24 okt 05, 21:06:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1709231 alkalommal)
0 Felhasználó és 62 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6150 Dátum: 14 szep 11, 15:38:03 »

Én nem járnék metróval, ha havi 400-at keresnék mmo questekkel.

Az még mindig csak 250, a többi +, de amúgy én is gondolkoztam már a magán repülőn, de nem lehetne hova lerakni.

Amúgy Hiei, te már eléggé régóta nyomod ezt a testes edzést (elfelejetettem a nevét), nem? Ők se nagyon súlyzohattak, te tudsz hasonlókat?Pl a 2:13 nagyon menő.Mondjuk kicsit sajnálom őket, a V vonaluk alig látszik, pedig egy testen szerintem az a  legszebb.Nekem az fejlődik a leggyorsabban-szerencsére  Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5dlYpJneyF0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5dlYpJneyF0</a>
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6151 Dátum: 14 szep 11, 15:48:29 »

De ha nem keresnél 400k-t mmo questek írásával te is úgy néznél ki mint Micsudi.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6152 Dátum: 14 szep 11, 15:50:02 »

Csak saját testsúlyos edzéssel egy szint felett szerintem már nem lehet izomtömegben fejlődni. Vagy ki kell egészíteni súlyzós edzéssel vagy plusz súlyokat aggatni magadra edzés közben. Persze más kérdés, hogy ki mennyire akar izmos lenni (egyáltalán mi számít neki izmosnak) és mik a genetikai lehetőségei.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6153 Dátum: 14 szep 11, 15:51:28 »

Én ezzel úgy vagyok hogy én magamnak jó vagypok csak másnak nem, különben nem az a baj hogy rosszul nézek ki hanem hogy rohadt átlagos 17 évesnek nézek ki ikszdé 22 évesen  ez az mmo questes dolog honnan jött ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6154 Dátum: 14 szep 11, 15:53:03 »

Nézd a jó oldalát, ha 17-nek nézel ki, akkor probléma nélkül felszedhetsz kis hamvas 15 éveseket. Nevet  Ördögi
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6155 Dátum: 14 szep 11, 15:55:05 »

úgy néznél ki mint Micsudi.

De nekem van borostám, vagy is lenne ha nem borotválnám le folyton.Nem illik a menő kék szem szőke haj combóhoz.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6156 Dátum: 14 szep 11, 15:57:55 »

http://kingsroad.hu/2014/09/11/a-szerelmi-tortenetem-roviden/
True XDXDXDXDXDXDXD  de most egész emberien érzem magam
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6157 Dátum: 14 szep 11, 16:01:13 »

Pedig még szakálla is van. Hmm?
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6158 Dátum: 14 szep 11, 16:01:50 »

Nem tudom soha nem csináltam ilyeneket. Nem érzem még elérkezettnek az időt a street workoutra. Nem csinálom olyan nagyon régóta. Kicsivel több mint egy éve álltam neki komolyan a dolognak. Jelenleg már tudok eltoló zászlót csinálni és 2 másodperig megtudom tartani. Viszont föntről kell leengedni a lábamat nem tudom derékszögig felemelni.
Igazából szeretném felépíteni az egészet szép fokozatosan. Ha már mennek simán az olyanok mint egykezes fekvő, egylábas guggolás, lábemelés neki szeretnék állni én is, de előtte kellenek az alapok. Mondtam megfogom csinálni az eltoló zászlót és egykézzel fogok kézenállásban fekvőzni. Eldöntöttem szóval így lesz. Nem lenne rossz az egykezes húzódzkodás sem, de az elérhetetlennek tűnikxD
Amúgy az ukránok és oroszok iszonyatosan művelik ezt a streetworkoutot élmény nézni amiket csinálnak. Van pár magyar is akik nagyon jól csinálják a dolgot.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VIE76jU8qrw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VIE76jU8qrw</a>
Ők például minden tiszteletet megérdemelnek. Magyarországon nem sokan képesek ilyen szintre jutni.
Egyébként a testedzésben az a legjobb, hogy mindig van nehezebb. Súlyok nélkül is. Csak rákell jönni mivel teheted nehezebbé, de ha már ott tartasz, hogy az egykezes húzódzkodás kevés biztos tudni fogod mivel teheted nehezebbé... kétlem, hogy ilyen dolgokkal kéne foglalkozni, mikor még csak megkóstoltad a dolgot.
Egyébként izomtömegben fejlődni lehet, de azért ne várj sokat mivel a saját súlyodat emelgeted a tested ösztönösen könnyebb akar lenni. Mivel úgy egyszerűbb emelgetni magad.


szerkeszt

Köszi papa észre se vettem. Javítottam.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 11, 16:04:21 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6159 Dátum: 14 szep 11, 16:02:39 »

De nekem van borostám, vagy is lenne ha nem borotválnám le folyton.Nem illik a menő kék szem szőke haj combóhoz.

De azért vágod le, hogy igazodj a Justin Bieberes kinézetedhez?  Kár, pedig havi 400k-val meg kék szemmel eredetibb is lehetnél, önálló kinézettel.


Hiei a https-ből töröld az s-t, és csak http maradjon. : ( (
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6160 Dátum: 14 szep 11, 16:05:07 »

Az érvénytelen youtube  linkleket imádjuk. Nevet Ki kell venni az s-t a https-ből.
Van egy ismerősöm. Eltés csaj. Rég beszéltem vele és rám írt. Kérdezte, hogy mi van velem. Amikor a tolvajkergetők kitették az eltés erőszakoló nevét. Rákerestem és láttam, hogy a csaj ismerőse. Mondtam, hogy látom ismeri őt és azóta néma csend. Azért remélem nem őt erőszakolta meg. Az úgy kínos lenne.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6161 Dátum: 14 szep 11, 16:05:34 »

Nekem sem lehet szakállam így kénytelen vagyok 6 kockát csinálni a hasamraXDDD Rohadt mehikónak születtemxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6162 Dátum: 14 szep 11, 16:09:40 »

De azért vágod le, hogy igazodj a Justin Bieberes kinézetedhez?  Kár, pedig havi 400k-val meg kék szemmel eredetibb is lehetnél, önálló kinézettel.

Nem mert levágattam a hajam és így inkább Danny Saucedora hasonlítok.JB re amúgy se hasonlítottam xD Amúgy a barátnőmnek is jobban tetszik, ha le van borotválva.

Amúgy te ennyire soknak tartod a 400at?
Én nem sokallom amióta olyan esküvőn voltam, ahol a moet pezsgőt szökőkútból ittuk. Faceg
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6163 Dátum: 14 szep 11, 16:12:54 »

Gdat téged ismerve lazán lehet belenyúltál. Ám ezek a gólyatáborok mindig ilyen nőkihasználós beteg dolgok voltak ?
Én a loser srácra a harry potterből ikszdé   csak neki már van borostája meg pénze jó ruhákra
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 12, 13:33:47 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6164 Dátum: 14 szep 11, 20:28:39 »

Na. nem ő volt. Nevet
Azért jó tudni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!