24 szep 30, 03:08:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 396342 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
malakian666
Vendég
« Válasz #1680 Dátum: 12 máj 30, 21:23:16 »

Nekem bejönne egy ilyen fordulat, de nem Minatoval, de gondolom nem is komolyan írtad, pl. akár a Hashirama is lehetne gonosz (nekem annyira unszimpatikus képe Nevet), csak ugye őt visszahozta Orochimaru, nem valószínű, hogy újra be lesz vonva.
Sasuke apja is volt már gondolom. Csak mert egyedül Sasuke anyja tudta, hogy terhes Kushina, tőle megtudhatta. Simán helyettesítheti magát egy Zetsuval, mint ahogy Kisame tette. Csak ugye nincs semmi indok, miért szervezett volna felkelést, aztán miért segített volna a leverésében, szóval ez sem működhet nagyon Nevet
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1681 Dátum: 12 jún 01, 12:47:02 »

Tobi szerintem is Izuna, kizárásos alapon.
Az biztos hogy uchiha, de nem lehet madara maga, mert őt visszahozták az edo tenseiel, nem lehet obito sem, mert ő meghalt és amúgy sem volt olyan erős+kakashinak adta a szemét, shisuiról is tudjuk hogy meghalt, az ő szeme danzounál volt. Azt is nehezen hinném, hogy új szereplőt rak be a manga vége felé, de ki tudja.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #1682 Dátum: 12 jún 01, 13:08:36 »

Na várj, te most a mesére gondolsz amit előadott Sasukénak... de nem mondta 1 szóval sem hogy Izuna akkor meghalt, csak hogy a szemeit ezért áldozta be. A mangaka rajzolta oda hogy Izuna ezután már meghalt, tehát szemlélteti hogy ez történt.

Amúgy nem tűnt fel hogy ezen kívül másba nem kamuzott, Sasukénak? Tudta hogy a bosszút fogja választani, de nem akarta hogy ellene forduljon ezért úgy adta elő a meséjét hogy csak Konoha ellen forduljon. Az hogy Izuna a szemeit adta Madarának, a senju és uchiha kapcsolata az mind igaz, akárcsak a puccs megakadályozása amit Itachira hárítottak!

ui.: ez előzmény eltűnt! úgyhogy tárgytalan (törölték a hsz-em!)

2. ui.: úgy gondoltam vissza linkelem, tehát azt mondtam hogy Izuna nem lehet mert halott! Kishi belerajzolta a mangába: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/399/7 Vki válaszolta rá hogy ez Tobi meséje mert kamuzott arról hogy ő Madara meg hogy nem is ő támadta meg konohát Minato idejében, és erre jött a fent látható válaszom!
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 13:29:44 írta Morause » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1683 Dátum: 12 jún 01, 14:30:15 »

...
ui.: ez előzmény eltűnt! úgyhogy tárgytalan (törölték a hsz-em!)
...

Moderátor:
Mivel nem volt meg két sor.
Sok fórumozónak nem tűnik fel, hogy ebben a témában 2 soros szabály van. Vagyis minden hsz-nek legalább 2 teljes sornak kell lennie. A link 1 szónak számít.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
malakian666
Vendég
« Válasz #1684 Dátum: 12 jún 01, 14:43:12 »

A puccs sem biztos, hogy igaz, meg Itachinak is hazudhatott (alapból Uchiha Madaraként mutatkozott be neki), Sasukének meg elég volt csak annyira megváltoztatnia a történteket, amennyire tette (Kyuubi természeti katasztrófa), különben ő halt volna meg.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1685 Dátum: 12 jún 01, 15:54:16 »

Off: Már kapásból 2 jelenetet tudok neked mondani ami bizonyítja hogy a puccs az tényleg tervezett esemény volt.

~ http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/476/5
~ http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/476/15
Ez az amikor Danzou-tól kérdezi Sasuke az igazságot majd Danzou bevallja!

~ http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/549/10

Itt meg konkrétan Naruto mondja el mit is tud és Itachi meg nem tagadja!

Tehát a puccsot nem Tobi találta ki mert az tényleg volt (vagyis lett volna)!
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 15:54:49 írta Morause » Naplózva
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #1686 Dátum: 12 jún 20, 13:10:44 »

Végre kiderül az igazság Shisui mégsem halt meg Danzou csupán ellopta a szemét.
Tehát Tobi=Shisui,remélem.Mert ugye Tobi maszkján is csak egy lyuk volt.Ezért akarta annyira visszaszerezni Danzou-tól Shisui vagyis a saját szemét.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 13:16:44 írta gabrix81 » Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1687 Dátum: 12 jún 21, 10:12:15 »

Sokkal valósznűbb, mint az Obitós elmélet, de:

-Ha megnézed a mostani mangát, Tobi sokkal nagyobbnak tűnik, mint Shisui;
-Félig már láthattuk Tobi arcát, és sokkal öregebbnek is tűnik;
-Tobi 16 éve már megpróbálta elpuszttani Konohát, amikor Shisui még elég pici lehetett.
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1688 Dátum: 12 jún 21, 10:21:50 »

tobi kizárt hogy shisui lenne, épp a mostani mangába "halt meg" szemeit elvették, és Ő a falut akarta megvédeni ez kiderült. tobi viszont gyűlöli a falut és az uchihákat, szöges ellentéte s.nek. és itachi nem vette volna észre hogy egyforma a hangjuk pl (vagy akár a chakrájuk)? hiszen rögtön az új szeme után találkozott tobival. szerintem a gedo mazo valami tüsszentése, amit madara alkotott hogy végre hajtsa a tervet.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #1689 Dátum: 12 jún 22, 01:52:22 »

Tobi valódi kiléte szerintem is Uchiha Kagami. Nem ismerjük Kagami életét, céljait, és még arról sem lehet tudni, hogy felébresztette volna a MS-t - ahogyan Tobitól sem láttuk - , mégis erős kellett legyen, ha ilyen erős csapatban volt. És nagyon sok párhuzamot meg hasonlóságot lehet vonni közte és Tobi közt, amit már sokszor leírtak, na meg az is bebizonyosodott, hogy biztosan egy Uchiharól van szó, hisz az Uchihak kőtábláit csak Ők tudják hol van, és ha egy idegen meg is tudná, és szerzett volna sharingant is, akkor sem hiszem sokra menne a kőtáblák tanulmányozásával. Kagamin kívül más Uchiha nem nagyon lehet(talán még Setsuna, hisz Ő "köztudottan" Madara elveit vallotta, de belőle nem igazán lehet kinézni), mert minden ismertebb tag vagy halott, vagy más okból nem lehet, és kétlem egy noname Uchiha lenne, mert már kiderült, hogy nem Ő az igazi Madara, szóval semmi oka nem lenne eltakarni az arcát, biztos egy ismert személyről van szó. Szóval majdnem minden Kagami mellett szól, viszont ellen majdnem semmi.
De az biztosra vehető, hogy a múltban volt dolga egymással Tobinak és Madarának, az is lehet, hogy együtt dolgoztak és egy személynek adták ki magukat(vagy csak egyedül Tobi volt mindig a maszk mögött, csak néha frizurát váltott...), és talán épp Tobi jóvoltából távozott el Madara az élők sorából(így könnyedén kiadhatta magát Madaranak), és lehet, hogy a rinnegan, amit Nagatonak adott valóban Madaraé volt.

Szerk.: Külsőségre nem igazán lehet alapozni, de ha megnézzük Kagami és Tobi tekintetét, teljesen megegyezik(szem formája, szemöldök állása, az egésznek a karakterisztikája).
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 22, 02:14:19 írta XxXRooliXxX » Naplózva

Fear of the dark!
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1690 Dátum: 12 jún 22, 11:15:37 »

Lehet, hogy hülyeség, amit mondok, de szerintem Tobi valójában Obito. Van erre pár elképzelésem:
1. Kakashi Obitotól kapta a sharingant, és Kakashinak a bal, Obitonak a jobb szemén van sharingan (vagy legalábbis azt a szemét lehet látni.
2. Tobi tud valami dimenziós jutsut (azt hiszem, még a Shippu elején vagyok, csak néha megnéztem egy-egy részt a közepéből), és Kakashi MS-ja is valami dimenziókaput nyit meg, ami beszívja áldozatát.
3. A nevükben is van hasonlóság TOBI OBITo, ha az OBITo-ból a nagybetűk közül az elejére teszem a T betűt, és leveszem a kis o-t, akkor TOBI lesz.
4. A hajstílus is hasonlít.
5. Szerintem ha nem így lenne, akkor nagyon sok véletlen egybeeséseknek kellene történni, amire kicsi az esély.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1691 Dátum: 12 jún 22, 14:04:15 »

Igen, ezeket már mind felvetettük korábban mi is, majdnem szó szerint így. Mosolyog Ezzel az elmélettel még mindig az a legnagyobb baj, hogy Obito nem gonosz, nem tudunk semmiről, amiért gyűlölhetné Konohát, ráadásul pár tonna szikla is ráesett, ami csak esetleg egy Susanoot vagy egy Remete formás Narutót nem lapítana ki. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1692 Dátum: 12 jún 22, 14:14:25 »

Meg Tsunadét, aki simán ledobálná magáról a sziklákat majd meggyógyulna  Hümm-hümm
De a Obito-Tobi elmélettel tényleg az a legnagyobb gond, hogy a gyerek nem volt gonosz, szerette a Sensei-ét, a társait, a faluját stb. Én azt mondom, hogy Tobi és Madara között a kapcsolat talán szorosabb, mint gondolnánk. Arról nem tudunk, hogy Madarának volt-e gyermeke ( vagy lehet h igen csak én maradtam le ) tehát Tobi akár Madara gyereke is lehet. Na jó ez elég valószínűtlen  ikszdé
Naplózva

smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #1693 Dátum: 12 jún 23, 17:06:37 »

hát nem is tudom.a kezdetek óta olvasom a mangát és itt a forumon is olvastam több olyan kommentet miben azt írtátok,hogy Tobinak vagy MS.ezt ti hol olvastátok vagy hol láttátok?mert én még harcolni sem láttam komolyabban...arról meg nem is szólva,hogy miért lenne Obitó.az én személyes véleményem erről az,hogy hülyeség.tippre Madara tesóját említeném.másik amit nem értek,hogy Sasuke szemei voltak itachiban illetve fordítva?mert a mangában volt egy olyan mikor Itachi elmélkedik,h azt hitte,hogy Sasuke elveszi a szemeit ami ugyebár megtörtént és akkor fog aktiválódni Shisui szeme.de akkor most ezekszerint tök8 csak szeme legyen és mindent ugyan úgy használ mint előtte csak korlátok nélkül?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1694 Dátum: 12 jún 25, 07:19:24 »

Kicsit zavaros a hozzászólásod, de próbálok válaszolni arra, amit értek:

Nem kell a többesszám, a legtöbben pont azt állítjuk, hogy Tobitól még nem láttunk MS-t. És amíg nem látjuk, addig nem lehet kijelenteni, hogy van neki.

Madara tesóját láttuk egy koporsóban fekve, letakart szemmel.

Amikor Itachi el akarta szedni Sasuke szemeit, az csak illúzió volt. Itachi a Kotoamatsukais MS-es hollót úgy "integrálta" Narutóba, hogy Itachi Sharinganjának látványára aktiválódjon (ha Sasuke beültetné magának az FMS-ért) és alkalmaza a "védd meg Konohát" genjutsut. Később Sasuke kérte, Tobit, hogy ültesse be neki Itachi szemeit. És igaz, hogy a szemek Sasuke szemgödrében ültek, de azok attól még Itachi Sharinganjai voltak. De mivel Kabuto az Edo Tensei-jel visszahozta Itachit, így az ő szemére aktiválódott a Kotoamatsukami.

Dióhéjban. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!