24 szep 22, 09:32:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1195438 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2520 Dátum: 10 márc 06, 12:37:20 »

Gondolom amit titius írt, az egy Sasori-Deidara vs Pein, csak törölve lett. Nevet
Sebaj, úgy is egyetértek vele, Pein hat teste ellen nem sokra mennének, talán Sasori, de igazából Dei nem egy nagy shinobi, persze nem gyenge, de egy Pein ellen gondolkozni is kéne.

Neji vs Lee
Én kétlem, hogy Lee sebessége mellett Neji eltudná-e zárni a chakra áramlást. A Hyuuga-nak van egy jó védelme, ez ellen Gai tanítványa szerintem nem sokat tudna tenni alapból, viszont én úgy gondolom ha kinyitja a kapukat, akkor gyorsabban tud ütni, mint amilyen gyorsan Neji aktiválni tudja a védelmet, hiszen ehhez először kell egy kőrkörös mozdulat, ami ugyan nem nagy mozgás, de tisztában vagyunk Lee sebességével.
Igazából ebben a harcban a byakugan-nak nem sok haszna lenne szerintem, max csak védekezés szempontjából, hogy látja az ütéseket, azok bárhonnan jönnek is, de ez nem egy Amaterasu, vagyis hiába látja, a testének nincs meg a kellő gyorsasága. Én esélyesebbnek tartom Rock Lee-t.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2521 Dátum: 10 márc 06, 15:18:24 »

Most a Namikaze Minato-ról van szó?Mert ha igen akkor te sem gondolhatod komolyan!  >.<# Neji, hogy érhetne fel egy Hokage-hoz?Igaz, hogy nem láttunk semmit szinte a Yondaime-tól "csak" a testvillanás jutsu-jait, de ez is olyan technika amivel egy egész harcmezőt leölt.A harci tapasztalata így igen csak meghaladja Neji-ét, és a kora is.Szerintem őket felesleges lenne összerakni.Minato nem tudom mit tenne Kakuzu ellen, mert ha Kakuzu benyomja a vasbőr technikáját akkor rajta ugye nem fognak a kunai-ok amiket a 4. előszeretettel szeretett teleportálni.Nem tudom ki nyerne.De biztos, hogy más is van a tarsolyában mint a villanás jutsu.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2522 Dátum: 10 márc 06, 15:28:32 »

A Neji vs Minato résszel teljesen egyetértek, azért ő már egy egészen más kategória, mint Neji, kétlem, hogy lenne bármi értelme is a harcuknak, ez valami vicc akart lenni?
Ugyan csak a testvillanást láttuk tőle, Hiruzen kijelentette, hogy ő volt minden Hokage közül a legerősebb, így szerintem Kakuzu-nak se lenne ellene esélye, persze ezt csak erre a kijelentésre tudom alapozni. Esetleg ha nem mindig olyat mondanának, ahol az egyik fél ereje szinte teljesen ismeretlen, akkor lehetne részletesen is véleményt mondani.
Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #2523 Dátum: 10 márc 06, 15:48:39 »

A Neji vs. Minatohoz én sem szólnék hozzá. Ami a Kakuzu vs. Minatot illeti: Érdekes párosítás, mert Minato tényleg bárkit megöl egy döféssel, akinek nincs valamiféle élethosszabbító technikája. De a Hiraishin no Jutsun (Repülő villámisten technikán) kívül is láttunk még tőle pár dolgot. Pl. A Rasengan elég jó jutsu ahhoz, hogy egy emberi szívet összezúzzon. Kakuzut ötször kéne megütni vele, ami Minato sebességével szerintem ez nem gond. (Hiraishin + Rasengan kombináció.) A másik dolog, amivel problémát okozhat Kakuzunak, ha a fejére ejt egy hegy méretű békát. Mert igaz, hogy Kakuzu elemi jutsui egy fél ligetet letarolnak, de Gamabunta Suitonja biztosan kioltaná a tüzét. Vagy egy békaolaj + robbanó jegyzet kombináció.
Naplózva

Tomi is a good boy.
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2524 Dátum: 10 márc 06, 19:08:34 »

Hát a Chidori((ám nincs is a nevében a raiton ,csak a kinézetéből tudjuk ,hogy raiton jutsu és gyakoraltialg raiton cahkra nincs is belevezetve ,mint a FRS-be a futon ,érdekes ,bár ez már egy másik topic.)) ,mint villám átütötte a Doton bőrét ,de a rasengan nem tuti.Ezenfelül tuti ,hogy Minato nyer ,mivel oda teleportál és lesúlyt ,ezenfelül szerintme még tuti van valami más imba jutsu is a tarsolyában.Maximum a Shiku fuujint kellene ahsználnia ,de kétlem ,hogy odáig fajulnának a dolgok.
Egy Kimmimaro vs neji harchoz mit szóltok?
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #2525 Dátum: 10 márc 06, 19:37:25 »

Hát időugrás előtti Nejinek semmi esélye sincs még ha beteg is Kimimaro, nem sok esélye lenne. Shippus Nejitől nem láttunk még sokat volt egy uncsi harca azt cső, pedig biztos lehetne valami jó kis juuken technikája kár hogy Kishi nemszánt rá sokat. Sztem Durva harc lenne DE Talán még így is Kimimaronal az előny mivel az egész harcmezőt éles csont erdővé változtatja így még a Kaiten se védené meg Neji-t mivel az Alulról nem véd annyira gondolom. Bár ha Neji meglepi Kimimarot azzal hogy elzárja a 64 chakra pontját talán sikerülhet neki, meg az is mellette szól, hogy Van már neki az (csak angolul tudom a nevét hirtelen bocs ikszdé) Air palm amivel messziről tudja támadni , Kimimaronak meg csak az ujjából kijövő csontlövedék a távolsági fegyvere azokat meg Kaitennel leszedné sztem. Vagy NEji ha eltalálja egy Hakke Hazengekvel ( vagy mi) az is durván lesebezné Kimimarot.
Tehát átokpecsét nélküli Kimimarot meg CS 1-es szinten is Neji veri sztem. CS2-ben már ha nagyon bedurvul Kimimaro abba talán Neji elbukhat. De gondolom azért nem véletlenül lett Jounin.
Összeségébe nézve Kimimaro nyerne vagy egy durva döntetlen születne vagy ha Neji nagyon a toppon van és erős benne a tűz akarata ikszdé akkor nyer.
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2526 Dátum: 10 márc 06, 21:33:14 »

Érdekes párosítás, de legalább elgondolkoztató.
Én kétlem, hogy a Kaiten védelmet nyújtana Kimimaro ellen, végül is nem láttuk, hogy egy konkrétan erős támadást kivédett volna. És Kimimaro képes volt áttörni Gaara homok védelmén, és minden sérülés nélkül kisétált a homokkoporsóból. A chakra pontok elzárása szerintem esélytelen, láthattuk a Lee elleni harcában, hogy Kimimaro mennyire nagy sebességgel és biztonsággal tud a csontjaiból védelmet csinálni. Én mindenképp Kimimaro-t tartom esélyesnek, szerintem Neji-nek még csak a védekezéshez sincsenek meg a kellő technikái, nemhogy a támadáshoz.
Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2527 Dátum: 10 márc 06, 22:12:58 »

Látom Kumori nem 1 Hyuuga kedvelő. Nevet

Kimimaro vs. Hyuuga Neji:

Nos ez 1 fantasztikus csata lenne (kár, hogy kishi nem csinált iet). A Kaitennel nem értek egyet, hogy gyenge technika lenne. Attól, hogy nem olyan látványos mint mondjuk 1 Raiton technika, annál inkább hasznosabb. Nem véletlenül találta ki Konoha 1ik legerősebb klánja. A a baj az ilyen csatákkal, hogy erősen terep függő dolog. 1 pusztán, abszolút Kimimaronak van esélye, viszont 1 erdős bozontos részen már egészen más. Sawaribi No Mai az 1 kegyetlen erős teknik.
Csak az a szopi vele, hogy akkor mind2en elpatkolnak. Nevet

Kimimaro - Neji :  65% - 35%

Neji vs. Lee:

Azt írtad ugye, hogy erdő a csatatér. Így csak azt tudom mondani, hogy abszolút Neji győzelem.
Mire kinyitja a chakra kapukat Lee, 6szor lekapcsolja a charka pontjait a Hyuuga. A Reverse Lotus nélkül meg nem igen van esélye ellene.

Neji - Lee :  80% - 20%


No akkor legyen 1 csajos buli!


Hyuuga Hinata vs. Konan.

Ranged vs. meele. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 06, 22:20:16 írta Tr4nCe » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2528 Dátum: 10 márc 06, 22:21:28 »

Egy egészséges KImimaro ellen 0% esélye lenne Nejinek, de igazából, ha figyelembe vesszük Kimimaro állapotát, a Hyuuga gyerek nem esélytelen.
A kaitene kevés egy igazán erős fizikai támadás ellen, mint amilyen a "fúrófej kéz" és Kimimaro sebessége is nagyobb, jóval, úgyhogy Nejinek akkor van esélye, ha Kimimaro valamennyire lelassul a betegsége miatt, vagy esetleg mozgás képtelenné válik.. ha ekkor bevisz egy chakra alapú támadást, azzal győzhet. Így kap egy 5%-ot. Nevet

Amúgy, ha már Hyuuga, én azt nézném meg, Hinata apja hogy tolja Nevet
A kaitene alapján nagyon imba lehet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 06, 22:22:31 írta STM » Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2529 Dátum: 10 márc 06, 22:35:07 »

Trancenek igaza van a kaiten olyan elven működik ,mint régen a lovagok páncélja ,annak sem az volt a dolga ,hogy ne engedje át a nyilat ,hanem hogy eltérítse ,oldalra lepattintsa azt.
Hyuuga Hinata jelenlegi erejéről nem sokat tudunk ,így van ez Konanéval is ,de nem nézek ki belőle sokat ,mivel hinata sokat fejlődött szerintem legyőzné Konant.
Neji Vs Lee
A két rivális.Nos Lee tudja Neji titkát és az lenne a lényeg ,hogy kivédje a 64 ütést ,ha nyerni akarna muszáj lenne kapuakt nyitnia ,a gond az ,hogy Neji nem hülye gyere kés látta már a kapus dolgot ,ennek ellenére én mindig Lee-t tartom esélyesebbnek...
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2530 Dátum: 10 márc 06, 22:45:36 »

Nem vagyok Hyuuga kedvelő, de nem azért húztam le ennyire, hanem azért, mert szerintem nincs esélye.
Igen, valóban az a lényege, hogy eltérítse a támadást, de szerintem egy nagyobb erejű technika ellen ez nem menne neki. Nem láttuk, hogy kivédene egy komolyabb jutsu-t, szóval szerintem Kimimaro át tudna ütni ezen a védelmen, és nem tudná útját állni. Persze ez csak személyes vélemény, nem nagyon tudok mire alapozni, mert nem volt Neji-nek komolyabb harca.
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2531 Dátum: 10 márc 06, 22:49:26 »

De neji se hülye Mosolyog Lee nek se secperc megy a kapu nyitás, és gaara pajzsa a chunin vizsgát nem hiszem h sokkal nagyobb védelmet ad mint a kaiten. Szal egy darabig még birná a kiképzést. Amugy meg Lee ellen, elég 1 ütés. Már ha csak 1 pontot eltalál a kapu nyitás életveszélyes lenne és Lee odakozmálna.

Neji vs Kimimaro.

Kimimaro még betegen is legyőzné. Gyakorlatilag a csont már már acél keménységü tudna lenni, majdnem h tökéletes, ha nem tökéletes védelem a kis "pöccintések" ellen.  Nejitől nem láttunk még semmi nagy technikát. Püfölni egymást nem nagyon tudnák, de kimimaro felvirágzásai adnak akkora pluszt h simán nyerjen.
Naplózva







Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #2532 Dátum: 10 márc 06, 23:29:10 »

Ami a Hinata vs. Konant illeti, Konannak kell győznie. Igaz, hogy Hinata sokat fejlődött, de azért egy chuuninnak kevés esélye van egy S szintű shinobi ellen. Még ha az ismert S szintűek közül Konan tűnik a leggyengébbnek, akkor is. No meg a papírnak elég nehéz elzárni a chakrakeringését...^^
A Neji vs. Kimimaro harchoz, csak annyit tudok hozzátenni, hogy Orochimaru Kimimarot és később Sasukét választotta porhüvelyének. Neji még rajta sem volt a listán. Az igaz, hogy Narutoból is túl keveset nézett ki Orochi, de ő legalább érdekelte annyira, hogy meg akarja ölni. (Ha Tsunade nincs, akkor meg is tette volna.)  Pedig azért volt bőven sötétség Neji szívében akkoriban. Oroból és Kabutoból pedig kinézem, hogy pár hónap kutatás után meg tudták volna szüntetni a Hyuuga pecsétet. Lett volna esélye, hogy a maga oldalára állítsa. A lényeg, hogy Orochimaru egyértelműen többre tartotta Kimimarot (és Sasukét), mint Nejit, ezért én is Kimit ítélem erősebbnek.

Nem tudom, hogy filler szereplőket is lehet-e, de ha igen, akkor Guren vs. Kimimaro? A csont töri be a kristály, vagy a kristályok okoznak kalciumhiányt a csontoknak? A tét: ki osztja meg a testét Orochimaruval? (Én Gurenre fogadnék az elporlasztalak no jutsu miatt, de a jellem és a karakter erőssége okán itt lehet, hogy nem működik a logika, és mégis Kimimaro győzne, valamilyen "gerinctelen" megoldással.)
Naplózva

Tomi is a good boy.
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2533 Dátum: 10 márc 06, 23:51:46 »

Konan egyáltalán nem a képességei miatt volt az Aka tagja ,én megkockáztatom ,hogy még S szinten sincsen a kislány.
Az igaz ,hogy nem akarta Nejit tárolónak ,de az nem soakt jelent ,mivel akkoriban Neji Sasukénél erősebb volt ,valószínűleg oronak jobban bejött Sasuke és kimimaro képessége.
Egyébként tetszett a "gerinctelen" megoldás kifejezésed. Mosolyog

Guren Vs kimimaro:
Nos utálom a filleres cucokat és karaktereiket .
Itt szerintem a kérdés az ki a "keményebb" A csont a gyémánt,nos alapból gyémánt lenne ,de tudjuk ,hogy ez nem közönséges csont.
Kimimaro egyértelműen közel harcos ,még Guren közép-közel harcos tipus.Talán ,ha képes tartani a távolságot és shouton sárkányokkal és shurikenekkel tartani a lépést.Védekezni nem igazán tudna Kimimaro ellen és az átokpecsét ,illetve a kivirágzások miatt Kimimaro legyőzné.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2534 Dátum: 10 márc 07, 00:07:48 »

Kimimaro, egyértelműen Kimimaro, mert Gurent rühellemXD
Egyébként, úgy hiszem egy komolyabb harcban végül is tényleg ő nyerne, ha még egészségesen harcol, akkor legalábbis szinte biztosan, mert az átokpecséttel még Leenél is sokkal gyorsabb, és ő is elég durva távolsági jutsukra lesz képes, ezenkívül a csontokban való mozgással Guren minden esetleges előnye is megszűnik.
De betegen is megelőlegezem, hogy ha "meg is izzad annyira", mint amikor Narutoval, majd Gaarával és Leevel harcolt, végül Guren sem élné túl a harcot.

A legnagyobb előnye szerintem az lenne, hogyha Guren erős is, és az ő acél keménységűnek mondott csontjait tudná is kezelni a kristályaival, klasszisokkal gyorsabb nála, úgyhogy, ha ez kevés is, de a segítségével életben maradhat amíg nagyon nem durvul el a harc, aztán az átváltozás után már leveri.

Ha már feldobtátok ezt a  párt:
Guren és Kimimaro vs. Orochimaru
Tudom, nehéz el képzelni hogy létrejöhet egy ilyen helyzet, de ezt most hagyjuk figyelmen kívül.
A két legerősebb kekkei genkait hordozó "kegyenc" együtt letudná nyomni a "mesterüket"?

Szerintem nem, mert Kimimaro taijutsu támadásai noha nagyon hatékonyak (itt biztos nagyon hamar a legerősebb jutsihoz nyúlna) de majdnem mind közelharci típusuak, ami annyit jelent, hogy kapcsolatba kerül Orochimaru mérgével. Guren, aki eddig egy olyan harcban, ahol Kimimaro gőzerővel támadta Orochimarut legfeljebb aszisztálhatott volna, most viszont egyedül maradt Orochimaruval... ami ugye azért egyértelmű.
Ez az eshetőség tűnik nekem a legvalószínübbnek, de máshogy sem a "túlerő" jön ki győztesen.

És egy Orochimaru vs. Hang ötöse?
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 07, 00:14:31 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!