24 szep 22, 22:18:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1196493 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2250 Dátum: 09 nov 05, 22:44:06 »

Azért nah.Még Sandaime mondta orochimarunak ,hogy a korábbi hokagék(1.2.4.)Mind koruk elgerősebb ninjáik voltak és! mások mondták még narutonak is ,hogy a legerősebb mind közül Yondi volt ,nem hiába akarta túlszárnyalni őt Naruto.Bár ezen felül nem hiszem ,hogy győzni tudnának a túl erő ellen ,az viszont biztos ,hogy kemény harc lenne és az is számít ,hogy milyen a környezet ,mert egy olyan helyen ahol Pain és Jiraiya küzdött(nem feltétlen Eső falu) nem tudnák kihazsnálni egymás erejét ,mivel Pain se tudna Shinra tenseit használni nagy erő bedobással.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2251 Dátum: 09 nov 05, 22:48:55 »

Igen, koruk legnagyobbjai, de mint mindig, a kövi generáció erősebb Mosolyog

Pein 6v1ben szerintem lenyomta volna az elsőt, Kisame meg nagyon táposnak tünik, harci stilusuk azonos a 2ikkal, + samehada, Itachi pedig legyőzné a 3ikat. Mivel yondi még gyakorlatilag ugyanaz a generáció, ezért nagyon imba, de ettől függetlenül 3 Kazekage együtt csak letudták volna verni, Tsunade meg medic nin létére csak nagyot tud ütni.

Naplózva







titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #2252 Dátum: 09 nov 05, 23:28:05 »

Nem azt írta ,hogy 3 kazekage ,hanem ,hogy a harmadik kazekage.
Istenem ,ha már írtok valami normálisat írjatok ne iylet ,hogy Rikodu sennin akiről szinte semmit nem tudunk-.-
Ő nyerne mert a gondolatával képes hegyeket lerombolni és holdat teremteni...Főleg ,hogy Madaráról sem tudunk semmit.
Inkább legyen egy.
Orochimaru vs. Naruto nem tudom így hirtelen ,hogy ez volt-e már.Nos elgé komoly meccs lenne.Mivel oro testét nem nagyon lehet elpusztítani ,meg Edo tensei ,bár sztem egy Rasen shuriken eltudná pusztítani teljes mértékben a testét.Naruto Kyuubival nyerne az tuti.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #2253 Dátum: 09 nov 06, 07:43:22 »

Madarának örök MS e volt. És az első hokage így is kenterbe verte. Madara azóta csak régi fénye önmagának. Szal az első hokage elég keményen alázna. Szerintem Peinek megkéne izzadnia. Ha valaki feltudja venni az örök MS el a versenyt, és felé tud kerekedni+Madara még a Kyubi hátán lovagolva támad http://img219.imageshack.us/i/88096636.jpg/ , és így győzni tud, hááát az elsőhokage nem  lehetett az a piti kis átlag Kage.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2254 Dátum: 09 nov 06, 09:45:35 »

Korábban kérdezte valaki, hogy miért nem volt olyan tápos a Shodaime az Orochimaru vs. Sandaime harcnál. A válasz egyszerű. A shinobik eddig úgy harcoltak, hogy az érzelmeiket is belevitték a harcba. Mikor Orochimaru belerakta a fejükbe a kunaiokat, akkor az érzelmeik és talán a lelkük elhalt és csak puszta gyilkológépek voltak. A Madara vs. Shodaime harcban nem voltak ilyen korlátok. Az lehet, hogy Madara örök MS-sel támadta meg anno, de Peinnek megvan a Rinnegan az ős doujutsu, amiből a többi alakult... Talán több esélye lenne Peinnek ezzel a doujutsuval, mint a Sharingannak. Arról, hogy Yondaime volt a legerősebb hokage nem hiszek. Tudom. Láttam a Kakashi gaident is, most az animét is. Úgy gondolom, hogy Yondaimét azért tartották a valaha élt legerősebb hokagének, mert el tudta zárni a Kyuubit és az életét adta a falujáért. Abban biztos vagyok, hogy Yondaime is megállta volna a helyét a régi shinobik között, de nem hiszem, hogy erősebb lenne, vagy egy szinten lenne a Shodaimével. A harcról azt gondolom, hogy Madaráék nyernének...
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2255 Dátum: 09 nov 07, 10:35:51 »

Naruto vs. Orochimaru
Ebböl már láttunk pár részt,csak akkor Narutobol előjött az a fránya róka.Az én véleményem az,hogy Orochimarunak egy remeteNaruto ellen semmi esélye,így onnan veszem,amikor mondjuk Kakuzut szurkálta meg.
 Nos,Naruto most érkezik meg egy szigetre,amin ottvan Orochimaru és rosszindulattal figyeli.Naruto elkezd ordibálni,hogy rálépek a torkodra és kiveszem a szíved,add vissza szászkéjt.Orochimaru már épp visszaszólt volna,amikor meghallja a hátamögött a rassengan jellegzetes hangját,megfordul és "BUMM A FEJBE".Naruto már elégedetten sétálna el,amikor orochimaru átoperált ( >.<#) arcábol kimászik egy óriási kígyó.Mit lehet tenni,naruto elkezd futni a vízen,nehogy oro átvigye egy másik dimenzióba.Hírtelen gondol egyet és lebukik a víz alá.Oro fut utána de nem látja sehol,nem érzékelni,majd egyszercsak nagy örvény kavarog.A vizalatt csinált 3 rassengant.Oro menekülne,de nemtud.Ekkor alkalmazza a Lee-töl lenyúlt technikát és csinál egy Uzumaki Naruto-combo-t,majd pár meghagyott klónnal csinál egy nagy rassen shurikent.Sikerül elterelje orochimaru figyelmét egy hamissal,amikor naruto a hátához kerül és beleüti.Ugyanaz történik mint Kakuzunál,nem műkszik.Ekkor mondjuk oro kánterbe támad éééés szétkapja az összes naruto klónt,majd az eredetire támad.Naruto védekezik pár kunaial,de nem igazán működik.Orochimaru nagy lendülettel ráugrik narutora és a jobb kezében a csontokat darabokra töri.Naruto a víz alá bukik és csinál vagy 200 klónt,és 3 helyen rassen shurikent .Oro kiküld felé pár kígyót és mint a 3 shurikenest leöli,de egy a víz alól bukik fel.Oronak már esélye nincsen.Naruto szépen végignézi a tüzijátékot majd hazamegy sakura gyógyító kezei alá.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2256 Dátum: 09 nov 07, 13:38:14 »

trees-
Először is... milyen tüzijátékot? Másodszor: mióta lesz orochimarunak bármi baja attól, ha mondjuk egy rashenshuriken a mellkasától lefelé megsemmisíti a testét? Harmadszor milyen "másik dimenzióba vitel" elöl menekül NAruto.. jó tudom mire célzól, de a) Orochimaru miért tenne iylesmit, b) Naruto honnan tudna erről c) a reinkarnációs technika részét képező genjutsunűl láűtható világot érdekes "másik dimenziónak" tekinteni. NEgyedszer Naruto egy elég komoyl előkészítési procedura nélkül nem nagyon tud rashen shurikent hazsnálni análkül, hogy leamortizálná magát, és erre itt nem nagyon lenen lehetősége. Ötödször Orochimaru (fehér kígyóként) hogyan fut utána, és főleg hogyan használja NAruto egy többmázsás óriás kígyón a NAruto rendant? Mondjuk, a félig átváltozott Gaaran is tudott hazsnálni egy erősített verziót, ez belefér. Hatodszor...
De az egészet felesleges részletezni. Narutonak kyuubi nélkül semmi esélye, és az első közelről bevitt komolyabb támadás a fehér kígyó mérgének köszönhetően az utolsó is, sőt jó eséllyel erre a támadásra sem kerül sor, ugyanis a szigeteden megjelenve NArutonak nincs ideje természeti energiákat gyűjteni, így pedig, ha figyelembe vesszük, hogy Orochimaru a shippuden elején úgy jelent meg Sasuke mögött is, hogy az észre sem vette, és azpnnal megállította, vagy hogy megütötte a négyfarkú Kyuubi NArutot is, egy icipicit gyorasabb Narutonál.
HA fel tudnak készülni a találkozásra, és Naruuto sennin móddal, bekészített természeti energia gyűjtő bunshinokkal, és béka hadsereggel jön, Orochimaru legrosszabb esetben szintén bekészít egy edo tenseit, vagy elnyom egy-két komolyabb idézést, és  talán megmutatja a békáknak és Narutonak a Yamata no jutsut is.
HA előjöna  Kyuubi, négy farokig (mint láttuk) ha elegyőzni nem is tudja, de sakkban tudja tartani, és legrosszabb esetben, ha tovább durvul a helyzet, (ugyanazzal a kinyujtott Kusanagis módszerrel, amit már egyszer láttunk) elköldi jó messzire, és lelép. Úgyhogy egy döntetlen még így is instant.
Pein helyzete más volt, neki a legerősebb fegyverei a kezdetektől kivoltak lőve egy ideig, hamar elvesztette az "elpusztíthatatlanságát" biztosító Pokoli Birodalmat is, és Naruto végülis így is csak egy nyolc és fél farkú kyuubivval úszta meg a dolgot.
Igazávból aki nem rendelekzik a Susanooval, vagy ahhoz hasonló, lélekre (is) ható végzetes jutsuval, vagy nem képes a Chibaku tenseihez hasonló pusztítást okozó jutsura, és nem hazsnálja Itachi szintjén a genjutsut, az egy komoyl halálos harcban kb. esélytelen Orochimaru ellen.

Tr4nCe-
SZerintem Raiga nyerne, egyszerűen azért, mert a villám üti a vizet, márpedig, Zabuza hajlamos testközelból kezelni nagy víztömegeket, Raigának meg volt (majdnem?) Kirin szintü villám technikája. HA csak egy iylen is betalál Zabuza közelében a harcnak vége.

Raiga vs. Sasuke?
Ez Ranmaru miatt egész érdekes lenne, ha a byakugant átverte, a sharinganra is érdekes hatással leeht a dojutsuja. És mindketten elég komoly villám elem használók.
MOndjuk, az MS-el hamar lerendezné Sasuke, de tegyük fel, hogy monjuk az Orochimarunál töltött két év alatt akadnak össze, így Sasukében nincs "fehér kígyó", és Emese sincs.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 07, 13:40:44 írta STM » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2257 Dátum: 09 nov 07, 15:16:36 »

A rashenshuriken hatalmas egy jutsu, nem csak a látható sérülések miatt hanem azért, mert a csakra áramlását meggátolja azon akit eltalál. Oro ellen szerintem ezért egy tökéletesen használható jutsu gondoljunk bele telibe találja és már vedlené le a testét de nemsikerül, mert szétment a csakra rendszere.

Raiga vs Zabuza harcban ugyan ninjutsuban jobb a filler csávó de Zabuza se annyival gyengébb, hogy az olyan nagy hátrány legyen +jobb taijutsuban ami Raigának nem nagyon fekszik. Én Zabuzára voksolnék. Ha ködben harcolnának és nincs Ranmaru Raigával akkor Zabuza fébevágja mint Obivan Darth Mault.

Raiga vs  Saske

Én itt Raigát mondom víz és a villám ellem szerintem veri a Villám és a tűz elemet plusz Saske nem látna ködben Ranmaru álcázza a csakrájukat és tudja hol van az Uchiha.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2258 Dátum: 09 nov 07, 16:17:19 »

Tudtam, hoyg valaki a rashen shurikennél ezt majd szóvá teszi.. teljesen jogos, sőt, külön-külön károsítja a sejteket is, viszont, ez a hatás a becsapás során fokozatosan alakulhat ki, ahogy a "robbanásban" szétszóródik a  villámelemű chakra. Ha csak elvágja az ellenfelet, nem érintkezik vele a "shuriken" sokkal jobban, mint NAruto karjával, úgyhogy nem okoz olyan jelentős károsodást egy Orochimaruhoz hasonló halhatatlannak, akinek amíg van egy ép nyaka meg feje nem gond újra felépíteni a testét.  HA nem úgy találja el, mint ahogy elvágta a Peineket, hanem egy olyan becsapódással, mint Kakuzut, Orochimaru tizedmásodpercek alatt köpi ki magát, ha észleli a támadást, akár kígyó alakban, akár "normál módban", esetleg, hogy időt nyerjen, mert látja, hogy ez valami komolyabb jutsu, kinyújthatja egy ötven méterre a nyakát is. Mire a Rashen shuriken "bedarálja a testét", akár képletesen, akár szó szerint, már egy másik testben van. De Naruto egy összetalálkozásnál amúgy sem nagyon tudna Rashen shurikent használni, ha meg előre felkészülhetnek, akkor vagy az edo tensei* biztosítana neki védelmet, vagy mondjuk az ő idézései, vagy pedig Yamata no Orochi formában odakapná valamelyik fejét, hogy mi volt az a szúró érzés. Maximum egy jól elküldöt Rashen shuriken egy-két fej mínusz. Abból ítélve, ahogy Itachi képébe röhögött az egy emgmaradt kígyója szájából, az ilyen sérülések nem okoztak neki gondot a technika használata közben.

*Ha belegondolsz, itt már egy Nagato-Itachi duót is bedobhatna, de akár Kimimaro is jó lenne "nagyjából élő" pajzsnak.

A raiga vs. Zabuzában nem értek egyet. Vagyis igazad van, Raiga Ranmaru nélkül nem menne sokra, Zabuza egy orvtámadással lerendezhetné, de miért lenne nélküle? Így meg már teljesen más a felállás.

A raiga vs Sasukében viszont nagyjából Igen, Ranmaru szemei jó választ adnak a sharinganra, habár Sasukének azért van egy pár genjutsu, meg Orochimarutól tanult kígyós jutsu is a tarsolyában, nem ebszélve arról, hogy az átokpecséttel fizikailag is mi mindenre képes, túl kicsi az esélye, hogy ő vigyen be támadást, és túl nagy, hogy a rejtőzködő Raiga visz be egy támadást.
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #2259 Dátum: 09 nov 24, 21:17:12 »

Lehet volt már akkor bocsi, de ki mit gondol egy Sasuke vs Hidan csatáról?
Sasuke mondjuk egy Dei elleni csata szintjén van , tehát még fullos Cs2 két szárnyal . MS- viszont nincs. És mondjuk Sasuke tudja hogy ha vért veszít , halott.
Hidan is teljes erejében kaszához még zsinór is van.
Én Sasuke-ra voksolok, gyorsasága megvan + sharingan + kusanagi amivel kivédi hidan gyors és őrült csapásait a kaszával ikszdé
Akkor chidoris kusanagival sztem a kasza átvágása sem akadály.
Mit gondoltoK?
Naplózva

Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #2260 Dátum: 09 nov 24, 21:45:12 »

Amennyiben teljesen ismeretlenül találkoznak és egyikük sem ismeri a másik támadásait, abban az esetben Hidannál az előny, abban az értelemben ha sikerül egy támadást bevinni Sasuke-nak akkor győzött.
Ettől függetlenül én azt mondanám Sasuke kerülne ki győztesnek a küzdelemből, már csak azért mert Hidan úgy tűnik sebezhető a genjutsu támadásokkal szemben. Ezen kívül a villám elemmel átitatott karddal fel tudja venni a versenyt közelharcban Hidannal.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2261 Dátum: 09 nov 25, 17:37:53 »

Szerintem semmi esélye Hidan-nak Sasuke ellen.Az ki lett jelentve, hogy Hidan a "leglassabb" tag az Akatsuki-ban.Ha Kakashi simán kivédte minden támadását akkor Sasuke szempillantás alatt fejét veszi Hidan-nak.Plusz ha megsebzi valahogy akkor is ott a fehér kígyó ereje (Oro féle jutsu) amitől meggyógyul Sasuke.Úgyhogy kb. nulla esélye lenne a kaszás barátunknak.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2262 Dátum: 09 nov 28, 11:21:05 »

Naruto nyerne, mégpedig azért mert jinchuriki. Mosolyog

A Raikage makacs  és azt hiszi, hogy az a kis pondró nem árthat neki. Mondjuk ez csak az első Rasenganig lenne így. Utánna már mind1. A manga történelem eddig alakulása során 1edül Kabuto élt túl 1 rasengan támadást. Naruto legelső sikerült verzióját. Mosolyog Na meg a 3 farkú bijuu. Nevet

A Sennin formával nem lehet felvenni a versenyt. Viszont, ha a Raikage nem lenne ilyen személyiség és tudná kivel áll szemben, akkor más lenne. Bár sztem a róka palást ellen semmi esélye.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2263 Dátum: 09 nov 28, 20:28:25 »

Yobi Naruto gyorsabb, erősebb, pusztytóbb, mint Sage Naruto, de mivel az utóbiba szorult egy cseppnyi értelem igy szerintem egyértelmű.
Na meg ebben a módban érzékeli a csakrát, aminek köszönhetően hamarabb érzékelni tudja a támadást, és elkerülni.


Azért kiványcsi lennék milyen egy csakraróka és a sennin formában létrehozot rasenshuriken összecsapásra. xD
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #2264 Dátum: 09 dec 01, 22:29:12 »

hello

Mitszoltok pl?.......Hidan vs Temari?
Szerintem Temeri gyözne hisz ö távolsági harcos és ha beveti a hatalmas legyezöt felszeleteli Hidánt.
Utána már Hidán lehet halhatatlan ha közben darabokban van Nevet
Szoval Temari a nyertes szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 01, 22:50:15 írta naru-kun » Naplózva
Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!