24 szep 28, 06:22:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1701239 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7890 Dátum: 15 jún 29, 17:08:22 »

Coelho mint újoncot elvinnél egyszer palvinbarbikra vadászni? kíváncsi vagyok hogyan cserkészed be őket Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7891 Dátum: 15 jún 29, 17:10:33 »

Csak 50-es kar és egy üveg la fiesta kell hozzá.
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7892 Dátum: 15 jún 29, 17:16:11 »

50-es kar hosszában vagy széltében?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7893 Dátum: 15 jún 29, 17:24:43 »

Az is elég ha levideózod az egykezes húzódzkodásodat. Akkor még hiei is meghív egy sörre.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7894 Dátum: 15 jún 29, 17:26:49 »

Coelho mint újoncot elvinnél egyszer palvinbarbikra vadászni? kíváncsi vagyok hogyan cserkészed be őket Nevet

Kérdezd inkább gdat-ot, nekem csak a fórumon nagy a szám.  ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7895 Dátum: 15 jún 29, 17:29:07 »

Látod-látod, ha hallgatnál ránk, már rég 50-es karod lenne és simán felszedhetnéd. Nevet

Egy éve kb. hogy elkezdtétek ezt a témát, ennyi idő alatt nem hiszem, hogy ki lehetne gyúrni az 50es kart. ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7896 Dátum: 15 jún 29, 17:43:25 »

Coelho mint újoncot elvinnél egyszer palvinbarbikra vadászni? kíváncsi vagyok hogyan cserkészed be őket Nevet

Kérdezd inkább gdat-ot, nekem csak a fórumon nagy a szám.  ikszdé
Gdat volt piaros szóval szerintem szívesen inna velem egyet.De én tőled a nagy Coelhotól akarok tanulni Nevet vagy ennyire beszartál a kihívástól? Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7897 Dátum: 15 jún 29, 17:57:32 »

Gdat nem iszik alkoholt. Én meg olyan vagyok, mint a Dragon Ballban Mr. Satan, szóval majd kibújok valahogy a kihívás alól és továbbra is hős maradhatok. Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7898 Dátum: 15 jún 29, 18:02:09 »

Amikor nem túl sokat farmoló barátunnkal mentünk ki. http://naruto-kun.hu/forum/index.php?action=profile;u=13861
Ő rugdosta Coelhót, hogy ne keressen kifogásokat a palvinbarbik vadászatára. De így hsz nélkül nem olyan érdekes ez a sztori.

De ő csinálta amúgy a dragon ballokat a nevem alatt.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 29, 18:07:47 írta Gdat88 » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7899 Dátum: 15 jún 29, 18:04:38 »

Idézet
Regisztrált:    12 jún 30, 22:26:55
Utoljára aktív:    12 jún 30, 23:23:55

Pedig komoly fórumos karrier áll mögötte. Nevet

http://www.origo.hu/techbazis/20150629-robot-ember-felidegesitette-google-mesterseges-intelligencia-teszt-kerdes-beszelgetes.html

Na, még egy robot is azt mondja, hogy "légy férfi"  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 29, 18:13:47 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7900 Dátum: 15 jún 30, 01:46:38 »

Na. Hogy fellendítsem a gyúrás témakört.
http://9gag.com/gag/anBBq0q
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7901 Dátum: 15 jún 30, 15:44:53 »

Ma reggel három kurva jó csaj volt a buszon. Köztük volt a tegnap emlegetett magas csaj is, meg még két másik szép lány. Szemem majd kiesett persze. Pedig ezen a járaton rajtam kívül szinte csak öreg alkesz melósok szoktak utazni. ikszdé

Basszus tényleg fel kéne vennem néhány kurzust Gdat professzornál, hogy ilyen helyzetben mi a megfelelő eljárás. ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7902 Dátum: 15 jún 30, 15:57:21 »

Ez egy nagyon mocsok kulturális beidegződés miatt kérdés csak. Azt tanulja meg az ember, hogy ne menjen oda egy csajhoz ha tetszik neki. Én, ha csak nem találok valami kifogást, (nálam is megesik, de ritka Nevet ) azért szólítom meg, mert az a helyes cselekedet. Lényegtelen mi lesz a vége. De valójában ezt akarom. Akkor meg ne terrorizáljanak, mindenféle jött-ment érzések, amik hirtelen feljönnek bennem.

Ez a természetes folyamat ilyenkor, hogy elkezd vele dumálni az ember. Ha valaki nem akarna üríteni, vagy nem akar enni, azt diszfunkcióként kezelik. De ha valaki elnyomja a szaporodási ösztönét (Nyilván nem akar mindenkitől gyereket az ember, de alapvetően erről az ösztönről beszélünk.), akkor azt normálisként kezeli a társadalom. Nem mindig kellemes felülírni ezt a folyamatot.

Amikor először elhatároztam Pesten, hogy kimegyek csajozni és amikor találok egy olyan lányt aki bejön, akkor őszintén elmondom neki, ami eszembe jut. Ez esetben pl., hogy tetszik, akkor 4 órát sétáltam előtte, mielőtt meg mertem tenni. Bátorságot gyűjtöttem és racionálisan lekezeltem a hülye kifogásokat. Négy órát sétáltam komolyan. Nevet Aztán amikor megcsináltam, annyival jobban éreztem magam. De iszonyat félelmetes tud lenni eleinte. Hülye tanult szokások.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 15:59:46 írta Gdat88 » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7903 Dátum: 15 jún 30, 16:42:34 »

Ja, mikor a közös ismerősünk rugdosott a Deák téren, hogy menjek oda csajokhoz, kajak fizikai rosszullét jött rám, még egy enyhe hányingerem is lett (pedig mindenki kedves volt, akivel beszéltem)  Gondolkozik  Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7904 Dátum: 15 jún 30, 17:17:11 »



Amikor Gdat csajozik.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!