24 jún 26, 05:53:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1126121 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #90 Dátum: 07 okt 10, 11:39:54 »

R, de perverz vagy...ejnye!
Kabuto leverné Lee-t. Főleg mióta van benn némi plussz... ;D Megaztán Lee nem sokra menne a taijutsu-jával...Kabuto hamar kikapcsolna benne mindent...
Temari - Hidan >Nevet Nevet


Mert miért is, én csak a hátára gondoltam, szóval ki is a perverz?  >Nevet

Amúgy az a gondom ezekkel a csatákkal, hogy azt is tudni kellene, hogy mennyit ismernek egymásról a karakterek. Pl most itt Temari tudja, hogy Hidan halhatatlan? Mert akkor tuti máshogy támadna, mintha nem tudja.
Mondjuk Temari előnye, hogy ő egy távolsági harcos, így Hidannak a vérszerzés nem lenne egy olyan könnyű feladat.
Szal emiatt Temarinak több esélye lehet.

Kabuto - Lee, szerintem azért lehetséges a Lee mert neki a kapuk kinyításánál már úgy is mindegy a +-1 seb Mosolyog.

Nah de akkor legyen Tayuya vs Tenten féle iszapbirkozás kacsint
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #91 Dátum: 07 okt 10, 13:09:12 »

Tenten. Iszap bírkózásnál jobban előjönnek az "adottságai" Nyelvesít ezt ne vegyétek komolyan Nevet De szerintem lenne esélye győzni az új technikáival. Sarutobi (3. Hokage) vs Kabuto
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #92 Dátum: 07 okt 10, 13:19:47 »


Hát szerintem Tayuya mert Tenten nem a legnagyobb stratéga, bár ha időben megszabadul a furulyától akkor lenne esélye^^.



Én spec egy Yamato-Kakashi összeállítást szívesen megnéznék(remélem ez még nem volt).
Naplózva

Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #93 Dátum: 07 okt 10, 13:23:45 »

Kakashi nyerne sokkal több tecnikát és combo-t ismer mint bárki más, biztos lenne pár jó húzás a tarsolyában. Zabuza vs Haku?
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #94 Dátum: 07 okt 10, 13:30:59 »

Gabor-sama: Yamato mellett szól, hogy ő az 1. Hokage leszármazottja, aki legyőzött már egy sharingan használót (Madarát) és Kakashinak is mostanság a Sharingan a fő "fegyvere". Gondolom Madara is másolt Sharingannal anno technikákat.

Szerintem Zabuza, amikor volt a küldetés akkor is az akkor erősebb Kakashi harcolt Zabuza ellen és a gyengébbek Haku ellen.

Kisame vs Deidara?
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #95 Dátum: 07 okt 10, 13:36:24 »

Attól még nyerhetne Kakashi, volt már jópár meglepetés Nevet Na viszont egy fogós kérdést tettél fel. Deidara ravasz, sok cselt alkalmaz és megfontolt. Kisame mellett viszont az szól, hogy nagy mennyiségű chakra-ja van, ott a kardja és remek víz stílus használó. Én itt egy döntetlent mondanék. Zetsu vs Tobi?
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #96 Dátum: 07 okt 10, 13:36:44 »

Yamato vs Kakashi:
Kakashi az esélyesebb. Viszont Yamatonak ott van a Fa elem, ami azért nem egy gyenge jutsu. Az Első Hokage  amiatt (is) volt olyan erős. Persze, Yamato nem birtokolja 100%-osan az Első képességeit, de azért így is elég ütős kacsint De Yamato Kakashit "sensei"-nek nevezi és "megtiszteltetésnek tekinti" a vele való együttműködést, szóval lehet, hogy tényleg félszeműkénk a jobb. Mosolyog

Zabuza vs Haku:
Haku nem bántaná Zabuzát, mert tiszteli. Mosolyog Amúgy pedig a vérvonal képességével lenne esélye ellene.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #97 Dátum: 07 okt 10, 14:20:25 »


A Deidara Vs Kisame-hoz még annyit h szerintem ezt nem lehetne megjósolni, kötve hiszem h Kisame eljátszotta volna az összes technikáját Deidarától viszont már láttunk mindent.


Kimimaro vs Hidan?
Naplózva

Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #98 Dátum: 07 okt 10, 14:24:16 »

Hidan nyerne hiszen halhatatlan, elég lenne kivárnia míg Kimimaro-t legyengíti a betegsége vagy mi a szösz. Konan vs Hinata?
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #99 Dátum: 07 okt 10, 14:27:40 »

Konan képességeit nem naon ismerem(vagy csak nem emlékszek rá vagy még nagyon nem is volt róla szó) de Byakugan ill Juuken powa:D, szal Hinata-ra voksolok
Naplózva

R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #100 Dátum: 07 okt 10, 14:30:56 »

Szerintem a sensei dolog azért nem dob annyit a latba, mert a mangában is Pain senseinek nevezi Jiraiyat. Mégsem lennék biztos, hogy Jiraiya az erősebb.

Zetsu vs Tobi hááát ez olyan nemtom kérdés, mert nem tudunk roluk semmit igazán, de 2 ok Tobi mellett szól:
1. Zetsu egy Akatsuki "alkalmazott", míg Tobi Akatsuki valódi vezére.
2. Tobit ahogy néztük nem nagyon lehet megölni (Deidara robbantás, Sasuke kardos támadása).

Hidan vs Kakuzu?
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #101 Dátum: 07 okt 10, 14:32:57 »

mangában kiderülnek a képességei, bár én is csak beleolvastam Nyelvesít :-X Hidan vs Kakuzu? nah ez egy érdekes kérdés. Én Hidanra voksolnék de csak a halhatalansága miatt most egy csoportos harc: Akatsuki vs a Hang ötöse
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 10, 14:38:46 írta Gabor-sama » Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #102 Dátum: 07 okt 10, 14:37:17 »

Szerintem is Hidan nyerne, mivel Kakuzut csak 5x kell megölni, Hidannak meg annyi nem biztos hogy elég lenne:D
+Hidannak csak 1 kis vér kéne Kakuzutól azután elég lazán leszúrkálhatja magát 5x^^


Neji vs Sasuke?
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 10, 14:39:07 írta Feo » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #103 Dátum: 07 okt 10, 14:44:19 »

A mangában van egy utalás, hogy Kakuzu nem tudja megölni Hidant.
Amikor a fejvadász állomáson van Kakuzu, akkor az ottani kopasz emberke mondja neki, hogy találnia kellene egy olyan társat akit jobban érdekel a pénz, a mostanitól pedig meg kellene szabadulni. Erre válaszolja Kakuzu, hogy ez igaz, de "nem tudom megölni".
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #104 Dátum: 07 okt 10, 14:46:06 »

Ha a shippuuden-t nézzük akkor Sasuke, ugye ott van neki az átokpecsét, a kard + az edzéssel töltött évek, igaz Neji is edzett de szerintem nem bírna el Sasuke-vel. nemtudom, hogy volt-e: Tsunade vs Itachi?
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!