat, és ellenük pl. Tsunade és Jiraiya. Hm, ez nem is rossz. Nevet
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2692 Dátum: 10 jún 04, 09:12:23 »

Az egy dolog h a villámpajzsát átütné az FRS. Nevet de ahoz el is kell találni. FRS-t pein is kikerülte. Elugrott előle. Szal FRS messze nem olyan nagy sebességű jutsu mint az amaterasu. Raikage nem egyszerűen gyors.. hanem rohadt gyors. neki ezt kikerülni olyan lenne mint nekünk kikerülni egy 10 sávos autópáylán egy pótkerekes biciglit hajtó 5 éves kislányt. Naruto ott halna meg az első pár pofon után. Neki nincs Susanooja.. a szélelemet nem tudja olyan jól használni mint Danzou. De ide még az is kevés lenne. Aztmeg láthattuk a mangában, hogy a Raikage lekevert pár maradandó pofont a hachibinek, mielőtt befogták. Ez volt fiatal korában. Szal szerintem Raikage jelen formájában megfontolt üzemmódba kapcsolva Nevet kiütné Narutot. Itt a kyuubit direkt nem számoltam bele.

Naruto vs Jiraya. Ha békákat elveszük, Naruto akkor is képes a sennin módra. Valszeg Jiraya is, de ő nem használ klónokat. Magyarán egyszer összegyűjti az energiát, azt cső. NAruto valszeg ahány klónja van annyival tovább tudja fentartani a sennin formát. Ellenben ha a békákat is beleveszük, Jiraya oldalán, akkor ő végtelenségig tudja tölteni magát. Míg Naruto az akinek elfog fogyni a nafta. Ott a békák genjutsuja ami Naruto is kifektetné. ellenben ha a békák Naruto oldalán lennének, akkor Jirayának is keresztbe tennének. Ha a Sennin módtól eltekintünk, akkor Jiraya szerintem a győztes. Több a bevethető jutsuja, amik erősek is. És ott a tapasztalat. A kyuubit itt se számoltam bele.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2693 Dátum: 10 jún 04, 11:19:13 »

és egy NEM Shippuudenes Sasuke vs. Narutohoz,úgy hogy Naruto is teljesen komolyan veszi?

szerintem nagyjából ugyanaz lenne mint legutóbb,csak épp Sasuke is elájult volna...

amúgy Bububo-val egyetértek a Jiraiya-Naruto-val..Ha nem megbeszélik hogy harcolnak,hanem véletlen összefutnak(xd) akk Jiraya nyerne...egyiknek se lenne ideje a Sennin-re.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2694 Dátum: 10 jún 04, 11:36:14 »

Gai és Kakashi vs Ero Sennin és Tsuande

Ha úgy találkoznak hogy mindkettő felkészült a csatára akkor Tsuande és Jiraiya. Egyrészt Jiraiya megidézi a békákat + Gamabuntat és a harcosait Tsuande pdig katsuyut és velük nem tudnának mit csinálni.

Ha hirtelen összefutnak úgy már más a helyzet. Jiraiya-nak kell egy kis idő amig belép sennin módba addig teljes erejükkel támadják Tsunade-t mert ugye ö jóval gyengébb ilyen téren. Ha tegyük fel Gai elmegy 7. kapuig és Kakashi is ráront Raikirivel akkor Jiraiya sennin mód nélkül nemhiszem hogy megtudná védeni Tsunadet aztán persze miután Jiraiya sennin modba van valszeg leverné őket egymaga de nembiztos hogy lenne rá elég ideje.
Naplózva


traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2695 Dátum: 10 jún 04, 15:45:15 »

Sasuke vs Jiraya? Ez valami vicc volt? Nevet Sennin mód ide vagy oda Susanoot semmivel sem ütné át, meg Jiraya nem olyan gyors és nincs olyan jutsuja amivel elkerülhet egy Amaterasut mondjuk. Az a baj, hogy nagyon sok harc el van dőlve egy Uchia ellen főleg ha megvan annak a Mangekyou is.
Mondjuk ha úgy vennénk, hogy akkor harcoltak volna mikor még Jiraya élt, akkor ugye Sasuke még nem volt Mangekyou birtokos..akkor sztem Jiraya kiüthette volna. Mégiscsak Sannin volt, meg a több tapasztalat. Bár azt nem tudjuk, hogy a Sharingan mennyire képes követni a Sennin módos támadásokat. Hát sima Sharingannal jó harc lehetett volna. Mangekyou ellen sokan esélytelenek (inkább úgy mondom, hogy Sasuke ellen).
Gai+Kakashi vs Jiraya+Tsunade
Érdekes lenne. Szerintem nem olyan egyértelmű a Sannin csapat győzelme. Tsunade szerintem egy gyenge *ar. Mármint nagyot üt, de egyébként..ő csak arra jó, hogy gyógyítson. Viszont Jiraya lehet bírná a strapát kettő ellen főleg ha Tsunade gyógyít ugye. Egyébként Kakashi szerintem elintézné Tsunadet a Mangekyou-jával aztán ketten elvernék Jirayat.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
martinsama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


WWW
« Válasz #2696 Dátum: 10 jún 04, 18:37:10 »

Hallod Traavis szerintem Jiraiya simán elkalapálná Kakashit és Gait nem véletlenül hívta mind2 Jiraiya-samának nem azért mert egy nyugdíjas volt hanem mert olyan ereje volt de am Tsunade veltudná venni a harcit Gaial mivel mind2 taijutsusok és Tsunadéé erősebb de 8kapu után Gai kicsontozná
Kakashi nemsokat érne Jiraiya ellen de sztem még Tsunade ellen sem
Naplózva

Naruto:Aki szereti a Ramnet nem lehet rossz ember
Shika:Te jó ég Choji monnd el neki az igazat
Choji:az az igazság,hogy aki szereti az Ichiraku Rmnet az nem lehet rossz meber
Shika:Mind ellenem vanank...ez olyan bosszantó
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2697 Dátum: 10 jún 04, 19:04:32 »

martinsama egy olyan támadást mondj amivel Tsunade erősebb Kakashinál vagy Gainál...itt annyi lenne hogy Jiraiya letudja-e hozni a másik kettőt egyszerre...
még annyi hogy Tsunadét Kabuto is majdnemcsak sérülés nélkül verte meg(ha nincs ott Naruto ki is nyírta volna..
traavis:a végeredménnyel egyetértek de azért annyira ne írd le Jiraiya-t...szvsz volt Jiraiya olyan erős mint a Raikage,aki kis híján kinyírta Sasukét:)
Naplózva

traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2698 Dátum: 10 jún 04, 19:25:48 »

Nem írom én le Jirayat de szerintem a Raikage megverné. Jiraya korántsem olyan gyors és ha egy támadást bekap (olyat mint Sasuke) akkor K.O. Raikage sebességét vmivel kompenzálnia kell, mert ha nem vége. Egyébkébt Raikage nem verte volna meg Sasuket igazából  saját magát ölte volna meg ha a harc végénél még bele is rúg az Amaterasuba ami felé tartott..
Sasuke meg saját magát strapálta le igazából, mert akkor hozta ki először a Susanoot és fogalma sem volt róla, hogy milyen mellékhatásai vannak stb. Szal Sasuket ne keverjük ide Nevet
Amúgy szerintem is baromi erős volt Jiraya, sőt megkockáztatom a győzelmét Pein ellen, ha ismerte volna a képességeit. Ugye az ő halála volt az ára Naruto későbbi győzelmének...
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2699 Dátum: 10 jún 04, 19:47:46 »

Off:
Tsunade hatalmas Chakrával rendelkezik így eszméletlen sokat tud koncentrálni az öklébe. Így fizikai sebzés hatalmas amit betud vinni. És lehet felhozni Kabutot , de amikor Orochimaru ellen felvolt spanolva Tsunade nagyon lazán leápolta volna akár Kabutot is. Illetve írtad traavis , hogy Kakashi elintézi Tsunadét a MSsel aztán go 2v1 Jiraiya. Nah ezzel van egy bökkenő. Kakashinak köztudott , hogy nincs sok chakrája , csak jókor használ el annyit amennyit kell. De viszon figyeld azt , hogy mi történt vele Pein ellen . Ha egy harcban 2-3x használja szinte halál közelbe kerül. Így nem valószínű , hogy sokat segíthetne Jiraiya ellen Gainak.
On:
Nálam több eséllyel indul a Jiraiya+Tsunade páros.

Illetve előtte volt pedzegetve egy Naruto Vs RajKage XP
Rajfekát SZVSZ de kicsontozza Naruto. Kagebushinokat hoz létre , akik megidézik a Papa brekit meg mamát, így egyből több frontra kell a Rajnak figyelni. Mamék megkóstoltatják fincsi Genjutsuval , Naruto meg Ramen összetevővé pépesítené a Rajt egy fincsi Raszengannal , hogy Animaxesen fejezzem ki magam Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!