24 jún 29, 01:51:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 378236 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #1365 Dátum: 11 dec 18, 18:42:07 »

Tobinak van/volt vagy nincs/nem is volt ms-e?
Itachi Tobiról beszél, mint harmadik személy.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/385/4
Nem hiszem, hogy Itachi tévedett volna.
Ez alapján van/volt Tobinak is MS-e.
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #1366 Dátum: 11 dec 19, 14:56:21 »

Hát nem tom már mit gondoljak ez után a Kakashi szem dicsérés után, miért Obito bácsi, miért? Sír
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #1367 Dátum: 11 dec 22, 18:37:33 »

Szerintem pedig az ios lehetséges, hogy tobi valamelyik ezelőtti mizukage... tudom, hogy hülyén hangzik, de ezt a videót nézzétek, a 7. percnél mondja kisame     http://indavideo.hu/video/Naruto_Shippuuden_142resz_magyar_felirat     de kisame nem valami öreg, ezért úgy becsülöm, hogy kb 3., vagy a 4. mizukage lehet azaz yagura tobi. viszont most egyben ellent is mondok magamnak, mert kabucsimaru megidézte az edoval yagurát, úgyhogy maradt a 3. mizukage,. Lehet hogy tévedek, de ez is lehetséges.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1368 Dátum: 11 dec 24, 17:49:08 »

Tobi, az valójában tobi , legalábbis annak adja ki magát xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Morause
Vendég
« Válasz #1369 Dátum: 11 dec 25, 16:37:24 »

Azért nevezi Tobit mizukage samának ott mellékesen megjegyezve mert irányította yagurát, tehát gyakorlatilag ő volt a mizukage (a 4.). Mondhatni Yagura afféle álca akart lenni, így nem terelt a gyanút magára!
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #1370 Dátum: 11 dec 25, 17:18:05 »

én nem hiszem,hogy tobi lenne az a személy,avagy uchiha madara. abból az okból is már,hogy most lett megidézve edo-tensei-jel madara. de attól függetlenül még lehetett a társa itachinak az igazi madara is. tobi pedig azért nem hálózta be sasukét már előtte(mielőtt meghalt volna itachi) mert félt tőle. tobi-nak nincs mangekyou-ja,de van egy sh.-ja és egy rinije. és ezzel most hat jinchuurikit irányít.(bijuu-val)nem semmi az ember,csak vajon ki lehet? mérlegeljük csak:egy mezei sharingannal irányította az egyik mizukagét,aki mellesleg jinchuuriki volt,és a 3farkú a barátja volt;szintúgy,egy sharingannal irányította a 9farkút,tudta,hogy mikor gyengül meg a pecsét,és kilopta a 9farkút;ezzel egy időben küzdött a 4.hokagéval;most pedig egy rinnegannal megtoldva képes irányítani veterán jinchuurikiket,akikbe vissza pecsételte a bijuu-jukat és edo-tensei-esek is mellé. képes használni a gedou mazout,bele olvasztotta az 1.hokagét,és yamatot is,hogy erősebb legyen;emellett nem elég,hogy genjutsu-ban a saját oldalára állít akárkit az sh.-jával(szinte),hanem feltehetőleg a sharinganjának  van másik két képessége,még pedig a tér-jutsu és érinthetetlenség. összegezve nem hülyeség a tobito elmélet,de az is csak 5%,mivel kishinél semmi sincs ilyen abszurd módon kidolgozva. már biztosan sokszor látta a neten is,hogy szt mondják ,hogy tobi az obito,tehát még ezért is ráfog kontrázni. a harmadik ok,pedig,hogy obitot el is temették ,és ő soha nem érne ilyen szintre,vmint kakashi látta a szellemét is. én több esélyt adok annak,hogy vmilyen régi kage,akiről még nem volt szó.vgy vmilyen ember,akivel már többen is összefutottak maszk nélkül.kisame onnan ismerte fel ott a hegyen,mert már egyszer megmutatta az arcát neki.ő juttatta be kisamet az akatsukiba,de nem is tudott utána róla,hogy őt obi,mert valszeg akkor elhúzódott a háttérbe.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1371 Dátum: 11 dec 25, 17:49:42 »

hát ja, azt lenne jó tudni, hogy meddig tart az igazi madara, és hol kezdődik tobi... itachi ismerte madarát is, vagy már csak tobit? Gondolkozik
 am arra emlékeztek, hogy tobi a 142. shippuban megállította kézzel suigetsu kardját? esetleg ő is valami kakuzu-féle testszilárdítást használt? http://www.indavideo.hu/video/Naruto_Shippuuden_142resz_magyar_felirat 8 perc körül.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Morause
Vendég
« Válasz #1372 Dátum: 11 dec 27, 01:44:12 »

Sabaku: megkönnyítenéd az ember dolgát ha nem magát az animét hanem ilyen esetben inkább magát a manga fejezetet vagy csak az oldalt linkeled mert ugyebár az a jelenet abban is benne van! (csak hát könnyebb megnézni mint egy éppen betöltendő videót)

Nos a "Naruto manga" topic-ban beszélgettek Tobiról h most ki is ő? Sammy Blaze szerint Tobi, Hashirama gyereke de nem biztos h Tsunade apja, mivel mért ne lehetne testvére a Tsunade vmelyik szülőjének? De az is lenne ahogy már ott írta vki ha elhagyja őket Tsunadénak abból baja úgysem lesz, csak nincs fatherja és kész!
Azt bírom hogy vmi űberszónikus személynek képzelitek el szerencsétlent, de mivan ha tényleg az aminek mondja magát... egy SENKI nem Uchiha, Uzumaki, vagy Senju... hanem csak egy egyszerű mezei idióta akinek rohadt sok köze van madarához! Elvégre az sem tisztázódott h Tobi végülis mi a retek, jó rávágjuk h olyan mint Zetsu mert tudja abból a bigyóból a végtagjait növeszteni, de akkor az a kérdés is felmerül h Zetsu mi a retek... mert h nem ember az biztos!
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1373 Dátum: 11 dec 27, 08:48:58 »

hát ja, azt lenne jó tudni, hogy meddig tart az igazi madara, és hol kezdődik tobi... itachi ismerte madarát is, vagy már csak tobit? Gondolkozik

Az igazi Madara kb. Nagatoig tart(2.shinobi világháború) elvégre ő kapta meg a szemeit és akkoriban Itachi még nem is élt.
Ugye Itachi mondta, hogy "Madara" a "mestere" volt és Tobi is tesz említést arra, hogy jól tette pár dolog eltitkolását Itachi elől.
Én alapvetően ezekből indultam ki és vagy Shushira gondoltam vagy az apucijára mint Tobi, mert tőlük tudott tanulni Itachi is. A hulláik meg lehettek Zetsu klónok Nevet és Shushi esetében nem kell feltétlen a sajátsharinganjával mászkálnia illetve ezért is akarta annyira Danzoutól visszaszerezni a Sharingant.
DE amióta láttam azokat a láncokat amivel Tobi csicskáztatja démonokat eltudom képzelni azt is, hogy tényleg Madara tesója Tobi és az ő szüleik esetlegesen lehettek Uzumakik ezért az a legerősebb a csakrám az Uchihák közt Madara duma, plusz a hosszú élet is így elfogadható. ÉSSSS a senkizés is, hisz Uchiha Madara mellet a kis öcsi egy senki volt.


Idézet
am arra emlékeztek, hogy tobi a 142. shippuban megállította kézzel suigetsu kardját? esetleg ő is valami kakuzu-féle testszilárdítást használt? http://www.indavideo.hu/video/Naruto_Shippuuden_142resz_magyar_felirat 8 perc körül.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/14 Itt a Tobis kard védés kézzel.

ui.: Senju klán tagjairól nem hiszem, hogy ilyen dolgokat csinálnának mint amit most Tobi. Szal ez a Tsunade nagybácsija vagy apucija elmélet részemről zsákutcának tűnik.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #1374 Dátum: 11 dec 27, 09:39:37 »

A Tsunade fater út szerintem is esélytelen. Ha reálisan nézzük, akkor az Izunás és a Zetsus elméletek a legvalószínűbbek. Nem tudom mennyire állja meg a helyét a következő állításom, de ha igaz, akkor a korábban említett kettő kivételével a többi az esélytelen. Szóval én többek között azért (is) tartok ki a Zetsus mellett mert Nagato és Itachi is jó chakraérzékelők voltak, főleg Nagato, aki (feltételezzük) ismerte Madarát. Na most ha Tobi Madarának vallotta magát és ezt Itachi és Nagato is elhitték, sőt terjesztették is (pl Sasukénak) akkor ott bizony Madara és Tobi chakrájának egyezni kell. Ha pedig a két chakra egyforma akkor csak Zetsus Madara lehet Tobi. (Azt nem tudom, hogy a testvérek chakrája mennyire különbözik.)

Itt a legutóbbi példa Nagato chakra érzékelésére: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/548/22
Itachiét pedig akkor láthattuk, amikor Narutonak adta a varjút, hiszen ott az erdőben várta őt.

A láncokban pedig szerintem egyesek túl sok mindent látnak. Nem hiszem hogy köze lenne az Uzumakikhoz, főleg azért mert többen is írták már, hogy azokkal csak Kushina rendelkezett, neki volt ilyen különleges chakrája. Tobi esetében ez szerintem a Rinnegan miatt van. Ezzel tudja a Gedou Mazou-t is irányítani és mivel abba vannak pecsételve a Bijuu-k így akár Nagato is használhatta volna a láncokat. Ezzel csak azt próbálom kinyögni hogy a láncok inkább köthetők a GM - Rinneganhoz mint az Uzumakikhoz.

Azt nem érdemes felhozni hogy akkor Nagato miért nem használta, hiszen láttuk azt is hogy amíg élt addig beteg volt, járni sem tudott pedig elég lett volna nagyobb mennyiségű chakra elszívása (lásd Bee ellen) és akkor sokkal erősebb lett volna, de ami a fontosabb, nem halt volna meg, vagy használhatta volna a GM-t Bijuu chakrával nem pedig sajáttal.
Naplózva

balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #1375 Dátum: 11 dec 27, 14:05:45 »

Juubi:Bijuu=Tobi:Obito Ezt az összefüggést írta már valaki?
A Juubi elnevezés úgy viszonyul a Bijuuhoz, ahogyan a Tobi elnevezés az Obitohoz.

Ha nem csak a nevük viszonyul hasonlóan egymáshoz, akkor ahogyan a Bijuu a Juubiból való, úgy Obito is Tobi leszármazottja, tehát a nevek közötti kapcsolat is Obito édesapjára enged következtetni.

Szívem szerint indítanék egy szavazást a megfelelő topicban, ahol Tobi kilétét kellene mindenkinek megsaccolni.
Választások: Obito, Shisui, Fugaku, Zetsu-s Madara, Tsunade édesapja, Izuna, Kagami, Obito édesapja, Madara ismeretlen gyermeke, az egyik Kage, egyik sem.

Csak nem tom, hogy jól tenném-e. Ha a moderátorok nem ellenzik, akkor csináljunk egy szavazást, hogy lássuk, kire gondolunk a legtöbben.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 27, 14:18:02 írta balzsa » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #1376 Dátum: 11 dec 27, 14:24:45 »

Idézet
Szívem szerint indítanék egy szavazást a megfelelő topicban, ahol Tobi kilétét kellene mindenkinek megsaccolni.
Választások: Obito, Shisui, Fugaku, Zetsu-s Madara, Tsunade édesapja, Izuna, Kagami, Obito édesapja, Madara ismeretlen gyermeke, az egyik Kage, egyik sem.

Ez tényleg jó döntés így meglehetne saccolni, hogy vajon ki lehet tobi hisz mindannyian elolvastuk szerintem az összes naruto mangát és kishimoto is ezekből fog valamit alkotni valószínű így legalább a többség elbírná dönteni, hogy kire gondol.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1377 Dátum: 11 dec 27, 14:36:34 »

Oké, hogy Nagato jó chakraérzékelő volt, de mikor is alakult ez ki neki? Abban szinte biztos vagyok, hogy mikor Madarától kapta a rinnegant, akkor még semmilyen érzékelése sem volt. Így szerintem csak Tobiét ismeri. Itachi detto. Az öreg Oonoki szavára inkább adnék. A kage gyűlésen nem ismerte fel Madara chakráját Tobiban. Az is igaz, hogy Tobi ott nem nagyon tartott erődemonstrációt (vagyis rejtegette chakráját), talán Oonoki miatt is.

A biztos, hogy Zetsu és Tobi valamilyen szinten kapcsolatban állnak egymással.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Morause
Vendég
« Válasz #1378 Dátum: 11 dec 27, 14:37:48 »

Ez túlkomplikált, mivel Tobi érintkezett Kushinával valószínűleg tőle lopta, ha annyira rinnegan képesség lenne akkor Kushina mégis honnét szerezte? Megnyerte a lottó 5-ösön vagy mi? Szerintem Tobi annak idején ezért is támadhatta meg Konohát mert ő is tisztában volt Kushina képességeivel és egy álcaként használta a kyuubi támadást arra hogy megszerezze Kushina képességeit! Mint ahogy Konannek is mondta annó az uchiha madara vs senju hashirama küzdelemnél sem az a nyertes aki akkor győzedelmeskedett hanem aki a jövőre koncentrál, ezzel is vmi hasonló dolgot tudok elképzelni: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/14
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1379 Dátum: 11 dec 27, 22:08:16 »

Szerintem simán lehet, hogy Tobi egy ismeretlen szereplő, sőt, több, mint valószínű. Kisinek nem kell a régi karaktereket felhasználnia, van még ott, ahonnan ők jöttek.
Amikor anno még ment a találgatás, hogy kicsoda az Akatsuki Leader, mindenki rögtön elkezdett azon filózni, hogy mi van ha Minato, XY, vagy DSF.( Kb mindenki föl lett sorolva, akinek egy kicsit is tüsi a haja. Ez megy most is: bárki akinek sharinganja van, meg lett itt említve, még akkor is, ha egyel kevesebb szeme van, valamint egy féllel kevesebb felismerhető teste)
 Erre kaptunk rögtön két vadíúj karaktert (A Pein-version is sokáig volt előtérben) mérföldes úttal. És milyen jól sikerült ez így. Nem lenne poén, ha mindig ugyanazokat kapnánk vissza, mert akkor nem születhetnének Hidan-féle nagyarcok.
Persze nem azt mondom, hogy BIZTOSHOGYISMERETLEN, de úgy szerintem jobb lenne.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!