24 szep 30, 03:15:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 396413 alkalommal)
0 Felhasználó és 60 vendég van a témában
Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #180 Dátum: 07 dec 08, 15:45:38 »

Mit gondoltok a képről?

[a csatolmányt egy admin törölte]
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #181 Dátum: 07 dec 08, 16:36:54 »

Azt, hogy szép fanart Nevet
Naplózva

Mangekyou Sharingan
Vendég
« Válasz #182 Dátum: 07 dec 08, 16:42:51 »

Tényleg jól megvan csinálva.  :naruto_taps:
Naplózva
Jaaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #183 Dátum: 07 dec 08, 19:28:07 »

Az hogy nem igazán jó, mertha tényleg ő Obito akkor nem véletlen visel maszkot, szvsz az arca balfele nagyon torz, és felismerhetetlen lehet. Már látom is...szemöldök nélküli ráncosgödrök, bennük a Sharingannal....
Naplózva

BLS
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #184 Dátum: 07 dec 09, 00:47:52 »

Sasuke igazi apja Nevet


[a csatolmányt egy admin törölte]
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #185 Dátum: 07 dec 09, 19:26:51 »

Ideje közbeszólnom! Vigyázat itt MATTEN-KUN! >Nevet >Nevet

Jaaku: "Ez megint csak értelmetlen érv, hiszen Kishimoto-chan mikor kitalálta Tobit, kétlem hogy azért akarta volna hogy Tobi = Obito, mert majd az animében milyen jó lesz. Nevet"

Szerintem éppen ez volt a célja Jaaku! ;D A Peines elmélet pedig szerintem téves. Én úgy vettem ki a mangából, hogy Tobi(to) még Peint is az ujja köré csavarta. "Tobi mozgatja a szálakat az Akatsukiban.."

Mangekyou Sharingan képe:

Nagyon jó! Nagyon tetszik!

Jaaku a képre: "Az hogy nem igazán jó, mertha tényleg ő Obito akkor nem véletlen visel maszkot, szvsz az arca balfele nagyon torz, és felismerhetetlen lehet. Már látom is...szemöldök nélküli ráncosgödrök, bennük a Sharingannal...."

Rajta van a képen. Ha nem látnád a JOBB (nem a bal Jaaku, a bal ép maradt és abból adta a Sharingant Kakashinak, be is van csukva a szeme) fele az arcának a szemüvegtgől a hajig fekete és ráncos, és csak egy szem van rajta. A FanArtot nagyon jól megcsinálták szvsz. Mosolyog

Latvitz képe

LOL! Nagyon jó! (Főleg azért mert SW rajongó vagyok Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 09, 19:27:52 írta matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
kajichan
Vendég
« Válasz #186 Dátum: 07 dec 11, 18:54:59 »

:O nem olvastam végig a topicot , de elég érdekesek a dolgok, én először azt hittem hogy Madara = Tobi , de agyaltam rajta hogy most ez hogy is van,? meg átdumáltuk  a haverokkal aztán mi is a Obito=Tobi dologra gondoltunk... meg van elég sok fanartom (igaz hogy fanart de akkor is) amin Tobi hasonlóan néz ki mint Obito , egy olyan amint Tobi maszkja széttörik , és a feje tiszta Obito... am meg a mangában van egy oár utalás arra hogy  ő Uchiha  Madara is lehet... úgy érzem hogy Kishimoto direkt csinálja ezt....  ??? ;D
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #187 Dátum: 07 dec 11, 19:00:12 »

Nem biztos hogy Madara. Amíg nem mondják ki a mangában konkrétan, addig nem lehet biztosra venni. Szerintem még mindig skizó a gyerekXD Bár ahogy Kishimoto-senseit ismerem, olyan fordulatot rak bele amire álmunkban nem gondoltunk volnaXD
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #188 Dátum: 07 dec 11, 19:02:56 »

Tobi azt mondja saját magáról a mangában, hogy Ő Madara. Japánról fordítottam és elég egyszerű mondat volt, szóval ebben még bízom a japán tudásomban Nyelvesít Aki kíváncsi, járjon utána ;P (pár oldallal előrébb ebben a témában)
Ezért hiszem én azt, hogy Tobi valójában Madara... természetesen valami (dupla)csavar még így is lehet, de ettől függetlenül Tobi meg van győződve róla, hogy ő Madara. Pont.
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #189 Dátum: 07 dec 11, 19:03:11 »

Tessék, most Arvael nee-chan miatt meg kell változtatnom ezt a mondatomat Nyelvesít Igen, szerintem is lehet vmi csavar a sztoriban, meg aztán elég gyanús ez a pont a jobb szemében maradt meg a sharingan és a hajviselet, persze ettől függetlenül Pein meg Naruto közötti rokoni kapcsolatban is biztosak voltak az emberek, aztán kiderült h kamu :Mosolyog

Ésigen, vitatkozhatnánk napestig, de hát ezért van itt ez a topic h érveket és ellenérveket sorakoztassunk fel, meg találgassunk, nemigaz? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 11, 19:04:32 írta Moonie-chan » Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #190 Dátum: 07 dec 11, 19:14:17 »

Ego-chan:lehetséges,hogy tényleg skrizofén,tidzta kemény lenne Kishi-mestertől
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #191 Dátum: 07 dec 11, 19:14:31 »

Gomen, Hugikám, de... :-[ :-X

Mondjuk én soha nem értettem, honnét jött az Akatsuki-leader - Naruto rokoni kapcsolata, míg meg nem magyarázta egyik csop. társam, hogy a haj... mire padlót fogtam... tudjátok, az az "anime fall" xD

De, hogy témánál maradjunk: tényleg nagyon furcsa, hogy pont a másik szemében van a sharingan (ahol elvileg Obitónak is megmaradt... bár kissé széttran...akarom mondani, szétroncsolódott volna :-X). Ugyanakkor az is tény, hogy azt állítja magáról, hogy ő Madara... lehet, hogy a skizós-megszállós elméletek felé kezdek hajlani én is xD
Node majd meglátjuk^^ Remélem, ha végre visszakapcsolunk (xP) a Tobi-Konoha ninják helyszínre, akkor megtudunk egyet s mást... bár szerintem csak még jobban összekavarodunk, ismerve az eddigi történetvezetést és hogy még nem (szeretném?^^") látni a végét :-X :Mosolyog


Ui.: Levente150, kérlek, könyörögve-könyörgök, legalább fusd már át az a fórumszabályzatot! Vagy akár a Moderátori figyelmeztetések utolsó bejegyzését...!
Másrészről viszont ne dobálózz olyan infókkal, amiknek az alapja nem megerősített. Mindenki tudja, hogy Kakashi sharinganja Obitótól van.
Tobi nem biztos, hogy Obito.
Tobi azt állítja magáról, hogy ő Uchiha Madara, de kétlem, hogy ne lenne összetettebb a teljes igazság.
Szóval kérlek... gondold már át kicsikét, mit írsz le... előre is köszi! :Mosolyog
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #192 Dátum: 07 dec 11, 19:17:29 »

Én nem bírom már ezt a Madara mániát.

Tudjuk hogy Madara máig él valahol, de ez se biztos. Ő engedte el a Kyuubit. Lehet hogy Obito Madara reinkarnációja. Ez se biztos. Nagyon keveset tudunk Madararól. Erről ennyit! 8)
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #193 Dátum: 07 dec 11, 20:22:39 »

hmm majd kiderül Nevet van egy ötletem Nevet a teste fele szétmorzsolódott, és akkor megkapta madara testének a felét, és télleg skizó a gyerek mert félig madara meg félig obito a személyisége Nevet de obitonak szétnyomta a kő a fél agyát és ugyanolyanak lettek a céljai mint madarának Nevet és mindig vitatkoznak egymással ikszdé , mármint Madara és Obito XDDD
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #194 Dátum: 07 dec 11, 20:25:01 »

jah és azért kell neki maszk mert kakuzu rondán varta össze a két testet :DD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!